Wybory 2010

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

No kogo głosowałeś/aś?

Janusz Korwin-Mikke
3
18%
Grzegorz Napieralski
4
24%
Jarosław Kaczyński
1
6%
Bronislaw Komorowski
9
53%
Andrzej Lepper
0
Brak głosów
Andrzej Olechowski
0
Brak głosów
Waldemar Pawlak
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 17

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Wybory 2010

Post autor: Go Go Yubari »

Czy tylko ja się modlę, żeby nie było powtórki z 2005?

Kto chce się przyznać na kogo oddał głos? ;>

Nie zrobię ankiety do 20 XD
Ostatnio zmieniony ndz 20 cze, 2010 19:22 przez Go Go Yubari, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Ja ( tak ja. Zakreśliłam mamie) na pana Marię.
Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

Byłem na wyborach i głosowałem na Bronka Komorowskiego , nie chcę powtórki z kaczorem w roli głównej...

Gdzie ankieta??? :)
www.ttadvance.ca - let's play
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Zaglosowalem na Janusza Korwin-Mikkego. Teraz zbieram si? na poznanskie lotnisko i wracam do domu.Audion,dzi?ki za doborowe towarzystwo w Warszawie.Bawilem si? z Wami wybornie.

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

A to były jakieś wybory?
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Moje pierwsze wybory, od razu w takich posranych okolicznościach :roll: Na Komorowskiego, bo w sumie liczyło się tylko dwóch kandydatów. Normalnie średnio przepadam za p. Bronkiem, ale Olechowski (który personalnie najbardziej mi odpowiada z tej dziesiątki) nie miał żadnych szans, a lewica w miejsce całkiem dobrego kandydata, ś.p. Szmajdzińskiego postanowiła wystawić Napieralskiego, ktorego zupełnie nie znoszę i też zupełnie straciła szansę na mój głos.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
CoD
Kupo!
Kupo!
Posty: 108
Rejestracja: czw 30 cze, 2005 17:45

Post autor: CoD »

Podobne założenie jak rejven ma duża część społeczeństwa i właśnie dlatego wybory wyglądają jak wyglądają, czyli do drugiej tury przechodzi dwóch pierwszych pajaców z sondaży :roll:. Druga tura jest wyborem mniejszego zła, w pierwszej powinno się głosować na kogoś kto ma jakiś program, a Bronek nie ma żadnego :lol:.

Anyway na Korwina
Haū! Omochikaerī!

Gumon hyakushutsu...

Yuri est ars boni et aequi
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

Na Morawieckiego. Profesor fizyki na stanowisku prezydenta to byłoby coś. A mojego kandydata w ankiecie nie ma, to głosu nie oddałem.

Zgadzam się z CoDem - druga tura jest nie po to, żeby zagłosować na naszego kandydata, tylko po to, żeby "ten drugi" nie wygrał. Anyway, precz z klonami i kontynuacją polityki brata.

A sondaże zawsze były ustawiane, nie wiedziałeś, d_r?
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Awatar użytkownika
Dyzio_USSJ
Kupo!
Kupo!
Posty: 162
Rejestracja: wt 22 sie, 2006 16:04
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Dyzio_USSJ »

Na Bronka oczywiście z bardzo prostego powodu: niech rządzi "jedna" partia to będzie ewentualnie na kim psy wieszać :grin:
Wielopartyjność Polsce nie służy, zresztą chyba żadnemu krajowi. Jak PO będzie popularne jeszcze przez 10 lat to kto wie czy w końcu nie będą only dwie partie.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Ja głosowałam na Grzesia. Szacunek dla faceta za sam fakt, że tak mało (dla mnie) znany polityk w takich okolicznościach i w tak krótkim czasie zdobył takie poparcie. Poza tym jest młody, świeży i ma fajna zonę. O.

