Quiz o nas samych :]

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

kilmindaro pisze:Q: Co ostatnio doprowadziło cię do płaczu?
Chociaż ból nie był tak duży, żeby płakać, to łzy same leciały, kiedy dostałem kamykiem który wyskoczył spod opony samochodu tak z 5 mm. pod oko. No i tego samego dnia, kiedy już mocno zawiany rozdzielałem gryzące się psy i dostałem z łapy dokładnie w to samo miejsce.
Go Go Yubari pisze:Q: Twój ulubiony polski ksiądz? :lol:
Nie rób sobie jaj, co? :lol:
kilmindaro pisze:Q: Chcesz utworzenia Stanów Zjednoczonych Europy?
Ni cholery, chociaż za całkowitym zniesieniem granic narodowych i utworzeniem jednolitego rządu kontynentalnego jestem na maksa. *khem* Zejdź debilu lepiej na ziemię, co?! :>
dark_raven pisze:Q: Piłka ładna i efektowna, czy brzydka i skuteczna?
Najlepiej ładna, efektowna i skuteczna. Ale to się zdarza zbyt rzadko... Brzydka i skuteczna to droga do zwycięstwa, ale pozostawia raczej u mnie lekki niesmak, zwłaszcza jeżeli wykonana przez drużynę, którą lubię.
Isia pisze:Question: Don't you think the joker laughs at you?
He's making fun out of us all.

Q: Najbliżej znajdujące się Ciebie w tej chwili pudełko - od czego/po czym/po co? (Duży, całkowicie czarny karton po butach, zawierający stare zdjęcia.)
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Gveir pisze:Q: Najbliżej znajdujące się Ciebie w tej chwili pudełko - od czego/po czym/po co?
Zielone, a w nim "Labirynt Śmierci" XDDDD <boże, zapomniałam, że sie w to kiedyś grało. Jak ktoś nie wie co to:
http://www.gry-planszowe.pl/game.php/10 ... ierci.html

Q: 3 miesiące wakacji czy 3 razy po miesiąc w ciągu roku? >_<'
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

dark_raven pisze:Q: Piłka ładna i efektowna, czy brzydka i skuteczna?
Skuteczna.
Isia pisze:Question: Don't you think the joker laughs at you?
Fuck him.
Gveir pisze:Ni cholery, chociaż za całkowitym zniesieniem granic narodowych i utworzeniem jednolitego rządu kontynentalnego jestem na maksa.
Kocham Cię.
Gveir pisze:Q: Najbliżej znajdujące się Ciebie w tej chwili pudełko - od czego/po czym/po co?
Takie małe pudełeczko na dyskietki.
Q: 3 miesiące wakacji czy 3 razy po miesiąc w ciągu roku? >_<'
3 razy miesiąc w ciągu roku. Albo na odwrót.

Q: Co dziś miałaś/miałeś/masz/będziesz mieć na śniadanie?
Awatar użytkownika
CoD
Kupo!
Kupo!
Posty: 108
Rejestracja: czw 30 cze, 2005 17:45

Post autor: CoD »

dark_raven pisze:Q: Piłka ładna i efektowna, czy brzydka i skuteczna?
Byle szybko ścinała drzewa, coby polska drużyna drwali wygrała mistrzostwa w tym roku :lol:
Isia pisze:Question: Don't you think the joker laughs at you?
Huh? Yes, I don't
Gveir pisze:Q: Najbliżej znajdujące się Ciebie w tej chwili pudełko - od czego/po czym/po co?
Pudełko cukru trzcinowego

Q: 3 miesiące wakacji czy 3 razy po miesiąc w ciągu roku? >_<'
Whatever
kilmindaro pisze:Q: Co dziś miałaś/miałeś/masz/będziesz mieć na śniadanie?
Domowe (z rodzinnego ogródka) truskawki z cukerm, mniam :P


Q: Chcesz umżećw Polsce i zostać pochowany na cmentarzu komunalnym, czy w innym kraju na własnej ziemi (dzie :>)?
Ha&#363;! Omochikaer&#299;!

Gumon hyakushutsu...

Yuri est ars boni et aequi
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

CoD pisze:Q: Chcesz umżećw Polsce i zostać pochowany na cmentarzu komunalnym, czy w innym kraju na własnej ziemi (dzie :> )?
Mogłabym chcieć umrzeć w Japonii, zostać skremowaną i by moje popioły rozsypano na Księżycu, ale chcieć nie wystarczy mi chyba XD

Q: Film, który posiadasz i nie masz pojęcia, dlaczego takie gówno sie u ciebie znalazło, ani skąd? <King Kong Petera Jacksona i Pamięć Absolutna z Arniem T T' WTF???>
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

CoD pisze:Q: Chcesz umrzeć w Polsce i zostać pochowany na cmentarzu komunalnym, czy w innym kraju na własnej ziemi (dzie :> )?
W mauzoleum, niczym Lenin.
Go Go Yubari pisze:Q: Film, który posiadasz i nie masz pojęcia, dlaczego takie gówno sie u ciebie znalazło, ani skąd?
Próbowałem długo, lecz pochodzenie każdego filmu pamiętam.

