Automatyczne segregowanie materii

Jedna z najsłynnieszych części serii Final Fantasy, która doczekała się wielu rozszerzeń w postaci gier i filmów.

Moderator: Moderatorzy

Remix FBR
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: czw 07 lis, 2013 10:23

Automatyczne segregowanie materii

Post autor: Remix FBR »

Siemanko

Mam pytanie odnośnie materii, czy jest jakiś sposób aby w menu materii ułożyć alfabetycznie te materie lub tak żeby to miało ręce i nogi, tak jak w przypadku itemów? Mam już sporo tych materii i zrobił mi się taki burdel że jest to bardzo męczące w przydzielaniu tych materii członkom drużyny.

p.s.
gram na ps3 w wersje ściągnięta z PlayStation Store
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

W menu materii masz opcję sort, kuleczki ładnie ułożą się kolorkami i typami, więc problem z głowy. Jeżeli chcesz szybko wymieniać materie między postaciami, skozystaj z opcji exchange (chyba na ekranie PHS, al głowy nie dam).
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Remix FBR
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: czw 07 lis, 2013 10:23

Post autor: Remix FBR »

Ale jaja, zapomniałem że wystarczy kliknąć na ten napis "arrange" pod zbroją i tam wszystko jest, segregowanie materii i wymiana między członkami. Grałem w ego finala 15 lat temu gdy wychodził i dałem sobie rękę uciąć że właśnie miałem opcje układania materii. Właśnie kończę drugą płytę i tyle czasu musiałem się męczyć samemu układając materie, masakra :razz: . Dzięki za podpowiedź.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy VII”