Co obecnie szkoli się w polskich szkołach...

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Dyzio_USSJ
Kupo!
Kupo!
Posty: 162
Rejestracja: wt 22 sie, 2006 16:04
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Dyzio_USSJ »

Gveir pisze:Bądź spokojny, próbne są naprawdę trudniejsze :] Tylko nie daj się zjeść strachowi :wink:
Hehe dzięki że mnie zapewniłeś :), strachu nie czuje ogólnie jestem wyluzowany. Powtarzam sobie najważniejsze rzeczy z całych trzech lat a najwięcej matematykę i chemię (sole :? za nic nie moge zrozumieć). Z wyniku próbnych humanistyczynch byłem zadowolony i bardzo zdziwiony 40/50 ale za to z matematyczno-przyrodniczego 15/50 :lol:. Nie przejmuj się KAIN z tego co patrzę na forum to ty jesteś inteligentniejszy ode mnie to na pewno napiszesz na więcej.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Dyzio, nie bądź tak samokrytyczny ;] Szczerze - ani do matury, ani do gimnazjalnego się nie uczyłem wcale, nie powtarzałem nic, przez trzy lata chodząc tylko na lekcje i poszło dobre, z obu około po 40 - 45 punktów (dokładnie nie pamiętam już). Ale nasz podobno był prostszy niż te które były potem.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Diann
Kupo!
Kupo!
Posty: 123
Rejestracja: wt 20 mar, 2007 16:05

Post autor: Diann »

A teraz pora na trochę wiadomości z mojej szkoły...
Z dniem 8-go maja weszło w życie nowe zarządzenie traktujące o ubiorze uczniów.
1. Zakaz chodzenia w bluzach z kapturem.
2. Zakaz noszenia dresów.
3.Zakaz noszenia zbyt szerokich spodni.
4. Zakaz noszenia jakichkolwiek naszyjników, bransoletek i kolczyków(nawet dziewczyny)
I mój ulubiony:
5. Zakaz noszenia spodenek w lato....
Nic ino się powiesić...
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

U nas dawnemi czasy zakazali przychodzić do szkoły na czarno i z nadrukami na koszulach. Szczególnie nadrukami zespołów... Ale warto było zarobić kilka uwag za noszenie przepięknej koszulki z okładką Master Of Puppets Metallic'y i reszty czarnej, dla samej miny nauczycieli :]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Diann
Kupo!
Kupo!
Posty: 123
Rejestracja: wt 20 mar, 2007 16:05

Post autor: Diann »

Wiesz co u nas jest za złamanie tych zasad?
Prócz satysfakcji natychmiastowe dryń-dryń do rodziców i 2 godzinki sprzątania na rzecz szkoły :<
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Wiesz co u nas jest za złamanie tych zasad?
Prócz satysfakcji natychmiastowe dryń-dryń do rodziców i 2 godzinki sprzątania na rzecz szkoły
i dobrze. Źle mi jak widzę na korytarzu pajaców w kapturach... wyglądają jak debile, jeszcze z tymi workami na dupach. Bardzo dobrze ziomalom XD Mi by to nie przeszkadzało, nikt mi kapelusza nie zabroni nosić 8)
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

i bardzo dobrze, że są ograniczenia w ubiorze :] myslicie, że to tak fajnie: jest gorąco, przyjdą dziewczyny wpół nagie i prowadź sobie lekcje - to wcale nie jest zabawne :P chociaż nie wiem co by na mnie bardziej działało... wpół naga dziewczyna czy dziewcze w mundurku *___* daaaamn wybrałem ZUY zawód! >.< a co do ludzi w czarnych koszulkach, mi tam nie przeszkadzają... nawet w bluzach... tylko niech zabiorą się za te wyuzdane dziewczęta! >.< XD :lol:
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Gagarin pisze:Jest gorąco, przyjdą dziewczyny wpół nagie i prowadź sobie lekcje - to wcale nie jest zabawne
Gagarin dalej pisze:wpół naga dziewczyna
i zaraz potem pisze:dziewcze w mundurku
W końcu, podekscytowany Gagagir pisze:*___* daaaamn wybrałem ZUY zawód! >.<
Niekontrolowane wzwody i problemy z koncentracją uwagi na temacie lekcyjnym ? :lol:
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Grzybek Z Octu pisze:Niekontrolowane wzwody
no bez przesady :] już umiem sobie radzić sobie z takimi rzeczami XD śmiać mi się tylko chce, bo Jaco bedzie miał niedługo praktyki buhahahahahahaha XD :lol:
Grzybek Z Octu pisze:problemy z koncentracją uwagi na temacie lekcyjnym
no wiesz, każdemu może się zdarzyć :] ale na to też da się jakoś zaradzić - kwestia przyzwyczajenia :P
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

