Quiz o nas samych :]

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Nienormalny_PS2 pisze:Często, Tobie pewnie też. Zauważyłem, że też masz nie po kolei w głowie, to może kiedyś się zgadamy i zrobimy jakiś filmik. :508: :570: :568:
Nie znam się na robieniu filmików D:
Nienormalny_PS2 pisze:Pytanie: Lubisz Scooby`ego :?:
Nie.
Diann pisze:Q:CZy kiedykolwiek stworzyliście coś, z czego byliście w pełni zadowoleni? Tak bez żadnego zawachania?
Nie... chociaż... raz udała mi się taka parodia krypty, która bliska była ideału :D
Nienormalny_PS2 pisze:Pytanie: Sytuacja z "Armageddon". Siedzisz na asteroidzie sam/a i masz zdalnie zdetonować ładunek, jednak masz na to dużo czasu. Detonujesz czy rozmyślasz :?:
Wygłaszam chwytającą za serca przemowę dzięki której mój pomnik stoi w każdym mieście świata, a legendy moje krążą przez tysiąclecia... aż w końcu staje się apokalipsa którą przetrwają nieliczni, i dziwnie interpretując zapiski starożytnych zaczynają traktować mnie jak Boga, modląc się, stawiając kościoły etc., aż ma religia dominującą na świecie będzie... w tym czasie ich modły i wierzenia kumulować się będą w spaczni wokół mej duszy, aż będę na tyle silny, by powrócić jako Bóg i władać całą ludzką rasą ^___^
Go Go Yubari pisze:Q: 2 rzeczy, które byś chciał koniecznie mieć przy sobie, gdyby Cię zasypało w samochodzie?
Zapalniczkę i słoneczko.
Gveir pisze:Q: Co byś zrobił/zrobiła gdyby pracodawczyni/pracodawca chciał cię spić i wykorzystać? :lol:
Jeśli ładny/ładna, to czemu by nie nagrać zajścia i straszyć tefałenem?
A tak w ogóle to skąd takie pytanie? :?
Nienormalny_PS2 pisze:Nie lubicie Scooby`ego :?: Q_q
Tak.
Nienormalny_PS2 pisze:Pytanie: Czy nasi po wejściu do ME, jak zwykle zesrają się z tremy czy nie wiadomo czego i dadzą ponownie dupy :?:
Kij ich wie. Popijemy, zobaczymy...

Pytanie: Odkrywasz w swoim ogródku zakopany czołg. Co robisz?
Diann
Kupo!
Kupo!
Posty: 123
Rejestracja: wt 20 mar, 2007 16:05

Post autor: Diann »

Nienormalny_PS2 pisze:Pytanie: Sytuacja z "Armageddon". Siedzisz na asteroidzie sam/a i masz zdalnie zdetonować ładunek, jednak masz na to dużo czasu. Detonujesz czy rozmyślasz :?:
Kupuję miejsce w podziemnym schronie vel Krypcie i czekam aż uderzy. Po XX latach wychodzę z grupą śmiałków, zaczynam zasiedlanie Ziemi od nowa i wporwadzam nowy porządek, MóJ PORZąDEK śWIATA :evilbat:
Go Go Yubari pisze:Q: 2 rzeczy, które byś chciał koniecznie mieć przy sobie, gdyby Cię zasypało w samochodzie?
Kebab i metalową rurkę (a nuż jakiś pajac pomyśli, że można okraść)
Gveir pisze:Q: Co byś zrobił/zrobiła gdyby pracodawczyni/pracodawca chciał cię spić i wykorzystać? :lol:
Ładna, z dużymi oczami? Nie ma syfilisu? Chętnie. Potem zażądałbym podwyżki.
Nienormalny_PS2 pisze:Nie lubicie Scooby`ego :?: Q_q
TAK!
kilmindaro pisze: Pytanie: Odkrywasz w swoim ogródku zakopany czołg. Co robisz?
Jest sprawny? To najnowszy model Rudego? Ma jeszcze amunicję? A ocieplane siedzenia?
Nie? To sprzedaje na złom i za zdobytą kasę żyje jak sułtan przez dwa tygodnie.

