Offtopiczalnia część 3

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

7139 pisze:Nie grzesz, heretyku! Nie ma takiego!
A co ze światem D - V14NT? Oddalonym od naszego o 24 kwintyliardy lat cząsteczki zanikania, ale możliwym do zbadania jeśli miało się tajne wytyczne do tunelu zatraconego trójwymiaru? Nie wiem czy dalej istnieje, bo moje kalkulacje przestały działać, w rezultacie utraciłem kontakt z tamtą rzeczywistością.
Jesienna Aura Całkowitego Ospania pisze:;]
;]
Tajemniczy J. pisze:BTW. ciekawe co z tym "naszym"... no... cholera, jak on miał? P.....?
Zaiste wiele lat upłynęło i nie mam pojęcia o co chodzi. Weź Jaco, zelaborejtuj. Bo próbowałem wydedukować, ale idąc według wzoru standardowej dedukcji zdarzeń niedokonanie dokonanych, wyszły mi jakieś fałsze.

A poza tym dzisiaj zrobiłem na obiad kurczaka, doprawionego na ostro. I szczypta curry też. Kasza ciemna, nakryta jajkami sadzonymi, w liczbie 2. Do tego ogórki kiszone i sałatka z pora i jabłek. Wszystko to razem smakowało jak ścierka do naczyń, dlatego najpierw skupiłem się na surówce.

Zaraz zjem milkiłeja. Rozważam drinka, ale nie mam Pepsi. Pisząc to, właśnie się zorientowałem, że rum też mi się skończył.

Proszę o porady, w stosunkowo szybkim czasie. Jeśli nie w szybkim, proszę o jakąś kreatywność w cytowaniu :576:
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Insane_PS2 pisze:A co z pierogami? Do biedronki mam 24 kwintyliardy lat cząsteczki zanikania, ale możliwe, że w tesco tez znajdę jeśli będę miał tajne wytyczne do tunelu zatraconego hipermarketu? Nie wiem czy dalej będę głodny, moje talerze wymyłem domestosem, w rezultacie utraciłem kontakt z rzeczywistością.
Polecam frytki z batatów. Słodkie, ale smaczne ;]
No I ... za dużo liter tam masz :/ pisze:
Jesienna Aura Całkowitego Ospania pisze: ;]
;]
Dedukowaczus Niepostolitus pisze:quot;]Zaiste nie mam pojęcia o co chodzi bo próbowałem wydedukować, ale idąc według wzoru standardowej dedukcji zdarzeń niedokonanie dokonanych, wyszły mi jakieś fałsze.
PRZECIĘTNY! Demyt... znalazłem jakiś stary PW od Gagsa, ale w życiu bym se nie przypomniał ;p Kogo to w ogóle znajomy był? :P

Nienormalny_Amica 58GE3 pisze:A pozato dzisiaj zrobiłem na obiad kurczaka, doprawionego domestosem. I szczypta lawendy też. Kasza manna, nakryta jajkami kolorowymi, w liczbie 2. Do tego ogórki kiszone i sałatka z C=====<< i jabłek. Wszystko to razem smakowało jak ścierka do naczyń, dlatego najpierw skupiłem się na surówce.
Ja się zazwyczaj skupiam na suficie, ew. błądzę oczami po budynkach za oknem. Niektórym pomaga czytanie, ale ja się wtedy skupić nie mogę i siedzę po 30 minut bez sensu, aż nogi drętwieją.
Alzheimer_? pisze:Zaraz zjem milkiłeja.
A po milkiłeju został może... Papier :> ?



[quote="Zjeb**eś Jay Ty DEBILU!] Jeśli nie w szybkim, proszę o jakąś kreatywność w cytowaniu[/kłołt]
:<
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Insane_PS2 & Jaco_Torrent pisze:moje talerze wymyłem domestosem, w rezultacie utraciłem kontakt z rzeczywistością.
Było, było :576: Kosmonauta z kataną rzygał jak kot :576:
Sprzedawca z warzywniaka pisze:Promocja! Polecam frytki z batatów. Słodkie, ale smaczne ;]
Może kiedyś.
No I ... za dużo zjadłem teraz pierdzę :/ pisze: PRZECIĘTNY!
Pamiętam, ale tylko szkic... Tylko zarys tego wspomnienia pozostał...

Jaco_PS2 pisze:pozato
:>
Nałogowiec drukarz pisze:Jak biorę narkotyki, zazwyczaj siedzę na suficie, ew. moje błędne oczy widać aż z budynków zza okna. Niektórym pomaga Moda na sukces, ale ja wtedy wolę się skupić i wziąć działkę, po 30 minutach aż nogi drętwieją. A po milkiłeju został może... Papier :> ?


