Offtopiczalnia część 3

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Sephiria pisze:Verkonika napisał/a:
Jaco napisał/a:
Wejdź sobie na stare forum free4webowe Krypty i poczytaj chociażby posty Sephi ;]


Podlinkuj
Sephiria pisze:Jaco, nie waż się - zabije
Oooooch, teraz to ja tez chcę *-* <3 Priv? XD
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

http://free4web.pl/3/0,24102,default.html

nananananananana....

Byłam tam kiedyś nawet, ale nie mogę sobie przypomnieć czemu. Wydaje mi się, że ktoś komuś udowadniał, że coś powiedział i wysłał mu link z poprzedniego forum :lol:
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Verkonika pisze:Prawie, 12stu.
Hehe, faktycznie. Chyba nie było tutaj nikogo młodszego. Chociaż, chyba Coco podobnie zaczynała. Tej też już wieki tu nie było ;]
Sephiria pisze:Jaco, nie waż się - zabije
Spoko, nic konkretnego na myśli nie miałem, a link do free4weba sama podawałaś w jednym z tematów ;] Co nie zmienia faktu, że jak czytałem kiedyś Twoje posty z tamtych czasów to sobie myślałem - czy to na pewno TA Sephi? o_O Btw. często wspominałaś coś o bracie i w sumie nigdy nie wiedziałem, czy mówisz o wirtualnym Sephirocie czy prawdziwym bracie...

W ogóle, jak ktoś chce dorwać Garnet to tam chyba będzie najłatwiej.
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Jaco pisze:Hehe
Jaco pisze:W ogóle, jak ktoś chce dorwać Garnet to tam chyba będzie najłatwiej.
Pozdrów ją ode mnie, od starego, poczciwego Spectrum_N64.
Jaco pisze:Hehe
Cześć wszystkim, jestem Dreamcast_360. Czy ktoś ma jakąś złotą poradę na temat słuchawek do grania:
- bezkablowiczne (aczkolwiek fajnie, jeśli z możliwością podpięcia)
- 7.1
A poza to
- min. 50mm
Macie jakieś propozki? Szukam, przeglądałem mnóstwo recenzji, ale ja zabawiam się sam ze sobą, strasznie ciężko mi się zdecydować i mój skarb wielki z tego jest. Tak do 600-700 złotych.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Verkonika pisze:nananana
Ocaj pisze:Hehe
Ocaj pisze:He
Nienormalny_PS2 pisze:mój skarb
Jak zgadniesz jaka to piosenka, to jesteś nienormalny :>

Nienormalny_PS2 pisze:Cześć wszystkim
No siema!
Nienormalny_PS2 pisze:jestem Dreamcast_360
Miło mi, pirat Jacek z tej strony.
Nienormalny_PS2 pisze:Czy ktoś ma jakąś złotą poradę na temat słuchawek do grania
To zależy w co chcesz na nich grać, jaki potrzebujesz procesor, system. Ponoć SE ma wypuścić FF1 na nowe słuchawki Sony.
Nienormalnyk_PeeSDwójkens pisze:Macie jakieś propozki?
Pokaż co znalazłeś, wybierzemy coś razem :>


Powiem tak, nie jestem ekspertem. BA! W ogóle się nie znam. Szukaliśmy kilka m-cy temu słuchawek z żoną, bezkablowicznych wpierw. Chcieliśmy wydać do 200 zł. Skończyło się na kablowicznych, tzw. gamingowych z allegro za 30 zł. No i są super! (i są, serio, złote :lol: ) Jak chcesz wydać 600-700 zł to imho cokolwiek nie kupisz to Ci rozsadzi mózg i będziesz zadowolony. O, taką Ci złotą radę sprzedam. Wesołych!
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Verkonika pisze:nananana
Ocaj pisze:Hehe
Ojca pisze:He
Normalny_Nie pisze:mój skarb
J - 3PO pisze:Jak zgadniesz jaka to piosenka, to jesteś nienormalny :>
nananana

Pirat czasami drogowy, czasami w internetach pisze:Pokaż co znalazłeś, wybierzemy coś razem :>

Razer Man O' War

Logitech 933

Turlte Beach 520

Jajco pisze:Powiem tak, jestem ekspertem, się znam. Szukaliśmy kilka m-cy temu słuchawek z kobietą moich marzeń i snów najbardziej kolorowych, bezkablowicznych najsampierwiej. Poza to chcieliśmy wydać do 2 zł. Skończyło się na kablowicznych, tzw. gamingowych z alledrogo za 3 zł. No i są zjebane! (i są, serio, zjebane :lol: ) Jak chcesz wydać 6-7 zł to imho cokolwiek nie kupisz to Ci odbije mocnym echem, bo mózgu nie masz i będziesz zadowolony. O, taką Ci złotą radę sprzedam. Wesołych!
To nie do końca takie proste widzisz, bo kabel zawsze ma jednak przewagę z jakością. Nie jestem jakimś audiofilem, ale czasami mi blisko. Ocieram się o ten stan. Bezkablowicznowe słuchawki za 600-700 z drugiej strony, powinny dać jakość już na zadowalającym poziomie - tak myślę, i wciąż szukam jak najwięcej informacji odnośnie różnych słuchawek. Głównie też mi zależało na zniknięciu tego cholernego kabla, bo mnie drażni zwyczajnie. I tu już się zaczyna marudzenie, wiem, ale przy takiej sumie pieniążków niestety lubię powybrzydzać, żeby mieć produkt kompletny pod siebie. Ale najbardziej to chyba się obawiam tej utraty jakości właśnie, nie mam jak sprawdzić niestety, więc pytam i pytam ludzi. A najbardziej cenię sobie oceny indywidualne, niż jakieś recenzje i testy.

