Quiz o nas samych :]

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Diann
Kupo!
Kupo!
Posty: 123
Rejestracja: wt 20 mar, 2007 16:05

Post autor: Diann »

Lady Luck pisze:Q z serii "maskotka": Fioletowa krowa Milki, czy Mały Głód Danone`a?
Milka. Tak, zdecydowanie. Tyle wymion do masowania :lol:
Cierń pisze:Q: Która koncepcja powstania świata przypadła Tobie najbardziej do gustu i dlaczego?
Żadna. Wszystko mi jedno czy coś tam wybuchło, czy spłodzili nas kosmici.
Isia pisze:co to jest logarytm
A odejdź szatanie!
kilmindaro pisze:Pytanie: strona w internecie, którą z chęcią byś usunęła/usunął/spaliła/spalił/zastrzeliła/zastrzelił/etc./etc.
Nie ma tu dużego wyboru. Fotka.
Ale jak bym nie miał wyboru to Kryptę. A żeby sprawdzić jak niektórzy by sobie bez niej poradzili w życiu :wink:
chalcedon pisze:Q: Ile pytań już zadano? :D
Policz sobie?
dark_raven pisze:Q: Is it over nine thousand?
yeah? don't f... really??
King VERMIN! pisze:Q: DESU? ~desu
:?:
chalcedon pisze:Q: Twoja ulubiona pozycja
Pozycja zbierania ryżu :lol:
UNO_is_MAD pisze:Q : Butelka po napoju czy szampon do włosów . Uzasadnić !
Szampon bez butelki byłby głupim pomysłem. Butelka bez szamponu też...
Q: TVN czy POLSAT?
TV TRVAM

Q: Jesteście we wiosce Haionku w dżungli Tajlandii i macie w rękach jedyną miskę ryżu którą odnaleźliście w tajnym bunkrze po trzymiesięcznej głodówce. W pewnym momencie ludzie z wioski widzą pierwszy od wielu miesięcy pokarm i to w twoich rękach. Co robisz?
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Gveir pisze:Mając niczym nieskrępowaną możliwość wyboru i odpowiednią moc - zniszczyłbyś ludzkość czy poprowadził w przyszłość?
Raczej w przyszłość, coby się o mnie uczono w szkołach i kopiowano referaty z trans-netu. :lol: A dalej niech ludzkość wyrzyna się już sama...
Gveir pisze:Co sądzisz o teorii cyklu życia?
Bah. Bzdura. Dusze i tak nie istnieją.
kilmindaro pisze:Pytanie: strona w internecie, którą z chęcią byś usunęła/usunął/spaliła/spalił/zastrzeliła/zastrzelił/etc./etc.
Wszystkie o treściach fanatyczno-religijnych/ nacjonalistycznych/ antysemickich/ anty-cośtam/ "i-hate-sth"/ etc.
Może to nie-cool, ale jestem za ograniczoną wolnością wypowiedzi. :/
kilmindaro pisze:Umiesz odróżnić cyfry od liczb?
Yep.
Isia pisze:Pytanie podchwytliwe - co to jest logarytm?
LOL. Już nie wiem - a na bank przerabiałam to w licku na faku. :lol:
Isia pisze:Umiesz przyszyć coś więcej, niż guzik do koszuli?
Noo... w szkole był taki przedmiot pt. ZPT i trochę szycia mnie nauczył. Ale minimalnie, bo poza tym i tak nie mam zdolności manualnych, a ubranka dla lalek w dzieciństwie wychodziły mi koślawe... _^_ Żywego człowieka już w nic bym nie potrafiła ubrać.
dark_raven pisze:Is it over nine thousand?
It's laaaaaaaaaaaaaaaaame!!!1one1one11!
King VERMIN! pisze:DESU? ~desu
De gozaru ka?
chalcedon pisze:Twoja ulubiona pozycja
Na krzesełko. :>
kilmindaro pisze:kogo z Krypty zabrał(a)byś na bezludną wyspę, a kogo nie, mile widziane powody. Jedna osoba.
Ależ to proste! Gagsa! :* (I uzi oraz stosik granatów. ^^)
TVN czy POLSAT?
TVN, jeśli już w ogóle cokolwiek z TV...
Diann pisze:Jesteście we wiosce Haionku w dżungli Tajlandii i macie w rękach jedyną miskę ryżu którą odnaleźliście w tajnym bunkrze po trzymiesięcznej głodówce. W pewnym momencie ludzie z wioski widzą pierwszy od wielu miesięcy pokarm i to w twoich rękach. Co robisz?
Survival mode on: połykam i zapieprzam w przeciwnym kierunku tak szybko, jak tylko się da.


