Euro 2008

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Piłka mym Bogiem - a wiara w Boga nałogiem?

Tak
4
20%
Nie
10
50%
Tylko na czas wielkich imprez...
6
30%
 
Liczba głosów: 20

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Włosi sux. Wygrali mundial, bo Zidane zrobił byczka i go zdjęli. Inaczej by im dokopał. Głupi makaroniarze.
Awatar użytkownika
CoD
Kupo!
Kupo!
Posty: 108
Rejestracja: czw 30 cze, 2005 17:45

Post autor: CoD »

Haiku z okazji remisu:

Do domu Polsko
Oto nadszedł powrotu czas
Kibic już czeka


(czeka na was z upragnieniem na lotnisku :lol: )
Haū! Omochikaerī!

Gumon hyakushutsu...

Yuri est ars boni et aequi
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Parafraza:
Ostatnia impreza (Euro),
jutro się rozstaniemy

:lol:

Plan grupy B wykonany.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Markfrompoland
Cactuar
Cactuar
Posty: 350
Rejestracja: śr 10 sie, 2005 17:56
Lokalizacja: Watokice

Post autor: Markfrompoland »

A brytyskiego łysola wykastrować (jeśli jeszcze można), ukamieniować i zawiesić nad stadionem.
Ain't no sunshine when I'm gone.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Polska biało-czerwoni
Chorwacja was rozgromi
Sędzia wam dokopie
Kibic tyłek skopie
Na lotnisku będzie ból
Nie zabraknie dla was kul
W szpitaaaluuuu.....

:lol:
Awatar użytkownika
CoD
Kupo!
Kupo!
Posty: 108
Rejestracja: czw 30 cze, 2005 17:45

Post autor: CoD »

Sephiria pisze:Parafraza:
Ostatnia impreza (Euro),
jutro się rozstaniemy

:lol:

Plan grupy B wykonany.
Just as planned ^^
Haū! Omochikaerī!

Gumon hyakushutsu...

Yuri est ars boni et aequi
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Markfrompoland pisze:A brytyskiego łysola wykastrować (jeśli jeszcze można), ukamieniować i zawiesić nad stadionem.
Od wczoraj zobaczyłam setki podobnych komentarzy i byłyby one nawet śmieszne, gdyby nie to, że taki poziom bezmózgiej agresji wylewający się z Polaków jest potworny.
No bo serio, co komu ten sędzia zawinił? _^_ Jak Kali krowę ukraść - dobrze, jak Kalemu ukraść - źle? Spalonego jakoś nikt nie rozpamiętuje.

Gdyby nie uznana przez niego bramka w pierwszej połowie, Austria nie straciłaby pary i już do przerwy by nas zmiażdżyła.
Gdyby nie bozia i Boruc, już po pierwszym kwadransie meczu bylibyśmy na kolanach.
Gdyby nasza drużyna nie grała tak beznadziejnie, w 93' minucie mielibyśmy np. 3-0 i żaden karny nie mógłby nam zagrozić. :roll:

A gdyby nie karniak, to byśmy wygrali. Ach, gdybanie.
Bo z Chorwacją i tak przeżniemy. :lol:

Podsumowując: miałabym pretensje do sędziego, gdyby nie to, że od wcześniejszej klęski uchronił nas czysty przypadek, że Polacy tak długo 'bronili Częstochowy' i nie mogli pokusić się o lepszy mecz. Gdyby Polacy grali świetnie, a w ostatniej chwili przez takie coś przerżnęli, to może też bym postulowała obcinanie jaj. Ale ludzie! Obietywności trochę! Po grze patrząc, to porażka nam się należała, nie remis.
Ale oczywiście tylko sędzia jest winny i zbyt zielona murowa, wcale nie nasze orzełki. Bo to Układ był, musowo!

W naszym kolejnym - ostatnim _^_ - meczu kibicować będę tym orzełkom, ale cudu nie przewiduję.
Awatar użytkownika
theodolit
Kupo!
Kupo!
Posty: 156
Rejestracja: pn 02 paź, 2006 12:00

Post autor: theodolit »

Lenn ma racie , pokłady nienawiści, z dodatkami faszystowskimi przerazaja. Mecz sie skonczył, popełnił sędzia 1, 2 czy 15 błędów, ale juz po wszystkim. Zgodnei z powiedzeniem złej baletnicy ...

Naprawde czy to są Ci wszyscy miłośnicy sportu i gry fair play ? - spalic goscia ....
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Lenneth pisze:No bo serio, co komu ten sędzia zawinił? _^_ Jak Kali krowę ukraść - dobrze, jak Kalemu ukraść - źle? Spalonego jakoś nikt nie rozpamiętuje.
To nie był spalony tylko strzał na bramkę :P
Lenneth pisze:Gdyby nie uznana przez niego bramka w pierwszej połowie, Austria nie straciłaby pary i już do przerwy by nas zmiażdżyła.
Gdyby nie bozia i Boruc, już po pierwszym kwadransie meczu bylibyśmy na kolanach.
Gdyby nasza drużyna nie grała tak beznadziejnie, w 93' minucie mielibyśmy np. 3-0 i żaden karny nie mógłby nam zagrozić. :roll:
Lecz na tym polega piłka nożna, że takie gdybanie jest kocią kupę warte :P
Że bramka strzelona fritzlom przyczyniła się do podłamania im morale? O to przecież chodzi, by pierwszemu strzelić bramkę i podłamać przeciwnika. Że Boruc dobrze bronił? To miał źle bronić? Chyba na mistrzostwa wybiera się najlepszych, żeby dawali z siebie wszystko, nie? Że nasza drużyna grała beznadziejnie? A kto przez 90 minut nie mógł strzelić bramki mimo licznych okazji? My, czy fritzle? Z drugiej strony gdybyśmy przegrali np. 3:0 to też byłoby gdybanie "a bo to kilku zawodników miało kontuzje, a bo to Austriacy dłużej trenowali, a to trawa za zielona była...". Zauważyłem, że parę osób robi dokładnie to samo, tylko gdyba przeciwko nam.
theodolit pisze:Lenn ma racie , pokłady nienawiści, z dodatkami faszystowskimi przerazaja. Mecz sie skonczył, popełnił sędzia 1, 2 czy 15 błędów, ale juz po wszystkim. Zgodnei z powiedzeniem złej baletnicy ...