Obrazek :>
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Nienormalny_PS2 pisze:Pamiętam, ale tylko szkic... Tylko zarys tego wspomnienia pozostał...
Ja pamiętam, że miał dużo zrobić a nic nie robił ;p

Obrazek
to Ty? :D Wygląda jak ten psychol z GTA V (tylko nie zmieniaj już nigdy ava, bo ten post będzie bez sensu ;p ).

Galaxy Devourer pisze: Obrazek
Papier! :>
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

J. pisze:Ja pamiętam, że Squaresoft robił porządne Finale, a Square - Enix to śmieszne w mój skarb papiery. Ja zabawiam się sam ze sobą takie granie.
Zgadzam się.
To on pisze:to Ty?
To nie ja.
:D pisze::D
:D
Trevor pisze:Wygląda jak ten psychol z GTA V
To nie on, ale to też psychol. Nie poznajesz jednego z najfajniejszych psycholi ? :> (Chce mi się kupę, wyślę tego posta i idę).
Ivoniusz pisze: nie siedź na trawie, trawa nie jest od tego!
Chcesz łorna za spaaam? I skasuj z telefonu smsy nie wnoszące nic do tematu.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

2. pisze:
J. pisze:Ja pamiętam, że Chronoles tworzył porządne posty, Garland tworzy śmieszne w mój skarb wypociny. Ja zabawiam się sam ze sobą jak je czytam.
Nie pierdol!
Uważaj, bo dostaniesz worna.
Sephiria pisze:Nienormalny_PS2, pierwsze i ostatnie ostrzeżenie i będzie ban na pisanie...
A nie mówiłem!
Kto to? pisze:
To on pisze:to Ty?
To nie ja.
To kto?
Abnorme_PSZwei pisze:
Go Go Yubari pisze:Nudzi Wam się chłopaki, co nie? :roll:
Skasuj tego posta nie wnoszącego nic do tematu.
Postrasz jeszcze Przemo z phpBB!
:A pisze:
:B pisze:
:C pisze::D
:E

Franklin pisze:
Michael pisze:Wygląda jak ten psychol z Genesis
To on!
To Ty!
vbdjkfbv pisze:(Chce mi się kupę, wyślę tego posta i idę).
Co?! Nic nie słyszę! Pisz głośniej!
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Manipulator kryptowych postów i przestrzeni wypowiedzi pisze: Uważaj, bo zworki na dyskach twardych same przeskakują.
Coś o tym kiedyś słyszałem... Na jakimś forum o piractwie, glonach, środkach czystości i męskim schorzeniu wrodzonym lub nabytym, polegającum na zwężeniu ujścia napletka, które uniemożliwia lub utrudnia ściąganie napletka (we wzwodzie lub w stanie spoczynku).
Jaco pisze:
Erelen_Galakar pisze:Nienormalny_PS2, pierwsze i ostatnie psychiczne stadium jakie poznałem...
A nie mówiłem!
:570:
Potrzymam go w niepewności pisze:To kto?
Nie powiesz mi, że nie poznajesz jednego z najfajniejszych psycholi z filmów !!!
Go Go Yubari pisze:
Dowcipiniś i figlarz pisze:Skasuj tego posta nie wnoszącego nic do tematu.
Argumenty do cholery.
Sokoli słuch pisze: Co?! Nic nie słyszę! Pisz głośniej!
(Chce mi się kupę, wyślę tego posta i idę).
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Co ja paczę....
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Go Go Yubari pisze:Co ja paczę....
Masz niezmiennie piękne wąsiki! :)
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Miałem dzisiaj sen. Mieliśmy imprezę Kryptową u qfasa na wyspie. Yup. Wyobraźcie sobie coś w stylu wyspy Kame-sennina (aka Genialnego Żółwia), tylko zamiast domku to mega willa, z molo i&#8230; balkonem z widokiem na morze. Nie nie, w tym śnie to było o dziwo coś dziwnego dla wszystkich, że balkon wychodził na morze&#8230; w sumie to był na tym samym poziomie co plaża, więc naturalnie co przychodziła fala to powinno zalewać dom, ale o dziwo tak się nie działo. qfas twierdził, że to przecież normalne. Najlepsze jednak, że wyspa ta była&#8230; w Poznaniu.

