Ulubiona postać

Jedna z najsłynnieszych części serii Final Fantasy, która doczekała się wielu rozszerzeń w postaci gier i filmów.

Moderator: Moderatorzy

Twoja ulubiona postać z FFVII?

Cloud
35
18%
Aeris
8
4%
Barret
5
3%
Cait Sith
4
2%
Red XIII
14
7%
Vincent
42
21%
Yuffie
15
8%
Tifa
23
12%
Cid
20
10%
Sephiroth
32
16%
 
Liczba głosów: 198

Awatar użytkownika
Squal
Kupo!
Kupo!
Posty: 7
Rejestracja: czw 04 lut, 2010 08:58
Lokalizacja: Piekło XIV

Post autor: Squal »

Cloud-nie lubie cichych gosci:"
Yuffie-wesola Dziewczyna_) :D
Edea_17
Kupo!
Kupo!
Posty: 15
Rejestracja: pt 24 lip, 2009 21:43

Post autor: Edea_17 »

Aleś się na produkował... :roll:
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Mhm, tak się naprodukował, że treść bana, którego wkrótce dostanie, będzie dłuższa niż treść jego postów.
Awatar użytkownika
Celes
Kupo!
Kupo!
Posty: 6
Rejestracja: pt 12 lut, 2010 02:27

Post autor: Celes »

Zawsze miałam słabość do "magicznych" kobietek, dlatego jak tylko spotkałam Aeris to wiedziałam, że będzie u mnie w drużynie do końca gry. Niestety mój znajomy, mieszkający piętro niżej szybko mnie uświadomił: Wywal ją z drużyny, ona...
(nie wywaliłam jej!).

Na szczęscie szybko pojawiła się Yuffie i zastąpiła mi Aeris towarzysząc, aż do ostatniej walki. Obok niej z reguły ustawiałam Tifę, która na początku niezbyt lubiana przeze mnie, wraz z upływem fabuły (psychoanaliza Clouda!) stawała mi się coraz bliższa.
Generalnie jakbym mogła to blondasa też bym wymieniła na jakąś babkę i miała Girl Power Team ;).

Natomiast nie trawię organicznie zabawkowego kota, starałam się omijać go z daleka.
True Blonde
Geralt z Rivii

Post autor: Geralt z Rivii »

Celes, jeśli chcesz mieć Girl Power Team, to zagraj w FFX-2. Tam masz trzy dziewczyny do końca gry i nikogo więcej. I nie wyglądają jak plastikowe figurki. ;)

Wybrałem Cida. Ten gość po prostu mnie rozbawia swoim językiem i ma dopasowany dubbing w AC i DoC. Oprócz tego to twardziel z zadziornym charakterem i pilot z honorem. "Pracownicy" Highwinda nie chcieli wrócić do domów, powiedzieli, że ich dom jest przy kapitanie. Widać, że byli mu bardzo oddani i wielce go szanowali. Bardzo lubię tą postać.
Awatar użytkownika
Sonciano
Kupo!
Kupo!
Posty: 7
Rejestracja: śr 17 lut, 2010 19:33
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Sonciano »

ym. eloszka witam jestem nowy, lubie dostawac warny ;< dobra do rzeczy... jesli mowa o tym temacie, to moimi ulubionymi postaciami z Siodmej czesci Fajnol Fantazy są :

Zack Fair ~! - Zdolny, ambitny, sprawiedliwy, bardzo chcial zostac bohaterem i nim zostal. Troszczyl sie o przyjacioł. Nie bał sie nikogo. ;]

Barret Wallace ~!! - Silny sojusznik. Troskliwy ojciec. Kocha córke Dyne'a ( przyjaciela ) i traktuje ją jako swoją własną. Historia Barreta byla smutna. Obwinia się za zniszczenie swojego rodzinnego miasta. Stracil swojego najlepszego przyjaciela -Dyne'a. Nienawidzi Organizacjii Shinra, gdyz to oni odpowiadajaą za koszmar, ktory wyrządzili dla Barreta.
Jesli chodzi o mnie, to zawsze go mialem w pt ;)

Cloud Strife - przyjaciel zacka no i bla bla, BYL ZAWSZE W MOIM PT omygy. Nie rozdzielalem go ani na chwile ( heh wiem ze to bylo zabawne smiejmy sie razem ,ok? ;* )
Postanowil zemste na Shinra Corporation za to, co zrobili dla jego przyjaciela, Zack'a Fair. Postanawia rowniez pomscic Aerith/Aeris ( ;x ). Ma hiper super ultra bomba Słorda : Buster Słorda ~! