Offtopiczalnia część 3

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

AUDION pisze:Rozumiem, pewnie masz coś co przypomina słonia nogę
Zgadłeś. Mam śliczne, wspaniałe, jedyne w swoim rodzaju pudęko!
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

I może jeszcze jaja słonia. You're a genuine pervert, you know that?
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

I sure do ^^ Wbijaj na Klaudyny Potockiej 45 (bez Słoneczka) to się przekonasz :lol:
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

No could do - weekendy miewam dydaktycznie zajęte.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Parę osób pewnie zastanawia się co u mnie (pozdrawiam Adamów). Nowy rok przyniósł sporo zmian. Złożylem wypowiedzenie w pracy. Wziąłem ślub. Za miesiąc wyjeżdżam na stałe do JP. Szkoda, że nie mogłem się spotkać jeszcze raz z Jacem. Jaco - bardzo Cię lubię, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda nam się spotkać. Bo jesteś gość. Qfas też. Pozdrawiam wszystkich :*

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Gratulacje :) Mnie w tym roku podobne zmiany czekają. Do JP wprawdzie się nie wybieram - tzn. nie na stałe. Ale w planie jest podróż, więc jak się nie uda w Polsce to kto wie... :)

Koniecznie trzeba jeszcze kiedyś usiąść w kuchni i pogadać do rana ;)
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

Nawet się nie pochwaliłeś o.o A mówią, że przymierzanie cudzej obrączki przynosi pecha :D

Najlepszego!

Edit: Marta dostałą szczękopadu, wczoraj zastanawiała się co u Ciebie :). Łap pozdrowienia i od niej!
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Złożę pościka, sprawdzę czy pamiętam taką sztuczkę poza pisaniem na szautoru boxu :>

Co to za pustki? :< Piszcie coś, pogadajmy, Nadnormalna konsola z błędem w głowie_SNES jest ciekawa, jak tam co tam. I Jaco Ty retard Ty retard, gdzie Ciebie zabrało, na Gagazet zabłądziłeś? Ocetowy Żołądź tylko mnie wybrechtał I poszedł oglądać gify stulejek :576: Stay Stay Jubarij, spodziewałem się jakiegoś łorna za spam :> Gdzie ta Twoja zimna bezwzględność :>

Kiedyś nowe posty co 2 minuty, dzisiaj kilka zdań na sb co 2 dni. Stare dobre czasy złotej ery chronoles zostały wyeksploadedukowane! :506:
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Nienormalny_PS2 pisze:Złożę pościka
Ło Panie, impreza!
Nienormalny_PS2 pisze:sprawdzę czy pamiętam taką sztuczkę poza pisaniem na szautoru boxu
A pamiętasz, jak się zakładało tematy? :> Ja już zdążyłem zapomnieć, że jest coś takiego jak BBCode...
Nienormalny_PS2 pisze:Co to za pustki?
Ludzie wiesz... "dorośli". Tzn. siedzą na FB teraz zamiast na forum wchodzić. Mają nowych znajomych... Że niby my to takie stare boty już jesteśmy, a tam mają prawdziwych ludzi. Czaisz?!
Nienormalny_PS2 pisze:Piszcie coś, pogadajmy
Mi ten nowy OST z FFX nawet odpowiada. W sumie.... gdyby nie to, że gdzieś mi przed oczyma śmignęło, że coś zmienili to bym nie poznał... ot, nowa konsola, nowy zestaw kolumn - nowy dźwięk :) No dobra, gdzieś mi na Gagazet zabrakło dud... ale to tyle.
Nienormalny_PS2 pisze:I Jaco Ty DEBILU Ty DEBILU, gdzie Ciebie zabrało, na Gagazet zabłądziłeś?
A, siedze po 9 h dziennie w pracy przed kompem, to w domu już mi się bardzo nie chce laptopa odpalać :/ Przepraszam :< Co? Teraz? Teraz mam przerwę w pracy ;p
Nienormalny_PS2 pisze:Ocetowy Żołądź tylko mnie wybrechtał I poszedł oglądać gify stulejek
Zarzuć jakiegoś gifa to przyjdzie ;]
Nienormalny_PS2 pisze:Stay Stay Jubarij, spodziewałem się jakiegoś łorna za spam Gdzie ta Twoja zimna bezwzględność
To tylko dowód na to, że forum zdechło ;p
Nienormalny_PS2 pisze:Kiedyś nowe posty co 2 minuty, dzisiaj kilka zdań na sb co 2 dni.
INEJ przychodziło w nocy to można było ominąć pół konwersacji na SB jak się nie odświeżało co kilka minut ;p

