Ulubiona postać

Jedna z najsłynnieszych części serii Final Fantasy, która doczekała się wielu rozszerzeń w postaci gier i filmów.

Moderator: Moderatorzy

Twoja ulubiona postać z FFVII?

Cloud
35
18%
Aeris
8
4%
Barret
5
3%
Cait Sith
4
2%
Red XIII
14
7%
Vincent
42
21%
Yuffie
15
8%
Tifa
23
12%
Cid
20
10%
Sephiroth
32
16%
 
Liczba głosów: 198

Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Nie. Aeris

Kod: Zaznacz cały

ratuje planetę poprzez Lifestream, ale to nie znaczy że jest wskrzeszona.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Kod: Zaznacz cały

Pokazanie Aeris w outro było metaforyczne, ona wywołała Lifestream do walki z Meteorem, będąc jego częścią. Obejrzyj Advent Children - tam jest jako duch, więc jednak nie została wskrzeszona.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

raven, coś ci link do youtubca przycięło drzwiami, a szkoda, chciałem obejrzeć ten wymysł ludzkiej wyobraźni :D
This post is... hay definition.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Przecież to był kłot. Masz działający link w oryginalnym poście.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

lul, woot, my bad. Prosty hack. Wymaksowana postać, plus zamiana postaci. Wystarczą elementarne podstawy kodowania by to zrobić.

Rozumiem, że jak ktoś walnie na youtube'a filmik z Sephirothem w drużynie(poza przeszłością Clouda) to znaczy, że nie trzeba z nim walczyć tylko można go zresocjalizować? Czad.
Chcesz marzyć, hacknij sobie sejwa i baw się dobrze udając, że "to" nie miało nigdy miejsca ;]
This post is... hay definition.
Lord Sadler
Kupo!
Kupo!
Posty: 21
Rejestracja: ndz 14 cze, 2009 10:07

Post autor: Lord Sadler »

Moją ulubioną postacią zawsze był Sephirtoh toteż fajnie, że go w ankiecie umieściliście.
Z pozytywnych bohaterów zaś to chyba jednak Vincent. Doceniłem i polubiłem tę postać po skończeniu Dirge Of Cerberus. Poza tym ma fajne techniki ataku i ciekawą historię "życia".
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Bezapelacyjnie,do samego końca-Yuffie Kisaragi.Za to,że nosi moją ulubioną broń - Conformer bodajże.Efektownie wygląda.Skoro przy efektowności (oraz efektywności) to drugi limit z trzeciego poziou wymiata-za to kocham ją najbardziej.Nie pamiętam nazwy,nazywałem to kobieta z PMS (wybaczcie seksizm).Chociaż za pierwszym razem,gdy gwizdnęła mi materie,bardzo długo się na nią gniewałem ;>

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Doom of the Living, który biorąc poprawkę na występowanie okresu u kobiet i wiążące się z tym ryzyko dostania w ryjka dla facetów można tłumaczyć zamiennie jako "Kobieta z menstruacją."
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Vesper
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: sob 04 lip, 2009 07:49

Post autor: Vesper »

No cóż Cloud odpada (największy emo wszech czasów)

Vincent - to moje miejsce nr 2 . Lubie jak w grze postać jest skryta.

Sephiroth - nr 1 za charakter i broń jaką się posługuje.
CookieMonster

Post autor: CookieMonster »

Sephiroth i Zack (o ile postacie z CC też się liczą):

Sephiroth: jest idealnym czarnym charakterem, wiadomo - sieje postrach i budzi wiele emocji; to go uwielbiasz za jego dokonania związane z SOLDIER, to go nienawidzisz za to co robi naszym bohaterom, tu jest ci go żal za jego (można powiedzieć) tragiczną historię... w ogóle bardzo dostojna postać, skromna (do czasu), z drugiej strony można go porównać do psychopaty. Po prostu ta postać daje do myślenia :).

Zack: fajna, 'wyluzowana' postać z poczuciem humoru, wytrwale dążąca do celu (do samego końca dzielnie walczył). Jest to postać marzyciela (która niestety zapłaciła najwyższą cenę za osiągnięcie marzeń) i romantyka (oddał życie za to, by jeszcze zobaczyć Aerith/Aeris).

