Krypta umarła, ale nie dla Deviantów!

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Krypta umarła, ale nie dla Deviantów!

Post autor: Jaco »

Jako, że się bezczelnie whackowałem na Kryptę, a nie ma tu nikogo kto by mnie zbanował postanowiłem napisać sobie temat dla potomnych, w imieniu wymarłych już prawie deviantów ^^


Od dnia 4 listopada wchodząc na poczciwy adres zaczynający się od "k-ff.com" naszym oczom ukazuje się napis:
napis pisze:The domain "k-ff.com" has expired.

If you are the owner, please login to your domain manager at http://domains.theplanet.com/ for more details.

Dni mijają, a Krypta nie wraca. Trzeba w takim razie wykorzystać ten czas i przejąć władzę! Devianci, łączcie się, zawładnijmy tymże portalem i stwórzmy dla nas nowy raj!


KRYPTA DEVIANT RELOADED!
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

Za późno, Jaco, za późno:).
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

qfas pisze:Za późno, Jaco, za późno:).

Nic to, prędzej czy później mhroczny komornik znów przyjdzie zebrać swoje żniwo. A wtedy już będę odpowiednio przygotowany :evilbat:

A chwilowo można wrócić do bycia zwykłym szarym userem ;]


btw. Temat aż został wyróżniony... nice ^^pewnie ktoś chciał usnąć ale ręka mu zadrżała _^_
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Dzisiaj na Krajpcie Dzień Gagarina, w związku z czym główna tradycyjnie nie działa. Pozdro dla naszego kosmonauty :D
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

a propos...czy sami-wiecie-jakie Forum jeszcze istnieje? Jeśli tak, to niech mi ktoś podrzuci adres. Kolejne pytanie: ktokolwiek ma kontakt z naszym ulubionym astronautą? Żyje czy zaginął w kosmicznych przestworzach? Just asking. :)
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Grzybek Z Octu pisze:a propos...czy sami-wiecie-jakie Forum jeszcze istnieje?
nope.avi
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Grzybek Z Octu pisze:a propos...czy sami-wiecie-jakie Forum jeszcze istnieje? Jeśli tak, to niech mi ktoś podrzuci adres.
Wyłączyli nam serwer. Mam gdzieś zapisany plik sql, ponoć da się coś z nim zrobić.
Grzybek Z Octu pisze:Kolejne pytanie: ktokolwiek ma kontakt z naszym ulubionym astronautą?
To pytanie już ma chyba z 7-8 lat...
Grzybek Z Octu pisze:Żyje czy zaginął w kosmicznych przestworzach?
Obstawiam, że przedawkował kiedyś domestos, powyrzynał pół szkoły swą kataną i teraz siedzi pod stawem i wcina glony.
Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

Krypta umarła?

(...umrzeć myślisz tak łatwo, mleka się napij ciepłego dobrze ci zrobi albo jest (zu!)pa od obiadu jaką lubisz pomidorowa dobra)

:o
zaq2

Post autor: zaq2 »

Krypta umarła? co wy gadacie? to moje nowe konto jbc :)
Awatar użytkownika
Dagger
Kupo!
Kupo!
Posty: 56
Rejestracja: ndz 16 lis, 2008 15:00
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Krypta umarła, ale nie dla Deviantów!

Post autor: Dagger »

Jaco co to za avatar ?
You mustn't allow yourself to be chained to fate, to be ruled by your genes.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Re: Krypta umarła, ale nie dla Deviantów!

Post autor: Jaco »

Nie offtopuj! Tu jest odpowiedni temat: http://k-ff.com/phpBB3/viewtopic.php?f= ... start=2085 :>

Agrias nie znaju? FFT?
Awatar użytkownika
Dagger
Kupo!
Kupo!
Posty: 56
Rejestracja: ndz 16 lis, 2008 15:00
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Krypta umarła, ale nie dla Deviantów!

Post autor: Dagger »

Blee ble ble !
To była prowokacja.
You mustn't allow yourself to be chained to fate, to be ruled by your genes.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Re: Krypta umarła, ale nie dla Deviantów!

Post autor: Jaco »

Oł you!
Awatar użytkownika
Dagger
Kupo!
Kupo!
Posty: 56
Rejestracja: ndz 16 lis, 2008 15:00
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Krypta umarła, ale nie dla Deviantów!

Post autor: Dagger »

Nigdy nie grałam w Tactics. Czy mam prawo określać się mianem fanki FF ?
You mustn't allow yourself to be chained to fate, to be ruled by your genes.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Krypta umarła, ale nie dla Deviantów!

Post autor: Sephiria »

Też nie grałam - wystarczy, że kojarzę Agrias, Ramzę, Almę, Delitę, czy Gaffgariona, a wszystko dzięki FF Brave Exvius i FF Record Keeper. Nie wszystko trzeba od razu lubić, czy zaliczyć. Ja nadal nie podeszłam do kilku części głównej serii tj. FFI czy FFII, FFIV After years, FF XI, FF XII revenant Wings, FFXIV. Kilka części, a więc: FFX-2, FFXII (Zodiak) FFXIII-2, LR:FF XIII dopiero ledwo skubnęłam, z czego Lightning Returns najmniej mi przypadła do gustu. FFXV na razie zarzuciłam, mimo że ostatnio nabyłam dodatek Ardyna. Z serii pobocznych tknęłam głównie część mobilek, na czele z FF Brave Exvius. W Mobius jestem po Chapter 1 sezonu 2, w Record Keepera pogrywam nieregularnie. FF VII BC i FF VII CC, FF Agito, FFT0, FF Awakening, FFXV A new empire, Final Fantasy: Unlimited with U, FF Dimensions (1-2) wszystkie niezakupione, nietknięte i raczej nie zamierzam. King's Knight do XV upadło i zawinęło się na dobre w zeszłym roku. Z pozostałych serii pobocznych, poza FF Mystic Quest i FFXV a King's Tale, właściwie nie tknęłam nic: Dissidii, Tacticsów, Chrystal Chronicles, serii Chocobo (Dungeons, World etc.), FF Adventure, Crystal Defenders, World of Final Fantasy, a o serii Final Fantasy Legend na GB dopiero usłyszałam niedawno. To nie są wszystkie tytuły - tu jest dość bogaty spis: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_F ... ideo_games .

Wystarczy rzec, że tych wszystkich gier, nie licząc reedycji, jest spokojnie setka i nikomu życia by nie starczyło, aby je wszystkie kupić, czy je pzrejść. Poza tym, jest tyle innych gier poza Final Fantasy. Tym samym, według wspomnianego przez ciebie rozumowania że Ci co nie grali w XIII, a tylko usłyszeli jaka jest "be", czy jakąkolwiek inną część, też nie powinni zwać się fanami. Jednostka, która ma zobowiązania i ograniczony czas, nie jest w stanie wszystkiego dobrze poznać, czy się temu poświęcić.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”