Humor-śmieszne linki,obrazki,dowcipy itd... część 3

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Uleq_w_sztyfcie pisze:kilmindaro: Jak ludzka choroba może być smieszna??
Syndrom Duke'a Nukema może być. Prawie tak bardzo jak Zespół Mario.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Uleq_w_Sztyfcie
Kupo!
Kupo!
Posty: 56
Rejestracja: sob 25 kwie, 2009 11:52

Post autor: Uleq_w_Sztyfcie »

No dobra... należę do tej moralnej mniejszości...
Ale kotek trawkę dostaje... (Bez skojarzeń!) Wybieram się parę razy w tygodniu na wieś do kuzynów, a że oni mają duuuuużo trawy, to się dzielą.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Uleq, ale z Ciebie nudziarz. Nie śmiejemy się z dziecka chorego na białaczkę, czy czegoś innego poważnego. Wyluzuj -_-'
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Obrazek
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

http://www.autojunk.nl/clips/view/158160
Nie ma to jak namiętny sex na masce auta :) .
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
Uleq_w_Sztyfcie
Kupo!
Kupo!
Posty: 56
Rejestracja: sob 25 kwie, 2009 11:52

Post autor: Uleq_w_Sztyfcie »

Podobieństwa w j-pop, anime i j-games do innych utworów...
Pierwszą i Ostatnią parę musicie obejrzeć, reszta wg. uznania
\/\/
O.o
Ostatnio zmieniony czw 16 lip, 2009 06:17 przez Uleq_w_Sztyfcie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Jedna z najciekawszych stron, jakie zdarzyło mi się oglądać tego miesiąca: prezentuje jeden ze skrajnych poglądów na temat śmierci Michaela Jacksona. Czy Król Popu wciąż żyje? Sprawdź tu. -> http://ismichaeljacksonstillalive.com/
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

" Jasio przychodzi ze szkoły do domu i ma zamiar wziąć prysznic, jednak wchodząc do łazienki widzi swoją mamę, która namiętnie gładzi swoje piersi i szepcze sama do siebie " Pragnę sąsiada z naprzeciwka ".
Na drugi dzień identyczna scena, mama Jasia znowu bierze prysznic, pieści swoje sutki i szepcze "Pragnę sąsiada z naprzeciwka".
Na trzeci dzień Jasiu wrócił ze szkoły troszkę wcze�niej i zastał swoją mamę w łóżku nie z kim innym, jak właśnie z owym wymarzonym sąsiadem.
Jasio w te pędy wpadł do łazienki wszedł po prysznic i gładząc swoje piersi zaczął szeptać "Rowerek, rowerek".


Idzie zajączek przez tory. Wtem - przejechał pociąg i odciął zajączkowi dupę. Przestraszony zajączek odwrócił sie, aby podnieść toczącą sie po torach dupę, gdy wtem drugi pociąg odciął mu głowę. Jaki z tego morał?
Nigdy nie trać głowy dla głupiej dupy.


Miliony ludzi poświęca życie naszej ochronie, codziennie wydawane są setki dolarów po to, aby nasz gatunek nie wymarł, a ty k***a mówisz, ze cię boli głowa! - powiedział pan wieloryb do pani wielorybowej.


Międzynarodowa wycieczka przyjeżdża pod największy wodospad na świecie:
- ...oooh my God, it's so wonderfuuuuul...
- ...ooo main Gott, das ist wuuuuunderbar...
- ...gospodin, eto priekrasnoooojeee...
- ...o ku*wa, ja pie*doooooleeee...


Siedzą sobie jajka w rzędzie w lodowce i mówi pierwsze jajko do drugiego: ty, słuchaj, jakoś mi sie tak nie bardzo podoba ten dziesiąty, taki kurna indywidualista i w ogóle. My musimy być kolektyw, obczajasz, nie? Weź przekaz dalej!
Wiec drugie jajko powiedziało trzeciemu, trzecie czwartemu itd, az w końcu dziewiąty mówi do dziesiątego: słuchaj stary, jest taka sprawa - weź sie tak nie wybijaj do przodu, nie kozacz, bo wiesz, my to musimy być kolektyw, drużyna, rozumiesz.
-k***! - odpowiada dziesiąty - ile można! Ja jestem kiwi! KIWI!!!


- ZIEMIA, kapitanie!!! - krzyknął majtek na bocianim gnieździe.
- MIĘSO, wodzu!!! - krzyknęli mieszkańcy wyspy.


