Quiz o nas samych :]

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

q-czy wziełabyś/wzialbyś udzial w Takeshi's Castle?XD i jaka jest Twoja ulubiona konkurencja
Kawaiii! ^____^' jasne że tak... Fajny był labiryny i walki sumo :) Ale najchętniej przebiegł bym się po tych "liściach wodnych" -niektóre z nich były fałszywe i pewno bym się lekko podtopił ;)
Go Go Yubari pisze:Q: Jakbyś na 1 dzień dostał/a najwyższą władze na Krypcie, co byś zrobił/a? ;)
Absolutnie NIC! :)
Lenneth pisze:Miałe/aś kiedyś ambicję, żeby zostać politykiem? Kiedy? Przeszło już, czy jeszcze nie? Jaka opcja, jaki szczebel? Dlaczego tak albo nie? Rozwiń wypowiedź. :]
Mimo, że studiuje politologie (a może przede wszystkim dlatego ;) ) nie mam takich ambucji. IMO polityka musi cechować wiele atrybutów, których ja nie posiadam. Wydaje mi się też, że moje pomysły/przekonania nie miałyby wystarczającej siły przebicia. Zresztą droga do poważnej polityki jest długa i stosunkowo wyboista - i aby ją przebyć musiałbym zacząć się starać już dawno temu ;) Reasumując - nie, nie mam ambicji bycia politykiem i nigdy nie miałem ^___^. Skoncentruje się na opisywaniu procesów politycznych... przynajmniej do obrony magisterki _^_

Q: Jak często odwiedzasz stomatologa? Idziesz gdy musisz - czy regularnie chodzisz na kontrole i masz spokój z bolesnymi zabiegami?
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Jaco pisze:. Ale jak miałbym już wybrać to chyba te łapy- co się rzuca na jakiś numer czy coś :] Ja kcem to jeszcze kiedyś obejrzeć :(
dla mnei tez najlepsze byly łapy :D
btw.mam troche tych odcinkow nagrane;) (juz paru osobom je przesyłałam,min. z krypty;) wiec jakby co to zapraszam;P ..wlasnie sciagam kolejne odcinki...o.O :lol: (na sieci p2p jest ich troche,wiec mozesz sam tez poszukac jakby co:))
kwazi pisze:Jak często odwiedzasz stomatologa? Idziesz gdy musisz - czy regularnie chodzisz na kontrole i masz spokój z bolesnymi zabiegami?
bardzo nie-czesto ;) ide tylko jak mnie boli,gdzies mam kontrole;) <moja kolezanka kiedys poszla ot tak sprawdzic stan zebow,to babka na nia oczy tak :shock: ,po co przyszla skoro zeby ma zdrowe -_->
ale odkad jest u nas mila pani stomatolog,niema tak zle:) ostatnio bylam chyba w styczniu;P ..ta..mialam 2 zeby do leczenia..tak to jest jak sie odklada....


Q-w srodkach komunikacji miejskiej najczesciej siadasz czy wolisz stac?a co za tym idzie gdy podjezdza autbus rzucasz sie zaraz na wolne miejsca?XD (u mnie na pierwszym przystanku spod dworca to jak autobus podjedzie to masakra :lol:) oraz-gdy starsza pani chrzaka Ci nad glowa to ustepujesz miejsca?;P[/u]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

kwazi pisze:Jak często odwiedzasz stomatologa? Idziesz gdy musisz - czy regularnie chodzisz na kontrole i masz spokój z bolesnymi zabiegami?
Co pół roku chodzę na fluoryzację, lubię swoją przychodnię i dentystkę. A od jakiegoś czasu wyrzynają mi się ósemki, więc mam kolejny powód do biegania na kontrolę.
Z bolesnymi zabiegami mam spokój, odkąd nauczyłam się magicznych słów 'poproszę znieczulenie'. :wink:
Garnet pisze:Q-w srodkach komunikacji miejskiej najczesciej siadasz czy wolisz stac?a co za tym idzie gdy podjezdza autbus rzucasz sie zaraz na wolne miejsca?XD (u mnie na pierwszym przystanku spod dworca to jak autobus podjedzie to masakra) oraz-gdy starsza pani chrzaka Ci nad glowa to ustepujesz miejsca?
Najczęściej to nie mam wyboru. >_< U mnie w godzinach szczytu to ma się co najwyżej wybór między postawieniem na podłodze obu stóp, jednej, albo żadnej. :lol: Dziś jak o czwartej jechałam na basen, kierowca nie mógł zamknąć drzwi, bo wystawał mój tyłek, ale ja się uparłam, że nie będę czekać na następny autobus. I jak już pojechaliśmy, stałam samymi czubkami palców na ostatnim stopniu, z twarzą wepchniętą w plecy gościa przede mną. Ach, uroki komunikacji miejskiej. ^^ Tak jest niemal codziennie. ^^
Ale kiedy tylko mogę, siadam. :twisted: Chrząkających staruszek najzwyczajniej w świecie nie słyszę - obowiązkowo mam słuchawki w uszach i gapię się w szybę. Jak zauważę kogoś, kto naprawdę potrzebuje miejsca, wtedy oczywiście wstaję.
A moherowemu beretowi nie ustąpię dla zasady.


