Wasz pulpit

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Squall3000

Wasz pulpit

Post autor: Squall3000 »

jakie macie pulpity jakie ikonki itp. ?
oto moj poniewaz jest za duzy zeby tu dac noi zaa duzo wazy ;) spakowalem go :D sciagnijcie i oglądajcie ok?
oto link:

http://www.megaupload.com/?d=Z0XP2HMT


uwaga !!
zeby sciagnac kliknijcie na link i zobaczycie komunikat please wait ... 45 sec. wiec czekajcie 45 sekundek noi sciagnijcie :)
sami tez tam dajcie swoje tapetki :D www.megaupload.com :D:D pamietajcie skopiowac link :)
zapraszam do tematu :)
Awatar użytkownika
Ascalon
Kupo!
Kupo!
Posty: 93
Rejestracja: ndz 28 sie, 2005 13:56
Lokalizacja: Chaos Sphere
Kontakt:

Post autor: Ascalon »

Mój hentai pulpit :P

Lubie tapetki w tym stylu. Carnelian Rox !!!!!!!
Jesteśmy otoczeni? Wspaniale ! Możemy atakować we wszystkich kierunkach!
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

a teraz pyanie ascalon kto takich nie lubi :) :P ladna ta tapetka. a ja swojego pulpitu nie dam :PPPP
Awatar użytkownika
Ascalon
Kupo!
Kupo!
Posty: 93
Rejestracja: ndz 28 sie, 2005 13:56
Lokalizacja: Chaos Sphere
Kontakt:

Post autor: Ascalon »

a ja swojego pulpitu nie dam
Czegoś sie wstydzisz?...Czyżby Power Rangers? :P
Jesteśmy otoczeni? Wspaniale ! Możemy atakować we wszystkich kierunkach!
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Kimahri8 pisze:a teraz pyanie ascalon kto takich nie lubi
Ja :twisted: Na widok takich maślanych mangowych oczu robi mi się supeł w okolicy żołądka :D
Squall3000

Post autor: Squall3000 »

Kimahri8 pisze:a teraz pyanie ascalon kto takich nie lubi :) :P ladna ta tapetka. a ja swojego pulpitu nie dam :PPPP
nie no po to jest ten temat zeby dawac a nie zeby NIE dawac :D
a co do pulpitu hentai :D ja nie moglbym sobie takiego zrobic bo by mnie rodzice z domu wyrzucili :D:D
ale fajny pulpitek :P
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

haha no jasne !!a teraz powaznie moj kopmuter jest swiezo po foramacie a informatyk na dodatek zrobil go zle bo sie nie wylancza. i moj pulpit jest miemal ze pusty.
Ostatnio zmieniony wt 14 lut, 2006 20:13 przez Kimahri, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ascalon
Kupo!
Kupo!
Posty: 93
Rejestracja: ndz 28 sie, 2005 13:56
Lokalizacja: Chaos Sphere
Kontakt:

Post autor: Ascalon »

A moja staruszka tak skomentowała moją tapete "(chwile sie jej przygląda) poprzednia miała większe (powiedzmy że powiedziała piersi)" O_o
Jesteśmy otoczeni? Wspaniale ! Możemy atakować we wszystkich kierunkach!
Squall3000

Post autor: Squall3000 »

no to co z tego no ale daj go :D
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Ivy pisze:Ja Twisted Evil Na widok takich maślanych mangowych oczu robi mi się supeł w okolicy żołądka n
ty ivy jestes kobieta wiec wcale ci sie nie dziwie :D
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Kimahri8 pisze:ty ivy jestes kobieta wiec wcale ci sie nie dziwie n
To o niczym nie świadczy, bo akurat przeglądanie mangowych artow jest moim hobby od dawna. Lubię nawet te z panienkami o nierealnych wymiarach (patrz arty Hyung-tae Kim'a) ,ale te wielkie oczy i wyraz twarzy w artach Carmelian i innych tego typu zawsze mnie odstrasza.

Niech będzie- moja tapeta dla porównania - też baba XD :
http://img126.imageshack.us/img126/9250 ... hee9ij.jpg
Ostatnio zmieniony wt 14 lut, 2006 20:29 przez Ivy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Ludzie, a może zamiast postów w stylu "patrzcie jaki mam fajny pulpit :D [tu wstaw link]" moglibyście chociaż zarzucić dlaczego wygląda tak, czemu taka tapetka i.t.p. Dzięki temu temat może uchronić się od Zantetsukena. :/

http://img426.imageshack.us/my.php?image=pulpit9ub.jpg

Tapetkę zrobiłem samodzielnie. Miałem takie fajne zdjęcie, to co miało się marnować, prawda? :P Jak widzicie, panuje u mnie chaos. Chyba tylko ikony przeglądarek i dysków są jeszcze w jakim takim porządku, z większości rzeczy na pulpicie i tak od dawna nie korzystam. ^^' Parę txt, plik instalacyjny, skrót od Mario Forever i parę katalogów. W dolnym prawym rogu czai się kosz, w tym samym rządku co przeglądarki i skrót do katalogu "Teksty". Screena robiłem jakiś czas temu, teraz przybyło tam JPEGów, Google Earth i skrót od dema Breakquesta. Oczywiście nie brakuje też słynnego ePSXe, z którego ostatnio często korzystam :P i parę innych skrótów o których niespecjalnie mi się chce pisać.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Również wrzuce mój pulpit. Posprzątałem także z tej okazji, zwykle pliki znajdujące się na moim pulpicie zajmują 3/4 miejsca :P

Obrazek
Squall3000

Post autor: Squall3000 »

Ababeb pisze:Ludzie, a może zamiast postów w stylu "patrzcie jaki mam fajny pulpit :D [tu wstaw link]" moglibyście chociaż zarzucić dlaczego wygląda tak, czemu taka tapetka i.t.p. Dzięki temu temat może uchronić się od Zantetsukena. :/

http://img426.imageshack.us/my.php?image=pulpit9ub.jpg

Tapetkę zrobiłem samodzielnie. Miałem takie fajne zdjęcie, to co miało się marnować, prawda? :P Jak widzicie, panuje u mnie chaos. Chyba tylko ikony przeglądarek i dysków są jeszcze w jakim takim porządku, z większości rzeczy na pulpicie i tak od dawna nie korzystam. ^^' Parę txt, plik instalacyjny, skrót od Mario Forever i parę katalogów. W dolnym prawym rogu czai się kosz, w tym samym rządku co przeglądarki i skrót do katalogu "Teksty". Screena robiłem jakiś czas temu, teraz przybyło tam JPEGów, Google Earth i skrót od dema Breakquesta. Oczywiście nie brakuje też słynnego ePSXe, z którego ostatnio często korzystam :P i parę innych skrótów o których niespecjalnie mi się chce pisać.
czlowieku ale masz tego na pulpicie :D a tak wogole to ktos widzil moj pulpit ?
Awatar użytkownika
Ascalon
Kupo!
Kupo!
Posty: 93
Rejestracja: ndz 28 sie, 2005 13:56
Lokalizacja: Chaos Sphere
Kontakt:

Post autor: Ascalon »

Weź walnij do imageshacka bo tym megauploudem to ja nie wiem jak się obsługiwać
:P
Jesteśmy otoczeni? Wspaniale ! Możemy atakować we wszystkich kierunkach!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”