Pytanie: Czy doświadczyłe/aś kiedyś "gorączki biegacza", tzw. runner's high?
(Niektórzy ludzie wątpią, czy ten stan w ogóle istnieje. Otóż istnieje, choć przytrafił mi się raptem raz, wiele lat temu, bo biegać w sumie nie znoszę. Wrażenie jest... niesamowite. Śmierlne znużenie podczas wyczerpującego biegu mija jak ręką odjął - zamiast tego pojawia się trudna do opisania fizyczno-psychiczna euforia i poczucie, że można biec bez końca, jak półbóg, prawie lecąc w powietrzu. Coś pięknego. ^^)
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

kilmindaro pisze: Pytanie: strona w internecie, którą z chęcią byś usunęła/usunął/spaliła/spalił/zastrzeliła/zastrzelił/etc./etc.
Wikipedia - żeby ludzie się wkurzyli :P
UNO_is_MAD pisze:Q z serii "maskotka": Fioletowa krowa Milki, czy Mały Głód Danone`a?
wolę Milkę - więc krowa :]
King VERMIN! pisze:Q: DESU? ~desu
DESU!
Gveir pisze:Q: Niemal całkowita bezczynność, czy niemal całkowity zapierdziel?
teraz całkowita bezczynność, nawet jeść mi się nie chce... nic, totalnie nic. ale niedlugo przeklęta data i znowu głodni wiedzy młodzieńcy będą mnie oglądac codziennie ^^ jak ja się cieszę ^^
chalcedon pisze:Q: Twoja ulubiona pozycja
Hiszpańskiej kurtyzany, znaczy embrionalna :P
kilmindaro pisze:Pytanie: kogo z Krypty zabrał(a)byś ze sobą na bezludną wyspę, a kogo nie, mile widziane powody. Jedna osoba.
hmmm zabrałbym OWA i go wysadził :>
UNO_is_MAD pisze:Q : Butelka po napoju czy szampon do włosów
nie lubię pić szamponu, ale nie lubię mieć tłustych włosów - więc biorę szampon
Q: TVN czy POLSAT?
częściej chyba TVN, ale nie zwracam na to uwagi co gdzie leci, bo TV oglądam TAK CZĘSTO, że nie wiem czy mam nawet Polsat...
Lady Luck pisze:Q: "Jak się (nie) ubierać" czy "jak dobrze wyglądać nago"?
hmmm chyba lepiej wyglądać nago XD
Q: Jesteście we wiosce Haionku w dżungli Tajlandii i macie w rękach jedyną miskę ryżu którą odnaleźliście w tajnym bunkrze po trzymiesięcznej głodówce. W pewnym momencie ludzie z wioski widzą pierwszy od wielu miesięcy pokarm i to w twoich rękach. Co robisz?
pluję na ryż i krzyczę: moje! XD
Lenneth pisze:Ależ to proste! Gagsa! :* (I uzi oraz stosik granatów. ^^
ja też Cię tak bardzo lubię ^^ oj Ty najlepsza, oj Ty najwspanialsza oj oj ^^ :* oby te granaty to były niewypały, a UZI ze ślepakami i musiałabyś ten cały czas spędzić ze mną... :evilbat: nie uciekłabyś i nawe gorączka biegacza by Ci nie pomogła mwhahahahahahah! XD
Lenneth pisze:Pytanie: Czy doświadczyłe/aś kiedyś "gorączki biegacza", tzw. runner's high?
o tak, dzięki temu przebiegłem maraton XD bardzo fajna rzecz :] jak sie kocha bieganie, to masz to cały czas :P