q:Jesteś w Paryżu i okazuje się że lunatykowałeś. Budzisz się samotny na szczycie wieży Eiffla, windy nie działają, schody się zarwały a wokól jest noc , nie widać nic. Co robisz?
CePeN

Post autor: CePeN »

kwazi pisze:Q: Twoja kategoria wojskowa + liczba paragrafów (kto ma ten wie). Dla małoletnich/pań - czy pociągała cię kiedykolwiek służba mundurowa? <byle jaka>
Teoretycznie jakieś paragrafy mam, ale praktycznie ich nie mam (wku dało dupy i mi ich nie wpisało w książeczkę), a kategorię mam "A"; co do samej służby... Żeby o tym mówić trzeba to przeżyć, żeby to przeżyć - trzeba tam być, żeby tam być - trzeba tam iść, dlatego nie warto rozmawiać o służbie w syfie z kimś kto tam nie był i nie przeżył "tego"
Diann pisze:q: Co robicie, gdzy przyśni się wam coś naprawdę nieprawdopodobnego, ale zarazem możliwego do zaistnienia w normalnym świecie?
Odpalam papierosa i rozmyślam co jeszcze bardziej gorszego może mi się przyśnić.
Btw: Śmierć we śnie to najgorsze co może być (miałem tak raz obudziłem się zlany potem i z sercem walącym jak młot pneumatyczny).
kwazi pisze:Q: Masz czasem dość towarzystwa swoich najbliższych znajomych? Jeśli tak - to w jakich sytuacjach?
Podobnie jak napisał Gveir, mam ich dość kiedy jestem już zmęczony a oni siedzą dalej. Druga sutuacja to kiedy próbują mi się narzucać za bardzo.
kilmindaro pisze:Pytanie: Odkrywasz w swoim ogródku zakopany czołg. Co robisz?
Zbieram ekipę w postaci kierowcy i ładowniczego a ja jestem działonowym i ruszam wysadzić radio maryja
Diann pisze:q:Jesteś w Paryżu i okazuje się że lunatykowałeś. Budzisz się samotny na szczycie wieży Eiffla, windy nie działają, schody się zarwały a wokól jest noc , nie widać nic. Co robisz?
Jeśli niebo jest bezchmurne to podziwiam gwiazdy, jeśli jest zachmurzone to podziwiam śpiący Paryż.

Q: Idziesz sam w nocy i atakuje Cię zabójca i przystawia Ci broń do głowy i zamierza cię zabić, nie masz możliwości obrony i za parenaście sekund umrzesz a nikt z twojej rodziny nie będzie wiedział kto to zrobił; a sam zabójca nie zostanie złapany. Co robisz przez ostanie sekundy swojego życia?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Nienormalny_PS2 pisze:Pytanie: Czy nasi po wejściu do ME, jak zwykle zesrają się z tremy czy nie wiadomo czego i dadzą ponownie dupy
Tak...
Diann pisze:q:Jesteś w Paryżu i okazuje się że lunatykowałeś. Budzisz się samotny na szczycie wieży Eiffla, windy nie działają, schody się zarwały a wokól jest noc , nie widać nic. Co robisz?
Idę spać. :roll:
CePeN pisze:Q: Idziesz sam w nocy i atakuje Cię zabójca i przystawia Ci broń do głowy i zamierza cię zabić, nie masz możliwości obrony i za parenaście sekund umrzesz a nikt z twojej rodziny nie będzie wiedział kto to zrobił; a sam zabójca nie zostanie złapany. Co robisz przez ostanie sekundy swojego życia?
Żałuję rzeczy, których jeszcze nie zrobiłam. Po co rozpamiętywać przeszłość przed śmiercią, w końcu jest już przeszłością.

Q: Jaka masz ostatnio manię?

