SONISPHERE

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

SONISPHERE

Post autor: Raven »

No dobra panowie, trzeba porządek zrobić. Kto zamierza jechać na headbanging roku? Trzeba się jakoś wspólnie zorganizować przed koncertem ^^

Póki co, wiem o Sarnie i Audionie. Ktoś jeszcze?
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

No ja będę na 100% jako, że bilet mam za darmo (kupiłem bilet na 3dniowy Sonic w UK, na ten w PL dostałem gratis :D ) Spotkanie obowiązkowo chłopacy! Muszę w końcu Was poznać, a to będzie dobra ku temu okazja. Nawet szaleć możemy razem,z tym transparentem ;> No,ale jeśli masz Golden Circle, to chyba nie porządzimy, bo wydaje mi się, że te darmowe bilety to na płytę będą (w końcu darmowe...) to a propos Twojego szałta ;> więcej powiem, jak już mi przyślą bilety. Jezu, to będzie czad! Ja już na Anthrax będę mokry, a co dopiero dalej...no szok! :D P.S. Liczę na obecność innego mhrooocznego krypciarza, Gveira :roll:

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Zawsze można się przed koncertem zgadać pomiędzy płytowcami a kółeczkiem. Albo w przerwach, przy tylu zespołach na pewno będzie opcja wyjścia na chwilę. Do Gveira napiszę, bo na interneta ostatnio nie zagląda za bardzo.

[ Dodano: Wto 15 Gru, 2009 18:10 ]
Gveir potwierdza, będzie kupować bilet. Choć na pierwszego sesemesa odpisał "a co to jest?" XD
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

dark_raven pisze:Choć na pierwszego sesemesa odpisał "a co to jest?" XD
Raczy kurna żartować. :D Ojaaaa...toć to jedna z najlepszych imprez na jakie dane mi było jechać. Chociaż nie wiem, czy we wcześniejszych latach była w PL...no, to Wielka Czwórka jedzie na Wielką Czwórkę - nawet pasuje :D

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

O - to jest dobre hasło na nasz sztandar XD
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

dark_raven pisze:O - to jest dobre hasło na nasz sztandar XD
Tylko sztandar musi być długi, bo ja pewnie (choć przesądzone nie jest) ze względów finansowych, też będę na płycie(uroki nowej pracy i dzieci). Natomiast Dark idealnie pasowałby na sztandar, bo ja mało fotogeniczny jestem :) .
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Zastanawiam się kurnaaaa nad koszulką w jakiej pojadę. Megadeth, Slayer czy Anthrax ;( Chyba wezmę moją "Slejerkę" z Reign in Blood...
A teraz chłopaki oficjalne potwierdzenie, jakie dzisiaj mi przyszło na maila:

"Merry Christmas Seweryn...

Dear Seweryn
So, you want a Polish adventure do you? Well congratulations because you are on your way to experiencing the BIG 4 live for the first time. Metallica, Megadeth, Slayer and Anthrax are all playing at the first Sonisphere Festival in Poland on 16th June and you are going to be there.

You will receive your free Polish Sonisphere e-ticket nearer the date for the number of tickets you have booked. This ticket will be in your name and you will need to show ID to gain entry so please make sure that these will match. If you have booked tickets for other people who will not be travelling with you, please email Sonispherefestivals@kililive.com to arrange for separate e-tickets."

Norrrmalnie nic mi nie zepsuje humoru, nic :D AUDION, bierz na płytę, będziemy szaleć razem ;> to będzie dla mnie przyjemność bawić się w Twoim towarzystwie.

BTW. Na angielskich forach aż huczy po ogłoszeniu wielkiej czwórki na kolejnym Sonisphere,w Szwajcarii. Wyspiarze domagają się tego samego :D ale pewnie nie dostaną :P Na moje Anthrax i Slayer, jak jest ogłoszony tak będzie na Sonisphere UK (poza tym jest tam Rammstein, Iron Maiden, Motley Crue...a to dopiero początek, przecież to trzy dni i na pewno jeszcze jakieś bomby się pojawią), a Megadeth i Metallica wystąpią pewnie w Donington w czerwcu...więc niech się tak nie spinają :P Kurdę, Metallica główny koncert da, a ja jaram się tylko trzema przed nimi :D (Behemotha nie lubię z całego serca, a Mastodon...jakoś nie mogę się wgryźć...na razie :D)

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Wgryzuj się, wgryzuj, warto! Może uda wam się zrealizować ten przebiegły plan z demotywatora i dopogować do mnie i Szuwara w GC ^^
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

dark_raven pisze:Może uda wam się zrealizować ten przebiegły plan z demotywatora i dopogować do mnie i Szuwara w GC ^^
Prędzej by kocert przerwali, niż barierki pomiędzy sektorami, pomarzyć jednak można :) . Pamiętam, że na Floydach w Pradze, chłopaki z Gdyni barierki wejściowe przewrócili i wleźli w połowie pierwszego kawałka (Tak to jest, jak się liczy na zakup biletów przed koncertem) :) .
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Bilety już doszły, potwierdzam swoją łobecność :]
mroczna sarna pisze:Raczy kurna żartować. :D
Nie raczy, ale jak się nie ma netu od dwóch miesięcy i ma dostęp do niego jeno w weekend, to tak jest :P

A tak w ogóle... wiem, że prawię dla wielu teraz herezję, ale gdyby nie było tam tego Mastodon'a, to by IMO było lepiej :P Taka Gojira na przykład zamiast nich... byłby miód. Ale co tu marudzić przy takim składzie XD
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

You FAIL. Mastodon wymiata, i co ważniejsze czyni festiwal mniej monotematycznym. Co nie zmienia faktu, że Gojira też mogłaby być \m/


Ale, ale! Jest jeszcze czas! Może...? :D
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Gveir pisze:wiem, że prawię dla wielu teraz herezję
Taaa? To co powiesz na to:

Moja połówka się na to wybiera, nawet ma już bilet, ja bym się wybrał ale.... szkoda mi tych 200zł dla zespołów, których w ogóle nie słucham _^_ Ale jest mały % szansy, że na to pojade... nie wiem, znajde te 200zł + będą jeszcze bilety w maju, czy coś XD Zresztą... bardziej bym chyba pojechał dla Was niż na te koncerty :*

Golden Circle? Buahahaha... do burżujstwa to mi daleko :>
Awatar użytkownika
CoD
Kupo!
Kupo!
Posty: 108
Rejestracja: czw 30 cze, 2005 17:45

Post autor: CoD »

Jacuś, ty żyjesz? :razz:
Haū! Omochikaerī!

Gumon hyakushutsu...

Yuri est ars boni et aequi
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Ba, czasami ;] A Ty tam nie off topuj XD (sądząc po profilu na myanimelist, gdzie już mnie mendo prześcignąłeś w ilości obejrzanych animców, to niedługo ja się bedę do Cieebie zgłaszać po nowe tytuły yuri ;] )
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

14:00 OTWARCIE BRAM
16:30- 17:00 BEHEMOTH
17:20- 17:55 ANTHRAX
18:15- 18:50 MASTODON
19:10- 19:50 MEGADETH
20:15- 21:00 SLAYER
21:30- 23:30 METALLICA
Informacja z Facebooka, ale dość wiarygodna.
Na stronach tematycznych aż się gotuje. Faktycznie czasy nie napawają optymizmem, ale na ponad godzinne sety i tak nie liczyłem (oczywiście oprócz Mety). Teraz już bilety nie będą się tak dobrze sprzedawać :) .
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”