Q: Nosisz okulary?
jeszcze nie, ale chyba powoli będę musiał :/
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
chalcedon
Kupo!
Kupo!
Posty: 77
Rejestracja: sob 21 lip, 2007 12:08

Post autor: chalcedon »

Diann pisze:Q: Jesteście we wiosce Haionku w dżungli Tajlandii i macie w rękach jedyną miskę ryżu którą odnaleźliście w tajnym bunkrze po trzymiesięcznej głodówce. W pewnym momencie ludzie z wioski widzą pierwszy od wielu miesięcy pokarm i to w twoich rękach. Co robisz?
A co mam zrobić, stając oko w oko z wygłodniałym tłumem - spieprzam, żeby przypadkiem i mnie nie zjedli
Gagarin pisze:Q: Nosisz okulary?
Nie

Q: Czemu równa się "koza razy koza"
Mieć milion, a nie mieć miliona to już są dwa miliony
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

UNO_is_MAD pisze:Q : Butelka po napoju czy szampon do włosów . Uzasadnić !
Szampon do włosów. Więcej wart w przeliczeniu na jewro.
Piter pisze:Q: TVN czy POLSAT?
TVN.
Lady Luck pisze:Comedy central
Diann pisze:TV TRVAM
THAT'S FUCKING CHEATING!!! You should be shot in the fucking face :?
Lady Luck pisze:Q: "Jak się (nie) ubierać" czy "jak dobrze wyglądać nago"? o__O
Jak się (nie) ubierać.
Diann pisze:Q: Jesteście we wiosce Haionku w dżungli Tajlandii i macie w rękach jedyną miskę ryżu którą odnaleźliście w tajnym bunkrze po trzymiesięcznej głodówce. W pewnym momencie ludzie z wioski widzą pierwszy od wielu miesięcy pokarm i to w twoich rękach. Co robisz?
Jem delektując się każdym ziarenkiem ryżu, na oczach wieśniaków, starając się delektować ich cierpieniem na równi z jedzeniem. Każdemu próbującego odebrać mi żarcie traktuję pigułką kaliber 7,62 mm (ku uciesze ludu, bo, ja pierdykam, dziś na obiad będzie mięsko!)
Lenneth pisze:Pytanie: Czy doświadczyłe/aś kiedyś "gorączki biegacza", tzw. runner's high?
Tak. I było cudownie.

...ach, biegacza! Biegacza to nie.
Gagarin pisze:Q: Nosisz okulary?
Nie.
chalcedon pisze:Q: Czemu równa się "koza razy koza"
9001

Pytanie: zaczęły ci rosnąć męskie i żeńskie organy płciowe na rękach, nogach i wszystkich innych miejscach, nawet na innych organach. Is this awesome?
[ ] Yes
[ ] No
([x] DA ORKZ!)
Diann
Kupo!
Kupo!
Posty: 123
Rejestracja: wt 20 mar, 2007 16:05

Post autor: Diann »

[quote="kilmindaro']
Diann pisze:TV TRVAM
THAT'S FUCKING CHEATING!!! You should be shot in the fucking face :?[/quote]
Come and try...
Lenneth pisze:Pytanie: Czy doświadczyłe/aś kiedyś "gorączki biegacza", tzw. runner's high?
Nie.
Gagarin pisze:Q: Nosisz okulary?
Nie.
chalcedon pisze:Q: Czemu równa się "koza razy koza"
plus koza i równa się 666
kilmindaro pisze:Pytanie: zaczęły ci rosnąć męskie i żeńskie organy płciowe na rękach, nogach i wszystkich innych miejscach, nawet na innych organach. Is this awesome?
[* ] Yes
[ ] No
Ale ile uciechy...