<ja robienia filmików w wmm >>' >
Awatar użytkownika
Mati-san
Kupo!
Kupo!
Posty: 31
Rejestracja: pt 16 lis, 2007 18:05
Lokalizacja: Opalenica

Post autor: Mati-san »

kilmindaro pisze:Pytanie: Odkrywasz w swoim ogródku zakopany czołg. Co robisz?
Sprawdzam czy zostały kluczyki w stacyjce :D
Diann pisze:q:Jesteś w Paryżu i okazuje się że lunatykowałeś. Budzisz się samotny na szczycie wieży Eiffla, windy nie działają, schody się zarwały a wokól jest noc , nie widać nic. Co robisz?
Panikuje...mam lęk wysokości.
CePeN pisze:Q: Idziesz sam w nocy i atakuje Cię zabójca i przystawia Ci broń do głowy i zamierza cię zabić, nie masz możliwości obrony i za parenaście sekund umrzesz a nikt z twojej rodziny nie będzie wiedział kto to zrobił; a sam zabójca nie zostanie złapany. Co robisz przez ostanie sekundy swojego życia?
Ciężko powiedzieć...pewnie zastanawiam się dlaczego na mnie padło.
Go Go Yubari pisze:Q: Jaka masz ostatnio manię?
Ostatnio ciągle ściągam tabulatury piosenek, które mi się podobają.
Go Go Yubari pisze:<ja robienia filmików w wmm >>' >
Polecam Ci przejść na program Sony Vegas, bo jest w nim więcej możliwości niż w Movie Makerze ;)

Pytanie: Jesteś świadkiem bójki między dwoma kolesiami. Przechodzisz dalej, udając, że nic nie widzisz czy próbujesz ich rozdzielić?
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Diann pisze:q:Jesteś w Paryżu i okazuje się że lunatykowałeś. Budzisz się samotny na szczycie wieży Eiffla, windy nie działają, schody się zarwały a wokól jest noc , nie widać nic. Co robisz?
Ejakuluję na przechodniów.
CePeN pisze:Q: Idziesz sam w nocy i atakuje Cię zabójca i przystawia Ci broń do głowy i zamierza cię zabić, nie masz możliwości obrony i za parenaście sekund umrzesz a nikt z twojej rodziny nie będzie wiedział kto to zrobił; a sam zabójca nie zostanie złapany. Co robisz przez ostanie sekundy swojego życia?
CePeN pisze:nie masz możliwości obrony
Więc atakuję!
Go Go Yubari pisze:Q: Jaka masz ostatnio manię?
Symulowanie użyteczności. Serious business.
Mati-san pisze:Pytanie: Jesteś świadkiem bójki między dwoma kolesiami. Przechodzisz dalej, udając, że nic nie widzisz czy próbujesz ich rozdzielić?
Kibicuję! :D

Pytanie: Internet - Wielka Ciężarówka czy Serial Rurek?
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

dark_raven pisze:Q: Kto szybciej wróci: Uno czy OWA?
Idzie kto szybciej? UFO!
kilmindaro pisze:Zdefiniuj "grzeczny".
w grzecznym towarzystwie, bez courage i chmiel potions.
CePeN pisze:Q: Posiadasz prawo jazdy? (Jeśli tak to jakiej kategorii, jeśli nie to czy w ogóle zamierzasz się o nie starać).
nie. nie mam samochodu, więc nie jest mi potrzebne.
kwazi pisze:Q: Jesteś minimalistą/tką?
nie bardzo
Schrödinger pisze:Q: jesteś masohista czy sadysta?
częściej masochistą
kwazi pisze:Q: Twoja kategoria wojskowa + liczba paragrafów (kto ma ten wie). Dla małoletnich/pań - czy pociągała cię kiedykolwiek służba mundurowa? <byle jaka>
"Kategoria A" - tak powiedział pan siedzący za wielkim biurkiem w osobnym pomieszczeniu, tonem takim jakby wydawał wyroki odsiadki w więzieniu. do woja mnie nie ciągnie a jak byłem mały to chciałem zostać policjantem :lol: a wcześniej chyba strażakiem (po odwiedzeniu straży pożarnej w pierwszych latach podstawówki)
Nienormalny_PS2 pisze:Pytanie: Lubisz Scooby`ego :?:
w dzieciństwie lubiłem, teraz nie mam nic przeciwko niemu.
Diann pisze:Q:CZy kiedykolwiek stworzyliście coś, z czego byliście w pełni zadowoleni? Tak bez żadnego zawachania?
moje pierwsze sushi :mniam:
Go Go Yubari pisze:Q: 2 rzeczy, które byś chciał koniecznie mieć przy sobie, gdyby Cię zasypało w samochodzie?
działająca komórka i mega termos z gorącą herbatą.
Diann pisze:q:Jesteś w Paryżu i okazuje się że lunatykowałeś. Budzisz się samotny na szczycie wieży Eiffla, windy nie działają, schody się zarwały a wokól jest noc , nie widać nic. Co robisz?
czuję wiatr we włosach :lol:
CePeN pisze:Q: Idziesz sam w nocy i atakuje Cię zabójca i przystawia Ci broń do głowy i zamierza cię zabić, nie masz możliwości obrony i za parenaście sekund umrzesz a nikt z twojej rodziny nie będzie wiedział kto to zrobił; a sam zabójca nie zostanie złapany. Co robisz przez ostanie sekundy swojego życia?
mogę sobie pisać, że w takiej sytuacji zrobiłbym to czy tamto, ale w rzeczywistości najprawdopodobniej ze strachu bym się co najwyżej w gacie zsikał.
Mati-san pisze:Pytanie: Jesteś świadkiem bójki między dwoma kolesiami. Przechodzisz dalej, udając, że nic nie widzisz czy próbujesz ich rozdzielić?
"gdzie dwóch się bije tam trzeci oberwał" więc nie wtrącałbym się za bardzo. poza tym, jeżeli to dwaj kolesie się biją, to może potem pójdą razem na jednego?
kilmindaro pisze:Pytanie: Internet - Wielka Ciężarówka czy Serial Rurek?
Wielki Serial Ciężkich Rurek

