Różnice

Jedna z najsłynnieszych części serii Final Fantasy, która doczekała się wielu rozszerzeń w postaci gier i filmów.

Moderator: Moderatorzy

Oc
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: ndz 06 cze, 2010 12:12

Różnice

Post autor: Oc »

Czy są różnice jakieś między wersjami FF VII?
http://www.xfire.com/games/ff7/Final_Fa ... w#76857741
Grafika TU

A w grze jest inna mam tylko jedną postać tego blądyna i jeszcze nie ma rąk tylko kwadraty jakieś.. jest coś zeby mieć lepszą grafike?
Dodatek, patch, mod?
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Widząc inne menu, postaci, grafikę, tytuł "Tales of the Abyss" poniżej itp. generalnie mam wrażenie, że screen jest z gry "Tales of the Abyss".

Rozwiązanie: załatw sobie grę "Tales of the Abyss" na PS2.

[ Dodano: Nie 20 Cze, 2010 08:28 ]
Dalej się rozejrzałem i w ogóle to jest tam jeszcze parę gier. Dopatrzyłem się między innymi chyba Kingdom Hearts.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

W tym katalogu zdjęć po lewej jest Don Corneo, walka chmurki i Sefcia w KH, walka "ramię w ramie Squalla i blondaskiem, Cloud z Aerką i Cidem jako żaby w jakiejś walce, moment kiedy Cloud zamachuje się mieczem na Aeris, screen z wyjmowania miecza z ciała, Cloud z Vincem i Cidem w lepszej grafie pochylają się nad Aerką....
No i to chyba na tyle z VII.
Była jeszcze na pewno X, KH ( co już odkryliśmy wcześniej ), Mała syrenka ( O.O ) i inne.

Oc, właśnie taka grafika z kwadratowymi postaciami jest urzekająca i super jak na 1997.
Oc
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: ndz 06 cze, 2010 12:12

Post autor: Oc »

A można jakoś zmienić tą grafike?
Proszę powiedzcie jak.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Poczekaj na remake.
Zablokowany

Wróć do „Final Fantasy VII”