Q: Znacie kogoś, kto woli przedszkolanki od sprzątaczek, co robicie??
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

Gagarin pisze:Q: Nosisz okulary?
Niom.
chalcedon pisze:Q: Czemu równa się "koza razy koza"
koza * koza = k² + ko + kz + ka + o² + ko + oz + oa + z² + kz + oz + za + a² + ka + oa + za = k² + 2ko + 2kz + 2ka + o² + 2oz + 2oa + z² + 2za + a²
kilmindaro pisze:Pytanie: zaczęły ci rosnąć męskie i żeńskie organy płciowe na rękach, nogach i wszystkich innych miejscach, nawet na innych organach. Is this awesome?
Absolutely, immanently, completely NOT!!!
Diann pisze:Q: Znacie kogoś, kto woli przedszkolanki od sprzątaczek, co robicie??
Każemy mu zedrzeć te durne plakaty i zawiesić Troskliwe Misie.
Q : Butelka po napoju czy szampon do włosów . Uzasadnić !
Szampon, butelki zajmują cenną przestrzeń.
Pytanie: kogo z Krypty zabrał(a)byś ze sobą na bezludną wyspę, a kogo nie, mile widziane powody. Jedna osoba.
Nie powiem, bo nie mogę użyć "you".

Pytanie, dla panów: Świnka morska, czy kobieta inżynier?
Pytanie, dla pań: Czy jestem bardzo dziwna, nosząc smerfowy błękit w połączeniu z czarną czernią?

Kod: Zaznacz cały

Niebiestkie skarpetki + czarne sandały - aj em de best!
Pytanie dla Abe'a: Czy poznałbyś tego gościa na zdjęciu? (nie żebym miała zdjęcie :wink: )
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
UNO_is_MAD

Post autor: UNO_is_MAD »

Q: TVN czy POLSAT?
Pol-sattan...
Q: "Jak się (nie) ubierać" czy "jak dobrze wyglądać nago"? o__O
Jak dobrze wygladac nago
Q: Jesteście we wiosce Haionku w dżungli Tajlandii i macie w rękach jedyną miskę ryżu którą odnaleźliście w tajnym bunkrze po trzymiesięcznej głodówce. W pewnym momencie ludzie z wioski widzą pierwszy od wielu miesięcy pokarm i to w twoich rękach. Co robisz?
Q : Rzucam kamehameha w strone ludu...
Q: Czemu równa się "koza razy koza"
hm...kkoozzaa

Q: Where is da hood ????!!!!
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