no bez przesady :] już umiem sobie radzić sobie z takimi rzeczami XD
a kiedyś? :]
Gagarin pisze:śmiać mi się tylko chce, bo Jaco bedzie miał niedługo praktyki buhahahahahahaha XD :lol:
ja zczynam od połowy września, ale uczył będę dopiero odpaździernika. dobrze, że wtedy jest raczej chłodno.
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Sogetsu pisze:a kiedyś? :]
zacząłem uczyć już raczej w takim wieku, że nie miałem takich problemów :] czasami doświadczenie baaaardzo pomaga XD jak bym zaczynał pracę wcześniej, to nie przeczę - miałbym pewnie z tym problemy :)
Sogetsu pisze:ja zczynam od połowy września, ale uczył będę dopiero odpaździernika. dobrze, że wtedy jest raczej chłodno.
ja też jak miałem praktyki, to właśnie w takim czasie - jest bezpiecznie :P
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Gagarin pisze:śmiać mi się tylko chce, bo Jaco bedzie miał niedługo praktyki buhahahahahahaha XD
ej :> Kiedyś czytałem w wyborczej (jestem zacofany, jeżeli chodzi o wszelkie informacje z otaczającego nas świata już od ok. pół roku, od kiedy kumpel TV zabrał z Nysy _^_), że podstawówki i gimnazja bedą musiały mieć te śmieszne mindurki. Znając polskie realia, to daleko im bedzie do tych japońskich, więc.... ale nie w tym jest problem XD Moim opiekunem będzie najprawdopodobniej młoda (27-28 wiosen) kobieta XD I tu będzie problem :> A wrzesień to mimo wszystko zwykle gorący miesiąc.....
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Sogetsu pisze:ja zczynam od połowy września, ale uczył będę dopiero odpaździernika. dobrze, że wtedy jest raczej chłodno.
Nas wyślą w przyszłym roku. Co najśmieszniejsze kiedy już będzie ciepło, albo bardzo ciepło.... XD
Gagarin pisze:jak bym zaczynał pracę wcześniej, to nie przeczę - miałbym pewnie z tym problemy :)
Zaprawdę, musiałbyś nosić gatki, bo wolność dla jajek w takim wypadku jest niebezpieczna przy takim problemie... i widoczna XD
Jaco pisze:Znając polskie realia, to daleko im bedzie do tych japońskich, więc.... ale nie w tym jest problem XD
No cóż, to dobrze, bo wzrosłaby drastycznie liczna gwałtów w polskich szkołach :]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Diann
Kupo!
Kupo!
Posty: 123
Rejestracja: wt 20 mar, 2007 16:05

Post autor: Diann »

Gveir pisze: Nas wyślą w przyszłym roku. Co najśmieszniejsze kiedy już będzie ciepło, albo bardzo ciepło.... XD
Ci jest ciepło?? Ty nie masz zakazu noszenia spodenek w szkole :evil:
Gagarin pisze: Zaprawdę, musiałbyś nosić gatki, bo wolność dla jajek w takim wypadku jest niebezpieczna przy takim problemie... i widoczna XD
I uważaj na ptasią grypę ;)
Jaco pisze: No cóż, to dobrze, bo wzrosłaby drastycznie liczna gwałtów w polskich szkołach :]
I Roman musiałby da darmowe przezerwatywy na holach :P
Wyobrażacie sobie gumki w zawieszone w gablotach na ścianie z napisem "W razie ochoty zbij szybę" XD
Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

Dian Cecht pisze:Ty nie masz zakazu noszenia spodenek w szkole :evil:
U mnie nie ma oficjalnego zakazu noszenia krótkich spodni- i nikt się nie czepia, ale... no jest wyjątek. Mój prezwspaniały wychowawca, pan Leszek (że się tak delikatnie wyrażę) ma opinię, jakoby spodenki były "nieco dłuższymi majtkami". Ale ja się tam tym nie przejmuję, on i tak narzeka na nas ile tylko można. Zresztą już nie raz wprost sie wypowiedział, gdzie nas ma, co my wdzięcznie odwzajemniamy ;) Konkluzja- nikomu nie życzę takiego nauczyciela, serio...
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”