Figurki z FF XII

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Battiush

Figurki z FF XII

Post autor: Battiush »

Nie znalazłem żadnego tematu odnośnie handlu, w regulaminie nie ma że jest zabroniony więc zamieszczam tutaj. Jeśli administrator uzna, że temat pasuje gdzieś indziej proszę o przeniesienie.
Sprzedam kompletną seria 4 figurek z gry FF XII. Do każdej z nich posiadam oryginalne opakowanie. Sprzedaję tylko komplet. Cena 500 zł do negocjacji. Wszystkie są w stanie bardzo dobrym. Zainteresowanych proszę o kontakt przez mail bądź też gadu gadu 9506277 :->

ASHE
Obrazek

BALTHIER
Obrazek

GABRANTH
Obrazek

VAAN
Obrazek
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Póki jeszcze mogę napisać. Myślisz, że ktoś przepłaci prawie 200zł za używane figurki, jak nowe może kupić taniej ? Powodzenia. :)
Battiush

Post autor: Battiush »

Nie wiem gdzie widział kolega wszystkie taniej i nowe ale to ja życzę powodzenia. Poza tym to nie jest ostateczna cena :mrgreen:
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Battiush

Post autor: Battiush »

To jeden, nie wszystkie 4... Chyba że liczyć nie umiem ale do innej szkoły chodziłem :D

Poza tym tak: w sklepie masz Vaana, Balthiera i Gabrantha. 110 zł + 2x 70zł = 250. Ashe w sklepie nie ma wcale. Więc powiedzmy że to rarytas niedostępny u nas. coś za około 100zł.
250 zł + 100 zł = 350 zł. Do tego dochodzi 20 zł wysyłki. I ja coś muszę zarobić więc wyjdzie około 400 zł. Tak jak wspomniałem 500 zł to cena do negocjacji :) Więc jak się komuś uda wytargować 100 zł to pogratuluję ^^
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Proszę bardzo znalazła się i Ashe http://www.fajnezabawki.pl/exec.php?C=S ... 1=&PZTA=11 (na samym spodzie, do tego Gabranth taniej). W najtańszym wypadku wychodzi prawie 340zł, razem z kosztami wysyłki z obu sklepów. Rozumiem, że ma Pan takie życzenie, żeby sobie jeszcze dopłacać, ale skoro można kupić nowe i taniej. Co innego gdyby nie były dostępne na żadnym rynku i byłyby ultra rare, albo chociaż nowe i nieużywane.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Vaan pisze:W najtańszym wypadku wychodzi prawie 340zł, razem z kosztami wysyłki z obu sklepów. Rozumiem, że ma Pan takie życzenie, żeby sobie jeszcze dopłacać, ale skoro można kupić nowe i taniej. Co innego gdyby nie były dostępne na żadnym rynku i byłyby ultra rare, albo chociaż nowe i nieużywane.
W takim razie nie ma chyba o czym dalej mówić, tym bardziej że oferowane figurki są używane - nie ważne, że wyglądają jak nowe, liczy się że są używane. W tym momencie ich wartość, a tym samym cena, spada jak w przypadku wszystkich przedmiotów. Najlepiej widać to po samochodach, które najwięcej na wartości tracą po pierwszym roku. W tym kontekście
Battiush pisze:I ja coś muszę zarobić

można włożyć między bajki - sprzedając coś używanego nigdy nie dostaniesz więcej niż sam dasz, a w ogóle to można mówić o szczęściu gdy dostanie się niewiele mniej niż tyle, ile pierwotnie zostawiło się za towar w sklepie. Vaan ma rację, że na cenę mają wpływ takie okoliczności, czy dany towar jest mało lub niedostępny - wtedy można by żądać więcej niż się dało. Tu to nie przejdzie.

Realnie patrząc, tu na forum, po przytoczeniu oferty sklepowej, nie liczyłabym na przeprowadzenie transakcji na twoich warunkach. Temat jest już w sumie pozamiatany, ale co mi szkodzi zostawić go otwartym...
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
CoD
Kupo!
Kupo!
Posty: 108
Rejestracja: czw 30 cze, 2005 17:45

Post autor: CoD »

Oj tu się Sephi nie zgodzę, niektóre toyoty używane (oczywiście mało, kilka miesięcy-rok) często zyskiwały na wartości :lol:
Haū! Omochikaerī!

Gumon hyakushutsu...

Yuri est ars boni et aequi
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

CoD pisze:Oj tu się Sephi nie zgodzę, niektóre toyoty używane (oczywiście mało, kilka miesięcy-rok) często zyskiwały na wartości
Zgadza się - jest generalnie popyt na małe, żeby nie powiedzieć babskie, samochody z przebiegiem około roku do lat dwóch. Sama mam Renault-wkę w tym... hm... wieku i mogłabym ją korzystnie opylić, ale póki co nie planuję. However, niezależnie od powyższego i tak w stosunku do ceny kupna przez pierwszego właściciela samochód oraz inne rzeczy drastycznie w pierwszym roku tracą na wartości. To prawa runku. Popyt może cenę nieco podnieść, ale nigdy nie dorówna temu co się zostawia w sklepie za nówkę-sztukę.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”