Quiz o nas samych :]

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
neo rpgomaniak
Kupo!
Kupo!
Posty: 85
Rejestracja: pt 10 mar, 2006 15:22
Lokalizacja: Z domu

Post autor: neo rpgomaniak »

q: ketchup, majonez czy musztarda? co najbardziej piesci Twoje podniebienie?:]
Kethup. Mi ogólnie mało co smakuje, jestem chudy jak szkapa, za to lubię jeść zupki szczególnie rosołek i pieczarkową. I gulasz lubię.
Q:Kto wasztm zdaniem wygra lige mistrzow
Polska!:twisted: Ostatnio mamy pełnię sukcesów. Rząd się rozpdał, a nami rządzi jakże sprawiedliwa, mądra i wszystko wiedząca ręka pana Leppera.
Jak często jesteś i czy lubisz być cyniczny/a?
99% ankietowanych odpowiedziało: Nie rozumeim słowa cyniczny :P Ja jestem, ale nie bez przesady, tak o sobie.

Q:Co byś zmienił/a w swym wyglądzie/charakterze?
Psychotest osobowościowy bez pytań
:P Kto to zrobił?!
Freak

Post autor: Freak »

Włosy na kruczoczarne i naturalnie dłuzsze (przyjdzie z czasem XDD), a w charakterze hmm, moze chcialbym byc nieco mniej porywczy, bo czasami to jest uporczywe:P

Q:Czy uwazasz, ze są ludzie kompletnie bezwartosciowi? Czy jednak sadzisz, ze kazdy czlowiek ma JAKIES wartosci? Swoja wypowiedz uzasadnij :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

nie rozumiem w ogole tego 'bezwartościowi' , kazdy jest czlowiekiem i powinien miec takie same prawa...nawet Ci chorzy psychicznie etc, zyja i czuja i to juz jest ich wartoscia
neo rpgomaniak pisze:Cytat:
Q:Kto wasztm zdaniem wygra lige mistrzow

Polska!:twisted: Ostatnio mamy pełnię sukcesów. Rząd się rozpdał, a nami rządzi jakże sprawiedliwa, mądra i wszystko wiedząca ręka pana Leppera.
przeczytaj jeszcze raz pytanie:]


ser w jakiej postaci lubisz najbardziej? :] <pytanie NIE dla Kwaziego i jemu podobnych:]>

(ja uwielbiam ketchup i serek^^ kiedy pisalam do czego nawet dodaje to pierwsze:D
a sery..mhmm :] (wedliny...uuu... ciekawe czemu tyle ludzi pracujacych przy ich produkcji,nie jada ich :])

jak juz tak piszecie,to mogliscie tez odpowiedziec na pytanie i dac swoje:]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
neo rpgomaniak
Kupo!
Kupo!
Posty: 85
Rejestracja: pt 10 mar, 2006 15:22
Lokalizacja: Z domu

Post autor: neo rpgomaniak »

Garnet pisze:ser w jakiej postaci lubisz najbardziej?
Bleeeeeee. Ser to najochydniejsza rzecz na świecie. Po spróbowaniu jakiego kolwiek, a już o Hohlandzie nie wspomnę, mam głowę nad kiblem :563: . Taka reakcja jak po polizaniu marcepanu XD. Zawsze zastanawiałem się jak smakuje marcepan więc go po cichu polizałem... :547: :500: :513: :rofl: Na dodatek popiłem Liftem jabłkowym :513: :513:
O matko jak sobie to przypomnę...

