Quiz o nas samych :]

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

No to muszę pomysleć :] Ostatnio u fryzjera byłem...... nie pamiętam :D Ale gdzieś tak 6-8 lat (tak - dobrze przeczytała/eś - LAT) temu :D Mam w domu maszynkę do strzyżenia, a więc gdy tylko mam dłuższe włoski, czyli tak juz 4 - 6 cm, to skracam je do 6-9 mm. Dużo częściej chodzę do dentysty :]

Jak wyobrażasz sobie koniec świata....?
Freak

Post autor: Freak »

Jak wyobrażasz sobie koniec świata....?
Koniec świata to bedzie jak Lepper dojdzie do władzy;D

//Jakiego gatunku muzyki sluchasz najchetniej?:P
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

A: słucham baaaardo zróżnicowanej muzyki, ale ogólnie to raczej rock (: < ale lubie tez i reggae, i folk celtycki, i muzyke z odrobiną elektroniki - Placebo, Depeche mode,i cos tradycyjnego - Nirvana ^^, i szanty, lubie brzmienie saksofonu, skrzypiec - Vanessa się kłania....i mogę tak wymieniac jeszce długo (:

Q:malaga, tiki-taki, czy kasztanki ?? :D:D:D:D

< ja uwielbiam kasztanki XD>
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Ireth pisze: Q:malaga, tiki-taki, czy kasztanki ??
Ta, ja wybiorę tego pana co spiewa w tej reklamie. :lol: Rzecz jasna na odstrzał XD Należy sie jemu, a wybrałbym kasztanka, dobrze sie strzyma, łatwo rzucać i ładnie by sie rozchlapał na jego łbie >.<""""""""""""


Ulubione danie: coś a la japanisch, ostatnio koleżanka mi zaproponwała restaurację gdzie serwują sushi, podobno wątpliwej jakości ale skoro ona to jadła to czemu nie ja XD

Jaco pisze: Jak wyobrażasz sobie koniec świata....?
Koniec świata będzie gdy Jezus Chrystus przeobleczony w aureolnę zstąpi z Nieba na Ziemię na Ognistym Rydwanie ciągniętym przez zastępy aniołów, które rozgłoszą wszem i wobec wieść o siedmiu katastrofach i o czarze, której gorycz wydostała sie poza obręb naczynia i tym samym niszcząc menisk wypukły. :lol: Dalej nadejdzie kres wszelkim przejawom tego, co Wonna róża toruńska uważa za zdradliwe a Departament US za nieczyste, wliczając w to stożkowate piersi tify :lol:

Do fryzjera chodzę bo musi mieć kobieta czym dzieci wyżywić :)

Pytanie: Czy zdarzyło ci sie, że chciałeś w kogoś rzucić snieżką i faktycznie tak też sie stało? Opisz wszystkie okoliczności za jak i przeciw, uwzględnij czas i miejsce akcji a także losy głównych bohaterów. Staraj sie zachować typową konstrukcję (wstęp, rozwinięcie, zakończenie), miłoby było gdyby odpowiadający stosował inwersje czasowe a także porównania homeryckie. Wszelkie dodatkowe spostrzeżenia, które są logiczne, a których nie zauważył egzaminujący będą punktowane, przy czym za walory szczególne jest maksimum 4 punkty, a łączna ilość punktów przewidziana za rozwinięcie tematu jest nie większa niż 25 pnkt. Klucz do pracy ma tylko i wyłącznie odpowiadający. A teraz jeszcze raz przeczytaj pytanie bo możliwe że zapomniałeś jak brzmiało :lol:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Boni,nie przasadzaj:] <mam nadzieje,ze nie bedziemy miec pytan podbnych do tych z poprzedniego quizu:]>

nie wiem,bo po prostu nie pamietam kiedy w kogos rzucilam sniezka o.O dlatego nie moge niestety podac wszelkich okolicznosci,czasu i miejsca akcji i..niczego innego:]


czego najbardziej brakuje Ci w Twojej miejscowości?
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

W mojej, yyy, miejscowości najbardziej brakuje mi nie-dziurawych dróg, odśnieżanych chodników zimą i przede wszystkim morza. :P

Pytanie ponawiam, bo ciekawe, a żeby nie było, że plagiat, dodaję kolejne: wyznajesz monogamię czy poligamię? Dlaczego? :]
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Lucrecia pisze:przede wszystkim morza
Zaprzaszm do siebie :wink:
Lucrecia pisze:wyznajesz monogamię czy poligamię? Dlaczego? :]
Monogamia,a to z etgo względu że,nie był bym w stanie,obdażyc więcej niże jednej kobiety miłoscią taką,jakiej by oczekiwała.

No chyba że poligamia taka"bez zobowiązań" - każdej miłosci po troszku (lol) :P

Pytanie: Czy dla drugiej osoby był/a byś w stanie zmienić wiare,lub odejśc całkowićie od wiary ( ateizm )
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Uważam iż jeśli ktoś w coś naprawdę wierzy nie ma mozliwości w pełni odejśc od tejże wiary. Teoretycznie jest to mozliwe, ale praktycznie nie sądzę żeby ktoś od tak po prostu zmienił wiarę nawet dla drugiej osoby. A przynajmniej taka osoba nie powinna sie uważać za wierzącą. Ale to taka mała dygresja ;). Nie, nie był bym w stanie. Chociaż prędzej byłbym w stanie odejść od wiary jako że nie uważam sie za pełnowartościowego katolika.