Q: Lubisz ser wędzony?
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Go Go Yubari pisze:Q: 3 miesiące wakacji czy 3 razy po miesiąc w ciągu roku? >_<'
3 miesiące wakacji ^^
kilmindaro pisze:Q: Co dziś miałaś/miałeś/masz/będziesz mieć na śniadanie?
Nie jadam śniadań. Co najwyżej rano w robocie zabieram się za konsumowanie chlebka, zapijanego kawką. Bo fajka zaraz po wstaniu się przecież, nie liczy, rite?
CoD pisze:Q: Chcesz umżećw Polsce i zostać pochowany na cmentarzu komunalnym, czy w innym kraju na własnej ziemi (dzie :> )?
W kurhanie cholera. W testamencie jak byk napisze że mają mi usypać ładny kurhan. I odwołania nie ma :>
Go Go Yubari pisze:Q: Film, który posiadasz i nie masz pojęcia, dlaczego takie gówno sie u ciebie znalazło, ani skąd?
Takie przypadki mi się nie zdarzają - pamiętam co gdzie zdobyłem.
kilmindaro pisze:Q: Lubisz ser wędzony?
No ba!

Q: Wędlina czy nabiał? (Nabiał we wszelkiej postaci.)
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Lenneth pisze:Pytanie: Ile małych kaczuszek widziałe/aś już tej wiosny? (Za dwa tuziny. ^^)
widzę czasami 2 w telewizji.
ale ostatnio jadąc autem zauważyłem na drodze małego kurczaczka - i tu Go sie zaczyna cieszyć :P
Isia pisze:Question - ulubiona metoda całkowania? :)
taka, która nie istnieje :>
CoD pisze:Q: Jajko, ale jak? Na twardo? Na miękko? Sadzone? Inne (opisz :> )?
w każdej postaci, a zwłaszcza na miękko, sadzone z nieściętym żółtkiem, no i obowiązkowo jajko na twardo z majonezem i cebulą :]
kilmindaro pisze:Q: Niedawno zmarła Agata Mróz, media wciąż o tym trąbią. Opisz w góra trzech zdaniach, jak bardzo cię to obchodzi.
szkoda jej, bo grała dobrze, chociaż miewała swoje gorsze dni. To była jedna z bardzo niewielu kobiet, do których nie musiałem się schylać rozmawiając :]
Lenneth pisze:Pytanie: Gdyby Twoja doba miała 25h, na co przeznaczył(a)byś tę bonusową godzinę? :]
na kimono
Gveir pisze:Q: Najbliżej znajdujące się Ciebie w tej chwili pudełko - od czego/po czym/po co?
tuż obok leży pudełko z syropem na kaszel o wdzięcznej nazwie Bactrim... tak, czasami zdarza mi się załapać jakieś badziewiaste choroby :/
Go Go Yubari pisze:Q: 3 miesiące wakacji czy 3 razy po miesiąc w ciągu roku? >_<'
3 miesiące wakacji, jak się wpada w trans leniuchowania, to mozna leniuchować przez 3 miesiące, a z kolei jak się w pada w tryb pracowania, to wstawanie rano nie jest takie złe - po co przerywać te 2 tryby? tak jest lepiej IMO
a mój dziadek powiedział mi kiedyś: a po co wam w ogóle wakacje? po co wam przerwy między lekcjami? tak, mój dziadek jest bardzo życiowy...
kilmindaro pisze:Q: Co dziś miałaś/miałeś/masz/będziesz mieć na śniadanie?
chyba na obiad raczej... zrobiłem sobie potrawkę z kurczaka - średnia wyszła :/
CoD pisze:Q: Chcesz umżećw Polsce i zostać pochowany na cmentarzu komunalnym, czy w innym kraju na własnej ziemi (dzie :> )?
mam to gdzieś, jak umrę to umrę i mnie to już po śmierci nie będzie obchodziło, więc po co zawracać sobie głowe takimi pierdołami?
kilmindaro pisze:Q: Lubisz ser wędzony?
bardzo lubię
Gveir pisze:Q: Wędlina czy nabiał?
nabiał - najlepiej z wędliną!

