Offtopiczalnia część 3

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Arxel
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 17 cze, 2008 19:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogłoszenie parafialne - maskotki proszone są o nieczytan

Post autor: Arxel »

Isia pisze: Otóż zapytowywuję - kto chce przetestować to dzieło? Ja już na nim wzrok straciłam, teraz Wasza kolej 8) zgłaszać się tu, jak się uzbiera paru fr..., znaczy, testerów to im przemailuję.
Fiuuuuuuu... gdzie ten enter? :roll:
Mi też możesz podesłać gierkę. Wakacje się zaczęły, póki co siedzę na tyłku całe dnie, to mogę trochę potestować. :)
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

I mi się kalendarz rozluźnił, więc słać możesz i mi.
Awatar użytkownika
Markfrompoland
Cactuar
Cactuar
Posty: 350
Rejestracja: śr 10 sie, 2005 17:56
Lokalizacja: Watokice

Post autor: Markfrompoland »

Well, ja też poproszę, jeśli można.
Ain't no sunshine when I'm gone.
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

Wszystkim, którzy chcą grę, przypominam - nie jestem ruterem. Nie mogę Wam niczego wysłać, skoro nie mam adresu. I nie, Krypta nie pozwala wysyłać załączników (a jeśli jest taka mozliwość, to sprytnie ukryta)

[ Dodano: Pią 04 Lip, 2008 19:34 ]
Przyjmę, że brak wiadomości od Was oznacza ciężkie i staranne testowanie :)
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
Arxel
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 17 cze, 2008 19:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arxel »

Isia pisze: Przyjmę, że brak wiadomości od Was oznacza ciężkie i staranne testowanie :)
Oczywiście :)

Póki co zwiedzam sobie bez celu wyspę, włażę gdzie mnie nie proszą i wciskam swój nos tu i tam. Szkicuję sobie nawet mapkę. :) No i właśnie
Cierń pisze: Dodatkowo, czy czasem niezgodność kierunków do i z jest zamierzona, czy to po prostu wada systemu?
Isia pisze:A gdzie są niezgodne? Bo jak są, to wada
Znaczy się, zawsze jak gdzieś poleziemy i w lokacji do ktorej trafimy wklepiemy dokładnie odwrotny kierunek to powinniśmy wrócić w to samo miejsce? Są miejsca, gdzie się to nie sprawdza, choć wystarczy się chwilkę pokręcić żeby jednak dojść do pożądanej lokacji. Wyjątek jednak stanowi tu lokacja "gęsty las". Jeśli pójdziemy z niej na wschód, to trafiamy na strumień, skąd idąc dalej na wschód trafiamy do... tego samego gęstego lasu. No chyba że według fabuły jakiś portal tam jest, czy co :)
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

lokacja "gęsty las". Jeśli pójdziemy z niej na wschód, to trafiamy na strumień, skąd idąc dalej na wschód trafiamy do... tego samego gęstego lasu
Ożeż w dziób... złapałeś mnie na błędzie :oops: Przejście powinno być na zachód, nie na wschód. Thanks. Donośta dalej :)

[ Dodano: Pią 04 Lip, 2008 21:12 ]
Aha, w paru miejscach owszem, kierunki się mogą poplątać - zwłaszcza przy klifach, ale łatwo zauważyć, że gdybym wstawiła tam wyjście na sw, toby nie było jednoznacznie.
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

http://en.genzu.net/sokumen/
Najlepsze: kwazi i GZO
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Arxel
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 17 cze, 2008 19:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arxel »

Isia pisze:
Ożeż w dziób... złapałeś mnie na błędzie :oops:
Spoox, od tego w końcu są testerzy. :)

Ogólnie to w pozycje tego typu do tej pory nie grałem (ale chyba się wkręcę, bo jak już człowiek zacznie kombinować nad jakąś lokacją to ciężko się oderwać), więc nie mam porównania do innych gier, mogę co najwyżej wyłapać błędy, niemniej spotkało mnie miłe zaskoczenie, bo gra się o wiele przyjemniej niż się spodziewałem. Pewne rzeczy budują klimat (starożytna ruina, "nagroda i kara", wrak samochodu) i chce się chodzić po wyspie szukając ich więcej. Jak już pisałem, dzisiaj głównie biegałem po wyspie - teraz poruszam się po niej swobodniej niż po własnym domu :) - trochę też próbowałem wpisywać komend. Więcej błędów nie wyłapałem, tylko jak od wraku samolotu poszedłem na północ do urwiska, to potem już za cholerę nie mogłem wrócić ani nigdzie pojść, ale możliwe że trzeba tam było zrobić coś, na co jeszcze nie wpadłem.