Q: czy chciał(a)byś żyć z dala od cywilizacji? jeśli tak to jaki styl życia wybierasz: pustelnik w grocie, samowystarczalny farmer gdzieś w głuszy, mieszkanie w gminie Amiszów, w Tybetańskim klasztorze, czy może coś jeszcze innego?
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Sogetsu pisze:w grzecznym towarzystwie, bez courage i chmiel potions.
To co to za wieczór? o___O'
Sogetsu pisze:Q: czy chciał(a)byś żyć z dala od cywilizacji?
Nie.

Pytanie: O czym myślisz, gdy leżysz na krześle dentystycznym a dentysta wprawia w ruch swe wielkie wierrrrtło?
Sogetsu pisze:WHITE POWER!
I lol'd
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Nienormalny_PS2 pisze:Pytanie: Czy nasi po wejściu do ME, jak zwykle zesrają się z tremy czy nie wiadomo czego i dadzą ponownie dupy :?:
Najpewniej. Ale jeszcze pewniej w ogóle u nas Euro nie będzie, buhahahahahahahah XD
kilmindaro pisze:Pytanie: Odkrywasz w swoim ogródku zakopany czołg. Co robisz?
Remontuję, pucuję ruszam postrzelać w godzinach szczytu w centrum dowolnego miasta.
Diann pisze:q:Jesteś w Paryżu i okazuje się że lunatykowałeś. Budzisz się samotny na szczycie wieży Eiffla, windy nie działają, schody się zarwały a wokól jest noc , nie widać nic. Co robisz?
Stoję i patrzę w gwiazdy, jak to często mam w nocy w zwyczaju.
CePeN pisze:Q: Idziesz sam w nocy i atakuje Cię zabójca i przystawia Ci broń do głowy i zamierza cię zabić, nie masz możliwości obrony i za parenaście sekund umrzesz a nikt z twojej rodziny nie będzie wiedział kto to zrobił; a sam zabójca nie zostanie złapany. Co robisz przez ostanie sekundy swojego życia?
Tak jak Go - żałuję tego czego nie zrobiłem, bo żałowanie błędów jest bezsensowne w takiej sytuacji i czekam na strzał.
Go Go Yubari pisze:Q: Jaka masz ostatnio manię?
Nową? W sumie żadnej... Tylko stare pogłębiam.
Mati-san pisze:Pytanie: Jesteś świadkiem bójki między dwoma kolesiami. Przechodzisz dalej, udając, że nic nie widzisz czy próbujesz ich rozdzielić?
Stoję i patrzę jeżeli walka jest uczciwa, w końcu nie wiem z jakiego powodu leją się po pyskach, a i uważam że 1 na 1 to zdecydowanie jedyne rozwiązanie - jakakolwiek przewaga liczebna niespecjalnie mi się podoba w takich sytuacjach (nigdy nie pozwalałem się kumplom przyłączyć kiedy z kimś się tłukłem).
kilmindaro pisze:Pytanie: Internet - Wielka Ciężarówka czy Serial Rurek?
Wielka Ciężarówka, zdecydowanie.
Sogetsu pisze:Q: czy chciał(a)byś żyć z dala od cywilizacji? jeśli tak to jaki styl życia wybierasz: pustelnik w grocie, samowystarczalny farmer gdzieś w głuszy, mieszkanie w gminie Amiszów, w Tybetańskim klasztorze, czy może coś jeszcze innego?
Tropikalny raj, jakaś mała wyspa z palmami, białą plażą, niebieskim morzem i domkiem z drewna... (Tak - cholernie lubię ciepło, a huragany jakoś bym przeżył ;] ). Wizja znacznie częściej powracająca po sesjach z Far Cry i Crysis :lol:
kilmindaro pisze:Pytanie: O czym myślisz, gdy leżysz na krześle dentystycznym a dentysta wprawia w ruch swe wielkie wierrrrtło?
Nie myślę nic, tylko wbijam mu w oko jeden z jego przyrządów (do dentysty nie chodzę, bo do tej pory zęby nie psują mi się wcale ani nie bolą, pure luck). Hmm... byłem raz. Kobita rozwaliła i zaplombowała paskudną, czarną substancją trzy zdrowe zęby. Mało nie zszedłem.