Q: jakie składniki w pizzy lubisz najbardziej? (owoce morza *___*, szyna, kukurydza, pieczarki, ser feta lub camembert, boczek wędzony i peperoni - chociaż wszystkie razem średnio się komponują, to różne kombinację są super)
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

Q: Najbliżej znajdujące się Ciebie w tej chwili pudełko - od czego/po czym/po co?
Blaszane, po Rafaello, bo może się kiedyś przyda do czegoś.
Q: 3 miesiące wakacji czy 3 razy po miesiąc w ciągu roku? >_<'
Wakacje to ZUO :evilbat: :P
Q: Chcesz umżećw Polsce i zostać pochowany na cmentarzu komunalnym, czy w innym kraju na własnej ziemi (dzie :> )?
Wolę umrzeć.
Q: Lubisz ser wędzony?
Lubię.
Q: Wędlina czy nabiał?
Wędliny ostatnimi czasy upodabniają się do znoszonych koszulek mego brata. Ser lepszy.
Q: jakie składniki w pizzy lubisz najbardziej?
Niebędące jajkami. Własciwie to tradycyjne (strasznie dawno nie jadłam pizzy)

Q: Wpisz jeden epitet określający Sailor Ciasteczko (jej kostium, osobowość, dzienną pracę itd.). Wszystko co wymyślisz może być użyte przeciwko zdrowemu rozsądkowi.
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Q: Co gorsze - mężczyźni wyglądający jak kobiety czy kobiety wyglądające jak mężczyźni?
Awatar użytkownika
SomeThing
Kupo!
Kupo!
Posty: 53
Rejestracja: pt 11 kwie, 2008 15:08

Post autor: SomeThing »

kilmindaro pisze:Q: Co gorsze - mężczyźni wyglądający jak kobiety czy kobiety wyglądające jak mężczyźni?
Chyba kobiety wyglądające jak faceci... Mężczyźni jakoś tak ostatnio często "się pedalą" xD Poza tym faceci przejęli już pewne damskie zwyczaje, jak np dbanie o swoją cerę, perfumy, farbowanie kłaków czy inne takie tam pierdoły... Kobiety raczej mało męskich zwyczajów przejęły (przynajmniej tak mi się wydaje, jakby co to ktoś mnie poprawi :P)

Q : Jak często zdarza ci się narzekać na nauczycielów?
Awatar użytkownika
squall_black
Kupo!
Kupo!
Posty: 155
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 21:02
Lokalizacja: Centrum Wszechkosmobytu

Post autor: squall_black »

SomeThing pisze:Q : Jak często zdarza ci się narzekać na nauczycielów?
Średnio 10-15 razy dziennie. Chociaż ostatnio coraz rzadziej (kiedyś było tego więcej xD).

Q: Czego nigdy w życiu byś nie zrobił/a?
Chaotic by design.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Gagarin pisze:Q: jakie składniki w pizzy lubisz najbardziej?
Ser i krewetki.
Isia pisze:Q: Wpisz jeden epitet określający Sailor Ciasteczko
Słodziutka.
kilmindaro pisze:Q: Co gorsze - mężczyźni wyglądający jak kobiety czy kobiety wyglądające jak mężczyźni?
Kobiety jak mężczyźni - zdecydowanie...
SomeThing pisze:Q : Jak często zdarza ci się narzekać na nauczycielów?
Każdy narzeka, tyle że ja teraz narzekam na profesorów ;>
squall_black pisze:Q: Czego nigdy w życiu byś nie zrobił/a?
A bo to ja wiem? NIGDY nie wiadomo do czego zmusi cię sytuacja czy życie.

Q: Dostajesz w prezencie katanę - co z nią robisz? (Wieszam na ścianie, jak trza, a w międzyczasie morduję wszystkich którzy mi naprzeszkadzali :evilbat: )
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

SomeThing pisze:Q : Jak często zdarza ci się narzekać na nauczycielów?
Tak często jak często nadarzy się okazja.
squall_black pisze:Q: Czego nigdy w życiu byś nie zrobił/a?
Chyba tego, czego zabraniają prawa fizyki. Ale i to nie na pewno.
Gveir pisze:Q: Dostajesz w prezencie katanę - co z nią robisz?
Ustawiam tak by ładnie wyglądała.
Gveir pisze:w międzyczasie morduję wszystkich którzy mi naprzeszkadzali
Nie masz jaj żeby to zrobić.

Q: Czarodziej daje ci możliwość stania się małą dziewczynką (chłopcem jeśli jesteś płci żeńskiej). Zgadzasz się?
Awatar użytkownika
CoD
Kupo!
Kupo!
Posty: 108
Rejestracja: czw 30 cze, 2005 17:45

Post autor: CoD »

squall_black pisze:Q: Czego nigdy w życiu byś nie zrobił/a?
Nigdy bym nie został gejem

Q: Czarodziej daje ci możliwość stania się małą dziewczynką (chłopcem jeśli jesteś płci żeńskiej). Zgadzasz się?[/quote]

Czemu nie :mrgreen:

Q: Gdzie?
Ostatnio zmieniony pn 02 lut, 2009 11:57 przez CoD, łącznie zmieniany 1 raz.
Ha&#363;! Omochikaer&#299;!

Gumon hyakushutsu...

Yuri est ars boni et aequi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”