chalcedon pisze:Q: Twoja ulubiona pozycja
Na trupa.
kilmindaro pisze:Pytanie: kogo z Krypty zabrał(a)byś ze sobą na bezludną wyspę, a kogo nie, mile widziane powody. Jedna osoba.
Gagsa... Byśmy tak długo kombinowali, aż jakieś tubylczynie by się znalazły :>
UNO_is_MAD pisze:Q : Butelka po napoju czy szampon do włosów . Uzasadnić !
Szampon. Śmierdzieć nie lza.
Piter pisze:Q: TVN czy POLSAT?
Jedno i drugie. Bo i tu tam puszczają czasem coś fajnego.
Lady Luck pisze:Q: "Jak się (nie) ubierać" czy "jak dobrze wyglądać nago"? o__O
"Jak się (nie) ubierać".
Diann pisze:Q: Jesteście we wiosce Haionku w dżungli Tajlandii i macie w rękach jedyną miskę ryżu którą odnaleźliście w tajnym bunkrze po trzymiesięcznej głodówce. W pewnym momencie ludzie z wioski widzą pierwszy od wielu miesięcy pokarm i to w twoich rękach. Co robisz?
Wybijam ich. I przerabiam na gulasz do ryżu.
Lenneth pisze:Pytanie: Czy doświadczyłe/aś kiedyś "gorączki biegacza", tzw. runner's high?
Zdarzyło się - ale nie biegam, jeżdżę na rowerze. Ogólnie nie jest to trudne, czasem podczas wysiłku fizycznego można bez problemu wpaść w takiego rodzaju euforię... Świetna rzecz - niesamowite uczucie, tak odświeżające i dające niesamowitą czystość umysłu i postrzegania.
Gagarin pisze:Q: Nosisz okulary?
W sumie powinienem...
chalcedon pisze:Q: Czemu równa się "koza razy koza"
"Każdy sługa mhroku kozę ma przy swoim boku..."...
kilmindaro pisze:Pytanie: zaczęły ci rosnąć męskie i żeńskie organy płciowe na rękach, nogach i wszystkich innych miejscach, nawet na innych organach. Is this awesome?
Paszoł z tym WH40K :>
Diann pisze:Q: Znacie kogoś, kto woli przedszkolanki od sprzątaczek, co robicie??
Obserwujecie i wyciągacie wnioski i spostrzeżenia z tej jakże ciekawej deviacji...
Isia pisze: Pytanie, dla panów: Świnka morska, czy kobieta inżynier?
Kobieta inżynier... zawsze to lepsze niż zoofilia...
UNO_is_MAD pisze:Q: Where is da hood ????!!!!
W dupie _^_

Q: Ile jeszcze zniesiesz? (DUŻO, DUŻO, DUŻO! :lol: )
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Diann pisze:Q: Znacie kogoś, kto woli przedszkolanki od sprzątaczek, co robicie??
Zabijam sAtana
Isia pisze:Pytanie, dla panów: Świnka morska, czy kobieta inżynier?
Kobieta inżynier.
Isia pisze:Pytanie, dla pań: Czy jestem bardzo dziwna, nosząc smerfowy błękit w połączeniu z czarną czernią?
Tak. Nie. Znaczy się...
UNO_is_MAD pisze:Q: Where is da hood ????!!!!
Still on Namek :?
Gveir pisze:Paszoł z tym WH40K :>
Ómrzyj.
Gveir pisze:Q: Ile jeszcze zniesiesz?
MOAR!

Pytanie:
Just as planned...
czy
Just as planned... not.
Diann
Kupo!
Kupo!
Posty: 123
Rejestracja: wt 20 mar, 2007 16:05

Post autor: Diann »

Isia pisze:Pytanie, dla panów: Świnka morska, czy kobieta inżynier?
Kobieta inżynier.
UNO_is_MAD pisze:Q: Where is da hood ????!!!!
in wastedlands pal... they're looking for mutants, you know, a rutine patrol in desert
Gveir pisze:Paszoł z tym WH40K :>
kilmindaro pisze:Ómrzyj.
Ork.
Gveir pisze:Q: Ile jeszcze zniesiesz?
Nic, bo nic nie wniosłem ^^
Pytanie:
Just as planned...
czy
Just as planned... not.
Just as planned... u ask for that...

Q: Recz, która według Was nie ma prawa istnieć w dzisiejszym domu.
[Dla mnie jest to pachnący paier toaletowy... Kto to wymyślił i po co?! Kto w łazience siedząc na sedesie wącha papier? Przecież i tak jest do d... ^__^]
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

