Quiz o nas samych :]

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Jaco pisze:Co byś zrobił/a gdybyś na loterii wygrała jakieś 10 milionów $
2 miliony na cele charytatywne.
jakieś 2 miliony na rozrywkę (filmy, książki, gry etc.)
5 milionów odłożyc w banku i niech sie mnoży kasa.
1 milion na podróże ^^

Q: Czego się najbardziej bałaś/eś w dzieciństwie?
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Dorosnąć.

Twoja ulubiona częśc obiadu - przystawka, zupa, danie główne, czy deser i dlaczego ;]?
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Kimahri pisze:Q; Co myslisz o terazniejszym poziomie pilki noznej na swiecie. kiedys byla lepsza(za panowania Flo,pele itd)czy moze lepsza jest terazniejsza??
Obecny poziom oceniam na bardzo wysoki. Wszystko zależy oczywiście od poziomu, na jakim toczy się dany mecz... IMO Liga Mistrzów ciągle winduje poziom piłki - podobnie jak poszczegulne ligii europejskie. Za tym sportem idą coraz większe pieniądze - co za tym idzie oczekiwanie trenerów/managerów/właścicieli, aby gracze dawali z siebie maksimum w każdym meczu. Dzisiejsza piłka jest szybsza, bardziej kontaktowa i widowiskowa. Właśnie dlatego dzisiejszy football ogląda się o wiele lepiej niż ten sprzed lat - chociaż uwielbiam oglądać powtórki starych mundiali na Eurosporcie :D. Mam nadzieję, że wprowadzi się w końcu 2 sędziów i monitoring akcji (piłki z chipem to chybiony pomysł...)... będzie jeszcze ciekawiej i sprawiedliwiej :).
Jaco pisze:Co byś zrobił/a gdybyś na loterii wygrała jakieś 10 milionów $
1. Skontaktowałbym się z prawnikiem
2. Zapłacił podatek
3. Ustawiłbym siebie i swoją rodzinę na dwa pokolenia w przód... :] Tzn: mieszkania, średniej klasy samochód, troche na podróże, reszta na konto i do końca życia można robić to, na co ma się ochotę bez potrzeby wyprówania sobie żył w robocie, której się niecierpi :)
Go Go Yubari pisze:Q: Czego się najbardziej bałaś/eś w dzieciństwie?
....Plastikowej trąbki-zabawki. Nie wiem dlaczego... XD Ponoć ryczałem na sam jej widok :P
Sephiria pisze:Twoja ulubiona częśc obiadu - przystawka, zupa, danie główne, czy deser i dlaczego ;]?
Klasyczne danie główne: Ziemiaki + sosik mamy (mniam) + kotlet z piersi kurczaka/zraz => po tym budyń malinowy

Q: Jaka jest najgorsza rzecz, jak przytrafiła Ci sie w dotychczasowym życiu?

*w końcu się przebił z pytaniem... ^__^... *
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

kwazi pisze:Go Go Yubari napisał/a:
Q: Czego się najbardziej bałaś/eś w dzieciństwie?
Srodkow komunikacji samochod,autobus,pociag uu ale ja ryczalem na sam widok :)
kwazi pisze:Sephiria napisał/a:
Twoja ulubiona częśc obiadu - przystawka, zupa, danie główne, czy deser i dlaczego ;]?
Zalezy co jest na "danie glowne a co na deser" ale ustalmy za na wszstko jest moj ulubiony posilek. to chyba jednak deser-lody pistacjowe.
kwazi pisze:Q: Jaka jest najgorsza rzecz, jak przytrafiła Ci sie w dotychczasowym życiu?
Smierc mojego kotka.... straszne
Q:czy sprzedal/a bys swoja jakos kolekcje z dziecinstwa i czego ona dotyczyla??
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

W dzieciństwie nie bałam się niczego, poza końcem świata i wytworami mojej własnej wyobraźni. Przed pójściem spać zawsze wyobrażałam sobie, że jak nie usnę w ciągu pięciu minut, z szafy wyjdzie taki-a-taki potwór i mnie zje. :roll: Kiedy miałam cztery latka śmiertelnie wystraszyłam się jakiegoś filmu z mumią, może to dlatego...

Moja ulubiona część obiadu to zupa, bo zupę w moim domu jada się raz na kwartał. -_-
kwazi pisze:czy sprzedal/a bys swoja jakos kolekcje z dziecinstwa i czego ona dotyczyla??
Moją kolekcję znaczków, pocztówek, muszelek, etc? Nigdy w życiu, nawet gdyby te przedmioty przedstawiały jakąś wartość. Do dziś żałuję tego, że jakieś trzydzieści zeszytów Asterixa oddałam młodszym braciom. -_-

Pytanie: Czy chciał(a)byś być dzieckiem słynnej osoby, uwzględniając wszystkie za i przeciw takiej sytuacji? :]
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Kimahri pisze:Q:czy sprzedal/a bys swoja jakos kolekcje z dziecinstwa i czego ona dotyczyla??
Zbierałam głównie albumy co się wyklejało naklejkami XD Powyrzucałam przy przeprowadzce :/

Lenneth pisze:Pytanie: Czy chciał(a)byś być dzieckiem słynnej osoby, uwzględniając wszystkie za i przeciw takiej sytuacji? :]
Czemu nie. Obecnie wymieniłabym ojca dośc chętnie. Jack Nicholson - rozrywkowy facet... Alan Rickman - może lepiej nie... zgwałciłabym go zaraz >.< Hmmm..... Johhny Depp....o tak tak, tylko też bym miała chcicę >.< a tak na powazniej to dwóch ostatnich oh yes yes yes.