I pytanie:
Kim, czym(?) chciał(a)byś być w kolejnym wcieleniu (pomijamy kwestię wiary, takie gdybanie ;) )
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Sephir pisze: Kim, czym(?) chciał(a)byś być w kolejnym wcieleniu
To zależy co masz na myśli... Reinkarnacja czy metempsychoza? :lol: XD Anyway ja bym chciał być wielka mucha co przyleci z kosmosu i nastanie era owadziej dyktatury mwahaha! :twisted: :twisted:

TomajS pisze: Pytanie: Czy dla drugiej osoby był/a byś w stanie zmienić wiare,lub odejśc całkowićie od wiary ( ateizm )
proste że nie, tym bardziej że obecnie każda zmiana jest traktowana przeważnie przez innych jako objaw frajerstwa, żałosne i smutne ale prawdziwe...

Q: Co jest według ciebie sednem człowieczeństwa? :lol:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Boni pisze:Q: Co jest według ciebie sednem człowieczeństwa?
Wieczne cierpienie i dążenie do samozagłady. Jesteśmy ludźmi wtedy, gdy niepotrzebujemy meteorytu do zagłady własnego gatunku - urzywamy do tego to, co ludzi cechuje, czyli rozumu. On jest przymiotem typowo ludzkim i niedostępnym dla innych stworzeń. On buduje i on burzy... Taka moja koncepcja ying-yang ;)

Q: Jeśli mógłbyś/mogłabyś cofnąć jedną rzecz w życiu - co by to było i dlaczego ?
Greddo

Post autor: Greddo »

Nie cofnąłbym niczego, choć błędów było sporo, a nawet bardzo sporo :razz:
Należy jednak pamiętać, że człowiek przecież uczy się na błędach!

pytanie : jesteś w zespole muzycznym i jesteś jego liderem, to Ty decydujesz jak gracie i o czym śpiewacie. Jaki więc wybierasz :
- styl muzyczny
- temat/treść liryk
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

a gramy se darkwave i spiewamy o thruu mhrokach :lol: <czyt.ogolnie egzystencjonalne tematy;P> :wink:

wieś czy miasto? co wolisz?
proszę o plusy i minusy (wg Ciebie) do w/w:]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Wieś (tak sie składa że pisałęm o tym na niemieckim, więc pozwólcie że uracze was moją wyśmienitą argumentacją):

- piękne krajobrazy
- podziwianie zwierząt, np. krowy i konie
- możliwość dojenia krów i nie tylko (doić-melken (melkte, gemelkt))
- można poznać wielu interesujących ludzi
- można chodzić do lasu sosnowego na pieczarki (Champignons, pewno z francuskiego ukradli)
- mozna nauczyc sie jeździć konno
- czyste powietrze
- cisza, spokój, święty spokój _^_'

A teraz miasto:
- duzo atrkacji
- duzo usług
- blisko do szkoły
- blisko do sklepu
- blisko do kina i teatru
- blisko do koscioła
- blisko do kolegów i koleżanek
- blisko do autobusu
- blisko do poczty
- blisko do banku
- blisko do wszystkiego
- daleko od czystego powietrza
- daleko od krów i koni
- daleko od niezmodyfikowanych pieczarek
- daleko od pięknych widoków
- daleko od prostoto
- daleko od świętego spokoju
- daleko od możliwości zaznajomienia ze sposobem dojenia

Ostatecznie wybieram miasto.

Q: Jaką część ciała poświęciłabyś/poświęciłbyś dla doktora Lectera?
glamorous vamp
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Boni pisze: Q: Jaką część ciała poświęciłabyś/poświęciłbyś dla doktora Lectera?
Płuco - wtedy zmieściłaby mi się rozrastająca wątroba (wiadomo od czego :D). To z organów wewnętrznych. Z części ciała - lewą dłoń 8)

Q: Na jakim filmie ostatnio płakałeś/aś?
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Boni pisze:Q: Jaką część ciała poświęciłabyś/poświęciłbyś dla doktora Lectera?
Całe ciało. Ale musiałoby należeć do obcego człowieka. :D A już najlepiej do Wesołego Romka i jemu podobnych. :]

Boni, odnośnie miasta jakieś mity tu wciskasz... :lol:
Boni pisze:- blisko do szkoły
Tydzień temu odryłam, że PKSem z Bukowiny do Zakopanego po ośnieżonej szoszie jedzie się krócej, niż ja miałam do liceum... O.o
Boni pisze:- blisko do kolegów i koleżanek
Do mojej ukochanej przyjaciółki jeżdżę dwoma autobusami, łącznie półtorej godziny. A żadna z nas nie mieszka na obrzeżach miasta. :razz: Z kolei do koleżanki na Bielanach mam dwie (sic!) godziny drogi, w większości tramwajem. Parę lat temu z nudów usnęłam w tym tramwaju (sic!).
Boni pisze:- blisko do autobusu
...Taaaak, ale codziennie zachrzaniam piętnaśnie minut do tramwaju, żeby na uniwerek dojechać. :lol:
Boni pisze:- blisko do wszystkiego
....See above. :D
Boni pisze:-daleko od krów i koni
Heh, w mieście też można jeździć.
Boni pisze:- daleko od niezmodyfikowanych pieczarek
Dziesięc minut spacerkiem na bazar...
Boni pisze:- daleko od możliwości zaznajomienia ze sposobem dojenia
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

[Bosz, tak długo pisałam tego posta, że Kwazi już mnie ubiegł. ^^]
kwazi pisze:Q: Na jakim filmie ostatnio płakałeś/aś?
Ja płaczę na każdym. XD Hym, hym... chyba na 'Dumie i Uprzedzeniu'. XD

Pytanie: Czy chciał(a)być wykonywać niebezpieczny, ale fascynujący zawód? Pilot wojskowy, kosmonauta, ratownik górski, whatever?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”