Pytanie: Ile godzin snu potrzebujesz codziennie? A ile śpisz tak naprawdę? :]
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Go Go Yubari pisze:Q: Jakbyś na 1 dzień dostał/a najwyższą władze na Krypcie, co byś zrobił/a? ;)
Nie rozumiem, jaką "władzę" można mieć na forum, oprócz zwykłych spraw administracyjnych O_o Przejrzałabym kilka topiców i poszła grać, albo rysować _^_
Garnet pisze:Q-w srodkach komunikacji miejskiej najczesciej siadasz czy wolisz stac?a co za tym idzie gdy podjezdza autbus rzucasz sie zaraz na wolne miejsca?XD (u mnie na pierwszym przystanku spod dworca to jak autobus podjedzie to masakra :lol: ) oraz-gdy starsza pani chrzaka Ci nad glowa to ustepujesz miejsca?;P[/u]
Przeważnie nawet nie chce mi się rozglądać za miejscem siedzącym- chyba,ze jestem baardzo zmęczona, siadam. Chrząkających bab nie znoszę, ale ustępuję miejsca, żeby mieć święty spokój

Q: W jaki sposób okazujesz złość na drugą osobę? Mamroczesz pod nosem i odpuszczasz kłótnie, czy wyrzucasz z siebie wszystko, co Ci leży na sercu?
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

najczesciej ignoruje ja,nie odzywam sie do niej,a na gg udaje,ze wiadomosci nie dochodza
...zreszta wyznaje zasade,ze czas leczy rany...przemysli człek i od razu inne spojrzenie na sprawe.


