Aeris żywa bez kodów (wykorzystanie błędu gry)

Jedna z najsłynnieszych części serii Final Fantasy, która doczekała się wielu rozszerzeń w postaci gier i filmów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Arwu
Kupo!
Kupo!
Posty: 10
Rejestracja: czw 03 mar, 2011 23:26
Lokalizacja: D.G.

Post autor: Arwu »

mistrzu ciętej riposty, można coś wydedukować, zdedukować to nie bardzo i proponował bym zakończenie tej niepotrzebnej dyskusji gdyż nie wnosi ona do tego wątku absolutnie nic. ktoś mnie poprze ;) ?
Noctis

Post autor: Noctis »

Arvu, napisałeś :
"mistrzu ciętej riposty, można coś wydedukować, zdedukować to nie bardzo"

Jak widac nie jesteś zbytni inteligenty.
Wydedukowac - Wyciągnąc wnioski, jeśli znamy fakty.
Zdedukowac - Stwierdzic fakty jeśli mamy tylko ( że tak powiem) "wątki"

Czaisz? Nie ździwię się jak nie.

PS. Sorki ale mam zły dzień
Awatar użytkownika
Arwu
Kupo!
Kupo!
Posty: 10
Rejestracja: czw 03 mar, 2011 23:26
Lokalizacja: D.G.

Post autor: Arwu »

nie ma czegoś takiego jak zdedukcja. co najwyżej pojęcie w astronomii. jak masz sie czepiać ludzi to zrób to na ulicy, bo na necie to pogadać możesz o ile reprezentujesz jakiś poziom, na co dzień użeram się z takimi krzykaczami na swoim czacie i zawsze wiedzą najlepiej, do tego myśle że wątek na forum to nie miejsce na tego typu ekscesy.

troche ciebie (celowo z małej litery) poprawie:
dedukcja jest to jakby forma wniosków opartych np. na zbiorze domysłów.
wydedukować oznacza zaś dojść do pewnych wniosków metodą dedukcyjną, inaczej wywnioskować. a ja wnioskuje iż wiesz wszystko i zarazem nic. wymyślasz jakieś terminy które w języku Polskim nie mają miejsca. według twojego (celowo z małej) opisu, słowo zdedukować oznacza to samo co wydedukować. proponuje zacząć od poszukania synonimów od 'stwierdzić fakty' i dać sobie siana, wątek nie nazywa się 'kto jest mądrzejszy' i nie jest miejscem na przechwałki, chyba że admini uznają inaczej...

jak chcesz dalej być pojechany to pisz śmiało, chętnie podziele się innymi ze swoją opinią,
Noctis

Post autor: Noctis »

Arwu jaki ty jesteś głupi, serio.
Wiem, że nie ma czegoś takiego jak "zdedukowac" ale można coś "zdedukowac"!
Czaisz? To różnica czubie. I mi tu nie filozofuj bo ja wiem lepiej, weź lepiej sobie słownik poczytaj.
Ja Idę na psychologię do liceum, w gim. jak jest większy przypał to pomagam pedagoczce, SERIO, i nie wal mi tu smutów.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Noctis pisze:Wiem, że nie ma czegoś takiego jak "zdedukowac" ale można coś "zdedukowac"!
Sam sobie przeczysz. Skoro nie ma czegoś takiego jak zdedukować, to jak można "coś zdedukować"? Najprostsza rada: napisz to na kartce i zapytaj panią polonistkę. W encyklopedii jakoś "dziwnie" słowa "zdedukować" nie znalazłam. Nawet Firefox zaznacza ten wyraz jako błędny, a jest w nim przecież wbudowany słownik. :roll:

Może lepiej zakończyć temat stwierdzeniem, że mit jest sprawdzony, ale na dłuższą metę to i tak forma triku.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Noctis

Post autor: Noctis »

aaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!
Dobra, ja już na ten temat się nie odzywał bo jeszcze kogoś zbluzgam.
A takie słowo na serio istnieje, dziwne, że nie ma.
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Arwu - popieram Cię xD
Noctis - za późno.
Jaki ty jesteś głupi [...]
Jesteś naprawdę mało inteligentny [...]
A żeby było w temacie - szkoda, że Aeris umarła :roll: Może Square wyda 4, chociaż właściwie 5 płytę, z tym co ucięto...
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Verkonika pisze:Może Square wyda 4, chociaż właściwie 5 płytę, z tym co ucięto...
niech oni już zostawią tę nieszczęsną siódemkę -_- chociaż znając życie, pewnie remake powstanie. Kiedyś. Wątpię, żeby zawarli w nim koncepcje sprzed nastu lat, bo 3/4 ludzi pracujących nad tą grą, powiedziało Square "bye bye".
Do tematu - po kiego Holendra wykorzystywać błąd gry, który podważa i to w zasadniczym stopniu fabułę gry? Przecież to bez sensu. Dla samego grania Aerith? No comment...

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Dokładnie. Napisał, że można ją trzymać tylko, żeby była. To właściwie niech już umiera :P
Noctis

Post autor: Noctis »

Verkonika, trzymasz z nim, dlatego że ja tobie też co nieco powiedziałem.
Ale spoko, sam sobie dam rade.
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Nie, trzymam z nim, bo nie ma takiego słowa jak zdedukować ( dobrze, jeżeli jest to powiedz mi gdzie żeś to znalazł, bo nawet w ZUS-ie nie znają takiego słowa [!] )
Ale tak w ogóle nie rozumiem twojej wypowiedzi. Najpierw wszystkim jedziesz, obrażasz się itd; a potem chciałbyś, żeby ktoś podzielał twoje zdanie.
Tak btw to mam prośbę do Sephiri - może zamknij już ten temat, to będzie spokój, chyba, że mamy ożywić forum i bardziej się kłócić ;)
Noctis

Post autor: Noctis »

Boziu, ja nie chcę żeby ludzie podzielali na siłe moje zdanie, nie jadę po nikim, i to że jest takie słowo czy nie ma, to go popierasz?
Mam dzisiaj spierdolony dzień i trochę się też to na was odbiło.
Przepraszam jak coś.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Verkonika pisze:nawet w ZUS-ie nie znają takiego słowa
Na pewno nie, ale ZUS to już nie moja bajka :>
Verkonika pisze:Tak btw to mam prośbę do Sephiri - może zamknij już ten temat, to będzie spokój, chyba, że mamy ożywić forum i bardziej się kłócić
Na weekend zostawię, bo być może ktoś doda coś ciekawego.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

CO?!! ODESZŁAŚ Z ZUS-u ?!!
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Verkonika pisze:CO?!! ODESZŁAŚ Z ZUS-u ?
Uh... no na to wygląda, prawda? Co w tym dziwnego? :shock:
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Zablokowany

Wróć do „Final Fantasy VII”