Q:Jaką potrawę spróbowałeś i czy mniałeś po niej przygody takie jak ja z marcepanem?
Psychotest osobowościowy bez pytań
:P Kto to zrobił?!
medivh

Post autor: medivh »

neo rpgomaniak pisze:Q:Jaką potrawę spróbowałeś i czy mniałeś po niej przygody takie jak ja z marcepanem?
Pierwszy raz gdy sprobowaŁem flaków caŁa noc przy sedesie ...koszmar
Q:Jakie lubicie piwo :564:
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

kwazi pisze:Q: Najgorsza potrawa jaką jadłeś/aś ? Porównaj do czego było podobne w smaku XD
geeez Galette... najohydniejsza rzecz jaką jadłem... smakuje jak karton zamoczony w wodzie, do tego surowe jajko, troche szynki i sera... ohyda
Garnet pisze:ser w jakiej postaci lubisz najbardziej?
w każdej, smażony, topiony, normalny, gortowany, zapiekany... każdy dosłownie każdy. Kocham ser ser ser ser... mniaaaaam
medivh pisze:Q:Jakie lubicie piwo
patriotycznie Lech PILS, Dębowe, portery np. Guinness miaaaaam. oczywiście schłodzone odpowiednio :>
Garnet pisze:q: ketchup, majonez czy musztarda? co najbardziej piesci Twoje podniebienie?:]
najlepiej ketchup i majonez w miksie i musztarda do kiełabsy :] mniaaaaaaam

Q: ulubione perfumy?
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Fahrenheit, drogo troche ale istnieje kilka tańszych wersji na słabszą kieszeń którymi się posiłkuje obecnie. Sam zapach wg. mnie jest unikalny dlatego właśnie go używam.

A piwko - ostatnio już nie wiem jakie preferuje (jeśli chodzi o markę) i dochodzę chyba do wniosku że nie sam trunek (mówimy tutaj tylko o piwie) dodaje smaku tylko sposób w jaki się go podaje, czyli nierozcieńczony boże uchowaj i w pokalu (oby nie puszka).

Wersja plażowa oraz chill-out przewiduje butelkę, wtedy to już dębiak jak się patrzy.

Q:zostaje przy pytaniu z perfumami bo całkiem trafne.
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Awatar użytkownika
wewa
Kupo!
Kupo!
Posty: 30
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 10:41

Post autor: wewa »

Gagarin pisze:Q: ulubione perfumy?
MMM... trudne pytanie. Szczerze, to nie przywiazuje uwagi do tego czy sie psikam czy nie... musi mi sie podobac i koniec. Czesto kradne mojej siostrze Lacosty albo Pymy bo sa calkiem znosne ale tak to byle co.

Q: Pierogi z serem, miesem, grzybami czy jakimis jeszcze innymi wytwornymi farszami? :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

neo rpgomaniak pisze:Bleeeeeee. Ser to najochydniejsza rzecz na świecie. Po spróbowaniu jakiego kolwiek, a już o Hohlandzie nie wspomnę, mam głowę nad kiblem
a teraz jeszcze raz przyjrzyjmy sie mojemu pytaniu
Ja pisze: <pytanie NIE dla Kwaziego i jemu podobnych:]>
..znowu nie czytasz ze zrozumieniem..a ta umiejetnosc bardzo przydaje sie w zyciu..................
wewa pisze:Pierogi z serem, miesem, grzybami czy jakimis jeszcze innymi wytwornymi farszami?
pierogi tylko ruskie oraz serowo truskawkoweXD <mieso..fe;P>


jechales/as kiedy autostopem? jesli tak, to jak czesto i kiedy:)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
wewa
Kupo!
Kupo!
Posty: 30
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 10:41

Post autor: wewa »

Garnet pisze:jechales/as kiedy autostopem? jesli tak, to jak czesto i kiedy:)
Zdarzyło mi sie raz czy dwa razy ale po opowieściach mojej mamy, że każdy kierowca to gwalciciel, jakoś zostalo mi takie spaczenie. Ogolnie jestem za niesmiala na lapanie stopa. No i nigdy mi sie nie dazylo jechac samej. Zawsze z kolezanka albo z kolega.
mmm... co by tu zadac...

