Wasz pulpit

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Obrazek
Ostatnio zmieniony wt 25 lis, 2008 21:48 przez kilmindaro, łącznie zmieniany 1 raz.
Sid Demset
Kupo!
Kupo!
Posty: 46
Rejestracja: śr 16 lip, 2008 21:44

Post autor: Sid Demset »

@Qpers - tak, temat bardzo aktywny, a twój cytat z lutego 2006 ^^


http://img241.imageshack.us/img241/4121/pulpitik1.png


Lewy bok - systemowe "kupy", które są tu, żeby ładnie wyglądały. Głównie używam pierwszych dwóch (od góry).

Lewy dolny róg - plik oczekujący zapisu na cd/dvd.

Dół - czyste pliki, jak się chce coś zapisać (np. jakiś zabawny dowcip, notatki do szkoły, jakikolwiek obrazek) to nie trzeba robić nowego pliku.
Skrót do folderu ze szkicami, radio przez internet, komendy do infobota.

Prawy bok - jakieś programy, które częściej lub rzadziej są komuś potrzebne, a nikomu nie chce się przeglądać dysku "ręcznie".

Prawy dolny róg - Kosz.

Góra - tam są gry na każdą pogodę - online i offline. Na dysku jest pewnie więcej, ale tu są najbardziej aktywne.

Tapeta - co aktualnie czytam/w co gram/czym się zajmuję/na co mi się chce patrzyć/itp.


Przepraszam za jakość, ale imageshack ma limit 1.53MB, a mój plik miał 1.56, dlatego musiałem przerobić go na mniejszy, a nie chciało mi się uruchamiać PS :twisted:
Awatar użytkownika
Qpers
Kupo!
Kupo!
Posty: 54
Rejestracja: wt 21 paź, 2008 18:12

Post autor: Qpers »

@Sid Demset - I przez te wszystkie lata tekst nie stracił swojego uroku... Uwielbiam FF VIII.

I widzę skrót do Soldat'a - swój człowiek!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Internet Explorer? . . . toż to dinozaur. W dobie FireFoxa i Opery. eh <koniec OT>
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Go Go Yubari pisze:Internet Explorer? . . . toż to dinozaur. W dobie FireFoxa i Opery. eh <koniec OT>
W dobie wzrostu popularności Safari, dwa wymienione przez Ciebie browsery są miałkie :> . I nawet Krakers nie pomoże Operze, która coraz bardziej zaczyna mnie wkurzać. Netscape'a szkoda, swoją drogą, a Lynx nadal rządzi, choć pewnie mało kto wie o co chodzi. :)

Acha, zeby nie było: pulpit jeszcze mi się nie zmienił, przeto informację tę uznają za ważną do przekazania XD.
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Sid Demset
Kupo!
Kupo!
Posty: 46
Rejestracja: śr 16 lip, 2008 21:44

Post autor: Sid Demset »

to do mnie było ^^? przecież na pasku szybkiego uruchamiania widać, co mam, na pasku zadań, że używam Firefoxa (Opery używa ojciec);
napisałem przecież, że pulpit ładniej wygląda z ikonką IE :p
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

ObrazekObrazek

Tak, to mój pierwszy post w tym temacie. Dwa lata po moim pojawieniu się na Krypcie. Wszystko przez to, że nie mam własnego kompa, i dopiero dwa tygodnie temu udało mi się zmienić tapetę. Wcześniej przez ponad dwa lata był na niej nasz pies. DWA LATA, KU**A! A najlepsze, że to ja przypadkiem zrobiłem to zdjęcie, które tak się rodzince spodobało :roll:
Ostatnio zmieniony czw 30 paź, 2008 19:58 przez Raven, łącznie zmieniany 1 raz.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Obrazek
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

dark_raven pisze:Wcześniej przez ponad dwa lata był na niej nasz pies. DWA LATA, KU**A!
Fakt, o k***a XD Btw. NWN2 aktualnie?

Obrazek
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Haseo
Kupo!
Kupo!
Posty: 21
Rejestracja: wt 21 paź, 2008 21:06
Lokalizacja: z internetu
Kontakt:

Post autor: Haseo »

Grzybek Z Octu pisze:
Go Go Yubari pisze:Internet Explorer? . . . toż to dinozaur. W dobie FireFoxa i Opery. eh <koniec OT>
W dobie wzrostu popularności Safari, dwa wymienione przez Ciebie browsery są miałkie :> . I nawet Krakers nie pomoże Operze, która coraz bardziej zaczyna mnie wkurzać. Netscape'a szkoda, swoją drogą, a Lynx nadal rządzi, choć pewnie mało kto wie o co chodzi. :)
Jakiego wzrostu popularności Safari? A może to raczej zasługa chroma pobranego przez wielu userów? Jako, że Chrome nie posiada możliwości wyłączenia reklam, ani skryptów java, to witryny rozpoznają go jako Safari.
Małe porównanie:
Chrome: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US) AppleWebKit/525.13 (KHTML, like Gecko) Chrome/0.A.B.C Safari/525.13
Safari:
Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl-PL) AppleWebKit/525.19 (KHTML, like Gecko) Version/3.1.2 Safari/525.21
Różnice oprócz języka i wersji systemu są niewielkie, ot zamiast Chrome pojawia się"Version/*.*.*

Jeśli chodzi o inne przeglądareki, to nie przeglądarka decyduje o zawirusowaniu komputera, ale użytkownik.

