Tekstury z FF7

Jedna z najsłynnieszych części serii Final Fantasy, która doczekała się wielu rozszerzeń w postaci gier i filmów.

Moderator: Moderatorzy

130tomek
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: czw 30 sie, 2012 13:11

Tekstury z FF7

Post autor: 130tomek »

Niedawno zacząłem przygodę z FF7, ale tekstury są tragiczne. Może ktoś wie jak je wyciągnąć z gry, przerobić a potem wpakować w grę ? Przerobieniem tekstur sam się zajmę. Wiem, że tekstur są tysiące i po kilkunastu mi się znudzi. Ale może na necie znajdę jakieś tekstury. Więc ktoś wie jak je wypakować a potem zapakować do gry.
Wr00bel
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: pn 08 paź, 2012 13:45

Post autor: Wr00bel »

szczerze to zależy - nie opisałeś jaki rodzaj gry - PSX(ONE)/PC/Emulator - na emulatorze wystarczy wyszukać konfigurację w google... PC powinno Ci wyciągnąć na mięciutko - PSX daje rade toż to ANCIENT - PS ONE ma mniejszą wydajność (sam gram, lecz mi to nie przeszkadza - bo jest to znikoma różnica - bynajmniej w tej grze, są które ulegają PS One - FF9, Legend of Dragoon - ale to tylko przykłady) :mrgreen:
mbetter95

Post autor: mbetter95 »

Oczywiscie na kazdy problem jest rozwiazanie. Zabawa ze sterownikami, kodekami, czy emulacja sprzetu. Wiem, bo w rozne sposoby sam kombinowalem. Prawda jest taka, ze nie kazdy umie wszystko i wiele razy irytowali mnie ludzie, ktorzy nawet nie potrafili znalezc kodekow do ATI (sic!). Wiem doskonale, ze mozna kombinowac, ale ktos potrafil zmodyfikowac gre w ten sposob, ze juz nie trzeba.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy VII”