Quiz o nas samych :]

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Lenneth pisze:A napisałam to celowo, żeby właśnie kogoś zirytować. :twisted:
Ty niedobra :]
Lenneth pisze:Co sądzisz o Paraolimpiadach?
dobrze, że ludzie, którzy nie mogą normalnie funkcjonować mają możliwość wykazania się, zmierzenia z innymi. to napewno podbudowuje człowieka.

q: masz jakiś ulubiony okres czasu z historii (me: Wiktoriańska Anglia :) )
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Lenneth pisze:pismo Azteków i Inków
tym tez zirytowalas;P
Sogetsu pisze:masz jakiś ulubiony okres czasu z historii
starożytny Egipt, Francja pod rządami Ludwikow XIV-XVI...ogolnie rzec biorac absolutyzm oswieceniowy w Europie,ale ze wskazaniem wlasnie na Francje;)

q-zdarza Ci sie jezdzic na gapę? (pytanie raczej do tych,co nie posiadaja non stop biletu miesiecznego)
<heh..mi bardzo czesto..a najlepsze niedawno,podchodzi kanar-pani ma miesieczny prawda,ja-tak,tak,k-ok,nie musi pani wyciagac :D ...ogolnie rzec biorac do szkoly sredniej,zawsze jezdzilam bez biletu^^"
...ale ostatnio niezle narobili tych autobusow,gdzie tylko mozna z przodu wsiadac:/>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Lenneth pisze:pismo Azteków i Inków
Garnet pisze:tym tez zirytowalas;P
Uprzedzając kolejne komentarze: tak, 'pisma motoryzacyjne' też miały zirytować (pewną część facetów). :> :lol: Skończyliśmy wątek? To dobrze. :]
Sogetsu pisze:masz jakiś ulubiony okres czasu z historii
Historia... *pukes* Hm, może Epoka Meiji?
Garnet pisze:zdarza Ci sie jezdzic na gapę? (pytanie raczej do tych,co nie posiadaja non stop biletu miesiecznego)
Gdzieżbym śmiała nie posiadać miesięcznego, podstęplowanej legitki i w ogóle jeździć na gapę... kanarzy sprawdzają mi bilet mniej więcej raz na tydzień. :roll: Ba, wożę nawet ze sobą jednorazowe bilety, dla przyjaciół na wszelki wypadek. Zdarza mi się natomiast nie 'skasować' karty miejskiej po przedłużeniu terminu ważności, i wtedy rzeczywiście jeżdżę przez jakiś czas na gapę.
Ostatnio w tym samym tramwaju dwa razy sprawdzano mi bilet, w odstępie kilku przystanków. A kiedy wracałam do domu drugim tramwajem, też wsiadł kanar. Geez. :roll:

Pytanie: Lubisz ten topic? XD
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Garnet pisze:q-lubisz 'specerować' po supermarketach?...
Nie - kupuje i wychodze (nieważne czy supermarket czy nie :] ).
kilmindaro pisze:Q: Boisz się czasem Różnych Rzeczy, np. Stworów Pod Łóżkiem, Stworów Z Za Szafy, Odbicia W Lustrze?
:lol: to one boją się mnie :D
Lenneth pisze:Pytanie: Ulubiona maskotka/przytulanka z dzieciństwa?
Nie potrzebowałem czegoś takiego...
Sogetsu pisze:q: jakie masz uprzedzenia?
Wymienić wszystkie? O__o'? Ale do wszelakiej maści hierarchów kościelnych największe :twisted: (jestem ZUY bo nie wierze w bozie i pewno czcze szatana, skoro chodze w czarnej skórze <- tok rozumowania wspominanego przez mnie na Forum "ksiendza" _^_' )
ciemna pisze:Q: Jakie pismo uwazasz za najbardziej bzdurne?
All kobiece, Fakt, Super Ekspress, NIE, Biblia (brak sarkazmu - czytałem i nadal sądze że bzdurne :roll: ) :twisted:
Pinhead pisze: Q:Byłeś/aś kiedyś na cmentarzu w nocy?
Jasne :)
Q: Chciałeś/aś, ale tak naprawdę, kiedyś kogoś zabić?
Kilka razy mi się zdarzyło :lol:
Lenneth pisze:Pytanie: Co sądzisz o Paraolimpiadach?
Ani mnie nie ziębią ani grzeją.
Sogetsu pisze:q: masz jakiś ulubiony okres czasu z historii
XX w. :D
Garnet pisze:q-zdarza Ci sie jezdzic na gapę?
Nie - nigdy :)
Lenneth pisze:Pytanie: Lubisz ten topic? XD
Uroczy przykład pytania zamkniętego - TAK :D