Q: Jakbys był/a gejem/lesbijka to, która znana osobistość Twej płci by cię pociągała? (oryginalne pytanie XD)
Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

Go Go Yubari pisze:Q: Jakbys był/a gejem/lesbijka to, która znana osobistość Twej płci by cię pociągała? (oryginalne pytanie XD)
Czy zadowoli Cie odpowiedź że żadna bo nie wyobrażam sobie siebie w takiej sytuacji. Dla mnie jest to nie pojęte zjawisko...

Q: Czy byłbyś/byłabyś w stanie poświęcić życie dla kogoś lub czegoś (idei na przykład)?
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

BeeBBo pisze:Czy byłbyś/byłabyś w stanie poświęcić życie dla kogoś lub czegoś (idei na przykład)?
Tak. A przyjamniej tak sądzę - bo nigdy nie wiadomo, dopóki człowiek na serio nie znajdzie się w sytuacji wyboru. Poświęciłabym się dla rodziców i dla najbliższej przyjaciółki, którą, zdaje mi się, kocham, wprawdzie platonicznie. Z ideą to już gorzej. Gdybym musiała iść na wojnę w obronie Polski, to bym poszła. [Jaki patos, ja nie mogę. :lol:] A jeśli chodzi o poświęcanie życia w sensie 'spędzenia całego życia z/nad...', to raczej nie. Jak na razie nie odkryłam w sobie powołania do jakichś wyższych celów. Co najwyżej mogłabym się zapisać do partii socjalistycznej. :] :razz:

Pytanie: Jesteś osobą, która wszystko woli zaplanować, czy też zawsze idziesz na żywioł? Wyobrażasz sobie np. dłuższy wyjazd z kraju z małą walizką i myślą, że 'jakoś to będzie'?
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Odp:Pół na pół,czasem planuje,czasem na przysłowiowy żywioł.Czasem jak coś zaplanuje,to i tak tego planu nie wykonam,musze "improwizować"w tym momencie.

Pyt:Czy więcej wymagasz od siebei czy od innych,a może po równo :?:
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

TomajS pisze:Pyt:Czy więcej wymagasz od siebei czy od innych,a może po równ
Od siebie. Wiem, ze kiedyś moge byc w sytuacji, gdzie będę mogła polegać jedynie na sobie. Wolę się przygotować.

Q: Jakie polskie danie lubisz najbardziej? (koniec z oryginalnoscią)
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

Go Go Yubari pisze:Q: Jakie polskie danie lubisz najbardziej? (koniec z oryginalnoscią)
pirogi ruskie :lol: ew. barszcz z uchami :D
jak myslisz kiedy ptasia grypa dotrze do polski/czy dotrze? _^_' (brak pomyslow..)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

zaniedługo :lol: ja w ogole nie wiem o co ta cała afera -_- jak do tej pory na ta chorobe zmarło tylko klikadziesiąt osób na całym swiecie..owszem jest groźna jak kazda choroba...ale bez przesady....

czy jak widzisz żebraków to wrzucasz pieniądze? a może nie? sądzisz,że tym ludziom nalezy wspolczuc,czy to tylko ich wyłącznie wina??
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Garnet pisze:czy jak widzisz żebraków to wrzucasz pieniądze? a może nie? sądzisz,że tym ludziom nalezy wspolczuc,czy to tylko ich wyłącznie wina??
Życie nie jest sprawiedliwe. Jednym się udaje drugim nie. Ja żebrakom, których spotykam na ulicy nic nie wrzucam (inna sprawa, że raczej nie noszę przy sobie żadnych pieniędzy...), ale już pare razy się zdarzyło że ktoś przyszedł do mojego mieszkania (4 piętro, windy nie ma) i poprosił o jakieś datki czy coś do jedzenia to wtedy dałem.....sam nie wiem dlaczego. Ale jakoś tak się dobrze potem czułem. Inna sprawa, czy ci ludzie faktycznie kupują coś do jedzenia czy wszystko przepijają... -_-'..... Jednak w moim mieście nie spotyka się dużo żebraków. No i również nie pomagam natrętom, których pełno na katowickich czy krakowskich dworcach pkp (zawsze mnie ktoś zaczepi). Wtedy zwykle idzie wymówka: "mam tylko na bilet powrotny, wyliczone").

Telefony komórkowe - jesteś zawsze na topie (masz kolorowy wyświetlacz, wbudowaną kamerę cyfrową i odtwarzacz DVD w swoim telefonie) czy wolisz stary, "czarno-biały" telefon, z którego możesz dzwoni, a nawet wysyłać eSeMeSy? A może nie masz telefonu?
Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

Garnet pisze:czy jak widzisz żebraków to wrzucasz pieniądze? a może nie? sądzisz,że tym ludziom nalezy wspolczuc,czy to tylko ich wyłącznie wina??
Wspólczuje takim ludziom... mimo iż nie każdy z nich zbiera na chleb. Zawsze wrzucam bo wiem że 2 zł mi różnicy nie zrobi.

Q (nie będzie oryginalne :wink: ): Twój ulubiony sport?
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

A1: w ogóle nie zajmuję sie telefonami ...wazne jest zeby dzwonił....do niedawna nie potrafiłam nawet powiedzieć jak mam model telefonu, a przy starym który miałam trzy lata zawsez mi sie przekręcały cyferki XD ( jeśli o model chodzi) ...zreszta praktycznie nie korzystam z telefonu, to urządzenie jest mi zupełnie obojetne (:

A2 ...hmm...sport ..jeśli taniec można uznac za sport to na pewno taniec ^______^ tańczyłam 5 lat i teraz bardzo mi tego brakuje i strasznie tesknie :(

Q: tytuł piosenki, która zawsze poprawia ci humor to ...???
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”