Quiz o nas samych :]

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

CoD pisze:Q: Gdzie?
Tam i z powrotem po zewnętrznej wzdłuż środka.

Q: Twoja ulubiona tematyka książek/filmów/etc?

(Wojny. W kosmosie. Awsum @___________@)
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

kilmindaro pisze:Q: Twoja ulubiona tematyka książek/filmów/etc?
Nowoczesne technologie, połączenie człowieka z maszyną, obce cywilizacje, szeroko pojęty kosmos. Dobrze, jak ocierają się o zagadnienia filozoficzne ;]

Q: Jakie lubisz/uprawiasz sporty ekstremalne (zaraz posypią się jakieś pierdoły ze względu na odczytanie mojego pytania w ZUY sposób :lol: )?
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Cierń pisze:Q: Jakie lubisz/uprawiasz sporty ekstremalne
Skoki na bungee bez liny.

Q: Czy po zalogowaniu na forum, zdarza Ci się posiedzieć dłużej niż 9 minet?
Awatar użytkownika
Uleq_w_Sztyfcie
Kupo!
Kupo!
Posty: 56
Rejestracja: sob 25 kwie, 2009 11:52

Post autor: Uleq_w_Sztyfcie »

Dość często

Q: Czy masz czasem myśli samobójcze?
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Cierń pisze:Q: Jakie lubisz/uprawiasz sporty ekstremalne
Czasem... czasem wychodzę na zewnątrz.
Nienormalny_PS2 pisze:Q: Czy po zalogowaniu na forum, zdarza Ci się posiedzieć dłużej niż 9 minet?
Czasem.
Uleq_w_Sztyfcie pisze:Q: Czy masz czasem myśli samobójcze?
Jeśli "czasem" zdefiniujesz jako "20 razy dziennie", to czasem tak.

Q: Jak brzmi tytuł książki którą ostatnio przeczytałeś / przeczytałaś? (I czy się podobała)
Awatar użytkownika
squall_black
Kupo!
Kupo!
Posty: 155
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 21:02
Lokalizacja: Centrum Wszechkosmobytu

Post autor: squall_black »

Nienormalny_PS2 pisze:Q: Czy po zalogowaniu na forum, zdarza Ci się posiedzieć dłużej niż 9 minet?
Zdarza się, choć ostatnio coraz rzadziej.
Uleq_w_Sztyfcie pisze:Q: Czy masz czasem myśli samobójcze?
Zdarza się :shock:
kilmindaro pisze:Q: Jak brzmi tytuł książki którą ostatnio przeczytałeś / przeczytałaś? (I czy się podobała)
"Dżuma" Alberta Camusa (setny raz :P ) - podobała się.

Q: Jakie największe dziwactwo widziałeś/aś w życiu?
Chaotic by design.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

kilmindaro pisze:Q: Czarodziej daje ci możliwość stania się małą dziewczynką (chłopcem jeśli jesteś płci żeńskiej). Zgadzasz się?
Nie... nuda.
CoD pisze:Q: Gdzie?
W dupie.
kilmindaro pisze:Q: Twoja ulubiona tematyka książek/filmów/etc?
Ogólnie - fantastyka.
Cierń pisze:Q: Jakie lubisz/uprawiasz sporty ekstremalne?
Walka ze sra... na rowerze jeżdżę.
Nienormalny_PS2 pisze:Q: Czy po zalogowaniu na forum, zdarza Ci się posiedzieć dłużej niż 9 minet?
Zbyt osobiste pytanie :lol:
Uleq_w_Sztyfcie pisze:Q: Czy masz czasem myśli samobójcze?
Jak czytam posty debili...
Q: Jak brzmi tytuł książki którą ostatnio przeczytałeś / przeczytałaś? (I czy się podobała)
"Wgrzesznicy" Pat Cadigan. Podobała się niesamowicie.
squall_black pisze:"Dżuma" Alberta Camusa (setny raz :P ) - podobała się.
:*
squall_black pisze:Q: Jakie największe dziwactwo widziałeś/aś w życiu?
Sąsiada. Na trzeźwo.

