Ikonki - Materii i Slotów z FF7 (HD)

Jedna z najsłynnieszych części serii Final Fantasy, która doczekała się wielu rozszerzeń w postaci gier i filmów.

Moderator: Moderatorzy

Atard

Ikonki - Materii i Slotów z FF7 (HD)

Post autor: Atard »

Witam, mam pytanie....

Przejrzałem już forum, czy znajdują się tu jakieś arty ikonek z Materiami, ale niestety nic nie ma.

A chcę zapytać, osobę która wstawiła na stronie, do opisu gry...

Hack ‘n 4x Cut

Obrazek

Obrazki, z tymi screenami Materii i Slotów, Czy możecie mi napisać skąd pochodzą te screeny ????

Zgaduje ze to z jakiegoś MODA do wersji PC-towej Finala. Gdzie to mogę znaleźć ????

Z góry dzięki za wszelką Pomoc.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Pomysł był mój i powstał na podstawie normalnego screena ekranu ekwipunku w Menu FF 7. Wykonanie od strony graficznej jest autorstwa Krakersa i prawdę mówiąc nie wiem jakim programem to wykonał.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Atard

Post autor: Atard »

Dzięki za odp, tak się bawiłem moimi darmowymi programami, i zrobiłem takie tam ikonki, nawet zrobiłem zrzut z mojego finala, przez emu na PC. Ale nie mogę uzyskać takiego świetnego wizualnego efektu.

Udało mi się dodać ikonkę zielonej materii ale nie ma tej ostrości kolorów, i nie wiem jak zrobić te (ciemne gniada).... Ogółem mam kilka różnych ikonek materii ale słaby jestem w grafice.

Od lat, zbieram sobie różne upiększacze z FF7, którymi zastępuje np. emoticony albo wciskam je gdzie się da..... Niestety nie ma nigdzie takich fanowskich ikonek, którymi można by np. foldery na pulpicie zmienić w kolorowe materie......

Jeśli ktoś coś ma albo mógłby mi doradzić, jak to sprawnie zrobić (fonty z ff7 są chociaż trudniej było by to zrobić, ale iconek, próżno szukać nawet na DeviantArt).

[ Dodano: Wto 11 Paź, 2016 21:17 ]
Tutaj można ściągnąć moje przeróbki, jednak byłoby genialnie gdyby autor uzupełnił (lub ktoś zdolniejszy) braki.... albo poradził mi.....

Ff7 Materia Vektor

Jeszcze raz dzięki i Pozdrawiam

ps. jak znajdę czas i coś wymyślę to uzupełnię i wrzucę więcej grafik jakby ktoś chciał....FF7 - OBRAZKI
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy VII”