Final Fantasy 7 PL na Youtube

Jedna z najsłynnieszych części serii Final Fantasy, która doczekała się wielu rozszerzeń w postaci gier i filmów.

Moderator: Moderatorzy

amatar

Final Fantasy 7 PL na Youtube

Post autor: amatar »

Ostatnimi czasy zacząłem myśleć nad dodawaniem filmików z tej wspanialej (choć słabej graficznie ) gry ... i dodałem już 2 odcinki (3 się przesyła xD) żeby ci którzy chcą się dowiedzieć o co tak naprawdę chodzi w tej grze (nie wszyscy znamy angielski nieprawdaż?) . Chce wiedzieć czy WAS to będzie interesować ponieważ nie chce tracić czasu na coś co inni nie będą oglądać :). (Mam problemy z konfiguracja epsx [czasami widać to na filmach lecz postaram się to jak najszybciej naprawić ^.^]





Czekam na wasze opinie !!!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

1) Zajmij się swoją interpunkcją wpierw, a dokładniej - jej brakiem.
2) Nie widzę sensu w tym projekcie. Istnieje spolszczenie do tej gry. Po co oglądać filmiki? Jak ktoś ma problem z angielskim w dzisiejszych czasach... cóż.
Motoki

Post autor: Motoki »

amatar pisze:Ostatnimi czasy zacząłem myśleć nad dodawaniem filmików z tej wspanialej (choć słabej graficznie ) gry
Nie widzę nic wspaniałego w tej grze.
amatar pisze: żeby ci którzy chcą się dowiedzieć o co tak naprawdę chodzi w tej grze (nie wszyscy znamy angielski nieprawdaż?)
Logika wystarczy.
amatar pisze: Chce wiedzieć czy WAS to będzie interesować ponieważ nie chce tracić czasu na coś co inni nie będą oglądać
Nie.
Go Go Yubari pisze:Jak ktoś ma problem z angielskim w dzisiejszych czasach... cóż.
Zdolności przyswajania oraz wykorzystania wiedzy są różne... podobnie jak umiejętność posługiwania się językiem obcym. Nie każdy jest równie zdolny co Ty.

GGY: Angielski to podstawa. Wystarczy trochę wysiłku. Usiąść do gry ze słownikiem. Wiele osób sobie tak "przyswajało i wykorzystywało" wiedzę.
Ostatnio zmieniony czw 10 lut, 2011 18:49 przez Motoki, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Nie bardzo rozumiem na czym to ma polegać. Czy to ma być:

a) "Let's Play", czyli filmik z twoim komentarzem, na którym grasz w grę
b) filmik bez komentarza, gdzie po prostu pokazujesz ludziom grę
c) same cut-scenki z komentarzem łopatologicznie opisującym fabułę? ("Cloud to ten blondas z mieczem, jest fajny i ma na imię Cloud")
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

amatar pisze:Chce wiedzieć czy WAS to będzie interesować
hmmm.. :? :?
pisanie takiego posta na forum gdzie większością są fani serii FF raczej misja się z celem, nie sądzisz? Gry służą do rozrywki, a ty się pytasz innych czy będą oglądać twoje filmiki, to jak dla mnie, brzmi tylko na próbę rozgłosu twojego kanału na YT.
amatar pisze:ponieważ nie chce tracić czasu na coś co inni nie będą oglądać
najpierw piszesz że gra jest wspaniała, a potem że zaprezentowanie jej może być dla ciebie stratą czasu, tu raczej zaprzeczasz samemu sobie,
amatar pisze:(choć słabej graficznie ) gry
Stwierdzenie że grafika FF7 na dzień dzisiejszy jest słaba, jak dla mnie "It's very lame" :(
FF7 to jeden z kluczowych tytułów który wprowadził erę gier video/RPG w świat 3D, tytuł został stworzony na wszelkich (mniej lub więcej) możliwościach technicznych dostępnych w owym czasie (czyli gdy został wydany w 1997 roku, dzisiaj masz 2011, to było 14 lat temu!!!! OMG! jak ten czas leci)
Go Go Yubari pisze:2) Nie widzę sensu w tym projekcie. Istnieje spolszczenie do tej gry. Po co oglądać filmiki? Jak ktoś ma problem z angielskim w dzisiejszych czasach... cóż.
Jak najbardziej się zgadzam
Motoki pisze: Go Go Yubari napisał/a:
Jak ktoś ma problem z angielskim w dzisiejszych czasach... cóż.

Zdolności przyswajania oraz wykorzystania wiedzy są różne... podobnie jak umiejętność posługiwania się językiem obcym. Nie każdy jest równie zdolny co Ty.
Wchodzisz na gamefaqs (lub jakaś inna z kilkuset stron gdzie jest dostępny) i ściągasz skrypt z gry, wklejasz do jakiegoś translatora (nawet online są takie), klikasz tłumacz/translate i gotowe.
Nikt od ciebie nie wymaga znajomości żadnego języka, szczególnie przy dzisiejszych możliwościach, jak znasz język obcy to dobrze, jak nie, to przecież da radę sobie poradzić nawet paroma kliknięciami.
bobo91

Let's Play Final Fantasy VII / Final Fantasy 7 ..:PL:..

Post autor: bobo91 »

http://www.youtube.com/watch?v=KkwUihZjjPA
Spolszczenie Browara w akcji z humorystycznym komentarzem. Polecam!!
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Powiem tyle: tłumaczenie jest takie sobie. Menu zrobione poprawnie (nic się tam nie wymyśli odkrywczego), podstawowa magia przetłumaczona bez zarzutu, natomiast całość rujnują nieprzetłumaczone ataki wrogów. No proszę, żeby zamiast Karabinu w polskiej wersji widzieć napis Machine Gun - wielki rotfl :).
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Sando
Kupo!
Kupo!
Posty: 10
Rejestracja: ndz 24 cze, 2012 10:57

Post autor: Sando »

Mam sprawę,jestem jednym z największych fanów final fantasy VII,zdobyłem już wszystko ale nie chce mi się kończyć gry bo jest tak zawalista:D.Otóż zawsze kiedy grałem w final fantasy VII to grałem albo na angielskiej wersji,albo na niemieckiej,teraz mam tylko niemiecką,płytka final fantasy VII działa mi na ps 3 i na ps 2 i na ps 1 dlatego zastanawia mnie 1 rzecz,czy jest możliwe spolszczenie finala na playstation 3 niemieckiej wersji?
timpane

Post autor: timpane »

najpierw piszesz że gra jest wspaniała, a potem że zaprezentowanie jej może być dla ciebie stratą czasu, tu raczej zaprzeczasz samemu sobie, :roll: :roll:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy VII”