Święta

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Święta

Post autor: AUDION »

Temat zeszłoroczny stał się nie do końca aktualny, a świąt wszelakich (z których powodu możemy możemy sobie życzyć, złorzeczyć i co tam wam do głowy przyjdzie) jest bez liku, więc chyba nie ma sensu zakładać oddzielnych tematów na każdą okazję.
Zatem z okazji zbliżających się świąt, życzę wszystkim, żebyście się obżarli i opili (bo to główna atrakcja tych świąt) i żeby wam gwiazdor głupich prezentów nie poprzynosił :) .
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
Uleq_w_Sztyfcie
Kupo!
Kupo!
Posty: 56
Rejestracja: sob 25 kwie, 2009 11:52

Post autor: Uleq_w_Sztyfcie »

Wesołych świąt, ładnie ubranej choinki, i dobrych prezentów,
AUDION pisze:żebyście się obżarli i opili!
Tylko mi tu nie trafić do szpitala z przejedzenia, albo na izbę wytrzeźwień z nadmiaru alkoholu! :twisted:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Uleq_w_Sztyfcie pisze:ładnie ubranej choinki
Przyniosłam, postawiłam, ubrałam. Czuję się jak FKN Supah(wo)man!

Wesołych, pogodnych świąt, zacnych prezentów blah blah blah. Przede wszystkim, żeby rodzina nie zrzędziła, żeby się nie żarła (lepiej niech żre pierogi). Żeby prezenty były choć w połowie lepsze od zeszłorocznych. Przede wszystkim - żeby już było po świętach. Tego sobie i wam życzę lol.

PS: BATMANA I House'a tez wam życzę! XD
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

A ja Wam życzę inaczej niż Nem: żeby Święta trwały wiecznie! Wolne dni i pierogi forever! Tis paradise!! Muahahaha!

Życzę Wam też: pysznej wyżerki, włączając w to humanitarnie uśmierconego karpia, ciekawych tematów przy stole, trafionych prezentów, zarówno tych kupionych jak i otrzymanych, niezafałszowanych kolęd i pięknego zapachu igliwia aż do Trzech Króli. :*
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Lenneth pisze:humanitarnie uśmierconego karpia,
Mój ojciec jako głowa rodziny zwykł karpia zabijać wg wzorca profesjonalnego uśmiercania węgorza - gwóźdź wbijany w głowę i natychmiastowe wypruwane wnętrzności. Zatem jakiekolwiek nazwanie zabijania humanitarnym nie jest do końca trafne, o czym wiesz, szanowna Lukrecjo. Tak się jednak złożyło, że w tym roku obyło się byz młotka a skończyło jedynie na ucinaniu łba tuż za skrzelami. Nie omieszkałem ryb wypatroszyć i oczyścić z wnętrzności, mając na uwadze 'mlecz', który to rodziciel mój zjadać uwielbia.

Dziś dostałem pewnego linka, który imo świetnie oddaje moje własne doświadczenia na temat byłych i teraźniejszych świąt. Proponuję obejrzeć i się zastanowić, na ile w waszym życiu jest to prawdą a ile fałszem. Po wstępnym zastanowieniu wskazane jest dalsze zastanowienie... a co z tym dalej zrobisz - Twoja sprawa. Mało mnie to obchodzi.

Najlepszego, dopóki jest. Po prostu.

http://www.collegehumor.com/article:1768365
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Grzybku, szło mi raczej o to, żeby karp nie dusił się wcześniej przez wiele dni w markecie, w zbiorniku ciasno wypełnionym pobratybcami, lub w wannie wypełnionej kranówką. I żeby domowe zabijanie odbywało się sprawnie, a ryba nie umierała dopiero po dziesiątym, pełnym wahania ciosie w łeb.
Sposób Twojego taty jest szybki, ergo: humanitarny.
W szczególności popieram zaś kupno gotowych filetów. ;)

Swoją drogą, karpia pływającego w wannie pamiętam jak przez mgłę z bardzo wczesnego dzieciństwa. Zabójcą był tata, ale kiedy spytałam go w tym roku, jak się za to zabijanie zabierał, obecna przy rozmowie mama zrobiła się nerwowa, toteż nie drążyłam tematu.

Link jest dla mnie o tyle nieadekwatny, że pokazuje święta z męskiego punktu widzenia: długi sen i piwo na kanapie, a nie wczesna pobudka, maraton w kuchni i zmywanie sterty naczyń w nocy, kiedy już pójdą goście.
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Lenneth pisze:W szczególności popieram zaś kupno gotowych filetów. ;)
No chyba nie uważasz, że oni przed przygotowaniem ich do filetowania, kolędy im śpiewają, aż te z nudów zejdą z tego świata :) . Co się udusi, to dają na filety, albo tusze. Co gorsza warzywa podobno też czują, więc nie pozostaje nam nic innego, jak żucie butów z ekologicznej skóry, albo stilonowych skarpetek ;) .
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

AUDION pisze:No chyba nie uważasz, że oni przed przygotowaniem ich do filetowania, kolędy im śpiewają, aż te z nudów zejdą z tego świata :)
Nie, tak nie uważam. Wiem, że się duszą albo są mrożone na żywca. Ale na to zwykły konsument nie ma już wpływu...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Lenneth pisze:że pokazuje święta z męskiego punktu widzenia
Sugerujesz, ze jestem facetem? Mogłabyś przynajmniej wprost :<
Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela, Poniedziałek = spanie do +/- 11.
Zmywać nie musiałam, zmywarka - ya know. Wypakowywanie zmywarki, tak to moja działka XD. Gotować? Nie umiem. Matka w kuchni. Ja przytargałam, obrobiłam i ubrałam BATchoinkę (w nietoperze etc...).
A tak na serio. Co to za fun w Święta wstawać o 8? O_o Piwo sux, ale Wiśniówka mmm.
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Z okazji sylwestra i zbliżającego się nowego roku, życzę wam: zarąbistej zabawy bez megakaca o poranku, całych rąk (efekty działania petard są ciut ciekawsze z pewnej odległości, a może i nie... :) ) i nie spalonych mieszkań, oraz by rachunek osób w rodzinie po imprezach, zgadzał się z waszymi planami (bądź też ich brakiem). Nie wiem czy w nowym roku mam wam życzyć, by było lepiej, ale niech przynajmniej jest weselej. I na zakończenie, by Forum nam odżyło po premierze trzynastki niczym przeciętny Kowalski po trafieniu szóstki w lotto.
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Z powodu zbliżającego się święta Wielkiej Nocy życzę wszystkim użytkownikom naszej wspaniałej krypty, dobrego jajka i obfitego zająca ;) Wszystkiego najlepszego :!:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Dużo kiślu w gaciach i świętego spokoju. Sobie i wam życzę.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Uhm, a nie za wcześnie z tym wszystkim? Święta w tym roku wypadają... w Prima Aprilis :lol:
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Przecież to za trzy tygodnie O_o

EDIT:

O właśnie, już mnie Sephi uprzedziła.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”