Q: Chcesz psiaka? (Mam trzy do rozdania, na razie trzydniowe, za miesiąc w razie czego proszę się zgłosić :wink: ).
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Gveir pisze:Q: Chcesz psiaka?
Tak!

... właśnie brakuje mi jakiejś skóry rozłożonej przed łóżkiem ^__^


Q: Jakie plany na Sylwestra?
<Ja, 0,5l i święty spokój :D >
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

kilmindaro pisze:O czym myślisz, gdy leżysz na krześle dentystycznym a dentysta wprawia w ruch swe wielkie wierrrrtło?
wprowadzam się w stan, w którym będę mógł czerpać przyjemność z bulu. po czymś takim borowanie jest dość przyjemne. ale i tak to nic w porównaniu z wyrywaniem zęba bez znieczulenia :D
Gveir pisze:Chcesz psiaka?
nie teraz :( ale jeśli będę miał warunki to chciałbym husky - są najlepsze!
kwazi pisze:Jakie plany na Sylwestra?
może uda mi się z kumplami zgadać. a jak nie to może znowu coś fajnego w TV będzie leciało (2 lata temu puszczali Merry Christmas Mr. Lawrence, nie maiłbym nic przeciwko, gdyby zrobili powtórkę)

lubisz kawę? jeśli tak, to jaka była najlepsza jaką piłeś/piłaś?
CePeN

Post autor: CePeN »

kwazi pisze:Q: Jakie plany na Sylwestra?
Zgon z kumplami przed północą (nigdy jeszcze nie udało mi się z tymi pijakami wytrzymać dłużej niż 3 h.
Sogetsu pisze:lubisz kawę? jeśli tak, to jaka była najlepsza jaką piłeś/piłaś?
Tak, a najbardziej mi smakowała kanadyjska o smaku orzechowym (fusiarka).

Q: Czujesz w sobie nastrój świąteczny?
<Nie czuję nic, w radiu śpiewają kolędy, kasę wydałem na prezenty dla siostrzeńców, wszystko wokół wystrojone świątecznie, ale czegoś tu jeszcze brak.>
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

kwazi pisze:Q: Jakie plany na Sylwestra?
Siedzenie z Auronem i butelką różowego wina (+ FFXI i jakieś filmy) lub ewentualnie siedzenie z jakąś duszą, która się napatoczy (nie będzie miała nic lepszego do roboty). Wtedy 2x wino, filmy, karaoke, dance dance revolution etc.
CePeN pisze:Q: Czujesz w sobie nastrój świąteczny?
Je***e święta, niech skończą się jak najszybciej.
E...nie?
Czułabym coś może, gdyby śnieg był. Bez śniegu, nie ma nastroju. Proste. Nawet choinka tego nie zmieni.

