Euro 2008

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Piłka mym Bogiem - a wiara w Boga nałogiem?

Tak
4
20%
Nie
10
50%
Tylko na czas wielkich imprez...
6
30%
 
Liczba głosów: 20

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Mi było żal Podolskiego jak dostał po jajach ; ;
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Co tak ucichło za oknem? ^^
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Go Go Yubari pisze:Mi było żal Podolskiego jak dostał po jajach ; ;
po niemieckich jajach mógł dostać i dobrze, że dostał :> nie ma to jak zarąbista fryzurka w panterkę - widać, że Polak :> ale fakt faktem, gra dobrze... możemy tylko żałować, że nie w naszych barwach. Jak Szwaby wygrają Euro 2008 to zrobię sobie sesję nagich fotek i prześle Luci Wam w nagrodę... zatem nie kibicować Niemcom! :P
Go Go Yubari pisze:Biedny Gaguś :lol:
zważywszy na to ile piwa wczoraj kupiłem, to biedny oj biedny :>
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Dyzio_USSJ
Kupo!
Kupo!
Posty: 162
Rejestracja: wt 22 sie, 2006 16:04
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Dyzio_USSJ »

No niestety przegraliśmy z Niemcami 2:0, ale cóż taka piłka... Nie wiem dlaczego, ale sporo ludzi uważa, że niemiecka piłka jest powolna. Dla mnie grali szybko, dynamicznie i skutecznie, od MŚ w 2002 moim zdaniem ich gra znacznie się zmieniła. Zawsze szukają okazji do bramki, chcą w miarę szybko zdominować przeciwnika a potem skupiają się bardziej na obronie by potem znów zaatakować.

Czarnym koniem mistrzostw nie będzie ani Chorwacja ani Austra tylko Rosja! Przecież ich trenuje sam Guus Hiddink, sporo władowali kasy w piłkę nożną, rozwinęło się kilku dobrych zawodników.
Faworyci: Włochy oczywiście, wątpie żeby jakaś inna reprezentacja była w stanie im zagrozić, ale bardzo mnie ciekawi jak wypadnie nowy, dobry zawodnik w reprezentacji Francji Samir Nasri, który gra w Olympique Marsylia. Młody piłkarz myśle, że pokaże klase.
Mówcie co chcecie Polska wyjdzie z grupy :P, turniej cały czas trwa. Chorwacja owszem dobra, Austria lepsza fizycznie, ale szansa jest xD, wyjdziemy z grupy i trafimy na Portugalie <yes>
No a jeszcze Grecja jest xD, kto wie może znów niespodzianka będzie.

PS. Podolski dostał nie tylko po jajach, ale jeszcze z kolanka od Dudki.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Dobrze, odkrywam moich faworytów: Portugalia, Niemcy oraz Pomarańczka z Niderlandów i z grupy D... w sumie mam sentyment do Szwedów.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Fajnie, że makaroniarze przegrali, nawet bardzo fajnie :] Ale z tej grupy niech wyjdą i mundial wygrają żabojady.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Gveir pisze:Fajnie, że makaroniarze przegrali, nawet bardzo fajnie :] Ale z tej grupy niech wyjdą i mundial wygrają żabojady.
Idź umrzyj. Pizza i makaron to dwa z trzech najwspanialszych dań świata (obok kebabu), i chociażby za to Włochom należy się co najmniej półfinał. Po przegranej nie rozpaczam, bo jak wspominałem, Holandia to mój drugi faworyt, a i Italia nie zaprezentowała się źle. Za to żabojady - won, wynocha. Jak dobrze że mi wizja w magicznym czarnym pudle szwankowała i nie widziałem dokładnie ich paskudnych łysych ryjów. Mój wymarzony skład 1/4: Niemcy, Czechy, Szwajcaria, Holandia, Włochy, Szwecja, Hiszpania/Grecja. Ósmej drużyny nie wymienię.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Gveir pisze:Fajnie, że makaroniarze przegrali, nawet bardzo fajnie :] Ale z tej grupy niech wyjdą i mundial wygrają żabojady.
cieszę się, że Holandia wygrała - grali genialnie, dynamicznie, odważnie, zero kompleksów - po prostu dobrze. Żabojady... zastanawiam się czy bardziej nie chciałbym żeby wygrali cokolwiek Niemcy czy Francuzi... 2 narody których nie lubię. Ciekawi mnie jak tam sobie będzie radziła Rosja. Generalnie, to jakby poludniowe kraje okazałyby się nieco lepsze, to byłbym rad :]
Polacy graja w piłkę, ale niestety nie na tyle, żeby wygrywać, szkoda, bo lubię się cieszyć z sukcesów naszych i tak czy siak, będę naiwny i kibicować będę im dalej :P
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Dyzio_USSJ
Kupo!
Kupo!
Posty: 162
Rejestracja: wt 22 sie, 2006 16:04
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Dyzio_USSJ »

