Final Fantasy VII

Jedna z najsłynnieszych części serii Final Fantasy, która doczekała się wielu rozszerzeń w postaci gier i filmów.

Moderator: Moderatorzy

Złodziej zapaln
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: pn 05 wrz, 2011 23:31

Final Fantasy VII

Post autor: Złodziej zapaln »

Witam
Ma ktoś może pojecie gdzie mozna kupic jeszcze nowiutką gre FFVII?
Szukałem na necie ale cieZka sprawa jesli ktos ma jakis adres sklepiku internetowego będe wdzięczny....
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Nie prościej poszukać używanego za marne grosze na Allegro/Ebay? Z reguły są dobrej jakości.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Złodziej zapaln
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: pn 05 wrz, 2011 23:31

Post autor: Złodziej zapaln »

Moze i prosciej tyle ze zalezy mi na nowce ,gdybym chcial uzywana nie zakaldalbym tego tematu...
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Fajnie mby było, gdybys podał o którą wersję chodzi: PC czy PSX. Wujek Google dobrze radzi: http://www.amazon.com/Final-Fantasy-VII ... B00000JRSB - 9 nowych egzemplarzy PC, rzekomo. Nie wiem jak tego dokonali skoro gra ma ponad 12 lat od daty wydania. Z wersją konsolową jest nieco łatwiej: http://www.gamescapes.com/final_fantasy ... ation.html
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Złodziej zapaln
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: pn 05 wrz, 2011 23:31

Post autor: Złodziej zapaln »

Wersja na konsole ,dziekuje za pomoc...

[ Dodano: Sro 07 Wrz, 2011 13:51 ]
999 dolarow....
Outs1d3R
Kupo!
Kupo!
Posty: 8
Rejestracja: wt 13 gru, 2011 11:29

Post autor: Outs1d3R »

Masz jeszcze jedna opcje - kupic NOWA sztuke na konsole ps3 poprzez PS store, tam kosztuje 36.00 pln ;)
Awatar użytkownika
Krip
Kupo!
Kupo!
Posty: 45
Rejestracja: czw 01 gru, 2011 17:10

Post autor: Krip »

ja na allgero wszystko kupuję i tam naprawdę wszystko jest ale nie zawsze. FFVII był i jest co jakiś czas nowiuśki w folii jeszcze.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Outs1d3R
Kupo!
Kupo!
Posty: 8
Rejestracja: wt 13 gru, 2011 11:29

Post autor: Outs1d3R »

FFVII akurat rzadko widac, wczoraj po 20 skonczyla sie aukcja FF VIII za 122 zl co jakis czas pojawiaja sie finale:)
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Wiecie co... mi to szczerze mówiąc śmierdzi. Swego czasu był taki jeden kolo, co non-stop wystawiał nowego zafoliowanego FFT, czy Chrono Crossa. Sprzedawał i miał kolejnego do sprzedania. Tylko raz ktoś wystawił mu neutrala, gdyż twierdził, że płyta była regenerowana.

Mi tam na nowych grach nie zależy, szczególnie że IMO w dzisiejszych czasach nie da się kupić NOWEJ ZAFOLIOWANEJ gry sprzed 15 lat.... Ciekawe, gdzie ona przeleżała te wszystkie lata.... Jak ma się wtyki, co Wam zafoliują wszystko.

Mogę się mylić, ale w dzisiejszych czasach ciężko jest mi w cokolwiek uwierzyć :P
Outs1d3R
Kupo!
Kupo!
Posty: 8
Rejestracja: wt 13 gru, 2011 11:29

Post autor: Outs1d3R »

Sony potrafi sprzedawac FF VII nowe ale bez folli i to legalnie - Ps store :D Z tym co mowisz to fakt, pewnie tak jest , ze uzywaja folii zeby podniesc wartosc gry. Gdybym tak zrobil z swoim FF VII to nikt by nie poznal bo jest jak nowa:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy VII”