Najgorsze jest to, że co ktoś tutaj przychodzi po X latach i pisze, że "co się stało, kiedyś było...", to już nikomu się nie chce nawet odpisać :P
Nienormalny_PS2 pisze:Stare dobre czasy złotej ery chronoles zostały wyeksploadedukowane!
Kilka już lat temu. A naszych DeviaNtów już też usunęli, wyobraź sobie. Bicze, normalnie...
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Jaco pisze:wiesz... "dorośli". Tzn. siedzą na FB teraz zamiast na forum wchodzić. Mają nowych znajomych... Że niby my to takie stare boty już jesteśmy, a tam mają prawdziwych ludzi. Czaisz?!
Co te buń fejsy zrobiły papkę z mózgu ludziom :570: Szkoda pisać :573:
Weteran INEJ Ocaj pisze: Dno!!! Mi ten nowy OST z FFX kompletnie się nie podoba!!! W sumie... Wiele razy mi przed oczyma śmignęło, że coś zmienili i poznałem... No dobra, gdzieś na Gagazet zabłądziłem. Do czego służy overdrive?
Dla mnie leży, dosłownie każdy kawałek wolałem w oryginale. Pomijając dźwięk, jak napisałeś na szautoru boxu o FFX, to spojrzałem na swoje pudełko z tą grą i też sobie pyknąłem :D Jakoś mnie coś tknęło i zabrałem się na przygodę z nimi kolejny raz.
Jaco Break Damage Limit pisze: A, siedze po 99999 h dziennie w pracy przed kompem
Na work arenie masterujesz? :>
Pirat Jaco pisze:INEJ
Kurde, aż mnie normalnie skręciło z tęsknoty. Tylko my tu się udzielamy z tej elitarnej grupy nocnych operatorów? Jeśli moją wizytę raz na rok można tak uznać :576: ... Czy jeszcze ktoś?
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Niemoralny_R2D3 pisze:Dla mnie stoi, w przenośni - każdy pełny utwór był gorszy w wersji pirackiej, co mi ją sprzedałeś. Pomijając grafikę, jak zaryczałeś w silent boxie o XXF, krzyknąłem do swojego pudełka, bo nasmrodziło w pokoju, i też sobie pyknąłem fajkę. Jakoś mnie coś zmacało i rozebrałem się na przygodę nim kolejny raz.
Coś mi się wydaje, że namieszali z błyskawicami. Na Nienormalnej_PS2 bardzo szybko się uwinąłem z tym 200 dziadami, a tutaj ledwo 10 mi się udawało... No bo mi nie powiesz, że to moja wina i że się zestarzałem ;p
Pudełko Keeper_666 pisze:Na work arenie masterujesz?
Już mam Celestial Keybord, można wciskać 5 guzików na raz i jest break words limit zdjęty!
Gagagir pisze:Pirat Jaco
Ponad 20 tysi poszło :) Ale mam czystą kartę, mogę z Gagsem w szkole pracować.
INienormalny_PS2EJ pisze:Kurde, aż mnie normalnie skręciło z tęsknoty. Tylko my tu się udzielamy z tej elitarnej grupy nocnych operatorów? Jeśli moją wizytę raz na rok można tak uznać :576: ... Czy jeszcze ktoś?
Erelena to już 9 lat nie widziałem, Ivy czasami odkurza SB, Nienormalny raz na 2 lata wpada, a Ocaj no-life wchodzi co najmniej raz w tygodniu, chociaż nie zawsze się zaloguje - ot taki dziad.

Ejbabejb w ogóle gdzieś zaginął ostatnimi czasy. Pewnie zatracony wymiar go wciągnął i siedzi teraz na szczycie wieży, czeka aż go Mario uratuje.
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Ponad 20 tysi pisze:Coś mi się wydaje, że namieszali z błyskawicami. Na Nienormalnej_PS2 udało mi się aż 20 błyskawic zdodżować, a tutaj ledwo 10 mi się udawało... No bo wiesz, że to moja wina i że się zestarzałem ;p
Moje przejście remastera było już kilkunastym FFX, więc omijałem wszystkie dodatki. Jedyne w co się pobawiłem to Omega Ruins. I wybrałem expert sphere grid, żeby trochę sobie skustomizować chronolesowe zdolności postaci.
Pierwsze przejście, to było coś. :) Tego nigdy nie zapomnę. Miałem wrażenie, że gra się nie kończy. Wszystko co tylko było, cisnąłem jak dres BMW w gazie.
Jajco pisze: w szkole pracować
w szkole pracować
w szkole pracować
Może ogólnopolskie spotkania z uczniami, na temat piractwa i konsekwencji tych niecnych czynów? :576:
Papierowa torba na głowie z dziurkami na oczy a'la piramidogłowy albo ku klux pisze: Erelena to już 99999 lat nie widziałem, Ivy czasami odkurza, umyje okna, kupi warzywa, Nienormalny_Raz(PS)2 wpada, troluje, kaszle pluje, a INEJaco ot taki dziad.
Ja teraz trochę posiedzę, to może odświeżymy stare, dobre śmieszki :> Już cytowanie dało mi sporo wspomnień :576:
Jaco placo pisze:Ejbabejb czeka aż go Mario uratuje.
Ejb nigdy nie potrzebował ratunku, jeśli zniknął w czwartym wymiarze, to sam wybrał tę drogę. Pewnie chciał go bliżej poznać, zbadać. Może kiedyś wróci i podzieli się z nami, swoimi wrażeniami z podróży po światach równolegle zwymiarowanych, zatraconych w przestrzeni kwazaru coś tam coś tam.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

