Offtopiczalnia część 3

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Awatar użytkownika
Markfrompoland
Cactuar
Cactuar
Posty: 350
Rejestracja: śr 10 sie, 2005 17:56
Lokalizacja: Watokice

Post autor: Markfrompoland »

Hehe, temat Godota. ;3
Ain't no sunshine when I'm gone.
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Nie widzę tematu, w którym mógłbym napisać o grach, w które gram, szczególnie, jeśli część z nich jest na PC.

Więc tak: Pierwszą część Maxa Payne'a przechodziłem Bardzo Dawno Temu. Czyli zaraz po mojej przygodzie z wojskiem (kiedy to zakupiłem pierwszą kartę z wykopem - Radeona 9800 - pamięta go ktoś?). Gra wryła mi się w czachę, historia była naprawdę mocna. Później ominęła mnie część druga (przerwa w graniu, duużo nauki) no i ostatnio, jakoś tak przypadkiem zakupiłem sobie na steamie trzecią część. Podchodziłem z obawami (czy mi aby nie zatrą niesamowitych wrażeń z młodości), aczkolwiek po przejściu wątku fabularnego muszę powiedzieć, że gra DAJĘ RADĘ. Fabuła jest spójna, gameplay bajeczny, a grafika O TAAAKA (oczywiście na ultra wszystko, w full hd). Optymalizacja naprawdę porządna, bałem się o jakieś zgrzyty - nic z tego, zero zająknięcia. Jedyne, do czego mogłem się przyczepić, to długość story mode - starczyło mi tego na jakieś 12 godzin...trochę mało, zważywszy na sporą ilość wstawek filmowych. Z gry jestem mimo wszystko bardzo zadowolony, solidaryzuję się też z samym Maxem, któremu od 2001 roku przybyło trochę siwych włosów (jak i piszącemu tego posta). To pierwsza gra ze steama, którą ukończyłem i pierwsza, która mi pokazała przepaść technologiczną, pomiędzy ps3, a pc. Szkoda :(

Stwierdziłem, że skoro różnica w detalach może być aż tak drastyczna - kupię nowego Hitmana nie na ps3 - jak to wcześniej planowałem, a na pc właśnie. Na steamie jest na dodatek dzisiaj masakryczna promocja na ten tytuł, więc bez zastanowienia go kupiłem. Oj, będzie w co grać w święta :D

Poszedłem też za ciosem, i mimo iż posiadam obydwa Batmany na ps3 (praktycznie nietknięte), to kupiłem Arkham Asylum GOTY na PC. Zobaczymy, jak to będzie wyglądało :D Obiecałem sobie, że zaliczę je do końca tego roku. Mam tylko nadzieję, że wątki fabularne starczą tam na trochę dłużej, niźli ten wymieniony na początku :(

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
michal9o90

Post autor: michal9o90 »

Witam, przez kilkanaście dni czytałem to forum, w końcu postanowiłem się zarejestrować, jednak mam wrażenie, iż to forum jest prawie martwe, smutna sprawa, bo to już kolejne, na którym widzę bardzo małą aktywność, chyba w dzisiejszych czasach facebook zdominował światowy rynek i ukradł czas większości użytkowników internetu :P
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

michal9o90 pisze:jednak mam wrażenie, iż to forum jest prawie martwe
No. Tak konkretnie to z rok z hakiem będzie. Prawdziwa krypta, nawiedzana przez duchy i trolle.
michal9o90 pisze: chyba w dzisiejszych czasach facebook zdominował światowy rynek i ukradł czas większości użytkowników internetu
W tym przypadku obstawiam, że to przez fakt, iż Final Fantasy nie wyrabia na tle konkurencji. Nie ma sie też co oszukiwać, iz klasyki z PSX nie maja zbytnich szans zainteresować nowego pokolenia, chociażby przez grafikę. S-E bierze się za robienie wersji HD (zaczęło od FFX). Może wtedy coś się delikatnie ruszy, ale osobiście uważam, że temat jest praktycznie martwy. poza tym "starzy" userzy, którzy się jeszcze ostali, mają raczej dosyć powtarzania swoich opinii na temat gry/postaci/wrogów/broni/romansów/ubrań/fryzur etc. bohaterów.
Drakhtul
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: pn 25 mar, 2013 14:28
Lokalizacja: Krakow

Post autor: Drakhtul »

michal9o90 pisze:Witam, przez kilkanaście dni czytałem to forum, w końcu postanowiłem się zarejestrować, jednak mam wrażenie, iż to forum jest prawie martwe, smutna sprawa, bo to już kolejne, na którym widzę bardzo małą aktywność, chyba w dzisiejszych czasach facebook zdominował światowy rynek i ukradł czas większości użytkowników internetu :P
I co zrobisz? Buta nie zjesz przeciez...
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Drakhtul pisze: I co zrobisz? Buta nie zjesz przeciez...
U sure?

klasyk
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2 ... 1365232774

Czy tylko mi, to drugie zdjecie obrazu (happy?), przypomina jednego z userów?
Ostatnio zmieniony sob 06 kwie, 2013 23:42 przez Go Go Yubari, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Go Go Yubari pisze:zdjecie
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

...
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Ababeb pisze:Go Go Yubari napisał/a:
zdjecie
My fail. Me so stupid. Forgive me. I'm blond D:

A wracając do tematu... No przepraszam, ale musiałam _^_
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

GGY pisze:Czy tylko mi, to drugie zdjecie obrazu, przypomina jednego z userów?
Napoleon pisze:...
:lol:


Ababeb pisze:
Go Go Yubari pisze:zdjecie
Oj oj, no i ogonka zapomniała, wielkie mi rzeczy...
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Oj oj, no i ogonka zapomniała, wielkie mi rzeczy...
Ciekawe, czy gdyby Ciebie pozbawić ogonka, to byłbyś taki zadowolony? :P
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Ja nie mam ogonka :<
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Jaco pisze:Ja nie mam ogonka :<
Rozumiem, pewnie masz coś co przypomina słonia nogę (ę z ogąkiem oczywiście) :)
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”