Co w komórkach teraz gra?

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Jak często zmieniasz dzwonki w telefonie?

nigdy... lub prawie nigdy
7
50%
tak średnio raz na tydzień
1
7%
zdarzy się raz w miesiacu, jak znajde ciekawy kawałek
0
Brak głosów
przyzwyczajam się do dzwonków, ale po roku mam już dość
1
7%
dzwonki? jakie dzwonki?
1
7%
mniej więcej tak czesto jak avatary czy tapety na pulpicie
1
7%
jakim telefonie....? o_O
3
21%
 
Liczba głosów: 14

Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Co w komórkach teraz gra?

Post autor: Jaco »

Jak bardzo Was denerwują dzwonki z telefonów komórkowych? Czy też tak macie, że ustawiając jako dzwonek swój ulubiony kawałek to po jakimś czasie szczerze go nienawidzicie? W moim przypadku to bardziej się tyczy tych utworów, które ustawiałem jako budzik...


Melodyjki czy dzwonki jakie oferują nam telefony są w 99% beznadziejne jak dla mnie, więc jak tylko miałem taką możliwość (a nie zawsze miałem) to czym prędzej sobie ustawiałem coś innego. Inna sprawa, że ja akurat przez 90% czasu mam dźwięki w komórze wyłączone. Wystarczy mi, że poczuję/usłyszę wibrację... Głośność dzwonków też mam w sumie na niskim poziomie ustawioną, gdyż bardzo... a wręcz najbardziej mnie wkurzają mega głośne dzwonki...


Aha, gratuluję wszystkim "pierdzących", "Ślązaków", czy innych tego typu dzwonków. Naprawdę....


Co aktualnie u mnie?

Dzwonek główny i jedyny: Yasunori Mitsuda - Time's Scar (intro z Chrono Cross'a, jakby ktoś nie kojarzył) (taka gra jRPG od Squaresoftu, jakby ktoś nie kojarzył) (taka firma, co się obecnie nazywa Square-Enix, jakby ktoś miał IQ poniżej 12) (firma, która tworzy Finale, jakbyś właśnie był/a po przeszczepie mózgu)

Dzwonek w sam raz dla mnie - nawet jak dzwoni to go w ogóle nie słyszę... lub dopiero po minucie, jak się "rozkręci". Utwór totalnie się nie spełnia w roli dzwonka, ale co tam _^_


Sms: damn... nawet nie wiem, zaraz sprawdzę.... Jakieś standardowe "plum" jaki oferuje mi mój Sony Ericsson.


Budzik. Tutaj mam dwa:
1. Codzienny: mid z "Jak rozpętałem 2 Wojnę Światową", co by nie znienawidzić innego kawałka (a sprawdza się nieźle... taka ala musztra :P)
2. Randomowa melodyjka z telefonu, ustawiana w przypadku, gdy muszę szybko wstać i wyłączyć budzik. Idealnie się do tego nadają ^^


Ów dzwonki mam ustawione praktycznie od zakupu telefonu. To już będzie... z 3 lata prawie :P
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Dzwonkiem nigdy nie chciało mi się bawić, od wieków mam klasyczne "drrrryyyyyńńńńń". Na esemesie też standard, tylko granie na czekanie mam ustawione na One Mety. Chyba, bo ustawiałem to dawno, a do siebie nie dzwonię żeby sprawdzić.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Jaco pisze:intro z Chrono Cross'a, jakby ktoś nie kojarzył
Nie kojarzę.
Jaco pisze:taka gra jRPG od Squaresoftu, jakby ktoś nie kojarzył
Nadal nic.
Jaco pisze:taka firma, co się obecnie nazywa Square-Enix, jakby ktoś miał IQ poniżej 12
A co to IQ?
Jaco pisze:firma, która tworzy Finale, jakbyś właśnie był/a po przeszczepie mózgu
A co to są Finale? A tak w ogóle, co to przeszczep?

