Final fantasy VII 2012

Jedna z najsłynnieszych części serii Final Fantasy, która doczekała się wielu rozszerzeń w postaci gier i filmów.

Moderator: Moderatorzy

freddy
Kupo!
Kupo!
Posty: 22
Rejestracja: śr 29 kwie, 2009 14:23
Lokalizacja: A nie wiem

Final fantasy VII 2012

Post autor: freddy »

Ostatnio wyszła taka edycja najlepszego jrpg na świecie z tego roku. Jak myślicie, gdzie można to kupić ?
Spiesz się powoli, ucz się powoli, pracuj powoli
To jest najlepsza recepta na życie.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

W sklepie.

Sprecyzuj o co w ogóle Ci chodzi. (tak, że niby o FFVII, to widzę).

I na przyszłość. Twoja argumentacja sięga dna. Uratuj ją koniecznie.
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

Ajwaj, Go, nie strasz chłopaka, bo się spłoszy i znów trupiarnia będzie na (nomen omen) Krypcie.

FF VII 2012 jest do nabycia tylko i wyłącznie na stronie sklepu internetowego SE.

https://store.eu.square-enix.com/emea_e ... SY-VII.php

Imo zabawa nie warta żądanej kwoty. Możliwość kupienia exp lub gil za realną gotówkę wypacza ideę grania, sejwowanie w chmurze sprawdzałoby się, gdyby gra była drm-free, a achievementy... Kto bawi się w achievementy na PC? Inna sprawa, że jeżeli jesteś zmuszony do grania na pececie, to raczej alternatywy nie masz (wersja sprzed piętnastu lat niemalże potrafi na ebayu kosztować od dwudziestu do pięćdziesięciu funtów... o Allegro zapomnij).
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
cast
Kupo!
Kupo!
Posty: 78
Rejestracja: wt 30 cze, 2009 19:56

Post autor: cast »

Wyjścia są zawsze, tylko za niektóre dostaje się bany na Krypcie.

(tak jakby to komuś robiło różnicę :P )

Swoją drogą, exp/gil za gotówkę? Nie ogarniam po co to komu... W FF7 w ogóle expienie jest zupełnie zbędne, gil zresztą też. Rozumiem w jakimś MMO, gdzie trzeba mnóstwo czasu, aby ugrać odpowiedni poziom/sprzęt na jakiś encounter, ale w singlowych grach prawie nie ma czasochłonnych wyzwań... :?
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

cast pisze:
Swoją drogą, exp/gil za gotówkę? Nie ogarniam po co to komu...
Chyba li tylko po to, żeby kupić acziki - ot, nie chce ci się pakować materii, płacisz ojro, wpada achievement, gamescore (czy co tam blacharze mają) rośnie. Bo żeby przejść grę jest to zbędne całkowicie.
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Bezik
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: śr 25 sty, 2012 23:45

Post autor: Bezik »

Żeby nie zakładać nowego tematu, może mi ktoś powiedzieć czym się ta wersja różni od tej z 1997 roku? Poza zapisywaniem online, osiągnięciami i tym że bezproblemowo działa na najnowszych windowsach są jakieś różnice? (bardzo by się przydała możliwość grania w rozdziałkach panoramicznych :] )
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

Oprócz wymienionych wyżej, doszły nowe tryby wyświetlania (aż do 1920x1080), jednak innych zmian w grafice brak.
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Bezik
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: śr 25 sty, 2012 23:45

Post autor: Bezik »

Oo, to fajno. A jest to tylko przeskalowany obraz (zniekształcony), czy może normalny.. (za cholerę nie wiem jak to nazwać :>)
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

Obraz zostaje na chama rozciągnięty do wybranej rozdzielczości, co nie wygląda korzystnie w żaden sposób. Jest jeszcze do wyboru opcja "keep aspect ratio" czyli proporcja 4:3, jak w starych telewizorach kineskopowych; oznacza to czterdzieści godzin gry z czarnymi pasami po bokach ekranu. Choose your posion.

Lepszym rozwiązaniem jest modowanie. Na scenie już od dawna są pache dające hi-res bez rozciągania obrazu, czy poprawiające wygląd postaci w grze. Na forum znajdziesz odpowiednie tematy. Nie wiem tylko, czy wersja 2012 będzie współgrała z tymi modami/patchami.
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Bezik
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: śr 25 sty, 2012 23:45

Post autor: Bezik »

Ale się postarali kwadratowi.. Aż szczęka opada ;p Dzięki za informacje, jak będę przechodził grę kolejny raz to się pobawię tymi modami, póki co mam za sobą już ponad 18 godzin gry na konsoli i nie chcę tego tracić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy VII”