Mogę jeszcze dodać Cida za jego szczerość i cięty język :).
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

XX MalarzXX - twój post został usunięty ze względu na CAŁKOWITĄ nieczytelność wypowiedzi. Proszę jeszcze raz napisać swoją opinię, Z ZACHOWANIEM ZASAD PISOWNI I INTERPUNKCJI JĘZYKA POLSKIEGO. Kolejne posty łamiące Regulamin i minimum przyzwoitości będą skutkować zakazem pisania na forum.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Vilius

Post autor: Vilius »

Sephiroth zdecydowanie:D
Jest jedną z najlepszych postaci w grach wg. mnie. Mroczny szaleniec, do tego świetnie wyglądający i niebezpieczny. Kto grał w Crisis Core na PSP (prequel FFVII), mógł zobaczyć jego świetnie zobrazowaną przemianę w bezduszną istotę, którą się stał. No i do tego jego katanka:D Nie wiem czemu, ale strasznie mi sie podoba, nie to co miecz Clouda, który wygląda nawet nieźle, ale dla mnie jest bliżej siekiery niż miecza.
Świetny jest też Zack, szczególnie w Crisis Core. Trochę dzieciak w CC, potem jednak dla przyjażni i marzeń płaci najwyższą cenę. No i jest BOHATEREM:P
No i ewentualnie Vincent, bo też jest tajemniczy i taki trochę mroczny.
Edea_17
Kupo!
Kupo!
Posty: 15
Rejestracja: pt 24 lip, 2009 21:43

Post autor: Edea_17 »

Sephiroth zdecydowanie:D
Jest jedną z najlepszych postaci w grach wg. mnie. Mroczny szaleniec, do tego świetnie wyglądający i niebezpieczny.
Jeśli o "mrocznego szaleńca" to bym powiedziała, że jest to Hojo :twisted: Ta postać od samego początku budziła we mnie odrazę, a jego eksperymenty moim zdaniem były bardziej niebezpieczne od samego Sefa... Hm... W sumie to sam Sephiroth był swego rodzaju eksperymentem (spoiler?)... A tam! :wink:
No i do tego jego katanka:D Nie wiem czemu, ale strasznie mi sie podoba, nie to co miecz Clouda, który wygląda nawet nieźle, ale dla mnie jest bliżej siekiery niż miecza.
No ja bym tą katankę albo odrobinkę przycięła, albo pogrubiła... Wygląda jakby się miała za chwilę złamać :D Co wybierasz? A co do miecza Clouda to się zgadzam, chociaż mnie osobiście bardziej przypomina tasak kuchenny, zwłaszcza ten pierwszy :lol:

Co do samego Clouda był mi w sumie obojętny, póki nie zabrakło mi go w drużynie. Jak ja za nim wtedy tęskniłam! :567: A jak potem poznałam jego historię, to wtedy już go niemal pokochałam, bo tak bardzo przypomina mi mnie;)

Barret i Cid to moje ulubione postacie w grze. Naprawdę, gdyby nie oni (zwłaszcza Cid), to w FFVII chyba żywcem nie byłoby się z czego pośmiać. Ach, i jeszcze Yuffie. W prawdzie nie tyle mnie bawiła, co naprawdę sprawiała, że gra stała się ciekawsza. Jest też silna, dlatego chętnie zapraszałam ją do drużyny. Jako ulubioną postać wybieram Cida - "mężczyznę o wielkim sercu i ciętym języku" jak gdzieś przeczytałam ;P Prawie zupełnie taki jak ja:D
Awatar użytkownika
Squal
Kupo!
Kupo!
Posty: 7
Rejestracja: czw 04 lut, 2010 08:58
Lokalizacja: Piekło XIV

Post autor: Squal »

dla mnie Cloud byl beznadziejny lecz odwazny,mial cichy charakter_)_ a pozatym najbardziej podobala mi sie Yuffie xD
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Squal pisze:byl beznadziejny lecz odwazny,mial cichy charakter
Squal pisze:a pozatym najbardziej podobala mi sie Yuffie xD
Czy możesz nieco rozwinąć te myśli? Forum służy do wyrażania i wymiany opinii. Trudno wymieniać się uwagami, gdy nawet swoich preferencji nie umiesz uzasadnić.

Zatem zapytam: dlaczego Cloud był beznadziejny - czy chodzi o jego charakter, kompleksy, czy jako postać w grze od strony technicznej? Podobnie Yuffie - co sprawiło, że ją lubisz? Podoba ci się jej przebiegłość, czy może limity? Uzasadnij odpowiedź, czymś więcej.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy VII”