Nigdy na dzwonki nie ustawiam ulubionych kawałków, ale też nie takie, które totalnie mi się nie podobają. Obecnie ogólnie leci "Layla" Derek And The Dominos jakby ktoś chciał pomyśleć, że to Clapciun. Derek And The Dominos to taki zespół w którym grał Clapton, jakby ktoś nie kojarzył. Clapton to taki gitarzysta, jakby ktoś był głuchoniemy Gitarzysta to ktoś kto gra na gitarze, jakby ktoś miał dziurawe zęby. Gitara to instrument strunowy, z którego dźwięk wydobywa się za pomocą funkcji ruchowej "wta i wefta", polegającej na szarpaniu rzeczonych strun, zwanych potocznie drutami. To jakby ktoś pił wodę z muszli klozetowej.

Jako drugi (dla uprzywilejowanych) mam T.Rex "Children Of The Revolution"

Jeśli chodzi o "granie na czekanie", to do momentu, w którym nie kasowali za tę usługę, miałem ustawionych Stonesów - ""Angie", ale obecnie wolę te ponad trzy złote wydać na piwo (bezalkoholowe oczywiście).
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Nie będę oryginalny, ale lata temu miałem taki dzwonek: od 0:00 do 0:06 i tak w koło.
Teraz mam rzęcha ze zwykłym "dryń dryń".
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

kilmindaro pisze: Budzik. Full głośność. Zawsze budzi. Pół piętra.
Machinaeguns! No, do tego to się kurde wstaje \m/ i tak bym tego nie ustawił bo bym jeszcze znielubił po tygodniu :>
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Ashramus
Cactuar
Cactuar
Posty: 449
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 21:06
Lokalizacja: Kaedwen 3C.

Post autor: Ashramus »

jako budzik - The Ting Tings,
jako dzwonek - Pendulum
~~~<< piesek preriowy >>~~~
Awatar użytkownika
squall_black
Kupo!
Kupo!
Posty: 155
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 21:02
Lokalizacja: Centrum Wszechkosmobytu

Post autor: squall_black »

Jako dzwonek mam obecnie Lipps Inc. - Funky Town. Uwierzcie, nic tak nie rozśmiesza mojego szefa jak to, więc nawet się nie czepia, że nawijam przez telefon w pracy.

Jako budzik obecnie mam Nightwish - Passion And The Opera. Całkiem szybko zrywa na nogi. Co jakiś czas zmieniam, żeby nie znienawidzić, bo strasznie nie lubię budzików, a te "łorydżinalne" nigdy nie mogły mnie dobudzić :)
Jaco pisze:(intro z Chrono Cross'a, jakby ktoś nie kojarzył) (taka gra jRPG od Squaresoftu, jakby ktoś nie kojarzył) (taka firma, co się obecnie nazywa Square-Enix, jakby ktoś miał IQ poniżej 12) (firma, która tworzy Finale, jakbyś właśnie był/a po przeszczepie mózgu)
Co? :?
Chaotic by design.
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

@ Jaco - Trigger był lepszy:P.
@ Kil - dobre, dobre:).

Na dzwonek - Marsz Imperialny z GW.
Na sesemes - fanfary z FF.
Na budzik - "Wind" z Naruto. Bo nie budzi.
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Awatar użytkownika
Sayori
Kupo!
Kupo!
Posty: 12
Rejestracja: śr 09 mar, 2011 22:03
Lokalizacja: Death City

Post autor: Sayori »

Ja na dzwonku mam teraz Sky Ferriera - Obssesion
Na smesie Dzwonek 3 :razz:
A na budzik Otherworld - FFX Soundtrack :D
48% młodzieży jest szczęśliwa, reszta nie ma na zioło
Kapitan Żenada

Post autor: Kapitan Żenada »

Dzwonek-Od wczoraj Iron Maiden-"Run to the hills".Wcześniej było Korpiklaani-"Vodka"
Na esemes pierwsze 10 sekund SOAD-"Chop Suey"
Budzik-Slipknot-"The Blister exist"
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Budzik - FFX OST "Illusion"
SMS - FF5 "Goodnight"
Dzwonek - House M.D. intro/ dla znajomych CSI Miami Intro
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”