Dwóch facetów. Wieloletni przyjaciele od dzieciństwa. Jednak jeden z nich niestety jest częściowo sparaliżowany, potrzebuje trochę pomocy w codziennym życiu. Pewnego dnia siedzą u niego na werandzie, sparaliżowany mówi:
- Wiesz, co, mam pytanie - czy naprawdę jesteś� moim przyjacielem?
- No jasne stary, znamy się od dziecka, wiesz, ze zrobiłbym dla ciebie wszystko!
- Wiem, mój przyjacielu, wiem. Miałbym wiec do ciebie małą prośbę. Czy przyniósłbyś mi z piętra skarpetki? Robi się trochę chłodno, a jak wiesz, ja nie jestem w stanie tego zrobić.
- Stary, w ogóle nie ma o czym mówić. Skoczyłbym dla ciebie w ogień.
- Dziękuje ci mój przyjacielu.
Facet idzie na piętro, otwiera drzwi do pokoju, wchodzi i staje oniemiały. Przed oczami rozpościera mu się cudowny widok - dwie córki jego przyjaciela, młode, piękne jak marzenie, ubrane jedynie w bieliznę. Facet nie może oderwać wzroku, targają nim wyrzuty sumienia - w końcu to córki jego najlepszego przyjaciela, jednak w końcu poddaje się instynktom i mówi:
- Wasz ojciec przysłał mnie, żebym się z wami przespał.
- Niemożliwe! - mówi jedna.
- Nieprawdopodobne! - mówi druga.
- No cóż, jeśli mi nie wierzycie, zaraz wam udowodnię.
Facet podchodzi do okna, otwiera je i krzyczy...
- Obie?
- Tak, tak, obie! Dzięki, stary!


Pewnego dnia pewna starsza dama przyszła do Deutsche Bank z torba pełną pieniędzy. Podeszła do okienka i poprosiła o prywatna rozmowę z prezesem banku, Gdyż chciała otworzyć konto, a chodziło o bardzo dużą kwotę. Po długotrwałych negocjacjach pozwolono kobiecie spotkać się z prezesem, bo w końcu klient - nasz pan.
Prezes spytał o sumę, jaka starsza pani zamierzała wpłacić. Ona zaś odpowiedziała, ze chodzi o 50 mln euro. Po czym otworzyła torbę, żeby go przekonać, iż tak jest w rzeczywistości. Naturalnie zaciekawiony prezes zapytał:
- "Szanowna pani, jestem zaskoczony ilością pieniędzy, jaką ma pani przy sobie. Jak pani tego dokonała?"
Klientka na to:
- "Całkiem prosto, zakładam się"
- "Zakłada się pani? - Pyta prezes - ale, o co?"
Starsza pani odpowiada
- "Cóż, o wszystko, co możliwe. Na przykład mogę się z panem założyć o 25 000 euro, ze pańskie jaja są kwadratowe!"
Prezes zaśmiał się głośno i powiedział:
- "Przecież to śmieszne! W ten sposób nie mogłaby pani nigdy tak dużo zarobić"
- "Przecież powiedziałam, ze w ten sposób zarobiłam moje pieniądze. Byłby pan gotów założyć się ze mną?"
- "Ależ oczywiście - odpowiedział prezes - zakładam się z panią, że moje jaja nie są kwadratowe"
Starsza pani odpowiedziała:
- "Zakład stoi, ale ponieważ stawka są drze pieniądze, czy mogę przyjść jutro o 10 00 razem z moim prawnikiem, żeby sprawdzić naocznie i przy świadku?"
- "Jasne - prezes wykazał zrozumienie.
Całą noc prezes był niesamowicie nerwowy i spędził wiele godzin na sprawdzaniu, czy jego jaja znajdują się w swojej dotychczasowej formie. W końcu osiągnął 100 procentową pewność. Wygra ten zakład.
Następnego ranka o 10 00 przyszła starsza dama ze swoim prawnikiem do
banku. Przedstawiła sobie obu panów i powtórzyła, ze chodzi o zakład, którego stawka
jest 25 000 euro. Prezes zaakceptował zakład, ze jego jaja nie są kwadratowe. W celu przekonania się o tym fakcie, poprosiła go dama o opuszczenie spodni. Prezes opuścił spodnie. Starsza pani nachyliła się, spojrzała uważnie i spytała ostrożnie, czy może dotknąć jaj.
- "No dobrze - odpowiedział prezes - 25 000 euro są tego warte i mogę zrozumieć, ze chce się pani do końca przekonać."
Starsza pani ponownie nachyliła się i wzięła "piłeczki" w swoje dłonie. Wtedy prezes zauważył, ze prawnik zaczyna uderzać głową w ścianę. Pyta wiec prezes kobietę:
- "Co się stało z pani prawnikiem?"
Na to ona:
- "Nic, założyłam się z nim tylko o 100 000 euro, ze dzisiaj o 10 00 będę
trzymała w dłoniach jaja prezesa Deutsche Bank".


Jak brzmi najkrótszy kawał o pedałach?

Kod: Zaznacz cały

Ten tego.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Obrazek

^^
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
romeczekziel

Post autor: romeczekziel »

Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

"Strona nie znaleziona"
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Uleq_w_Sztyfcie
Kupo!
Kupo!
Posty: 56
Rejestracja: sob 25 kwie, 2009 11:52

Post autor: Uleq_w_Sztyfcie »

Rano działało...
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

http://www.youtube.com/watch?v=ebbuznFCpzA - kolejna przeróbka "Upadku" - tym razem Upadek Wisły na tapecie _^_'
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

"Kredki mi odkupisz" :lol:

http://www.joemonster.org/filmy/8267/Wh ... a_nie_zyje

Nie najświeższe, ale rozwala. Końcówka zabójcza XD
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Uleq_w_Sztyfcie
Kupo!
Kupo!
Posty: 56
Rejestracja: sob 25 kwie, 2009 11:52

Post autor: Uleq_w_Sztyfcie »

Darth Vader Atakuje Japonię!!!
Czy ktoś mógłby to przetłumaczyć?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”