Q: Przywiązujesz wagę (jeżeli w ogóle je czytasz) do tekstów piosenek? (Tak i tak).
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Nienormalny_PS2 pisze:Q: Czy po zalogowaniu na forum, zdarza Ci się posiedzieć dłużej niż 9 minet?
Z reguły jestem dłużej niż 9 min.
Uleq_w_Sztyfcie pisze:Q: Czy masz czasem myśli samobójcze?
Nie.

kilmindaro pisze: Q: Jak brzmi tytuł książki którą ostatnio przeczytałeś / przeczytałaś? (I czy się podobała)
Rafał A. Ziemkiewicz - "Michnikowszczyzna - zapis choroby" - tak,podobała się.
squall_black pisze:Q: Jakie największe dziwactwo widziałeś/aś w życiu?
Wiele dziwactw w życiu widziałem. Ostatnio, kilka dni temu - mewa goniła psa.
Gveir pisze:Q: Przywiązujesz wagę (jeżeli w ogóle je czytasz) do tekstów piosenek?
Tak, przywiązuję.

W dobie smsów, gadu gadu i innych takich - zdarza Ci się pisać tradycyjne listy?Kiedy napisałeś/aś ostatni? (przywiązuję wagę do tego sposobu komunikacji - tak, piszę listy,kartki - nie tylko od święta. Ostatni napisałem w zeszłym tygodniu.)

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Xellos
Kupo!
Kupo!
Posty: 37
Rejestracja: sob 21 mar, 2009 09:02

Post autor: Xellos »

Nienormalny_PS2 pisze:Q: Czy po zalogowaniu na forum, zdarza Ci się posiedzieć dłużej niż 9 minet?
Bywa.
Uleq_w_Sztyfcie pisze:Q: Czy masz czasem myśli samobójcze?
Kiedyś było tego trochę, teraz już nie.

kilmindaro pisze: Q: Jak brzmi tytuł książki którą ostatnio przeczytałeś / przeczytałaś? (I czy się podobała)
Jacek Piekara- "Przenajświętsza Rzeczpospolita". Nie jest złe, choć gdybym urodził się kilka lat wcześniej i trochę pożył w PRL'u chyba bym nieco więcej wyłapał ciekawostek.
squall_black pisze:Q: Jakie największe dziwactwo widziałeś/aś w życiu?
Rodzina 2+1 z których tylko ojcieć nie korzystał z przecinków na "k"
Gveir pisze:Q: Przywiązujesz wagę (jeżeli w ogóle je czytasz) do tekstów piosenek?
Owszem. Zdaża się że utwór z poważną melodią ma debilne słowa, ew. na odwrót co od razu dyskwalifikuje delikwenta.
mroczna sarna pisze:W dobie smsów, gadu gadu i innych takich - zdarza Ci się pisać tradycyjne listy?Kiedy napisałeś/aś ostatni?
Tak, choć spowodowały to trochę okoliczności. Najświeższy sprzed tygodnia.

Czy zdaża Ci się zarwać przy czymś całą noc? Jeśli tak to przy czym?
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Xellos pisze:Czy zdaża Ci się zarwać przy czymś całą noc? Jeśli tak to przy czym?
Zdarza, choć nie tak często, jak 10 lat temu;> Ostatnio kilka nocy w czerwcu - przy Star Ocean: The Last Hope. Raz chyba przy ravim na krypcie i naszej wyliczance, a najświeższe zarwanie nocy to skype + kumpela.

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek zakochać w postaci z gier video/anime?Jeżeli tak, to w kim? ;>

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
squall_black
Kupo!
Kupo!
Posty: 155
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 21:02
Lokalizacja: Centrum Wszechkosmobytu

Post autor: squall_black »

Gveir pisze:Q: Przywiązujesz wagę (jeżeli w ogóle je czytasz) do tekstów piosenek?
Owszem. Choć zdarza mi się słuchać czegoś, bo po prostu wpadnie mi w ucho.
mroczna sarna pisze:W dobie smsów, gadu gadu i innych takich - zdarza Ci się pisać tradycyjne listy?Kiedy napisałeś/aś ostatni?
Zdarza się, a ostatnio nawet często. Ostatni list wysłałem jakieś dwa tygodnie temu.
mroczna sarna pisze:Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek zakochać w postaci z gier video/anime?Jeżeli tak, to w kim?
Tak - Rinoa. Dlaczego? Bo tak :)

