Co obecnie szkoli się w polskich szkołach...

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Dyzio pisze:Ja mam średnią 4.0 i dobrze mi z tym :]
"...A ja w Twoim wieku..." :lol:
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Preacher pisze: pod koniec gimnazjum kiedy pomęczyłem się z ocenami żeby dostać sie tam gdzie chciałęm,
Preacher pisze:w licku to było; byle mnie przepuścici
No u mnie mniej więcej tak samo, w gimnazjum to tylko na koniec roku wyciągnąłem oceny by się dostać, tam gdzie chcę, (a i tak poszedłem za kumplami -_-") a w technikum to tylko na wyższą te oceny z przedmiotów które odeszły i idą świadectwo maturalne... leń jestem cóż poradzić. :roll:
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Dyzio pisze:Ja mam średnią 4.0 i dobrze mi z tym :]
Heh, a ja 5.3 i wcaaale się nie chwalę XD i można dorzucić parę tytułów - taki marny "absolwent roku" hehe :lol:
Ale w ogóle się nie uczę, bo.... nigdy nie starcza czasu :D

-Ale pewnie inni w moooooim wieku mieli podobną sytuację XD
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

faris pisze:Heh, a ja 5.3 i wcaaale się nie chwalę
No nie, wcale :roll:
faris pisze:Ale pewnie inni w moooooim wieku mieli podobną sytuację
Jak ja bym chciał tak jak to mówisz nic się nie uczyć i mieć średnią taką jak ty, ale lepij sobie nie będe przypominał jaką sytuację miałem w twoim wieku, :D
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Faris=kujon ;) Nie gadaj, że się nie uczysz bo byś takiej średniej nie miała :P Uczyć się to dobrze, kuć źle :)
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Erelen_Galakar pisze:Faris=kujon
Heh, chciałbyś.... Nie zasługuję na taki zaszczytny tytuł XD Jakbym się uczyła, nie miałabym czasu przejść prawie całej serii ff....
Ok, uczę się na sprawdziany ;) przeczytam pięć ostatnich tamatów :D
Awatar użytkownika
Zito
Administrator
Administrator
Posty: 67
Rejestracja: sob 12 cze, 2004 08:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Zito »

Na koniec szkoły miałem najwyższą jaką udało mi się osiągnąć - 4,82, tylko co z tego, teraz moge właściwie się podetrzeć tym świadectwem, bo nigdzie się nie liczy przy rekrutacji na studia.
Ale co do ocen to miałem podobną sytuację z chemii, o której wspomniał Krakers - miałem 5, 5, 3 z tą tylko różnicą że ja musiałem w tej sytuacji zdawać na 4. Zawsze ta p***** chemia bleh.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Zito pisze:Na koniec szkoły miałem najwyższą jaką udało mi się osiągnąć - 4,82, tylko co z tego, teraz moge właściwie się podetrzeć tym świadectwem, bo nigdzie się nie liczy przy rekrutacji na studia.
Konkurs świadectw?

Zito pisze:p***** chemia bleh.
Ja mam z chemii celujący jako jedyny w klasie =^_^=
Preacher pisze:Boni powiem CI ze to nie była normlaka
E tam, zależy kto jak podchodzi. Ja wcale się dużo nie uczyłem tylko tak brałem na zdrowy rozsądek i zawszwe bez problemu na 5 wyciągałem minimum, a w licku tak samo, choć o wiele ciężej niż w gimnazjum ;)

Ale przecież oceny się nie liczą, tylko wiedza :lol:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Nie gadaj, że się nie uczysz bo byś takiej średniej nie miała
meh.. w podstawówce nic sie nie musiałam uczyć (z lekcji zostawało w głowie... wtedy nie siedziałam pod oknem i dzięki czemu słuchałam nauczyciela XD) a i tak srednia 5.2 bez problemu... no i w tym roku, po dwóch latach przerwy, Kairi ma znowu pasek XDDD ... choć gdyby chodziła do normalnej (nie katolickiej) szkoły to by pewnie tez miała 5.2 bez problemu... ale co tam >.> lubię moją szkołę :wink:
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Kairi-chan pisze:meh.. w podstawówce nic sie nie musiałam uczyć (z lekcji zostawało w głowie... wtedy nie siedziałam pod oknem i dzięki czemu słuchałam nauczyciela XD) a i tak srednia 5.2 bez problemu
Kairi wielkie dzięki za poparcie, wierzyć mi nie chcą :lol:

Podstawówka to dopiero początek przecież.... Wszystko jest łatwe, mało lekcji (góra 7 raz w tygodniu)... dopiero mi się zacznie heh :)
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

faris pisze:Heh, a ja 5.3 i wcaaale się nie chwalę XD i można dorzucić parę tytułów - taki marny "absolwent roku" hehe
A ja mam o dziesięc mniejszą przez takiego głupka... I nagrodę w ogólnopolskim konkursie ekologicznym :) W klasie jestem kujonem...
faris pisze:Ale w ogóle się nie uczę,
faris pisze:Ok, uczę się na sprawdziany
No ja też tylko z tą małą różnicą, że na sprawdziany też się nie uczę :lol: Widać zapamiętuję wszystko z lekcji :grin:
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Zito
Administrator
Administrator
Posty: 67
Rejestracja: sob 12 cze, 2004 08:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Zito »

Boni pisze:Konkurs świadectw?
To już przeszłość, nawet ustnej matury nie biorą pod uwage podczas rekrutacji, bo wyniki egzaminów wewnętrznych i świadectwa są nieobiektywne wg opinii uczelni.
Przynajmniej we Wrocławiu.
Awatar użytkownika
Preacher
Kupo!
Kupo!
Posty: 148
Rejestracja: czw 02 cze, 2005 21:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Preacher »

Większośc uczelni nie bieże pod uwage wyników ustnej maruty, szczególnie z polskiego, niekture uczelnie biora pod uwagę ustny z języka polskeigo ale z tego co wiem to nie są to częste przypadki bo co jak co ale te ustne to naprawde były mało obiektywne :P, mnie kobieta od anglika w ostatniej klasie widział może na 1/5 lekcji bo tak jakoś albo były na początku to wolałem dłuzęj pospać albo pod koniec to wolałem wczesniej wyjsć bo też poziom był żenująco niski i przez to za mną nie przepadała i okazało się że ona będzie mnie pytać ale pomimo tego ze się bardzo starała to nie była w stanie zbyt dużo punktów mi odebrać :D
-Hey Lust, can I eat him? Can I eat him?
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

I bardzo dobrze że nie biorą pod uwagę. Zbyt duże szachrajstwo tam ma miejsce.

[ Dodano: Sob 25 Cze, 2005 ]
Zito pisze:To już przeszłość
Erm, na zaoczne wciąż to jest XD
glamorous vamp
pho3n1x

Post autor: pho3n1x »

Preacher pisze:Większośc uczelni nie bieże pod uwage wyników ustnej maruty, szczególnie z polskiego, niekture uczelnie biora pod uwagę ustny z języka polskeigo ale z tego co wiem to nie są to częste przypadki
Wręcz przeciwnie, w większości szkół matury ustne są brane pod uwagę w momencie, gdy kilkoro kandydatów ma taką samą ilość punktów podczas procesu rekrutacji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”