mieszkanie na ostatnim pietrze w wieżowcu...
-to jest to-moje marzenie :D full wypas :D :D piekny widok z gory etc:) (osobiscie-moje marzenie z dziecinstwa ;) )
-nigdy w zyciu, katorga (strach pomyslec o zepsutej windzie),nie mowiac o widoku zza okna...brrr..
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Lenneth pisze:Anyway...
Miałe/aś kiedyś ambicję, żeby zostać politykiem? Kiedy? Przeszło już, czy jeszcze nie? Jaka opcja, jaki szczebel? Dlaczego tak albo nie? Rozwiń wypowiedź. :]
Nigdy przenigdy nie chciałbym zostać politykiem... "Mimo, że studiuję politologię... ;) " To "zajęcie" jest straszne dla kogoś z moją moralnością... Po prostu nie mam cech porządanych u polityka. Jest to bardzo plugawy "sport" i moje przekonania oraz racje nie miałyby tam prawa bytu. I jest dokładnie tak jak kwazi mówi, droga wiodąca do celu jest bardzo skomplikowana :] Trzeba się starać budować swój status od najmłodszych lat (chyba, że da się "stworzyć" wizerunek, ale do tego potrzeba pewnych atrybutów... no i oczywiście wybrać stosowny elektorat... czego pewne osoby nie omieszkały zrobić :roll: ) Jeżeli nawet chciałbym nim zostać, to teraz jest najwyższy czas, bym wybrał swoją opcję... Jednak tego nie uczynię ;) Już teraz widzę wśród moich znajomych z kierunku "zboczenie" na punkcie wybranej drogi... Czasami nawet jak się zrodzi jakaś dyskusja na tematy polityczne, to widać u niektórych wręcz fanatyzm. Nieraz brakuje naprawdę mało, by skoczyli sobie do gardeł z rykiem szarżującego niedźwiedzia. Jak ogląda się to w roli widza, to wnioski nasuwają się same... Brak u takich osób zrozumienia osoby stojącej w opozycji, brak podejścia do sprawy na spokojnie kierując się wyciaganiem wniosków z wypowiedzi przeciwnika i na tej podstawie budować swoje kontrargumenty... Już w takim młodym wieku widać u nich "klapiki" przesłaniające im rzeczywistość i zdrowo-rozsądkowe podejście do sprawy. Jest to naprawdę przykre... Nie jest to oczywiście regułą, ale tak zachowuje się zdecydowana większość. Brak tolerancji i stosowanie argumentu siły (np. wyciąganie jakichś wpadek i ich namolne wciskanie do rozmowy, zwalanie winy etc.) zamiast siły argumentów... Ehhh szkoda o tym gadać...
Na zakończenie dodam jeszcze, że ubolewam nad stanem świadomości i poziomem wykształcenia naszych polityków... jest to normalnie żenujące i wołające o pomstę do nieba... Jedyne to dodać "Boże widzisz a nie grzmisz..."
kwazi pisze:Q: Jak często odwiedzasz stomatologa? Idziesz gdy musisz - czy regularnie chodzisz na kontrole i masz spokój z bolesnymi zabiegami?
Chodzę regularnie na kontrole. Jak narazie nie miałem ani problemów ani bolesnych zabiegów. Wiadomo lepiej zapobiegać niż leczyć :D
Garnet pisze:Q-w srodkach komunikacji miejskiej najczesciej siadasz czy wolisz stac?a co za tym idzie gdy podjezdza autbus rzucasz sie zaraz na wolne miejsca?XD (u mnie na pierwszym przystanku spod dworca to jak autobus podjedzie to masakra :lol: ) oraz-gdy starsza pani chrzaka Ci nad glowa to ustepujesz miejsca?;P[/u]
Zazwyczaj stoję... Mam dosyć "staruszek" świdrujących mnie wzrokiem i ponaglających do ustąpienia miejsca... I taka pojedzie 1 przystanek, a później pół ałtobusu musi wyjść, by mogła "szanowna madame" też go opuścić :lol: No i dodatkowo jak raz odpowiedziałem jednej takiej nachalnej, że "Kto pierwszy ten lepszy" to o mało co mnie nie zabiła i dodatkowo nazwała "bandytą", "pomiotem szatana" i jescze trochę :lol:
Lenneth pisze:Pytanie: Ile godzin snu potrzebujesz codziennie? A ile śpisz tak naprawdę? :]
Śpię zazwyczaj 7 godzin na dobę. Nieraz "siły wyższe" zmuszają mnie do dłuższego "odpoczynku" :lol: albo krótszego (jeżeli nie żadnego ;) )
Ivy pisze:Q: W jaki sposób okazujesz złość na drugą osobę? Mamroczesz pod nosem i odpuszczasz kłótnie, czy wyrzucasz z siebie wszystko, co Ci leży na sercu?
Jest to zależne, kim ona dla mnie jest: nieznajomym, znajomym, przyjacielem, rodziną czy moją dziewczyną (ale mi sie zrymowało na koniec :lol: ) Bliskiej mi osobie staram się nie robić przykrości, więc załatwiam to na spokojnie (Noo chyba, że sytuacja ekstremalna ;) ). Jeżeli danej osoby nie znam, lub znam ją słabo, to hulaj dusza :twisted:

Garnet pisze:mieszkanie na ostatnim pietrze w wieżowcu...
-to jest to-moje marzenie :D full wypas :D :D piekny widok z gory etc:) (osobiscie-moje marzenie z dziecinstwa ;) )
-nigdy w zyciu, katorga (strach pomyslec o zepsutej windzie),nie mowiac o widoku zza okna...brrr..
Hmm nie wiem... ale zepsuta winda zmusza nas do wejścia po schodach XD. Jaka to możliwość do treningu... wleźć tak na 20 piętro. Moje marzenie XD Szkoda, że mieszkam przy samej ziemi :lol:

