Ulubiona postać

Jedna z najsłynnieszych części serii Final Fantasy, która doczekała się wielu rozszerzeń w postaci gier i filmów.

Moderator: Moderatorzy

Twoja ulubiona postać z FFVII?

Cloud
35
18%
Aeris
8
4%
Barret
5
3%
Cait Sith
4
2%
Red XIII
14
7%
Vincent
42
21%
Yuffie
15
8%
Tifa
23
12%
Cid
20
10%
Sephiroth
32
16%
 
Liczba głosów: 198

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Ulubiona postać

Post autor: Go Go Yubari »

Micz zwrócił mi (zakładając byle jak temat) uwagę na brak takowego tematu. Chyba przy porządkach się "zawieruszył"... Jako, że Miczowaty temat wyglądał niemrawo, sama się tym zajmę. (wstęp kiedyś wykasuję XD)

Wasza ulubiona postać, która sprawia, ze gra ta jest dla was wyjątkowa, pociągająca etc.
Liczę na waszą aktywność oraz rzeczowe, konkretne i wyczerpujące ARGUMENTY.

Jako autorka, zacznę od siebie.

Vincent - chyba jedyny argument "za", który dla mnie przemawia na korzyść tej części. Mhroczny i milczący. I co najważniejsze - nie ma blond włosów postawionych na kilogram żelu... Design poprawny, choć zawsze mnie jego "buty" wkurzały. Gdyby się zdecydowano na sposób ukazywania postaci tak, jak w walkach, byłoby zapewne ciekawiej i lepiej -_-.

Więcej ulubionych postaci nie mam. No może Jenovę lubię - konkretna i wygląda przyzwoicie :lol: Nie gada za wiele, to tez plus. W sumie ma sporo z Vincentem wspólnego :lol:
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Yuffie - Nie jest emo, co w finalach rzadkie. Ma ogólnie ładny design, niebrzydka, ciekawe ataki i limity (choć słabe). No i najważniejsze - złodziejka. Kradnąc nam materie zyskuje sobie też miano zdrajczyni i wroga rewolucji.

Caith Sith - Fajny pluszak. To, co zrobił przy zdobywaniu Black Materii było imo bardziej wzruszające niż [SPOILER]znane wszystkim wydarzenie[/SPOILER]... No i najważniejsze - dwulicowy zdrajca pracujący na tyle frontów na ile może.

Sephiroth - Za to, co uczynił w Nibelheim, zasłużył sobie na miejsce w tum nieszlachetnym zestawieniu :3 No i dokonał pewnego [SPOILER]epickiego czynu[/SPOILER]

Aeris -

Kod: Zaznacz cały

Szybko umiera
:3
Ostatnio zmieniony pn 14 sty, 2008 22:15 przez kilmindaro, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

No cóż... Będę oryginalny jak jasny pieron i od razu walnę - Cloud i Aeris :>

Cloud - bo: jeden z najlepszych emo w jRPG jacy kiedykolwiek powstali, motyw ucieczki od własnej osobowości i przyjęcia innej był genialnie rozplanowany, a przy okazji tego że był emo robił co do niego należało - walczył o przyjaciół, wspólną sprawę, o zemstę na Sephi'e; a po odzyskaniu wspomnień (w sumie - zaakceptowaniu siebie i tego co sam zrobił) nie zmienił się wcale -> mimo że już Zack'a nie udawał. Lubię go za tą 'ludzkość' właśnie wśród świata przedstawionego, który mając elementy cyber/steam-punk'u, fantasy, był właściwie postmodernistyczną baśnią. Z pomniejszych... limity fajne miał ^^ A miecz jeszcze fajniejszy :lol: I te glany...

Aeris... Niby słodka panienka w opałach (typowa Damsel-In-Distress), do tego ubrana na różowo, ale jednak nie tak do końca. Słodka - tak, w opałach - tak, róż - tak... ale te glany coś sygnalizowały od początku nie teges :lol: Mimo wszystko stara się nie dawać sobie w kaszę dmuchać, walczy o swoje (Tifa stoi i wzdycha, a Aeris aktywnie podrywa Cloud'a), a i jak widać w scenie kiedy naciąga panów pod 'przybytkiem' na Wall Market bywa bezwzględnie sprytna ;] Do tego porządnie zdeterminowana względem swojego celu, co doprowadza do sami-wiemy-czego. No i niebrzydka. A chociaż zasada mówiąca że "Cycki i dom najlepiej mieć duże" jest w 100% prawdziwa, to wygląda znacznie sensownie niż Tifa ze swoim biustem rozmiaru "F99 Kopara" :lol:

