Aeris żywa bez kodów (wykorzystanie błędu gry)

Jedna z najsłynnieszych części serii Final Fantasy, która doczekała się wielu rozszerzeń w postaci gier i filmów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Na macierzyński poszła :> btw. Aerith nie widzę zupełnie w roli matki. No nie widzę...Prędzej niedorozwiniętą Yuffie bym sobie wyobraził...

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

No niby Yuffie miała nadpobudliwość itp. Nie wiadomo co się działo z Vincentem :3

A co do tego ZUS-u, to zawsze mi się Krypta kojarzyła z ZUS-em... Ale teraz to już nie ma sensu...
Awatar użytkownika
Arwu
Kupo!
Kupo!
Posty: 10
Rejestracja: czw 03 mar, 2011 23:26
Lokalizacja: D.G.

Post autor: Arwu »

Sephiria pisze:...mit jest sprawdzony, ale na dłuższą metę to i tak forma triku.
nie zgadzam się, sprzeciw :P fabuła nie przeskoczy sama i nie dojdzie tam aż do śmierci dziewczyny tylko dlatego że się stawimy się tam wcześniej :p
amanis
Kupo!
Kupo!
Posty: 6
Rejestracja: pt 26 gru, 2008 18:49

Post autor: amanis »

Noctis z tematu wynika w sposób oczywisty, ze nie chodzi o wskrzeszenie Aeris, tylko o wykorzystanie błedu gry, dzięki któremu można mieć Aeris w drużynie. O co więc całą kłótnia? Wszyscy mają rację.
Aeris nie da sie wskrzesic, ale da sie nią grać na 3 CD i tyle.

PS nikt nie powinien wiedzieć co znaczy "zdedukować" ponieważ takie słowo nie istnieje.
ale czasem ciężko mnie zrozumiec i zdedukowac.
Po prostu obiektywnie i pośrednio wyrażam swoje uzasadnienie.
I nie umiem tego "zdedukować". Co znaczy ze pośrednio wyrażasz uzasadnienie?
Kapitan Żenada

Post autor: Kapitan Żenada »

I tyle zachodu po to by "ożywić" Aeris toż to bez sensu jest.Nawet nie mam ochoty tego próbować,może dlatego że,nigdy jej nie lubiłem(sick!!) i odkąd tylko dostałem PHS nigdy z własnej woli jej w mojej drużynie nie było.A nawet gdybym ją lubił też raczej bym tego nie zrobił bo po co mam marnować mój jakże cenny czas zamiast przeznaczyć go np.na jakże kochany sen.Przecież zostało jeszcze 8 członków drużyny co tam się będę przejmować jednym trupem :P .Gdyby to jeszcze chodziło na truu bohatera Clouda z jego wiecznymi i niekończącymi się problemami to mocno bym się zastanowił.Przecież podczas jego chwilowej nieobecności na CD2 myślałem że,się pochlastam ze złości(joke).


A jeśli chodzi o słowo "zdedukować"(a co mi tam też się wypowiem :D) to biorąc pod uwagę moją (mam nadzieję) humanistyczną przyszłość mogę z całą pewnością potwierdzić co inni już mówili że,słowo "zdedukować" nie istnieje.
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Kapitan Żenada pisze:Nawet nie mam ochoty tego próbować,może dlatego że,nigdy jej nie lubiłem(sick!!) i odkąd tylko dostałem PHS nigdy z własnej woli jej w mojej drużynie nie było.
Moje nastawienie w pierwszych trzech grach w siódemkę xD Ale byłam zła po GS jak musiała być w drużynie, ale jak przyszło co do czego to się popłakałam...
Kapitan Żenada pisze: Gdyby to jeszcze chodziło na truu bohatera Clouda z jego wiecznymi i niekończącymi się problemami to mocno bym się zastanowił.Przecież podczas jego chwilowej nieobecności na CD2 myślałem że,się pochlastam ze złości(joke).
A ja nie, gdyż wtedy można było biegać po Planecie Tifą :3

Tak w ogóle to to nie jest wskrzeszenie Aeris. To nie dopuszczenie do jej śmierci...
Kapitan Żenada

Post autor: Kapitan Żenada »

Moje nastawienie w pierwszych trzech grach w siódemkę xD Ale byłam zła po GS jak musiała być w drużynie, ale jak przyszło co do czego to się popłakałam...
Natomiast z mojego gardła wydobył się szyderczy chichot :evilbat: ,a moje dłonie złożyły się do gromkich braw dla Sephirota za ciachnięcie jej swoją kataną.
A ja nie, gdyż wtedy można było biegać po Planecie Tifą :3
Co do tego to chyba też nie bardzo bo zastępczym kapitanem jest Cid
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Kapitan Żenada pisze: Co do tego to chyba też nie bardzo bo zastępczym kapitanem jest Cid
Dopóki się nie znalazło Clouda w Mideel. A tak to Tiiifaaa !
Kapitan Żenada

Post autor: Kapitan Żenada »

Jeśli tak mówisz...Dla mnie chyba każdy lepszy od Clouda
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Noctis pisze:Mam dzisiaj spierdolony dzień i trochę się też to na was odbiło.
To Cię nie usprawiedliwia. Będziesz miał gorsze, zapewniam.
Arwu pisze:proponował bym zakończenie tej niepotrzebnej dyskusji gdyż nie wnosi ona do tego wątku absolutnie nic. ktoś mnie poprze ;) ?
Ja :]. Dziękuję, dobranoc.
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Zablokowany

Wróć do „Final Fantasy VII”