Petycja

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Petycja

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Założyłem nowy temacik, niektórzy mogą mieć pozostałe w ignorze a chciałem żebyście to zobaczyli. Tak więc uderzam na świeżości.

Tutaj :arrow: klik

Wiem, że na tym forum panuje duża znieczulica na wiele spraw, mam jednak nadzieję, że ktoś sie tam podpisze.

(Jeśli temat jest nie na miejscu i ma być usunięty to poproszę o zachowanie linku i przniesienie go ewentualnie w wybrane przez moda miejsce.)
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

Mógłbym podpisać się jeśli petycja byłaby jasno opisana i dotyczyła wyłącznie zakazu tortury/warunków hodowli. Taką petycję podpiszę nawet jeśli chodziłoby o polski krowy czy rosyjskie świnie.
Jednak spożywanie to już inna spraw, raczej wewnętrzna Korei.
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Zgadzam się ze Szredem. Zakaz torturowania i przetrzymywania w niehumanitarnych warunkach powinien obowiązywać wszędzie. Ale to, co kto je, to trochę inna sprawa. Nie podoba mi się, że ktoś oburza się "jak można zabijać kochane pieski" wcinając schabowego. Chyba, że jest się absolutnym wegetarianinem, ale wtedy proszę zacząć od swojego kraju. Bo to wygląda tak, jakby Hindusi próbowali nam zakazać jedzenia wołowiny, albo Arabowie wieprzowiny, bo dla nich jest to obrzydliwe.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Rozumiem Wasze spojrzenie na sprawę i nawet można się zgodzić. Ale trochę nie pasują warunki w jakich te psy są przetrzymywane. Coś na zasadzie tej słynnej jakiś czas temu fermy, gdzie kury miały 0,2 mm wolnego miesjca :lol: Albo te świnie co były parzone żywcem. Ubój zwierzyny no cóż, szamiemy mięcho nie da się ukryć. Ale szkoda, że niektórzy ludzie dobitnie dają znać zwierzęciu zanim zginie :/
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Taka dygresja: wszystkie bezpańskie psy powinny być łapane i przewożone do specjalnej poczekalni w Piątku niedaleko Łodzi, a po tygodniu spalane w centralnej spalarni psów. Państwo nie będzie traciło pieniędzy na utrzymanie psów, hycle i opiekunowie ze schronisk zamiast siedzieć po kątach będą sprzątać ulice, a karmę dla psów przeistoczy się w obiadki dla dzieci. Lokalną korzyścią jest oczywiście energia dla Piątku ze spalonych zwierząt. Do ostatniego mam mieszane uczucia.

Powyższy pogląd został u mnie zasiany przez kolegę, zastanawiam się, co o nim sądzicie?
glamorous vamp
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Boni pisze:Taka dygresja: wszystkie bezpańskie psy powinny być łapane i przewożone do specjalnej poczekalni w Piątku niedaleko Łodzi, a po tygodniu spalane w centralnej spalarni psów. Państwo nie będzie traciło pieniędzy na utrzymanie psów, hycle i opiekunowie ze schronisk zamiast siedzieć po kątach będą sprzątać ulice, a karmę dla psów przeistoczy się w obiadki dla dzieci. Lokalną korzyścią jest oczywiście energia dla Piątku ze spalonych zwierząt. Do ostatniego mam mieszane uczucia.

Powyższy pogląd został u mnie zasiany przez kolegę, zastanawiam się, co o nim sądzicie?
Proponowałbym złapane psy przeistoczyć w obiadki dla dzieci.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Masz rację, oszczędzimy wtedy na... obiadkach! :)
glamorous vamp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”