Q: Gdybyś mógł/mogła stworzyć własne anime to o jakiej tematyce? (Jeśli nie chcesz stworzyć anime to uzasadnij)
Chaotic by design.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Wow, jaka reanimacja zasłużonego tematu.
Nienormalny_PS2 pisze: Q: Czy po zalogowaniu na forum, zdarza Ci się posiedzieć dłużej niż 9 minet?
Ba. Krócej nie bywam. Ale po nocach na ogół odświeżam co 15 minut, żeby licznik się zerował i nie rósł do absurdalnych rozmiarów.
Uleq_w_Sztyfcie pisze: Q: Czy masz czasem myśli samobójcze?
Raczej nie.
kilmindaro pisze: Q: Jak brzmi tytuł książki którą ostatnio przeczytałeś / przeczytałaś? (I czy się podobała)
"Kula" (tak)
squall_black pisze: Q: Jakie największe dziwactwo widziałeś/aś w życiu?
Trudno wskazać jedno. Wystarczy obejrzeć wiadomości. Albo poczytać co niektóre posty na forum.
Gveir pisze: Q: Przywiązujesz wagę (jeżeli w ogóle je czytasz) do tekstów piosenek? (Tak i tak).
Tak, ale podstawą zawsze jest dla mnie muzyka. Dlatego uwielbiam różne rozbudowane instrumentalne utwory, za to nie przepadam n.p. za tzw. bardami w rodzaju Kaczmarskiego, choć ich teksty stoją często na bardzo wysokim poziomie.
Xellos pisze: Czy zdaża Ci się zarwać przy czymś całą noc? Jeśli tak to przy czym?
Ogólnie jestem typem nocnym, więc tak. Najczęściej przy różnych gierach, zwłaszcza na PS, bo można w nie rżnąć leżąc w łóżku. A ostatnio również na różnych dyskusjach z Sarną i naszym apostołem Sogiem.
mroczna sarna pisze: Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek zakochać w postaci z gier video/anime?Jeżeli tak, to w kim? ;>
Ekhem, mamy ją w avatarach.
squall_black pisze: Q: Gdybyś mógł/mogła stworzyć własne anime to o jakiej tematyce? (Jeśli nie chcesz stworzyć anime to uzasadnij)
Cyberpunkowa psychodela, z dużą ilością siekaniny. Do tego wątek polityczno-religijny i dużo filozoficznych rozważań. Wszystko pomieszane tak, żeby nikt normalny nie mógł się połapać w fabule. I obowiązkowo - na końcu main hero pokonuje w epickim starciu Boga, albo chociaż jakiegoś fałszywego Mesjasza.
mroczna sarna pisze: W dobie smsów, gadu gadu i innych takich - zdarza Ci się pisać tradycyjne listy?Kiedy napisałeś/aś ostatni? (przywiązuję wagę do tego sposobu komunikacji - tak, piszę listy,kartki - nie tylko od święta. Ostatni napisałem w zeszłym tygodniu.)
Tylko kartki z podróży. I w zasadzie tylko do jednej osoby ^^ Ostatnio - dwa tygodnie temu, z Amsterdamu.

I właśnie Amsterdam jest odpowiedzią na moje pytanie:
Q: Jakie miasto zagraniczne naprawdę wzięło was swoją atmosferą (niekoniecznie wyglądem i zabytkami)?
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Xellos
Kupo!
Kupo!
Posty: 37
Rejestracja: sob 21 mar, 2009 09:02

Post autor: Xellos »

mroczna sarna pisze: Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek zakochać w postaci z gier video/anime?Jeżeli tak, to w kim? ;>
Zdażyło się, dokładnie 2 razy :) Chii z "Chobits" i Rei wiadomo skąd :)
squall_black pisze: Q: Gdybyś mógł/mogła stworzyć własne anime to o jakiej tematyce? (Jeśli nie chcesz stworzyć anime to uzasadnij)
Coś z mocnym naciskiem na psycholgię oraz grającego na emocjach oglądającego. Jako wzorzec- Bokurano, tyle że przede wszystkim bez mechów. Z otwartym zakończeniem i śmiercią któregoś z bohaterów w krytycznym momencie.
dark_raven pisze:Q: Jakie miasto zagraniczne naprawdę wzięło was swoją atmosferą (niekoniecznie wyglądem i zabytkami)?
Za dużo za granicą nie byłem, ale chyba Praga była takim najsympatyczniejszym miejscem. Nie było czuć wrogości przy powitaniach, jak to nie raz jest u nas xP