Q: Jak uważasz, czy spowiedź u księdza jest w ogóle potrzebna?? (dla mnie to bezsens... jak można spowiadać się osobie, która jest takim samym grzesznikiem jak ja; popełniającym te same (albo i gorsze) błedy... )
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Lenneth pisze:Erelen, wróć!!!!!
Erelen wrócił XD LOL
Garnet pisze:Q-w srodkach komunikacji miejskiej najczesciej siadasz czy wolisz stac?a co za tym idzie gdy podjezdza autbus rzucasz sie zaraz na wolne miejsca?XD
Jak jest miejsce to zależy od:
a) jak się czuję
b) jaki mam humor
etc.
Jak czuję się źle to mam zły humor i wtedy...bac się babcie, bo nie ustąpię, a jak mnie taka z łokcia to jaj jej kurczaki żółte.... no! ><'
Ogólnie jak widze, ze miła, to ustępuję. Moherowy nie ma szans XD
Lenneth pisze:Pytanie: Ile godzin snu potrzebujesz codziennie? A ile śpisz tak naprawdę? :]
Potrzebuję 20, a sypiam od 3 do 12 srednio...Jak Bozia da XD
Cierń pisze:Q: Jak uważasz, czy spowiedź u księdza jest w ogóle potrzebna??
Nie. Dlatego już od lat się nie spowiadałam. Może dlatego, ze moja wiara bardzo jest zachwiana. Z jednej strony stoje silnymi, ateistycznymi nogami na Ziemi, a z drugiej lubię czasem powierzyć, ze "tam gdzieś jest ten drań, który może czasem mnie wesprze". Nie uznaje kościoła tak czy inaczej. Zbyt wiele zakłamania, polityki, pedofilli, Ojca Dyrektora i moherów.

Q: Ulubiona scena miłosna w filmie? ;)
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Cierń pisze:Q: Jak uważasz, czy spowiedź u księdza jest w ogóle potrzebna?? (dla mnie to bezsens... jak można spowiadać się osobie, która jest takim samym grzesznikiem jak ja; popełniającym te same (albo i gorsze) błedy... )
A co to jest spowiedź? :lol: Oczywiście mi jest zbędna. Ale jeśli komuś jest to potrzebne to why not?
Go Go Yubari pisze:Q: Ulubiona scena miłosna w filmie? ;)
"Di Carpio" idący pod wode (o ile to scena miłosna...) :lol: XD A tak poważnie nie mam jakiejś jednej ulubionej sceny - może dlatego że nie zwracam na takie aspekty filmu większej uwagi 8) "Acha! Nieczuły samiec!" -zakrzyknienie... i macie racje :twisted: W pamięci utkwiła mi tylko końcowa scena pożegnania z "Cassablanci" (w sumie nie wiem czy to też można do miłosnych zaliczyć - na pewno ckliwa XD).

Q: Czy od czasu do czasu lubisz odświerzyć sobie stare gierki (mam tu na myśli naprawde stare pozycje-klasyki na PSX i gry na PC z polowy lat 90tych)? Jeśli taki - jakie by to "szpile"? ;)
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Ile godzin snu potrzebujesz codziennie?
10
A ile śpisz tak naprawdę? :]
3 przez cały ostatni tydzień. Ostatnio przestałem zwracać na to zupełnie uwagę. Zaraz jak strzele kimę to wstane w przyszłym miesiącu.
Q: Jak uważasz, czy spowiedź u księdza jest w ogóle potrzebna?? (dla mnie to bezsens... jak można spowiadać się osobie, która jest takim samym grzesznikiem jak ja; popełniającym te same (albo i gorsze) błedy... )
Sam już nie pamiętam kiedy się spowiadałem i naprawdę nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze mi ten "zaszczyt przypadnie".
Q: Czy od czasu do czasu lubisz odświerzyć sobie stare gierki (mam tu na myśli naprawde stare pozycje-klasyki na PSX i gry na PC z polowy lat 90tych)? Jeśli taki - jakie by to "szpile"?
Aż tak zupełnie stare może nie, ale tytuły takie jak "Warcraft 2","legacy of kain blood omen","chrono trigger","resident evil 2" i inne rupiecie przewijają się przez mojego kompa od czasu do czasu.

