Advent Children

Jedna z najsłynnieszych części serii Final Fantasy, która doczekała się wielu rozszerzeń w postaci gier i filmów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

hmmm..Kontrat Twoj temat usunelam-to w ramach wyjasnien,jakbys nie czytal wczesniejszego mego postu...

hmm...Coat pewno chcial powiedziec ze ludzie sa z natury leniwiw...wiec rozumiesz jak cos to tutaj tylko bedziemy o tym pisac...a jak bedziesz chcial sie czegos dowiedziec to przchodzisz na krypte i przegladasz watek...

co do clouda..hmm...jak pisza w newsie ma byc kolo 20 ososb,to tifa pewno bedzie....ale osobiscie zawsze bylam po stronie aeris...no ale wiadomo ze ich zwiazak nie jest mozliwy...
Awatar użytkownika
coat
Kupo!
Kupo!
Posty: 149
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:42
Lokalizacja: Piła

Post autor: coat »

kontrat - to, ze jestem dziwny to wiem, ale na klawiaturze jako tako pisac umiem :x no i powiedzialem o co chodzi tak ladnie, ze jakos garnet zrozumiala :)
dobra...moglem to jakos wypunktowac, ale czepiasz sie nie wiedzac, ze sam robisz bledy, tak jak to powiedzial o tobie Koki...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

..nio fakt...a poza tym kazdemu zdarzaja sie literowki przecie (kazdy tez ma inny styl pisania...co zreszta widac ;) )
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Ciekawe czemu podczas walki z tym gościem Cloud ma dobry Buster Sword a jak juz go wbija w ziemie taki uflejony.... moze to jest scenka z konca filmu?
Awatar użytkownika
coat
Kupo!
Kupo!
Posty: 149
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:42
Lokalizacja: Piła

Post autor: coat »

pewnie jest z konca, jak cloud wycial w pien wszystkich zlych, wbijajac rezygnuje z dalszej walki w imie dobra :)
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Jeszcze w tle stoi motorek wtedy, chyba mu się spodobał ;) :D
Awatar użytkownika
coat
Kupo!
Kupo!
Posty: 149
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:42
Lokalizacja: Piła

Post autor: coat »

ba! kazdemu taki moter by sie spodobal, ale to nie moteor tylko harley :)
ciekawe, czy w filmie tez postacie beda wchodzic "w siebie" :lol:
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Lets stick together team :lol:
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

lol :D...nie przesadzajcie ;)

hmm..a ten sword to wyglada jakby zardzewialy ;)
Awatar użytkownika
coat
Kupo!
Kupo!
Posty: 149
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:42
Lokalizacja: Piła

Post autor: coat »

juz dawno mu to mowilem :x uzywaj hammeraida cloud!, ale nie, nie cloud mastah i sam wie lepiej, ze zwykly odkuzac sobie poradzi...

jeszcze film nie wyszedl, a juz pelno bledow :)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

..odkurzacz do miecza..hmm...:)
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Motor oficjalnie nazywa się Fenrir, a Cloud podczas trailera ma 3 zupełnie inne miecze, też coś czytałem że Zack ma grać jakas tam role w filmie ale to według mnie chyba jakies gupi wymysł bo info mam z FFU
Awatar użytkownika
coat
Kupo!
Kupo!
Posty: 149
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:42
Lokalizacja: Piła

Post autor: coat »

co do motora to moga go nazwac jak chca, ale w pozostale informacje z tego newsa na ffu trudno mi uwierzyc :roll:
kontrat

dluuugi post

Post autor: kontrat »

mi osobiscie (po screenach) film juz sie troche nie podoba nie iwdzialem jeszczer trailera ale wkrotce obadam nie podoba mi sie sephirot w grze wygladał zajebiscie a tu? jak jakas baba i stroj ma do bani cloud powinien 3mac ten miecz w 1 rece a nie w 2 i to tak wyglada jakby ledwo dał rade do trzymac, mam nadzieje ze chociaz aeris bedzie dała rade swój staff utrzymac ( o ile nie zmienia jej broni na wogole jakas inna) ogolnie to tlyko cloud na razie fajnie wyglada (zobaczymy jak inni beda wygladali0

ps nie chodzilo mi o przesyalnie jakis plikow czy co ludzie! bez przesady nie mozecie linka przeslac na forum ? sory coat ale wtedy dola mialem mam nadzieje ze sie nie gniewasz
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

ps.macie tu fajnego screena :)
http://www.aniphelia.net/sara/secret.jpg

co do tego zacka...teraz pelno plotow jest...wiadomo ze bedzie kolo 20 postaci...czytajac rozne tego typu rzeczy: osoba walczaca z cloudem nie jest tak naprawde sephi..hhmm..aeris..przecie ona...i niby jaim cudem mialaby walczyc w naszej druzynie...a przeczytalam inna plote ze niby ta ososba w bilaym plaszczu jest aeris..heh
co do miecza...a Ty bys taki utzrymal w 1? :D
..co za problem daj sobie linka do forum do ulubionych...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy VII”