A oto moje aktualne biurko:
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Bahamut
Kupo!
Kupo!
Posty: 94
Rejestracja: czw 21 gru, 2006 18:37
Lokalizacja: 3 years ago

Post autor: Bahamut »

Obrazek


No a to moja Haruhi :> i muszę się przyznać że stałem się kolejnym kultystą martwej Suzumiyi.

Btw Vista ma za duże ikony :< , ale chodzi na niej WarCraft 2 :D
Awatar użytkownika
SomeThing
Kupo!
Kupo!
Posty: 53
Rejestracja: pt 11 kwie, 2008 15:08

Post autor: SomeThing »

Go Go Yubari pisze:Obrazek
Go Go, cóż to za nagłe zainteresowanie Dark Night'em? :D
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

SomeThing pisze:
Go Go Yubari pisze:Obrazek
Go Go, cóż to za nagłe zainteresowanie Dark Night'em? :D
Jakie nagłe? Uwielbiam Batmana odkąd pamiętam. Przystojny, diabli inteligentny i wszystko co osiąga jako superbohater, zawdzięcza sobie i swojemu mózgowi. Z pomocą Alfreda ofkors. Nowy Batman odbiera mu trochę sukces "tylko sam, wszystko sam", ale imo Dark Knight to najlepszy film o Batmanie, jaki kiedykolwiek powstał.
Batman Burtona to przede wszystkim mhrok i Michael Keaton (nie rozumiem zachwytu nad tym Bruce'em wśród moich koleżanek). Owszem, jest dobry, ale nie pasuje mi na Bruce'a playboya, a w końcu jest to jego prawdziwa maska, która nosi na co dzień.
Powrót Batmana jest zbyt komiksowy. Jest to już bardzo jawne i bardzo Burtonowskie. Wielka kaczka pingwina, te całe święta. Uwielbiam CatWoman w tym filmia, ale ona to za mało. Batman #1 był jednak lepszy.
Batman Forever to juz zupełnie inna historia. Genialny Carrey i Jones, nie są w stanie uratować nierealnej fabuły i dennej pary bohaterów. Val Kilmer jest zbyt chłopięcy, zbyt...ładny, na postać o tak mrocznej osobowości. Ja tej osobowości w ogóle nie widze w tym filmie. No i Nicole Kidman z nieruchomymi włosami i makijażem, gdy budzi się w środku nocy.
Nie wiem czy jest w ogóle sens, abym pisała o Batmanie i Robinie. Jest to taka porażka, ze żal mi klawiatury. Nie dziwne, ze Christian Bale zastrzegł, ze albo on, albo Robin.
Batman Początek jest znakomitym filmem i cenię sobie, ze jest dużo Bruce'a. Z drugiej strony, Początek ma za długi początek. Za mało Batmana w Batmanie. Nie można jednak zaprzeczyć, iż wreszcie nastawili się twórcy na realizm. Jesteśmy w stanie uwierzyć, iż Batman naprawdę istnieje. Możemy wczuć się w historię Wayne'a i zrozumieć motywy jego działania. Bruce Wayne jest 100% playboyem, aroganckim bogaczem, który kupi hotel, żeby panienki mogły się kąpać w dekoracji. Widz od razu widzi, iż prawdziwą maską nie jest maska Batmana.
Mroczny Rycerz wychodzi jutro na DVD. Mam nadzieję, ze będą cudne dodatki. IMO jest to najlepszy Batman, aczkolwiek w nim też sa dłuzyzny. Poza tym z dwojga złego wolę Katie Holmes, niż Maggie Gyllenhaal. Ponad to, o ile jestem wielka fanką Jacka Nicholsona, to Heath i jego Joker, przebili go pod każdym względem.

Mogłabym przeprowadzić analizę każdego filmu o Batmanie i odpowiednio uargumentować swoje poglądy, ale to nie temat do tego.

PS: Tak, ten denny film z '60któregos też widziałam. XD

Tak więc, Twoje zaskoczenie dotyczące mojej tapety, było całkowicie nieuzasadnione.

Żeby nie robić Offtopa XD

Obrazek
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Mmm...rozmowa z GZO XD

Cicho, bo jeszcze ktoś pomyśli, że się lubimy -___-"
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Słuchajcie, oglądam od kilku dni cutsceny z CC i odwaliło mi totalnie. Znowu. Sephiroth na awie i pulpicie, OWA na mp3, no siara na maxa, że tak powiem. :lol: Zaraz mnie wywalicie z Krypty. :lol:
No, ale w sumie od ponad ośmiu lat jestem zdewociałą fangirl Sephirotha i nigdy się tego nie wypierałam... -_-; XDD

http://img136.imageshack.us/my.php?image=lolbz5.jpg

Btw, Bruce jest zdecydowanie najlepszą częścią Batmana. ^^ Sam facet w czarnej pelerynie to niekoniecznie jest to, co mnie kręci, ale piekielnie inteligentny człowiek z klasą i charyzmą, który z kamienną twarzą wodzi za nos wszystkich dookoła... no, to już do mnie przemawia. Bruce bez maski = loooove. Michael Keaton = double love. :3

Tak, wiem, bardzo dojrzałe są ostatnio moje posty. XD
Ostatnio zmieniony śr 10 gru, 2008 23:14 przez Lenneth, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”