q:słoneczny dzień czy noc i rozgwieżdżone niebo
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Ależ Wy dużo tego snu potrzebujecie. :shock: Sześć-siedem godzin wystarcza mi do pełnego szczęścia, a niektórzy tu piszą, że dziesięć-dwanaście to jest to. O.o;
Ivy pisze:W jaki sposób okazujesz złość na drugą osobę? Mamroczesz pod nosem i odpuszczasz kłótnie, czy wyrzucasz z siebie wszystko, co Ci leży na sercu?
Lubię się wygadać/wykrzyczeć, nie znoszę niedopowiedzeń i sytuacji, w której dwie osoby się do siebie nie odzywają, czasem bez podania wyraźnej przyczyny.
Garnet pisze:mieszkanie na ostatnim pietrze w wieżowcu...
-to jest to-moje marzenie full wypas piekny widok z gory etc (osobiscie-moje marzenie z dziecinstwa )
-nigdy w zyciu, katorga (strach pomyslec o zepsutej windzie),nie mowiac o widoku zza okna...brrr..
Jakiś czas temu miałam okazję wybierać dla siebie mieszkanie (bez ekscytacji, pewnie i tak zostanie na papierze) i zdecydowałam się na piąte piętro, czyli gdzieś po środku. Ale w głębi duszy marzy mi się jakiś penthouse i widoki jak ze szczytu drapacza chmur. XD
Inna rzecz, że boję się windy i do swoich przyjaciół (osme piętro, dziesiąte piętro, różnie bywa) zawsze wchodzę na piechotę. XD
Cierń pisze:Jak uważasz, czy spowiedź u księdza jest w ogóle potrzebna?? (dla mnie to bezsens... jak można spowiadać się osobie, która jest takim samym grzesznikiem jak ja; popełniającym te same (albo i gorsze) błedy... )
Nigdy nie lubiłam chodzić do spowiedzi, parę razy natknęłam na koszmarnych spowiedników. Ale trafiali się też mili. Jestem konserwatywna, zostawiłabym spowiedź po staremu. Trzeba wiedzieć do którego księdza chodzić, i tyle. A że ksiądz też popełnia błędy, wcale mi nie przeszkadza - przecież jest człowiekiem. Jeśli nie grzeszy z rozmysłem, sam się spowiada i żałuje, wszystko jest ok. Nie można patrzeć na cały kler przez pryzmat Rydzyka i innych pseudo-księży.
Go Go pisze:Ulubiona scena miłosna w filmie?
Jak na złość przypominały mi się właśnie wszystkie możliwe filmy z Grantem - nie znoszę Granta. -_-
Bo ja wiem... ostatnio w TV znowu puszczali 'Pretty Woman', tam są ładne sceny. :wink:
Dante pisze:słoneczny dzień czy noc i rozgwieżdżone niebo
Zdecydowanie słoneczny dzień. Mam w genach zapisany atawistyczny lęk przed ciemnością - tzn. nieswojo się czuję pod gołym niebiem po zmroku (...a może to tylko zasługa życia w mojej dzienicy? XD)


Pytanie: Jakie czytasz gazety?
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Lenneth pisze:Pytanie: Ile godzin snu potrzebujesz codziennie? A ile śpisz tak naprawdę? :]
Potrzebuję 12. I tyle (lub coś koło tego) śpię w weekendy. A tak, gdy trza wstać do szkoły to śpię ok 7 godzin.
Garnet pisze:mieszkanie na ostatnim pietrze w wieżowcu...
Mieszkam na 4 piętrze (najwyżej w moim bloku - bez windy, bo po co) i nie chciałbym tu mieszkać :P W zimie ciągnie od dachu, ludzie przychodzą spoceni i zdyszani :P Potem jęczą, czemu tak wysoko mieszkam :P
kwazi pisze:Czy od czasu do czasu lubisz odświerzyć sobie stare gierki (mam tu na myśli naprawde stare pozycje-klasyki na PSX i gry na PC z polowy lat 90tych)? Jeśli taki - jakie by to "szpile"?
Zwykle jak mnie taka ochota najdzie to łupię w gierki z Commodorca :] Czasami też sobie przechodzę Chrono Triggera z włączonym turbo mode na SNESie :D Gra się kończy po ok 2 h.
Lenneth pisze:Jakie czytasz gazety?
To zależy co kumpel przyniesie do szokły :] (zwykle wyborczą, czasami Nową Trybunę Opolską). U mnie nikt w domu gazet nie kupuje - tylko raz w tygodniu coś z programem TV. Jeżeli do gazet zaliczamy czasopisma to już 3 rok prenumeruję PSX Extreme :] (ale mi 3 breloka nie przysłali :/ ;) )