Jaka jest najdziwniejsza rzecz w Twoim pokoju?
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Xellos pisze:i Rei wiadomo skąd :)
Nie wiadomo. Mógłbym ci wymienić co najmniej 30 różnych Rei z różnych mango i animu. :lol:
squall_black pisze:Q: Jakie największe dziwactwo widziałeś/aś w życiu?
Ciężki wybór, którego raczej nie oznajmię publicznie ze względu na groźbę bana za nieprzyzwoite treści. Powiedzmy, że /b/ już mnie raczej niczym nie zaszokuje.
Gveir pisze:Q: Przywiązujesz wagę (jeżeli w ogóle je czytasz) do tekstów piosenek? (Tak i tak).
Ogólnie lubię znać tekst, ale jakieś tam szczególnej wagi do treści nie przywiązuję.
Xellos pisze:Czy zdaża Ci się zarwać przy czymś całą noc? Jeśli tak to przy czym?
Ogólnie noc zarywam na pisaniu prac na które miałem 5 miesięcy czasu i które miałem oddać miesiąc temu.
mroczna sarna pisze:W dobie smsów, gadu gadu i innych takich - zdarza Ci się pisać tradycyjne listy?Kiedy napisałeś/aś ostatni?
Nigdy.
mroczna sarna pisze:Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek zakochać w postaci z gier video/anime?Jeżeli tak, to w kim? ;>
Hmm, no cóż... przyznam, że taką Sanakan (Blame!) bardzo polubiłem, Naga (Slayers) wydała mi się niezwykle urocza, Sephiria (Black Cat) jest niezwykle przytulasta, i gdyby Karan (Homeworld) kazała mi zderzyć się z asteroidą albo wlecieć w czarną dziurę to pewnie bym to zrobił, ale czy się w zakochałem? Raczej nie. brosb4hoes
squall_black pisze:Q: Gdybyś mógł/mogła stworzyć własne anime to o jakiej tematyce?
Military Sci-Fi. Coś jak LoGH, Homeworld czy The Lost Fleet. Jak napiszę scenariusz dam wam znać :wink:
dark_raven pisze:Q: Jakie miasto zagraniczne naprawdę wzięło was swoją atmosferą (niekoniecznie wyglądem i zabytkami)?
Żadne.
Xellos pisze:Jaka jest najdziwniejsza rzecz w Twoim pokoju?
Prawdopodobnie kot. Ostatnio się sierściuchowi ubzdurało że będzie mnie codziennie dwadzieścia po siódmej budzić miałkiem i skowytem.

Q: Ulubiony gatunek zwierza i dlaczego właśnie kot?
Awatar użytkownika
squall_black
Kupo!
Kupo!
Posty: 155
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 21:02
Lokalizacja: Centrum Wszechkosmobytu

Post autor: squall_black »

dark_raven pisze:Q: Jakie miasto zagraniczne naprawdę wzięło was swoją atmosferą (niekoniecznie wyglądem i zabytkami)?
Moskwa. Byłem tylko dwa dni, ale potwornie mi się spodobała. Miasto ma swój niepowtarzalny klimat i urok. Niektóre stacje metra wyglądają ładniej niż najlepsze hotele :D
Xellos pisze:Jaka jest najdziwniejsza rzecz w Twoim pokoju?
Hmm...chyba ja :)
kilmindaro pisze:Q: Ulubiony gatunek zwierza i dlaczego właśnie kot?
Ze zwierząt bardziej udomowionych - husky i te jego ślepia :) Niestety nie jestem szczęśliwym posiadaczem tego zwierza :evil: Natomiast biorąc pod uwagę wszystkie gatunki zwierząt to zdecydowanie tygrys syberyjski - bo jest... po prostu piękny :smile:

Q: Czego nigdy w życiu byś nie dotknął/dotknęła?
Chaotic by design.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”