Wasz pulpit

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Hatori z FB *_* Screenów z anime starczy mi na tapetki do końca roku xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Obrazek

Rei i Asuka z okazji kolejngo oglądania Evy (ile można? w kółko można :D ).
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Gagarin jak to miło zobaczyć u kogoś na pulpicie ikonkę MIrc..

-"Brings back memories?"
-"Yeah..back then.."

A teraz szczerze: korzystasz jeszcze z dobrodziejstwa plaintextu? Może postawiłbyś bota i założył kanał Krypty? :)

PS> U mnie na pulpicie nic się nie zmieniło [poza ikonami, których nie cierpię sprzątać]
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Obrazek
Kurcze, sporo tych gierek się już nazbierało, a dzisiaj chyba ze 3 już odinstalowałem.
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Grzybek Z Octu pisze:A teraz szczerze: korzystasz jeszcze z dobrodziejstwa plaintextu? Może postawiłbyś bota i założył kanał Krypty? :)
korzystam... ale ja i zakładanie kanału Krypty?! buhahahahahah :lol: gdzie ja... taki ciemniak jak ja ma byc odpowiedzialny za kanał?! eheeee przeżyłby max 2 dni, nie znam sie na tym za bardzo - więc tylko korzystam. Może ktoś inteligentniejszy i bardziej obyty skusi się na tą zabawę.

ok wracając do pulpitu... mój zrobił się bardzo apetyczny, od pewnego czasu mam świra na punkcie sushi, nawiedzaja mnie we dnie i w nocy - spędzając mi sen z powiek... i ciągle się slinię siedząc przed kompem :/
Obrazek
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Gagarin pisze:mam świra na punkcie sushi, nawiedzaja mnie we dnie i w nocy - spędzając mi sen z powiek... i ciągle się slinię siedząc przed kompem
Jezuuu mam restaurację, gdzie dają pyszne sushi niedaleko, ale ceny też mają... "pyszne". Więc muszę namówić mamusię, aby poszła ze mną i mi opłaciła...no i cieplutka sake *___*

Z okazji braku okazji, zmieniłam tapetę, bo Ed jakkolwiek uroczy, nie jest słodszy niż Tarusie :] Moje minimum ikonek... heh

Obrazek
Księżniczka

Post autor: Księżniczka »

kilmindaro pisze:Zrobiłem dzisiaj Mega Porządki na pulpicie, i mam teraz DWA RAZY WIĘCEJ miejsca! Tak! 2 razy więcej miejsca! (czyt. usunąłem 1 (słownie: jedną) ikonkę, dzięki czemu ilość wolnego miejsca się podwoiła _^_')
Windows jest głupi, bo nie da się usunąć kosza. Ale na szczęście można go zasłonić Winampem ;)
Obrazek
A wcześniej wyglądało to tak:
Obrazek
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Nowiutka tapetka. Yurizację czas zacząć :D
Obrazek
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

W pierwszym odruchu pomyślałam: 'OMG, Gveir ma na tapecie dwóch facetów' O.o :D :lol:

Potem przeczytałam podpis nad screenem... i szczerze mówiąc, dalej myślę, że to dwóch facetów. :lol:
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Lenneth pisze:W pierwszym odruchu pomyślałam: 'OMG, Gveir ma na tapecie dwóch facetów' O.o :D :lol:

Potem przeczytałam podpis nad screenem... i szczerze mówiąc, dalej myślę, że to dwóch facetów.
albo ktoś ma taki talent do rysowania, albo Luci... cos z Tobą nie tak :D jakby dał z gołymi piersiami to tez miałabyś wątpliwości? Gvier - pomyśl o tym :P

no Gvier ładna tapetka... ale brakuje tam krewetki :D
Nemesis pisze:Jezuuu mam restaurację, gdzie dają pyszne sushi niedaleko, ale ceny też mają... "pyszne". Więc muszę namówić mamusię, aby poszła ze mną i mi opłaciła...no i cieplutka sake *___*
*____________* jaaaaaa ja tez chcę!! Sake... sushi... kolejna bezsenna noc :/ wkurzaja mnie wyokie ceny, musze sam się nauczyć to robić! >.<
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Lenneth pisze:W pierwszym odruchu pomyślałam: 'OMG, Gveir ma na tapecie dwóch facetów' O.o :D :lol:
I nad tym się pomyśli kiedyś, ale jeszcze na to nie pora, zwłaszcza w obliczu potężnego kforum lobbującego yaoi :wink: :D
Lenneth pisze:Potem przeczytałam podpis nad screenem... i szczerze mówiąc, dalej myślę, że to dwóch facetów. :lol:
Eee no, widać że to dwie panny, u jednej widać prawie odsłoniętą całkiem pierś... Ale, jak tak popatrzeć na bishów coniektórych, to można mieć potem *zawsze* wątpliowści :D
Gagarin pisze:jakby dał z gołymi piersiami to tez miałabyś wątpliwości? Gvier - pomyśl o tym :P
Da się załatwić, oj da :D Ale niech jeszcze ta trochę pobędzie.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Gagarin pisze:wkurzaja mnie wyokie ceny, musze sam się nauczyć to robić! >.<
Przy tej restauracji mają sklepik...omg same japońskie,, koreańskie etc. makarony, słodycze, czipsy etc.... *___________* chrupki krewetkowe :Q__________

Eh tapeta, która się u mnie zjawi...nie wiem kiedy, ale kiedyś...
http://img172.imageshack.us/img172/6779 ... 024yj5.jpg
(ps. mój taruś to taki jak ten 2gi od lewej ;) )
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Obrazek - a to moja obecna tapeta :D Jak mogło być inaczej ^^ Mi tam ikonki nie przeszkadzają jeśli nie zawalają najważniejszej części tapety ;)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Dzieci Ci Kilmi za ten program ^_^

Fruits Basketomania ^^ tapeta moze i troche za słodka, ale mi sie podoba ^^

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”