No i Seph oczywiście. Miał wszystko, ale jak się okazało był za słaby aby znieść prawdę o sobie (którą na dodatek źle zinterpretował) i po dostaniu świrka pokazał wszystkim co potrafi :evilbat: Rozmachu i bezwzględności odmówić mu nie sposób. Przede wszystkim był cholernie zuy i niedobry, dręczył, męczył i zabijał (o gwałtach nic nie wiadomo). Po prostu bardzo charyzmatyczny zuy i tyle (zdecydowanie jeden z najlepszych w dorobku Square, jak nie najlepszy). Do tego ma seksowną klatę i 'miecz' większejszy niż Cloud 8)
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Yuffie - jedyna fajna postać w tej jakże dennej części FF :> rozwalona, rozwydrzona, wredna, tylko materia jej w głowie, i przede wszystkim silna jak cholera - u mnie była najsilniejszym punktem w drużynie :] Cloud z WIELKIM mieczem się chował. Wesoła i sympatyczna baba... taaaa nawet jak na babę :>
Vincent mnie ciekawi, bo kurcze nie udało mi się gościa zdobyć, a aż takim masochistą nie jestem, żeby zabierać się za tą słabą część kolejny raz :>
Gveir pisze:Tifa stoi i wzdycha, a Aeris aktywnie podrywa Cloud'a
no fakt, ale nie wszyscy lubią jak lata za Tobą laska i jest upierdliwa... jak dla mnie to ona była właśnie taka upierdliwa, a ja takich nie lubię (tak, nawet do mnie czasami się kobiety przyczepiają i coś chcą ode mnie :] ) - takie są ZUE... no chyba, że hmmm nieważne XD
Gveir pisze:Tifa ze swoim biustem rozmiaru "F99 Kopara" :lol:
ooo tak, zdecydowanie jej cycki przykuwały uwagę XD jedyna rzecz podczas walki na którą patrzyłem, to były właśnie jej pikselowe cyce XD grrrrr :D
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
kerplunk

Post autor: kerplunk »

Moją ulubiona postacią jest Red XII - jak dla mnie jest bradzo klimatyczny i ma ciekawą historie (Cosmo Canyon) po której przejściu otrzymuje pamiątkową broń po ojcu, która jest bardzo mocna 68 atk podcas gdy pozostali maja około 40 (dopiero w Icycle Village pozostałe postacie moga zdobyć równie silne bronie - nie biorę pod uwage tych broni bez slotów na materie). przez bardzo długą część gry wymiatał na walkach mając POWER WRIST (+10 do str) lub FURY RING (nadaje berserka) + COVER + HP PLUS + LOND RANGE + COUNTER ATACK. Ponadto dość spoko statystyki (dobre DEXTERITY i ilośc podstawowego HP). Podobają mi sie również jego limity (dość ciekawe) m in. Lunathic High (jego drugi limit możemy go mieć bardzo szybko), który nadaje HASTE całej drużynie (na początku gry jest dośc przydatny na ważniejszych walkach jak jeszcze nie mamy materi TIME. Tylko ostatni limit totalna kicha!!! : :sad: Dlatega zawsze używałem przed ostatniego EARTH RAVE. I to chyba tyle w tym temacie... narazie...
Nitrox

Post autor: Nitrox »

Vincent - Jego mroczność i wogóle chodź jedynym u niego minusem że zamiast działać to poprostu schował się w trumnie przez ileś tam lat. Ta postać stanowiła u mnie zawsze priorytet w drużynie limity też ma dobre poza przedostatnim taki jakiś słaby moim zdaniem nie nadaje się wogóle na Bossów.


Cid - Jego podejście do życia optymista i tyle ^^. Jestem ciekaw tylko co by zrobił gdyby jego marzenia się spełniły gdyby....(Tu się nie wypowiem bo będzie Spojler :wink: ) No i postać tak jak Vincent była priorytetem w mojej drużynie limity miał nawet nawet nie najgorsze nie najlepsze.


Sephiroth - Za to wariactwo i świra po dowiedzeniu się prawdy o sobie. Gdyby nie zaślepiony złem i chęcią bycia ze swoją matką. Jedna z najlepszych postaci w tej części.
szympans92

Post autor: szympans92 »

Red XIII - za połączenie dzikiej natury wilka, mondrości starca (ma około 48 lat) i naiwności dziecka (w przeliczeniu na ludzkie lata ma około 14 lat). Pozatym fajnie wygląda. Jego historia, a szczegulnie jego ojca Seto, najbardziej mnie wzruszyła. Pod względem technicznym ma dosyc dobre statystyki, jego Limit Break LV4 - Cosmo Memory można zdobyc najwcześniej, a broń, którą zadobywamy po przejściu Cosmo Canion i była bronią jego ojca jest jak na ten poziom fabuły bardzo mocna.
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Cait sith - Kochany kotek ^^ jest zabawny, śliczny i potrafi wyrazić swoje zdanie ;) Jego limit jest dość.......dziwny choć potrafi zadawać ogromne obrażenia, jego ataki fizyczne i magiczne również zadaja wysokie obrażenia. Podobała mi się jego przemiana w grze....ta misja w Junon na 2CD ^^ Ma wysokie Hp i Mp. Tylko szkoda, że jest

