Avatary

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Och. Ładne. Chociaż nie domyśliłabym się, że to akurat ona.

Moj aw - screen z gry ciekawszej od Finala :lol: - też trzyma się dzielnie i jeszcze długo nie ulegnie zmianie. Niestety, nie mogę dać obrazka w całości, bo natychmiast musiałabym się sama zbanować za jednoznaczne szerzenie nieodpowiednich treści. Chociaż... regulamin dziwnie milczy na ten temat. :lol:
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Lenneth pisze:Moj aw - screen z gry ciekawszej od Finala
Z tej samej co to została przerobiona na dwuodcinkowe yaoicowe anime?
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Owszem. Ale anime ssie w dwóch tego słowa znaczeniach, bo to graficzno-fabularna bida z nędzą, podczas gdy gra jest dużo bardziej udana i - poza miłymi przerywnikami wiadomej treści - zawiera takie rzeczy jak fabuła *gasp* i rozbudowane charaktery postaci. Oraz wątki miłe sercu każdego domorosłego psychologa, takie jak świetnie ukazany dissociative identity disorder, co do każdego objawu. ^^
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Graficznie faktycznie nie prezentuje się zbytnio okazale, fabularnie też bieda z nędzą... ale może to dlatego że anime powstało głównie z myślą o fanach gry, którzy z założenia znali już fabułę wraz z jej wszystkimi niuansami? Przerywniki w sumie też niewysokich lotów, po zapowiedziach spodziewałem się czegoś bardziej brutalnego, a tu lipa.



Najnowszy av

Obrazek

znalezione na /tg/
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Nowość. Jasna niestety... mimo diabelnie usilnych prób, od dwóch miesięcy co najmniej nie idzie znalezienie odpowiedniego, ciemnego ava :/

Obrazek
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

No to zrób z tego negatyw
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Póki co, avatar Lenneth jest najmilszy memu oku,z racji tego,iż postać na nim przedstawiona wygląda jakby miała poważne problemy z wypróżnianiem ;>
Mój av, nihil novi - Ayanami Rei z Evangeliona w wersji xtreme young. Dawno temu koleżanka mi go sprezentowała. Btw. to moja ulubiona postać z tego anime (jestem antyfanem tej rudej małpy w czerwonym ;P ) i póki co, jedyna wirtualna postać, która skrzywiła moją psychikę do tego stopnia,że w pewnym momencie mojego życia żałowałem,iż nie ma dookoła dziewczyn o niebieskich włosach <wstyd...>

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

mroczna sarna pisze:Póki co, avatar Lenneth jest najmilszy memu oku,z racji tego,iż postać na nim przedstawiona wygląda jakby miała poważne problemy z wypróżnianiem ;>
W pewnym sensie ma :lol:
Awatar użytkownika
Uleq_w_Sztyfcie
Kupo!
Kupo!
Posty: 56
Rejestracja: sob 25 kwie, 2009 11:52

Post autor: Uleq_w_Sztyfcie »

Obrazek

Nie ma to jak wstawić avka (byle jakiego, ale zawsze) po 3 miesiącach od rejestracji.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Obecny kiedyś już u mnie gościł.
Karen Kasumi z X/1999 CLAMPa w wersji chibi.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Z ostatnich wiadomości - niestety, Ayanami Rei straciła swój tytuł Teh Hotest Czik Evar.

Obrazek

Potem pewnie znowu wróci Treize, strasznie się przyzwyczaiłem do tego ava z nim.


EDIT:
Ooo. Teraz dopiero zauważyłem, że pasuje mi do koloru nicka! ^^
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Dopiero teraz zajrzałam do tego tematu. :lol:
kilmindaro pisze:
mroczna sarna pisze:Póki co, avatar Lenneth jest najmilszy memu oku, z racji tego,iż postać na nim przedstawiona wygląda jakby miała poważne problemy z wypróżnianiem ;>
W pewnym sensie ma :lol:
Buahahahahaha. Chyba trafiliście w sedno. :lol:
Moje biedactwo. XD
kilmindaro pisze:Graficznie faktycznie nie prezentuje się zbytnio okazale, fabularnie też bieda z nędzą... ale może to dlatego że anime powstało głównie z myślą o fanach gry, którzy z założenia znali już fabułę wraz z jej wszystkimi niuansami? Przerywniki w sumie też niewysokich lotów, po zapowiedziach spodziewałem się czegoś bardziej brutalnego, a tu lipa.
Masz na myśli przerywniki w grze czy sceny M-rated w anime? Nie wiem, co jest dla Ciebie "wystarczająco" brutalne, ale osobiście uważam

Kod: Zaznacz cały

wszechobecny non-con, gang bang, gwałcenie za pomocą policyjnej pałki, igły, enemę, krew z odbytu czy zmuszanie do picia moczu
za wystarczająco brutalne i więcej mi nie trzeba. ^^
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Lenneth pisze:screen z gry ciekawszej od Finala
hmmm może zapodaj tytuł :> mina tego chłopca wygląda kusząco...
mroczna sarna pisze:poważne problemy z wypróżnianiem
hmmm na pewno ma coś w jelicie grubym i na pewno nie jest to stolec... dlatego jest to takie intrygujące

po opawiowaniu połowy kompa, zmieniam ava na miłego sierżanta, ktory lubi krew, zdradzać żonę i gwałcić nieletnie dziewczynki.
Obrazek
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Tajdus był lepszy :lol:
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Sephiria pisze:Tajdus był lepszy :lol:
od Tajdusa jest lepsze to:
Obrazek :>
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”