-> (myśli już 10 minut, chce iść wreszcie spać :P ) Czy czujesz jakieś przywiazanie do jednej marki ciuchów, artykułów spożywczych, czy sprzętu i tylko tego producenta produkty kupujesz (bądź też nigdy nie kupisz)? (ja np. mam uczulenie na LG i już nigdy nie kupię żadnych słuchawek Philipsa :P )
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Lenneth pisze:Pytanie: Jakie czytasz gazety?
Najczęściej czytam "Politykę", nieraz zdaża mi się poczytać "Newsweek", "Forum". Z dzienników to "Rzeczpospiltą" (chociaż jej poziom na przestrzeni lat spadł) bądź "Wyborczą" (no i oczywiście tutejszą, czyli "Lubuską"). Dzienniki typu "Trybuna" i "Nasz dziennik" uważam za zbyt tendencyjne i przesycone "przekolorowanymi" wiadomościami, więc staram się omijać je szerokim łukiem. Dodatkowo mierzi mnie to, że ludzie zazwyczaj ograniczają się do tylko jednej gazety... kiedy najlepiej jest skonfrontować opinie różnych dziennikarzy piszących do różnych czasopism, dzienników. Wtedy ma się pełniejszy obraz... ale co ja tu znowu będę wywody pisał ;) (aha i mam nadzieję Lenneth, że chodziło Tobie głównie o prasę, a nie tylko o same gazety ;) )
Jaco pisze:Czy czujesz jakieś przywiazanie do jednej marki ciuchów, artykułów spożywczych, czy sprzętu i tylko tego producenta produkty kupujesz (bądź też nigdy nie kupisz)? (ja np. mam uczulenie na LG i już nigdy nie kupię żadnych słuchawek Philipsa :P )
Nidgy (nie mów nigdy :lol: ) nie kupie słuchawek innych niż Sony... Jakość dźwięku z nich wypływająca jest krystaliczna, natomiast sam dźwięk mocny i dobrze stonowany (no dobra telewizor też mam Sony, playera Sony, wieżę Sony... ale to dzieło przypadku :lol: )

Q: Lubisz wygrzewać się na słońcu, pływać?? (chcę by było gorąco i nad jezioro pojechać... ;) ojoj )
Ostatnio zmieniony czw 13 kwie, 2006 08:33 przez Cierń, łącznie zmieniany 1 raz.
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Dante pisze:q-czy wziełabyś/wzialbyś udzial w Takeshi's Castle?XD i jaka jest Twoja ulubiona konkurencja :lol:
<pytanie rzecz jasna, tylko dla tych,co ogladali;P>
Ja prócz łapek chciałbym pobiegać w labiryncie ( XD ) no i oczywiście postrzelać z człoga i zabić samego Takeshiego !! ^_^'