Kod: Zaznacz cały

machina ......"cait sith no 2" - to mnie trochę zdziwiło O__O 
Aeris - Piękna, opiekuńcza, miła, zabawna - prawdziwy ideał kobiety ^^ Podobał mi sie jej stosunek do Clauda. Randka w Gold Saucer była taka wzruszająca ^^ Ma wspaniałe limity - przydaje się ktoś do uzdrawiania ;) jest dobra w magii, a przy dobrym wytrenowaniu nawet w atakach fizycznych. Nie użala się nad soba mimo, że straciła

Kod: Zaznacz cały

rodziców
. Chce uratować świat nawet za cenę

Kod: Zaznacz cały

życia.....Koniec 1 Cd był okropny ......byłaby jedną z najlepszych postaci....głupi Sephiroth ;( 
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Sasuke

Post autor: Sasuke »

A moja to jest tylko JEDNA!!! :D CLOUD!! :D :D
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Sasuke pisze:A moja to jest tylko JEDNA!!! CLOUD!!
A dlaczego.......??
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Sasuke

Post autor: Sasuke »

TEMU ŻĘ :
the best wygląd
the best miecz (buster sword apocalypse utltima )
dwie panienki na niego szalejom (Tifa Aeris)
i ma fajny styl character ^^ i nie jest taki jak reszta ze jak wejdą do gold saucer to padają z radości chce pomscic nibelum jego zemsta !! ZABIĆ sepriotha :D
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Sasuke pisze:TEMU ŻĘ :
the best wygląd
Czy ja wiem......jeo wygląd wcale nie jest powalający ;) Co do jego charakteru...jest ciekawą i barwna postacia, w każdej chwili możemy spodziewać się czegoś nowego. Na samym początku jest dość skryty, a część jego historii jest

Kod: Zaznacz cały

fałszywa
. Naszczęście z biegiem czasu wszystko się wyjaśnia.
Sasuke pisze:the best miecz (buster sword apocalypse utltima )
Apokalipse jest słaby jeżeli chodzi o sloty do materii, ma jedynie przydatny grow (czy jak to się pisze XD ). Za to jego ataki zabierają dużo Hp, podobnie jak limity (chyba najlepsze limity w grze). Ma dużo hp.........w nie których momentach niezbędną ilość :)
Sasuke pisze:dwie panienki na niego szalejom (Tifa Aeris)
I..........?? Czasami zachowuje się jak egoista....
Sasuke pisze: i nie jest taki jak reszta ze jak wejdą do gold saucer to padają z radości chce pomscic nibelum jego zemsta
O___o co?? ;) ............ a ty byś nie szalał xD...ja bym biegał jak opentany i zwiedzał każdy kawalątek tego miasta zapominając o misji :D
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Ssuke pisze:the best wygląd
Caith Sirh ładniejszy. Przytulastrzy.
Sasuke pisze:the best miecz
The best megafon ma nie kto inny jak Caith Sith.
Sasuke pisze:dwie panienki na niego szalejom
Caith Sith. Wszystkie panienki chcą się do niego przytulić.
Sasuke pisze:ma fajny styl character
Caith Sith ma fajny charakter tak.
Sasuke pisze:i nie jest taki jak reszta ze jak wejdą do gold saucer to padają z radości
Caith Sith też nie skacze z radości i ma zdecydowanie inne cele niż jakieś małostkowe pierdoły typu:
Sasuke pisze:chce pomscic nibelum
Chce odzyskać swoje ciało i swą dawną władze polityczną w korporacji, i nie zawaha się przed niczym, żeby cele swe osiągnąć.
Sasuke pisze:nibelum
Google.pl pisze:Czy chodziło Ci o: nibelung
Sasuke pisze:ZABIĆ sepriotha :D
Dlaczego?
Sasuke

Post autor: Sasuke »

... caith sith i tem jego megafon "bez komentarza" chowają sie pod cloudem i jego mieczami :D
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Sasuke pisze:... caith sith i tem jego megafon "bez komentarza" chowają sie pod cloudem i jego mieczami
Jak możesz :( ......zranisz uczucia Cait Sitha :) On jest taki kochany...... megafon jest czymś nowym i oryginalnym w FF.... Juz na 1 CD megafon posiada dużo slotów ;)
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy VII”