Q: Kogo i jak teraz byś najchętniej ukatrupił?

<Całe S-E. Najlepiej, żeby ich tsunami pochłonęło>
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

kwazi pisze:Q: Jakie plany na Sylwestra?
Sylwka spędzam w robocie. Czyli pewno 0.5 na siebie samego i epicki kac! :D
Sogetsu pisze:nie teraz :( ale jeśli będę miał warunki to chciałbym husky - są najlepsze!
Są trzy, właśnie po husky :]
Sogetsu pisze:lubisz kawę? jeśli tak, to jaka była najlepsza jaką piłeś/piłaś?
Lubię... chyba. Musi być mocno osłodzona, żeby nie było goryczy czy kwasku czuć.
CePeN pisze:Q: Czujesz w sobie nastrój świąteczny?
BUHAHAHAHA! Duży remont przed świtami, nadchodząca wizyta nielubianych osobników z rodziny, brak wypłaty przed świętami i zero śniegu. J***ł pies takie święta.
Go Go Yubari pisze:Q: Kogo i jak teraz byś najchętniej ukatrupił?
Szefa. Za to że "Nie obrazicie się jak dostaniecie wypłatę po świętach, prawda?". ...mać ...mać ...mać ...mać ...mać ... MAĆ!

Q: /sztampa/Co byście chcieli dostać pod choinkę?/sztampa/
Najlepszym prezentem byłoby to, gdyby rodzinka nie dojechała.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Gveir pisze:Pytanie: Odkrywasz w swoim ogródku zakopany czołg. Co robisz?
jeżdżę nim sobie ^^ tak btw. nie mam ogródka -_-
q:Jesteś w Paryżu i okazuje się że lunatykowałeś. Budzisz się samotny na szczycie wieży Eiffla, windy nie działają, schody się zarwały a wokól jest noc , nie widać nic. Co robisz?
schodzę w dół po metalowej konstrukcji :]
Q: Idziesz sam w nocy i atakuje Cię zabójca i przystawia Ci broń do głowy i zamierza cię zabić, nie masz możliwości obrony i za parenaście sekund umrzesz a nikt z twojej rodziny nie będzie wiedział kto to zrobił; a sam zabójca nie zostanie złapany. Co robisz przez ostanie sekundy swojego życia?
jadę do Izraela, kupuję sobie fajna maczetę, Lece do Japonii i ścinam pare bambusów, później buduje sobie altankę i trumne z bambusa... konam :]
Go Go Yubari pisze:Q: Jaka masz ostatnio manię?
rzucanie mięsem i przygotowywanie się do "szkoły przetrwania"
Pytanie: Jesteś świadkiem bójki między dwoma kolesiami. Przechodzisz dalej, udając, że nic nie widzisz czy próbujesz ich rozdzielić?
dołączam do słabszego i kopie tyłek silniejszemu :> tak żeby było zabawniej :P
kilmindaro pisze:Pytanie: O czym myślisz, gdy leżysz na krześle dentystycznym a dentysta wprawia w ruch swe wielkie wierrrrtło?
jak fajnie byłoby zamordować dentystkę...
kwazi pisze:Q: Jakie plany na Sylwestra?
na pewno nie na trzeźwo. nie mam jeszcze sprecyzowanych, ale rozważam 2 opcje. ew. 3 :>
Sogetsu pisze:lubisz kawę? jeśli tak, to jaka była najlepsza jaką piłeś/piłaś?
bardzo lubię, czarna, mocna i słodka
CePeN pisze:Q: Czujesz w sobie nastrój świąteczny?
bardziej czuję nastrój wojenny niż świąteczny
Q: Kogo i jak teraz byś najchętniej ukatrupił?
60% mojej familii, a jak nie da się tej całej to nawet zabójstwo mojego starego mi wystarczy
Gveir pisze:Q: /sztampa/Co byście chcieli dostać pod choinkę?/sztampa/
bilet do polski zaraz po 24.12

Q: śpiewacie kolędy w Wigilię?
taaaaaaa jeszcze tego by mi brakowało... :>
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”