Naprawde czy to są Ci wszyscy miłośnicy sportu i gry fair play ? - spalic goscia ....
Ja sie pocieszam tym, że ten sędzia może już pożegnać się z karierą. Teraz to już tylko trzecia liga mu zostanie :P

A teraz żart:
-Howard, why?
-For money!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Polacy od początku grali tak, jakby pierwszy raz piłkę dostali. Biegali w koło, a Austriacy mieli MASĘ świetnych okazji, żeby nam gola strzelić. Gdyby nie Boruc, byłoby 6:1 i Lesio musiałby uznać żałobę narodową. Gol naszego Brazylijczyka też do końca czysty nie był. Wciąż pojawiają się spekulacje, iż był na spalonym. Nie wiem czy zauważyliście, ale od około 85 minuty, nasi byli jakby na haju. Zadowoleni, wyluzowani. Gdyby się skupili na grze do końca, a nie podawaniu sobie piłki, byle do końca, to by nie było dramy. Sędzia jak sędzia, można na niego psy wieszać, ale prawda jest taka, że nasi dali ciała, a ich gra była chaotyczna i mało ciekawa. Po tym meczu i po meczu Chorwacja-Niemcy, jestem pewna, że Chorwaci nas rozniosą na drobny pył.
Żal mi Boruca, ze marnuje talent na takie coś. On robił wszystko co do niego należało, o reszcie drużyny nie można tego powiedzieć.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Dokładnie - "kibicusiom" brakuje OBIEKTYWNOŚCI. Skoro był spalony, to bramka Rogera nie powinna się liczyć, karny nie powinien być, a wynik jest jaki jest bo Artur zagrał spotkanie życia - wybronił praktycznie wszystko, co mogło dać Austriakom 5:0. Po strzeleniu wątpliwego gola Polacy nabrali w żagle i do 85-ej minuty grali nieźle (tego nie można im odmówić), ale należało strzelić jeszcze jednego gola. Sędzie naprawił błąd innym błędem i choć stan się zgadzał, to niesmak został. Nie mniej wszystko wraca do kwestii, że ten remis JEST sprawiedliwym wynikiem.

Co do spalonych
Luca Toni przed 15-oma minutami strzelił zdaniem komentatorów prawidłowo bramkę, ale sędzia nie uznał. Zobaczcie że teraz po przerwie Włosi ruszyli jak furia do ataku i walczą. A co w tej sytuacji robili lub zrobiliby Polacy? - przebijali sobie piłeczkę, aż przeciwnik wlepiłby im gola. To kolejna różnica klasy między RRP a innymi europejskimi drużynami.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Co do grupy 3:
wiki says pisze: * Netherlands has qualified for the quarter-finals as Group A winners.
* Romania will reach the quarter finals if they beat Netherlands in their final match, or if both final matches are drawn.
* If Romania do not beat Netherland, the winner of the France-Italy match will progress.
* If Netherlands beat Romania, and France and Italy play out a score draw, then Italy will reach the quarter finals.
* If Netherlands beat Romania by less than three goals, or if Netherlands win by three goals but Romania score at least once, and France and Italy play out a no-score draw, then Romania will reach the quarter finals.
* If Netherlands beat Romania 3-0 or by more than three goals, and France and Italy play out a no-score draw, then Italy will reach the quarter finals.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

dark_raven pisze:Netherlands has qualified for the quarter-finals as Group A winners.
As group C winners :)
dark_raven pisze:* Romania will reach the quarter finals if they beat Netherlands in their final match, or if both final matches are drawn.
dark_raven pisze:France and Italy play out a no-score draw, then Romania will reach the quarter finals.

And and THAT'S THE PLAN, a sądząc po grze Fra i ITA są duże szanse na bezbramkowy remis.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Sephiria pisze:As group C winners :)
Sorry, copypasta.
Sephiria pisze: And and THAT'S THE PLAN, a sądząc po grze Fra i ITA są duże szanse na bezbramkowy remis.
Jakoś nie sądzę... Wiedzą, że muszą strzelić, i będą atakować. Jedni i drudzy.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Po dzisiejszym meczu, moje kibicowanie Holandii levelowało na "poważne kibicowanie" [tj. z piwem i czereśniami]. To dopiero był mecz. Miazga totalna! Gdybyśmy byli w tej grupie, byłoby jeszcze zabawniej XD
Francuzi mi się kojarzą z białasami w rajtuzach, a tu prawie wszyscy czarni. Nie jestem rasistka, ale jakoś nie pasuje. No i bez Zidana - zero mojego poparcia XD. Holandia pokazała jak się gra. Niech Polacy się uczą i wyciągają wnioski. Jeden gol, drugi, potem 1 francuski, więc oni im jeszcze 3 i w ostatniej chwili 4! TAK SIĘ GRA na takich imprezach! Powinniśmy teraz do holenderskiego trenera, dokupić 23 holenderskich piłkarzy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”