Jutro cały dzień jestem poza domem, więc z testowania nici, ale w niedzielę mam zamiar przysiąść i rozgryźć gierkę. Zobaczymy czy się uda. :)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Wpiszcie Yubari.... eeeejjjj >_< XD
Krakers - zgadza się.
Lenneth - nc -_-'' (Lucrecia - hahaha Gags się ucieszy)
Faris - e tam
Gveir - lol
Ivy - WTF
Zito - hahahaha true strike
OWA - lol
Dark Raven - XD
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

jak od wraku samolotu poszedłem na północ do urwiska, to potem już za cholerę nie mogłem wrócić ani nigdzie pojść
Dziwne - powinno się dać pójść na południe. Na pewno nie próbowałeś?

Kod: Zaznacz cały

HINTHINTHINT- No i jest jeszcze lina... 
Zobaczymy czy się uda.
Mihihihi :grin: Powodzenia!

Gveir, kil i Cierniu, nie wywiązujecie się z obowiązków :P byście przekazali jakieś inteligentne uwagi, a nie :D .
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Isia pisze:byście przekazali jakieś inteligentne uwagi, a nie :D .
Dodaj jakąś fabułę, żebyśmy zaczynając grę wiedzieli co mamy robić. Bezcelowe szwendanie się po wyspie średnio mnie mnie kręci, szczególnie wtedy, kiedy nawet nie wiem jak się tam znalazłem i po co tam jestem.
Awatar użytkownika
Arxel
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 17 cze, 2008 19:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arxel »

Isia pisze:
jak od wraku samolotu poszedłem na północ do urwiska, to potem już za cholerę nie mogłem wrócić ani nigdzie pojść
Dziwne - powinno się dać pójść na południe. Na pewno nie próbowałeś?
Na bank, próbowałem wiele razy, nie da się wyjść z tamtej lokacji. :( Po wpisaniu każdego z kierunków, łącznie z south, a także up i down, zawsze ukazuje się komunikat "It would be somewhat dangerous, being this high above ground".
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

Na bank, próbowałem wiele razy, nie da się wyjść z tamtej lokacji.
Babol okazał się być wynikiem mojej łataniny i został pokonany za pomocą większej ilości łataniny :) Jeżeli ktoś nie dostał poprawionego pliku, niech się tu domaga.
Dodaj jakąś fabułę, żebyśmy zaczynając grę wiedzieli co mamy robić.
Fabuła nawet miała być, ale została wycięta, albowiem nie jestem Hitchkock'iem i opisanie straszliwej katastrofy okazało się ponad moje możliwości. Ale uwagę przyjmuję do wiadomości. Ości.
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
Arxel
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 17 cze, 2008 19:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arxel »

No i nie udało mi się wczoraj "rozgryźć" gierki - zdaje się, że jest trudna, :) a ja i tak dawno nie grałem w żadną przygodówkę, nie mówiąc już o tego typu. Ale nie poddaje się, póki co również uzbierałem 9 punktów i mój mózg odmówił mi posłuszeństwa od nadmiaru kombinowania. Jednak co jakiś czas odpalę grę i spróbuję posunąć się do przodu oraz wyłapać jakieś błędy. :)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Isia pisze:Gveir, kil i Cierniu, nie wywiązujecie się z obowiązków :P byście przekazali jakieś inteligentne uwagi, a nie :D .
Nie bardzo mam w ostatnich dniach czas, albo dodatkowe wymysły w postaci ochrony regionalnych festynów, albo załatwianie głupot urzędowych wymagających jazdy przez całe województwo + remont kibla :P Dopiero w sobotę będę miał naprawdę czas...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”