Q: Widok z okna Twojego pokoju - jaki jest a co byś zmienił/a... <o ile nie było>
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Lenneth pisze:Lubisz ten topic? XD
calkiem przyjemny:) mozna tez sie dowiedziedziec ciekawych rzeczy,min.iz w wawie nie brak kanarowXD
kwazi pisze:Widok z okna Twojego pokoju - jaki jest a co byś zmienił/a... <o ile nie było>
hmm..centralnie widok na boisko..w lecie panowie z gola klata uganiaja sie za pilka-nie ma tak zle,widok zostawilabym :lol:
...a pozniej bloki,plac zabaw,Olenka,przedszkole,poradnia :roll:
...najchetniej to bym chciala miec widok na jakis park...fajnie by tez byloby miec widok na jakis zabytek-wieza eiffla etc:p...albo jakies urocze kamieniczki:)

q-mróz czy upał-co wybierzesz?
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
ciemna

Post autor: ciemna »

kwazi pisze:Q: Widok z okna Twojego pokoju - jaki jest a co byś zmienił/a... <o ile nie było>

jasne! moich starszych, wrednych sąsiadów na przystojnego kolegę z klasy maturalnej!
Garnet pisze:q-mróz czy upał-co wybierzesz?
Upał... uwielbiam sie smarzyc na słońcu :D
Sogetsu pisze:q: masz jakiś ulubiony okres czasu z historii
Mieszko I i druga wojna swiatowa


Q:Ulubiona maskota z dzieciństwa :P ( moja to słoń bez ucha)
Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

ciemna pisze:Twój ulubiony zapach to...
Zapach obory o poranku (joke) Malizia zielona
Garnet pisze:lubisz 'specerować' po supermarketach?...
Nie
kilmindaro pisze:Boisz się czasem Różnych Rzeczy, np. Stworów Pod Łóżkiem, Stworów Z Za Szafy, Odbicia W Lustrze?
Tak . Swojego odbicia w lustrze
Lenneth pisze:Ulubiona maskotka/przytulanka z dzieciństwa?
-------
Sogetsu pisze:masz jakiś ulubiony okres czasu z historii
Wczesne średniowiecze i starożytny Egipt.
kwazi pisze:Widok z okna Twojego pokoju - jaki jest a co byś zmienił/a... <o ile nie było>
Jakiego okna?
Garnet pisze:mróz czy upał-co wybierzesz?
Mróz
ciemna pisze:Sogetsu napisał/a:
q: masz jakiś ulubiony okres czasu z historii


Mieszko I i druga wojna swiatowa
Mieszko I to nie okres czasu z historii, chodziło ci chyba o okres panowania Mieszka I.

Q:Najbardziej znienawidzony okres czasu z historii? (osobiście nie nawidze okresu powstań narodowych)
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

XXw,ze wskazaniem na 2 wojny św -_-
<ogolnie z historia u mnie jest tak,ze im blizej nas..tym nudniej..>

...w sumie to cala historia Pl po zakonczeniu panowania Jagiellonow jest nudna -_-
(we wczesnej historii idzie fajnie tez pospekulowac:> min.ciekawa jest kwestia koronowania Chrobrego,co sadze,ze mialo miejsce w 1000,a nie 1025,jak nam wkuwaja do glow;P..to taka mala dygresja ;) )

q-w zyciu masz szczescie,czy raczej zawsze/przewaznie masz pecha?
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Pinhead pisze:Q:Najbardziej znienawidzony okres czasu z historii? (osobiście nie nawidze okresu powstań narodowych)
Przed XX w. :lol:
Garnet pisze:q-mróz czy upał-co wybierzesz?
To tak jak wybierać: zatwardzenie czy sraczka XD Nie lubie skrajności - ale jeśli już to upał - dość wymarzłem tej zimy :)
Garnet pisze:q-w zyciu masz szczescie,czy raczej zawsze/przewaznie masz pecha?
Pech, pech i jeszcze raz pech do 666 potęgi :/



Q:Pisemne czy ustne - jakie egzaminy wolisz? Uzasadij... (pytanie z okazji sesji, raczej kierowane do studentów :wink: ).