W drugiej turze na Bronka. Bardziej mnie przekonuje facet, który wychował 5 dzieci, niż facet, który dopiero po 50tce założył konto w banku i wychował kota. Przeraża mnie tak (w sumie) niezbyt porażająca różnica % miedzy Jarkiem, a Bronkiem. Oby nie było powtórki z rozrywki 2005. No i świat by się z nas śmiał jeszcze więcej _^_
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Nie byłęm, bo nie było kandydata, na którego mógłbym szczerze głosować. Btw. Komorowski wygra, to już pewne - ale raczej dla kraju nie będzie dobre takie combo prezydent + dominująca partia. I nie ważne że to PO, które wolę (z braku laku...) od PiS, bo w drugą stronę byłoby tak samo niedobrze. Kretyńska i zabawna sytuacja -_-"
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Gveir pisze:Nie byłęm, bo nie było kandydata, na którego mógłbym szczerze głosować.
Imo jak ktoś nie był glosować, to potem nie ma prawa narzekać. Mi też nikt nawet w 90% nie podpasywał, ale nie mogę mieć do nikogo potem pretensji. Byłam, zagłosowałam, a co będzie potem, cóż....czas pokaże. Jak już pisałam - nie głosujesz, nie masz podstaw do narzekań. Nawet "mniejsze zło" się liczy.
Awatar użytkownika
Dyzio_USSJ
Kupo!
Kupo!
Posty: 162
Rejestracja: wt 22 sie, 2006 16:04
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Dyzio_USSJ »

Następnym razem Gveir idź przekreślić listę ^^ bo podpis pod meldunkiem i tak trzeba złożyć ;). Uznano by, że na wyborach byłeś lecz żaden kandydat Ci nie odpowiadał, ale czepiać nikt by się nie mógł heh.

Ja podobnie jak Go oceniam Bronka trochę bardziej przez pryzmat jakim jest mężczyzną niż politykiem itd. Ma żonę, ma dzieci, siedział w więzieniu, lekkiego życia nie miał, ma odwagę piastować stanowisko prezydenta to proszę bardzo :P. Osobiście wolałbym Radka, ale cóż Bronek też zły nie jest :P

nie będzie dobre takie combo prezydent + dominująca partia
A dlaczego niby nie? Czego się obawiasz? Nie będzie ludziom odpowiadać władza to ją zmienią w kolejnych wyborach, jeśli będzie to pozostaną dalej. Wolę szybkie i pewne decyzje, które nawet jeśli okażą się błędne to chociaż będzie się coś działo, coś w końcu ruszy. Pięć lat to bardzo mało w polityce. Nigdy wszystkim nie da się dogodzić...
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Go Go Yubari pisze:Imo jak ktoś nie był glosować, to potem nie ma prawa narzekać.
Żebym chociaż potem narzekał - taka prawda, że polityka mnie absolutnie nie obchodzi i tylko od wielkiego święta mówię coś w tym temacie i nawet nie próbuję się w to wgryźć. Mam znacznie więcej ciekawych rzeczy do roboty ;]
Dyzio_USSJ pisze:Następnym razem Gveir idź przekreślić listę ^^ bo podpis pod meldunkiem i tak trzeba złożyć . Uznano by, że na wyborach byłeś lecz żaden kandydat Ci nie odpowiadał, ale czepiać nikt by się nie mógł heh.
Po co? Rezultat taki sam, a że ktoś się mnie będzie czepiał... mało rzeczy może mnie mniej obchodzić.
Dyzio_USSJ pisze:A dlaczego niby nie? Czego się obawiasz?
Bo problem jest taki - i PO i PiS mają jednakowo kretyńskie pomysły (te dwie partie poza deklarowanym liberalizmem (buhahahahah!) i konserwatyzmem (ciemnogrodzkim mianowicie) nie różnią się niczym) i którakolwiek dojdzie do władzy z możliwościami przeskoczenia nad resztą adwersarzy w sejmie i senacie, na dodatek bez prezydenckiego votum, będzie miała używanie jakich mało. Widząc plany reform jakie przedstawiają jedni i drudzy nóż mi się w kieszeni otwiera (a to wyczyn, bo posiadam tylko zwykły, nieskładany bagnet). I o ile 5 lat w polityce to mało, to można w tym czasie napsuć na lat dobrych kilkadziesiąt. PiS już napsuł, PO już napsuło, o poprzednikach nawet nie wspominając. Dlatego "politycznie to ja siedzę w koncie".
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Combo PO + PO nie jest dobre, ale kurczaki PO + PiSuar? Hell, no thanks. Niech się Jaruś pluje, ale im mniej ma władzy tym lepiej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”