Ps. Nigdy nie chciałym na sufring wchodzić, albo między te kłody... brrr...
Jaco pisze:Kogo z byłych kryptowiczów Ci najbardziej brakuje?
Koki. Nienormalny_PS2.
Go Go Yubari pisze: Q: Jakbyś na 1 dzień dostał/a najwyższą władze na Krypcie, co byś zrobił/a?
Pousuwałbym wszystkie konta :lol:
Garnet pisze:Q-w srodkach komunikacji miejskiej najczesciej siadasz czy wolisz stac?a co za tym idzie gdy podjezdza autbus rzucasz sie zaraz na wolne miejsca?XD (u mnie na pierwszym przystanku spod dworca to jak autobus podjedzie to masakra :lol: ) oraz-gdy starsza pani chrzaka Ci nad glowa to ustepujesz miejsca?;P[/u]
jeśli już jeżdżę to cóż, u mnie autobusy są puste... :wink:
Lenneth pisze: Pytanie: Ile godzin snu potrzebujesz codziennie? A ile śpisz tak naprawdę? :]
śpię od 1.00 do 7.00. Wychodzi 6 godzin.
Garnet pisze: mieszkanie na ostatnim pietrze w wieżowcu...
Moge mieszkać, ale pod jednym warunkiem: niech ktoś wymyśli coś, czym się dostanę na samą górę bez zmęczenia pod warunkiem że nie będzie to winda >.<'
Ivy pisze:W jaki sposób okazujesz złość na drugą osobę? Mamroczesz pod nosem i odpuszczasz kłótnie, czy wyrzucasz z siebie wszystko, co Ci leży na sercu?
Nie odzywać się. Nakrzyczeć, no a czasem nawet rękoczyn się zdarzał.
Cierń pisze: Q: Jak uważasz, czy spowiedź u księdza jest w ogóle potrzebna?
Spowiadam się, ale fakt faktem czuję się nieswój mówiąc o swoich sprawach dla osoby, której imienia nawet nie znam.
Go Go Yubari pisze: Q: Ulubiona scena miłosna w filmie?
Nie kojarzę.
kwazi pisze: Q: Czy od czasu do czasu lubisz odświerzyć sobie stare gierki (mam tu na myśli naprawde stare pozycje-klasyki na PSX i gry na PC z polowy lat 90tych)? Jeśli taki - jakie by to "szpile"?
Czasem, ale na tyle żadko że nie wiem co to mogłoby być. Po ostatnich remanentach w ogóle nic nie chce odtwarzać tak a pro po. :lol:
Dante pisze: q:słoneczny dzień czy noc i rozgwieżdżone niebo
Noc. Ale najlepszy jest zamglony, chmurny dzień. Ach, na polach to jest najładniejsze ^^
ps. Swoją drogą ostatnio pojechałem rowerem na wycieczkę krajoznawczą po lokalnych kopcach. Wlazłem na pierwszy z nich i tak mnie kleszcze oblazły że z kolegą zwiewaliśmy że hej! XD :lol: juz wiecej nie ma krajoznawczych wycieczek :lol:
Lenneth pisze: Pytanie: Jakie czytasz gazety?
Nie zwykłem.
Jaco pisze:Czy czujesz jakieś przywiazanie do jednej marki ciuchów, artykułów spożywczych, czy sprzętu i tylko tego producenta produkty kupujesz (bądź też nigdy nie kupisz)?
Eee, raczej nie chyba. W kompie mam monitor i nagrywarke LG. Co tam jeszcze masowego... Ew. mam reeboka plecak i jakieś sterty koszul, anyway przywiązuję się najbadziej do firmowych butów ^_^' To mój konik XD Pamiętam jak w łomży cały dzień spędziłem na wyborze butów :lol: Ech... ;)

[ Dodano: Czw 13 Kwi, 2006 09:33 ]
Q: Kogo ci jest bardziej żal podczas twojej śmierci: ciebie, bo odchodzisz z tego świata, czy innych bo będą za tobą tęsknić? Cóż za pytanie ;)
glamorous vamp
Awatar użytkownika
neo rpgomaniak
Kupo!
Kupo!
Posty: 85
Rejestracja: pt 10 mar, 2006 15:22
Lokalizacja: Z domu

Post autor: neo rpgomaniak »

Boni pisze:Q: Kogo ci jest bardziej żal podczas twojej śmierci: ciebie, bo odchodzisz z tego świata, czy innych bo będą za tobą tęsknić? Cóż za pytanie
Zabrzmi to samolubnie, ale bardziej mi żal siebie by było. Tamci jeszcze będą mieć świetlaną przyszłośźć, a ja nie będę mógł już nic zrobić, ani nie napisać na kryptę 8)

Q: Jesteś gniewalski/a ?
Psychotest osobowościowy bez pytań
:P Kto to zrobił?!
Awatar użytkownika
wewa
Kupo!
Kupo!
Posty: 30
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 10:41

Post autor: wewa »

neo rpgomaniak pisze:Q: Jesteś gniewalska ?
Nie bardzo. Oczywiscie nie mówię tutaj o takich przypadkach, kiedy np. ktoś mnie budzi rano, bo wtedy za siebię nie ręcze i różne głupoty mówię w niepochamowanej furi.
Ale zdarza mi sie kiedy mam zły humor zrobić komuś krzywdę... W sumie jestem bardzo pokojowo nastawiona osoba............ chyba :D
Q: Jak sie odbija na otoczeniu wasz zły humor?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”