Ja wole ustne, bo potrafie się bardziej skupić lub/i wytwarza sie miła atmosfera (staram sie wchodzić zaraz na początku - pierwsza 2 / 3)... poza tym na wyniki nie trzeba czekać przez tydzień :D
Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

Garnet pisze:w zyciu masz szczescie,czy raczej zawsze/przewaznie masz pecha?
Przeważnie mam pecha

Q:Twój ulubiony kolor ?
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

kwazi pisze:Pisemne czy ustne - jakie egzaminy wolisz? Uzasadij...
to zalezy od wykladowcy...inni w ogole nie daja wyboru (tylko ustny) na I r z hist. star. Pl mialiemy do wyboru..nieliczni wybrali ustny..i zaden nie zdal..hehe..niezle dowalil pytaniami z kosmosu;P
tak wiec zalezy to od wykladowcy...a jako,ze mam zwyczaj sie denerwowac,to juz wole pisemny...chcoiaz na ustnym zawsze sie mozna ratowac ladnymi oczkami etc..tak wiec kazde ma swoje plusy i minusy:)
no w tym roku jeszcze przede mna 4 egzaminy (w tym 2 ustne i 2 pisemne...ooo..)
Pinhead pisze:Twój ulubiony kolor ?
pozwolisz,ze wymienie 3?;)
czarny,fioletowy i niebieski

q-czy wesz wiecej o hymnie od naszej szanownej Kaczki,czyli ile uzyskales/as punktow w tym quizie;P
http://wiadomosci.onet.pl/308,quiz.html
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Garnet pisze:czy wesz wiecej o hymnie od naszej szanownej Kaczki,czyli ile uzyskales/as punktow w tym quizie http://wiadomosci.onet.pl/308,quiz.html
14/16. :D Walnęłam się tylko w pytaniu 7 i 8 (ale w podstawówce umiałam zagrać!). Nawet kiedyś zwiedzałam to całe muzeum hymnu. :D
kwazi pisze:Widok z okna Twojego pokoju - jaki jest a co byś zmienił/a...
Mam widok na duży trawnik, przez który wszyscy łażą na skróty -- ogrodziłabym go płotem i zabroniła wydeptywać. :evil: Poza tym widzę odnowioną przychodnię, niskie bloki, ze dwa wieżowce gdzieś daleko w tle; chyba mi to pasuje. Choć oczywiście wolałabym coś z widokiem na morze. :]
Garnet pisze:mróz czy upał-co wybierzesz?
Chyba jednak upał. Łatwiej się ochłodzić niż rozgrzać.
Pinhead pisze:Najbardziej znienawidzony okres czasu z historii?
Do nauki - każdy. :roll: Nie przepadam za wojnami napoleońskimi; strasznie głupie mundury.
Garnet pisze:w zyciu masz szczescie,czy raczej zawsze/przewaznie masz pecha?
Nie odpowiem, żeby nie zapeszyć. :]
kwazi pisze:Pisemne czy ustne - jakie egzaminy wolisz? Uzasadij...
Zakładając, że jestem przygotowana, to chyba jednak ustne. ^^ Jestem wystarczająco kontaktowa (czytaj: dużo gadam XD), więc mimo ogromnych nerwów i suchości w przełyku zawsze jakoś leci. Poza tym tak się składa, że ustne robią w większości ci ludzie, którzy sami lubią sobie pokonwersować ze studentem. :] Szczególnie miło wspominam jeden exam z zeszłego roku (kulturoznawstwo obaszarów niemieckojęzycznych) - weszłam do sali jako ostatnia, około ósmej wieczór, a facet przepytywał od rana. Byłam przygotowana, ale i tak przez trzydzieści minut rozmawialiśmy sobie - po niemiecku, rzecz jasna - o życiu, pracy, polityce, zainteresowaniach, planach na przyszłość, etc. Ostatecznie doktor zadał mi (jakoś tak mimochodem) może ze dwa pytania egzaminacyjne. Baknęłam ze dwa zdania, też mimochodem, i dostałam piątkę. XD Jak tu nie lubić ustnych.
Pinhead pisze:Twój ulubiony kolor?
Intensywna czerwień, delikatny róż, czerń i biel.