Na zlocie była garstka ludzi, ale średnio pamiętam kto. Na pewno też moi znajomi z liceum. I na pewno było 3 Adamów, tak że jak wołałem jednego, to wszyscy się na mnie patrzyli ;p Była nawet Go Go, ale siedziała w łodzi podwodnej przy molo (wynurzonej) i nie chciała z niej wyjść. Wołała nas tam żeby śpiewać z nami piosenki (trochę w stylu &#8222;Kumbaya&#8221;)&#8230; po kilku jednak nam się znudziło i zostawiliśmy ją w swojej łodzi.

qfas miał kota i psa, które były jakieś dziwne. Pies chodził z workiem na głowie, ale nie pamiętam już co było nie tak z kotem&#8230; Adaś koniecznie chciał pokazać, jaki ten kot jest śmieszny, ale koniec końców nic nie wskórał ;p

Nagle&#8230; 2 osoby wpadają na imprezę na spadochronach. Jeden ma może z 19 lat, drugi 60+. Nie, nie Audion ;p Nikt nie kojarzył ich z twarzy. Były podejrzenia, że to GZO, ale za młody był. Potem myślałem, że to BeeBBo, ale nie&#8230; okazało się, że to jakiś randomowy użytkownik, którego nikt nie zna, który napisał z 17 postów, z czego 11 w quizach (oczywiście, jak tylko się przedstawił, to, każdy wyciągnął jakiś sprzęt i wszedł na jego profil). Gościu się nazywał Wodny Melon (nie, nie mamy nikogo takiego ;p), a ten starszy pan to jego ojciec komandos. Nie mógł przecież puścić syna samego.

Well&#8230; sen bez sensu jak większość moich, albo już pozapominałem 90% rzeczy, ale już dawno mi się k-ff nie śniło :D

Mieliśmy gdzieś, w odległej galaktyce, temat o snach. Śmieszny był. Kil zawsze pisał swego rodzaju eposy, których zwykle nie doczytywałem do końca ;p
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Ja ostatnio odkopałam tę moją teczkę z kryptą... Zrobiło się trochę nostalgicznie, ale mimo wszystko przeważyło zażenowanie. Aż żal, że nie chce mi się edytować moich starych postów jak Raven :grin:
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Verkonika pisze:mimo wszystko przeważyło zażenowanie
A tam, nie ma się co wstydzić. Każdy z nas, poza Audionem, był kiedyś młody. Audion był zawsze stary, teraz jest młody (trochę jak w tym filmie, którego w sumie nie widziałem i tytułu nie pamiętam ;p). Wejdź sobie na stare forum free4webowe Krypty i poczytaj chociażby posty Sephi ;]
Verkonika pisze:Aż żal, że nie chce mi się edytować moich starych postów jak Raven
Daj spokój, tylko pierogi tak robią ;p

Pozato, gorzej by było, jakbyś po 5 latach zdała sobie sprawę, że Twoje posty niczym się nie różnią od tych obecnych. No chyba że zaczęłaś pisać na forum w wieku 10 lat, to powiedzmy, że nie byłoby jeszcze takiej tragedii.


Teczka, teczka... przypomnij o co chodzi, bo coś kojarzę ale nie do końca. Fizycznie sobie drukowałaś rzeczy z k-ff czy to jakiś folder? :D
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Jaco pisze:Wejdź sobie na stare forum free4webowe Krypty i poczytaj chociażby posty Sephi ;]
Na samo wspomnienie co niektórych... Jak można było mieć takie siano w głowie? :shock: :roll: :570: Gdyby nie to, że Krak zapomniał hasło do swojego konta na freewebie, to już dawno tamto forum poszłoby w pioruny
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Jaco pisze:Audion był zawsze stary, teraz jest młody (trochę jak w tym filmie, którego w sumie nie widziałem i tytułu nie pamiętam ;p)
Ciekawy przypadek Benjamina Buttona!
Jaco pisze:Wejdź sobie na stare forum free4webowe Krypty i poczytaj chociażby posty Sephi ;]
Podlinkuj :D
Jaco pisze:Teczka, teczka... przypomnij o co chodzi, bo coś kojarzę ale nie do końca. Fizycznie sobie drukowałaś rzeczy z k-ff czy to jakiś folder? :D
Nigdy wam chyba do końca nie powiedziałam o co chodziło i straszyłam, że mam na was haki, ale w praktyce to była teczka wywinięta na lewą stronę (tak, żeby można było na niej pisać) i na środku walnęłam taki duży napis Krypta FF i dookoła różnymi kolorami wpisywałam nicki użytkowników, którzy się jeszcze udzielają. Używałam jej normalnie w szkole, a po drugiej stronie zrobiłam tak samo z moją drużyną harcerską. Ot, cała tajemnica :lol:
Jaco pisze:No chyba że zaczęłaś pisać na forum w wieku 10 lat
Prawie, 12stu. Jezu, tyle rzeczy się wydarzyło pomiędzy, a ja mimo to raz w roku sobie przypominam i tu wchodzę. :P
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Verkonika pisze:Jaco napisał/a:
Wejdź sobie na stare forum free4webowe Krypty i poczytaj chociażby posty Sephi ;]


Podlinkuj :D
Jaco, nie waż się - zabije
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”