Wesołych!!
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Nienormalny_PS2 pisze:nananana
Jeste? nienormalny! :D
Nienormalny_PS2 pisze:Logitech 933
Ja bra?bym te: zawadiacki design :> Te pierwsze s? chyba kablowe...
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Jaco pisze:
Nienormalny_PS2 pisze:nananana
Jeste? nienormalny! :D
Nienormalny_PS2 pisze:Logitech 933
Ja bra?bym te: zawadiacki design :> Te pierwsze s? chyba kablowe...
To ma by? post? Chyba wi?cej wysi?ku ju? nawet w ulepienie dwójki wk?adasz! :576:

Design w lod?iteku owszem, zacny. Ale to najmniejsze, a w zasadzie ?adne zmartwienie. Wychodz? z za?o?enia, ?e b?d? mie? je na bani i nie b?d? ich ogl?da? przecie?. Innymi s?owy, mi?dzy tymi a jakimi? Flinstonami kwadratowymi, które maj? lepsz? jako??, nie ma nad czym si? zastanawia?, rozumiesz Jacku. Placku :>

Papier papier papier :>
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Nienormalny_PS2 pisze:To ma by? post? Chyba wi?cej wysi?ku ju? nawet w ulepienie dwójki wk?adasz!
Wybacz, cos pewnie wyjatkowo madrego wtedy robilem i chcialem szybko odpisac, bys nie poczul sie olany :>
Nienormalny_PS2 pisze:Design w lod?iteku owszem, zacny. Ale to najmniejsze, a w zasadzie ?adne zmartwienie. Wychodz? z za?o?enia, ?e b?d? mie? je na bani i nie b?d? ich ogl?da? przecie?. Innymi s?owy, mi?dzy tymi a jakimi? Flinstonami kwadratowymi, które maj? lepsz? jako??, nie ma nad czym si? zastanawia?, rozumiesz Jacku. Placku
No przeciez wiem - to jak pytanie stereotypowej kobiety o samochod: jaki chcesz? Jakis ladny, rozowy.

Pochwal sie tam co w koncu kupiles, jak juz tu wrocisz za pol roku!
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Magiczna zworka dysku twardego pisze:Pochwal sie tam co w koncu wypiles, jak juz tó zwrocisz za pol litra!
Chlopie, dalem sobie spokoj narazie. Inne wydatki sie pojawily w postaci auta, a w zasadzie zadbania o nie. Ale chyba sie zdecyduje na Astro A50.

Ide teraz jakis owoc zjesc.

Pozdrawiam,
Nienaturalny_PS4ProdlabogatychPS4ZwykladlaplebsaProokantdupskaniewartokupowacchybazemasztv4Ktowtedynodobraniechcibedzie
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Ja jem bananana wlasnie, smaczny.

No, tez w nablizszych kilku m-cach bede szukac nowego (tzn. rocznik ok. 2010) auta, bo moj pagiet 306 (1998) juz ledwo zyje...

Pozdro600!
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Masz juz cos na oku? Albo jakas marke?
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Kia Cee'd, Citroen C4. Cos w ten desen. Jeszcze rok temu myslalem, ze sie na SUVa jakiegos skusze, ale jednak szkoda mi teraz wydawac wiecej kasy niz jest to potrzebne. Jest kredyt hipoteczny + trza jeszcze troche rzeczy w domu porobic. Takze tak fajnie byloby sie zamknac w 25 tys.
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Czyli hatchback chodzi po glowie? Polecam Honde Civic, albo Accord, jesli moze byc sedan. Bardzo dobre silniki, dostateczna ilosc dynamiki I dobra ekonomia. Accord VII w ogole ma renome bezawaryjnej benzyny, a diesla tez chwalono kiedy sie ukazal.

Zwroc tez uwage na Mazdy 3. W tej cenie powinny tez sie zmiescic samochody naszych zachodnich sasiadow - Turcji, czyli BMW, Audi, VW Golf/Bora? Ale w ubozszych wersjach I pewnie nieco wiecej przejechane.

Poza to sa jeszcze inne tez. Zalezy czym sie kierujesz kupujac. Udanych zakupow!
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

No wlasnie sedany mnie nie kreca w ogole. Preferuje hatchbacka, bo kombi sa ogromne, a znalezc we Wro wystarczajaco duzo miejsca, zeby gdzies zaparkowac jest strasznie ciezko ;p Hatchback bedzie w sam raz ;]

O tak, Civic jak najbardziej, kiedys chcialem miec, ale wtedy zdecydowalem sie na pagieta. Wiesz... dalem za niego 4000 zl :D

O, Mazda 3 te? nice, thx! Bede miec na uwadze. Turkow tez ;]

Nienormalny_PS2 pisze:Zalezy czym sie kierujesz kupujac.
Musi sie do garazu zmiescic, a ten za duzy nie jest. To raz. Dwa - ma to byc auto rodzinne, nie sportowe. Diesel niet, benzyna + LPG to najlepsza opcja. Silnik 1.4 mam teraz i wydaje sie nieco za slaby, wiec nalepiej jakby 1.6 trafic. No i im wiekszy bagaznik tym lepiej. To chyba najwazniejsze elementy ;]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”