Q:Czy kiedyś się wybralaś/eś w podróż wcześniej jej nie planując? Taki spontaniczny wypad gdzieś?
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

wewa pisze:Q: Pierogi z serem, miesem, grzybami czy jakimis jeszcze innymi wytwornymi farszami?
Tylko i wyłącznie ruskie... albo z serem na słodko... mniam :D
medivh pisze:Q:Jakie lubicie piwo
Byle nie rozcieńczone... Lubię piwo z beczki, ale w niektórych lokalach przesadzają :roll: Takie staram się omijać szerokim łukiem, bo po prostu właściciele są zwykłymi oszustami. I dodatkowo nietrudno wyczuć, kiedy piwo jest niepełnowartościowe :] Co do marki, to okocim mocny :D A najlepiej jak dobrze schłodzony :twisted:
Garnet pisze:jechales/as kiedy autostopem? jesli tak, to jak czesto i kiedy:)
Jeżdzę dosyć często. Jak tylko się trochę cieplej zrobiło, to wracam tak do domu co tydzień z uczelni :D Raz, że taniej, a dwa, że o wieeele szybciej ;) Czasami też do innych miejscowości (np. by sobie popływać latem gdzie indziej, a nie tylko w pobliskich jeziorach :D ). Ogólnie jak nie mam żadnego środka lokomocji pod ręką, to zawsze można "na stopa" spróbować ;)
wewa pisze:Q:Czy kiedyś się wybralaś/eś w podróż wcześniej jej nie planując? Taki spontaniczny wypad gdzieś?
Jasne. W zeszłym roku pojechałem spontanicznie nad morze na kilka dni... decyzję podjęłem w sekundach... W zeszłych latach tak na biwaki jeździłem... Spotkanie ze znajomymi a tu nagle rzucamy hasło biwak!!! Wszyscy się szybko pakowaliśmy i w drogę ;)

Q: Chciałbyś/chciałabyś kiedyś dokonać jakiejś rzeczy tylko dla wybrańców (np. zdobyć jakiś wysoki szczyt, przejść przez biegun, opłynąć kulę ziemską etc.)??
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Pytanie źle sformułowane, powinno raczej brzmieć "czy chciałbyś/chciałabyś żeby było Cię na coś takiego stać" i odpowiedź oczywiście brzmi "tak".

Q:w jakim wieku zacząłeś/-ąs używać własnego telefonu? (ja miałem zdaje się 17 lat)
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

Q:w jakim wieku zacząłeś/-ąs używać własnego telefonu? (ja miałem zdaje się 17 lat)
zalezy co rozumiesz przez uzywanie (: ...ja dostałam telefon jak miałam lat 14, głównie dlatego , ze zaczęłam dojeżdzać do szkoły i rodzice chcieli miec ze mną jakiś kontakt ...i tak go nie nosiłam do szkoły, w domu tez z niego nie korzystałam, telefon to dla mnie rzecz zupełnie obojetna, nawet nie wiem jaki miałam i jaki mam obecnie model _^_

Q : opisz wymarzony dom/mieszkanie/ czy gdzie by tam kto,s jeszce sobie wymarzył mieszkac (:

mi się strasznie podobaja malutkie domki gdzieś nad jeziorem, wykończone w drewnie, taka przytulna norka z kominkiem ^___^
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
wewa
Kupo!
Kupo!
Posty: 30
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 10:41

Post autor: wewa »

Ireth pisze:Q : opisz wymarzony dom/mieszkanie/ czy gdzie by tam kto,s jeszce sobie wymarzył mieszkac (:
buhahahha....
jak bylam mala to obejrzalam totora i sie zakochalam w tamtym domu. Dokladnie taki bym chciala miec. Stary, rozsypujacy sie, z piekna lazienka:D, kolo DUZE drzewo i super sasiad :lol:
spokojnie, cichutko, milutko, na wsi... normalnie cudo!
Q:jak mieszkacie...? chodzi mi o to czy z rodzicami, w akademiku, sami itp.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

wewa pisze:Q:jak mieszkacie...? chodzi mi o to czy z rodzicami, w akademiku, sami itp.
Sama. (chwalmy Pana pod niebiosa)

Q: Serial jaki ogladałeś/aś jak miałeś/aś te 10 lat, a do którego niechętnie sie przyznajesz? (nie uznaję: nie było takiego, nie powiem)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”