Rosja będzie czarnym koniem mistrzostw i jutro udowodnią to w meczu z Hiszpanią, który oczywiście wygrają. W końcu trenuje ich sam Guus Hiddink. Grupa D jest właściwie najciekawsza bo nie ma tam żadnych wyraźnych faworytów.
Ostatnio zmieniony pn 09 cze, 2008 22:13 przez Dyzio_USSJ, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

dark_raven pisze:Mój wymarzony skład 1/4: Niemcy, Czechy, Szwajcaria, Holandia, Włochy, Szwecja, Hiszpania/Grecja. Ósmej drużyny nie wymienię.
Czechy, Portugalia, Niemcy, Chorwacja, Holandia, x (nie wiem), Szwecja, Hiszpania (bo rusków nie cierpię, a Grecy wygrali przez przypadek 4 lata temu).
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Krakers
Administrator
Administrator
Posty: 193
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 08:19

Post autor: Krakers »

Po wczrojaszych meczach moim faworytem jest Holandia. Włochów rozwalili koncertowo, chociaż Włosi są sami sobie winni, marnując okazję za okazją. Jeśli nasi zagrają jak w drugiej połowie z Niemcami, to mają szanse na wyjście z grupy. Chociaż to bardziej zależy od ich psychiki niż od umiejętności.
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

dark_raven pisze:Pizza i makaron to dwa z trzech najwspanialszych dań świata
...co jednak nie czyni Włochów ludzi zasługujących na powszechny podziw i szacunek. Zwłaszcza w pn (imo).


Nie jednak o tym chciałem wspomnieć. Mam dość ciekawy obrazek, który daje do myślenia na różnych płaszczyznach. A oto i on: http://img72.imageshack.us/my.php?image=patriotyxu5.jpg
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

dark_raven pisze: Idź umrzyj. Pizza i makaron to dwa z trzech najwspanialszych dań świata (obok kebabu), i chociażby za to Włochom należy się co najmniej półfinał
Tak, żarcie dobre, ale tak jak mówi Grzybek to ma się do piłki tak jak mąka do fortepianu, zwłaszcza że ich piłka jest paskudna i po prostu be.

Po wczorajszych meczach typuję i stawiam wszystko na Hiszpanię. Pięknie, pięknie zagrany mecz, efektowny i efektywny, coś wspaniałego :]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Gveir pisze:Tak, żarcie dobre, ale tak jak mówi Grzybek to ma się do piłki tak jak mąka do fortepianu, zwłaszcza że ich piłka jest paskudna i po prostu be.
A ja zostaję przy swoim. Kibicuję Włochom dłużej niż obżeram się pizzą.
Gveir pisze: Po wczorajszych meczach typuję i stawiam wszystko na Hiszpanię. Pięknie, pięknie zagrany mecz, efektowny i efektywny, coś wspaniałego :]
Dojdą do 1/4 i coś spieprzą, jak zwykle. Pierwsza zasada każdego turnieju, zwycięstwo Hiszpanii jest mniej prawdopodobne niż zwycięstwo Polski, Austrii czy Rosji (nawiasem mówiąc czarny koń Dyzia i Mariusza Waltera dostał w dupę aż miło).
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”