Twój ideał kobiety.

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Twój ideał kobiety

Dorota Rabczewska (Doda)
3
13%
Jolanta Rutowicz
2
8%
Królowa z filmu "Alien"
8
33%
Wiletta Willas
2
8%
Łysa, bezzębna prostytutka
3
13%
Wolę nadal być gejem
6
25%
 
Liczba głosów: 24

Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

To Twój wujek nie ma żony tylko dziewczynę? Cool! Dużo młodsza? :D

btw: ja też zagłosowałem na królową Alienów. Z dostępnych opcji, ta dama najbardziej przypomina mi Jubari.
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Bo mój wujek jest mniej więcej w wieku Gagsa. Dziewczyna też. Moja mama jest gdzieś z 15 lat od niego starsza.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Grzybek Z Octu pisze: Z dostępnych opcji, ta dama najbardziej przypomina mi Jubari.
Z tego co przypuszczam dzieci nie ma, a tym na krypcie nie pozwala robić co im się podoba. W jednym miejscu też raczej nie usiedzi. Czyżby chodziło o fizyczność, kwas w żyłach, wzorowe uzębienie....? Zaczynam się bać XD .
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

głos oddałem na Dodę. miałem dylemat pomiędzy bezzębna prostytutką a Dodą, ale ta druga wygrała z tą przewagą, że ma zęby i włosy.
Zresztą powiedzcie mi szczerze, wyrzucilibyście ją z łóżka?
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
CoD
Kupo!
Kupo!
Posty: 108
Rejestracja: czw 30 cze, 2005 17:45

Post autor: CoD »

Hmmmmm może to dziwne, ale tak :lol:
Haū! Omochikaerī!

Gumon hyakushutsu...

Yuri est ars boni et aequi
Awatar użytkownika
Arxel
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 17 cze, 2008 19:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arxel »

Ja wybrałem Jole Rutowicz. Pole za domem trzeba niedługo zaorać, to się jej założy homąto i zagoni do roboty. Taki koń na obejściu to w ogóle przydatna rzecz, nie wiem kto nie pomyślał i wpuścił tą kobyłę do telewizji, gdzie się marnuje najzwyczajniej.

Dody do niedawna też nie lubiłem, ale dziewczyna ostatnio na swoje szczęście wpadła w dobre towarzystwo i kto wie, może już niedługo będzie śpiewać takie kawałki? http://www.youtube.com/watch?v=GEeH9cVbu1E zamiast machać cyckami na scenie i reklamować lody w telewizji.

Od królowej obcych trochę mnie odpycha - nie lubię silnych kobiet które mogłyby mnie na wstępie zbyt mocno zranić. Wioleta Willas hmm... sam nie wiem, musiałaby chyba jeszcze trochę dojrzeć natomiast łysa, bezzębna prostytutka to moja przyjaciółka. Jest w porządku. Miła, sympatyczna i niedro... nie drobi nogami bez potrzeby.

W ogóle fajowska ta ankieta. Możnaby ją wszelako jeszcze rozszerzyć. Ja bym wpisał Angelę Merkel.
Hajże-ho!
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

Zagłosowałem na Wiolettę Willas. Czemu? Tak samo jak ona lubię zwierzęta, chociaż zapewne po kilku dniach odsprzedałbym połowę inwentarza właścicielowi najbliższej wietnamskiej restauracji, wiadomo, co za dużo, to niezdrowo; ma kobieta kontakty z ruskimi, a więc dostawy zawsze świeżego kawioru miałbym na bieżąco; no i mialby kto mi śpiewać kołysanki na dobranoc. Wiem, ze związku potrafię jedynie brać, ale to już taka moja niedobra samcza natura.

Co do pozostałych opcji - jak Doda na celulit, silikon i rozdwojone końcówki, Joli nie trawię (ta zresztą wolałaby ode mnie swojego różowego kucyka), Królowa Obcych to jednak za wysokie progi (choć kusi posiadanie takiej rodzinki). Zastanawiałem się dłużej nad bezzębną prostytutką. Bo jakby nie patrzeć, to same plusy: w poniedziałek - blondynka, we wtorek - brunetka, w środę ruda, trzeba tylko treski zmieniać; brak uzębienia jest czasami pozytywem, bo ani za dentystę nie płacisz, ani nie martwisz się, że wykręci się bólem zęba. Odrzucił mnie jedynie zawód - ja strasznie zazdrosny jestem. Gejem już byłem, nic specjalnego.

W ankiecie jak nic brakuje mi pani Jolanty Kwaśniewskiej - jako przeciwwagi dla dwóch pierwszych pozycji.
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”