2SP_YnlamroNein pisze:Może ogólnopolskie spotkania z uczniami, na temat yuri i konsekwencji tych niecnych czynów?
Już nieaktualne. Teraz gry są tanie jak pomidorówka przecie... na pc BYNAJMNIEJ ;p
Grzybek z Octu bez octu pisze:
Gveir pisze:
Nienormalny_PS2 pisze:Ja teraz trochę posiedzę, to może odświeżymy stare, dobre śmieszki
Hej N_PS2! Pozdrowienia z zatraconego trójwymiaru! U mnie w stawie wszystko ok, znalazłem ostatnio trochę groszy, katanę Gagagira i trzy garści wodorostów!
O, wodorosty i stulejki to moja specjalność! Zostaw trochę dla mnie, ja przyniosę zdjęcia stulejek!
Patrz eNPeeSDWA, już śmieszki wracają!
Krystian pisze:Już cytowanie dało mi sporo wspomnień
C'nie? ;p
Isia pisze:Ejb potrzebował ratunku, zniknął w czwartym wymiarze, sam wybrał tę drogę. Pewnie chciał bliżej poznać zatraconych w przestrzeni Kwaziego i Przema z phpBB.
Patrz, zadziałało. To co, kogo teraz summonujemy?

[ Dodano: Sro 02 Gru, 2015 12:48 ]
Obrazek

BUSTED! Patrz, przyjdzie w nocy po imprezie pewnie mocno zakrapianej i się nawet nie przywita! Kain, bestio, jak życie?! :]


btw, patrzcie czego ode mnie tinypic wymagał o_O

Obrazek
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Szuwar T-800 pisze:Hej NiespełnyRozumuObłąkany_WiiU! Pozdrowienia z zatraconego trójwymiaru! U mnie w stawie wszystko ok, znalazłem ostatnio trochę groszy, katanę Gagagira i trzy garści wodorostów!
Zawsze wierzyłem, że komunikacja astralna oparta na trójwymiarowym, pozakryptowym świecie jest możliwa. Gveirminatorze, bądź pozdrowiony, w jakimkolwiek stawie teraz terroryzujesz lekkomyślnych rybaków!
Borowik Stulejowy z kompotu pisze:stulejki to moja specjalność! przyniosę zdjęcia stulejek!
I brykiet kominkowy :>
Neinco pisze:Przema z phpBB
Powiedz, że masz gdzieś te nagrania jeszcze :mrgreen: Albo ktokolwiek ma :mrgreen:
Laik tinypic pisze:patrzcie czego ode mnie tinypic wymagał o_O
Wiem czemu tak się dzieje, kiedyś kumpel informatyk mi opowiadał.
Jeśli masz pytanie proste jakieś, jak zawsze przy rejestracjach itp., to wiadomo o co chodzi. W tym przypadku, pie*dolę głupoty i nie ma to sensu.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Poganin_Mt 3.11 pisze:pozakryptowym świecie
Nie grzesz, heretyku! Nie ma takiego!
Dj_PS2 pisze:Powiedz, że masz gdzieś te nagrania jeszcze
Mam mam :D Prześle Ci później ;]
Nrimlnenoay_PS2 pisze:Wiem czemu tak się dzieje
Czemu?
Normalny_Nie PS2 pisze:Jeśli masz pytanie proste jakieś, jak zawsze przy rejestracjach itp., to wiadomo o co chodzi.
Yup.
P.... pisze:W tym przypadku, pie*dolę głupoty i nie ma to sensu.
I tutaj zagubiłem się już w czwórwymiarze. Ten Twój kolega to zero-jedynkowo pewnie nadaje...
BTW. ciekawe co z tym "naszym"... no... cholera, jak on miał? P.....?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”