Pytanie: Ubiegłoroczny sukces?
Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

Garnet pisze:w zyciu masz szczescie,czy raczej zawsze/przewaznie masz pecha?
13/16
Lenneth pisze:Ubiegłoroczny sukces?
--------------

Q: Wampir czy wilkołak? Kim wolał/ała byś być? (hehe 100% Wampir)
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
ciemna

Post autor: ciemna »

Pinhead pisze:Q:Najbardziej znienawidzony okres czasu z historii? (osobiście nie nawidze okresu powstań narodowych)
Czas ze szlachtą !!
Pinhead pisze:Q: Wampir czy wilkołak? Kim wolał/ała byś być?
Oczywiście wampir! :D
kwazi pisze:Q:Pisemne czy ustne - jakie egzaminy wolisz? Uzasadij...
Ustne bo wtedy zawsze mogę cos pokręcić popatrzeć na mine oceniajacego i się poprawić :P
Garnet pisze:q-w zyciu masz szczescie,czy raczej zawsze/przewaznie masz pecha?
Szczęście!! Zawsze niewiadomo ze co dostaję dobre oceny... wszelkie braki prac domowych uchodzą mi bokiem... i udaje mi się osiagnąć to co chce! :D

Q: Znienawidzony nawyk u facetów/ u dziewczyn?

Ja nienawidzę jak facet nadużywa słowa: kurde i strasznych szpanerów!!
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Sogetsu pisze:q: masz jakiś ulubiony okres czasu z historii (me: Wiktoriańska Anglia :)
Głębokie średniowiecze, tak około IX - X wieku. Oj, działo się wtedy :grin:.
kwazi pisze:Q: Widok z okna Twojego pokoju - jaki jest a co byś zmienił/a... <o ile nie było>
Jest stodoła. Duża stodoła. Stanowczo za duża stodoła. I tą stodołę bym zmienił :D.
Garnet pisze:q-lubisz 'specerować' po supermarketach?...
Ale tylko tych z pasażami. Czasami przydaje się odprężający window shopping :D.
Lenneth pisze:Pytanie: Ulubiona maskotka/przytulanka z dzieciństwa?
Taki duży, rudy lisek.
Sogetsu pisze:q: jakie masz uprzedzenia?
Młodzież Wszechpolska i inni fanatyczni oszołomi. No i czasem zastanawiam się, czemu jeszcze nie pozwolili strzelać do Niemców na ulicach :twisted:.
Garnet pisze:q-mróz czy upał-co wybierzesz?
Upał.
Pinhead pisze:Q:Twój ulubiony kolor ?
Czarny i niebieski. Ale bardziej czarny.
Pinhead pisze:Q: Wampir czy wilkołak? Kim wolał/ała byś być? (hehe 100% Wampir)
Wilkołak. A dlatego że ładny i włochaty :D.
Pinhead pisze:Q:Najbardziej znienawidzony okres czasu z historii?
Polska szlachecka i rozbiory, do tego szczególnie czasy napoleońskie.
kilmindaro pisze:Q: Znalazłeś/aś kiedys czterolistną koniczynę? I ile jednego dnia najwięcej? (mój rekord: 156 czterolistnych, 37 pięciolistnych, 6 sześciolistnych, i 1 siedmiolistną 8) [uprzedzając pytanie-nie, nie mieszkam w Czernobylu])
A znalazłem nawet kilka niemal naraz, tak z sześć jedneg dnia. Jak nie Czarnobyl, to gdzie są takie plantacje szczęścia :D?

Q: Twój ulubiony nauczyciel/wykładowca ze szoły/uczelni (Me - Ksiądz Darek, maniak komputery, zawzięty gracz, którego lekcje religi polegały na dyskusji jego i ze dwóch osób o nowych grach :D, do tego nauczyciel polaka w licku - to był rzetelny osobnik.)
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”