Gveir pisze:Co sądzisz o teorii cyklu życia?
Wybrałem matmę.
Isia pisze:Umiesz przyszyć coś więcej, niż guzik do koszuli?
Umiem jeszcze koszule do guzika przyszyć (sic!).
TVN czy POLSAT?
POLSAT bo ma kosmiczną siedzibę. W TVN raz pracowałem i wystarczy.
Czy doświadczyłeś kiedyś runner's high
Tak. i zakwasy też. jakby co.
Recz, która według Was nie ma prawa istnieć w dzisiejszym domu
Kable. Jak to jest, że w 21 wieku nadal mamy całą mase tego cholerstwa... Kupujesz konsole - dostajesz kable do zasilacza, telefon komórkowy - kabel, aparat cyfrowy - kabel, dvd player, tv, monitory, dyski zewnętrzne, ipody.... to, co się dzieje pod moim biurkiem to jakaś gehenna. Wjechać tam odkurzaczem równa się z wyprawa w jakąś dziką jaskinię... Czy już nie powinno być total wireless?

Q: Trzeba poświęcić swoje życie. Dla jednego najlepszego przyjaciela czy głodujących lub cierpiących z powodu wojny 2000 osób z trzeciego świata.
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Orania

Post autor: Orania »

Schrödinger pisze:Q: Trzeba poświęcić swoje życie. Dla jednego najlepszego przyjaciela czy głodujących lub cierpiących z powodu wojny 2000 osób z trzeciego świata.
200 osob... chociaz sie wachalam... ;p

Q: Bush czy Kaczynski? :P (sorki ale nie mialam innego pomyslu xP)
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Diann pisze:Q: Recz, która według Was nie ma prawa istnieć w dzisiejszym domu.
Owsianka. WTF? o____O'
Schrödinger pisze:Q: Trzeba poświęcić swoje życie. Dla jednego najlepszego przyjaciela czy głodujących lub cierpiących z powodu wojny 2000 osób z trzeciego świata.
Jeśli za moją sprawką ta wojna trzeciego świata zamieni się w trzecią światową, to chętnie pomagam. W wojnie.
Orania pisze:Q: Bush czy Kaczynski?
Bush. Dalsze zło mniej groźne od bliższego. Pozato kadencja mu się i tak kończy niedługo xD

Pytanie: idziesz na wybory?
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Zuo pisze:Nosisz okulary?
Ze sobą - zawsze, na nosie - bardzo rzadko. Zakładam je tylko wtedy, kiedy siedzę na końcu sali i już naprawdę nie widzę nic z tablicy. Nie, żebym nie lubiła swoich cool, czerwonych okularów. :] Po prostu nie jestem do nich przyzwyczajona. :]
kilmindaro pisze:Where is da hood ????!!!!
In da neighborhood!!!!*

*Nie, tu nie brakuje 'u'.
Schrödinger pisze:Trzeba poświęcić swoje życie. Dla jednego najlepszego przyjaciela czy głodujących lub cierpiących z powodu wojny 2000 osób z trzeciego świata.
Zależy, kim jest ten przyjaciel. Parę osób postawiłabym wyżej niż dwa tysiące nieznajomych. Everyone's playing favorites...
kilmindaro pisze:Pytanie: idziesz na wybory?
Oczywiście. I każdemu radzę... nie, wręcz rozkazuję zrobić to samo. :>

Wiem, że mamy ciszę wyborczą, więc jeśli się tym przejmujecie, możecie na moje pytanie odpowiedzieć albo oznaczając spojlery, albo po wyborach. :lol: Anyway, na kogo głosują Wasi dziadkowie?
Poniżej spojler łamiący ciszę, nie donoście na mnie do Ziobry. :cry: XD

Kod: Zaznacz cały

Przeżyłam wczoraj szok, kiedy się dowiedziałam, że moja babcia, którą zawsze uważałam za moherowy beret (beret ma, do kościoła chodzi... no okej, Radia nie słucha, ale posiada kilka 'moherowych' cech charakteru) będzie głosować na PO, a w poprzednich wyborach też głosowała na Tuska. O.o Podobno mój ojciec ją przekonał, że PiS i LPR są be.
Ucałowałam już mego czcigodnego ojca.
XD
Ostatnio zmieniony sob 20 paź, 2007 13:23 przez Lenneth, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”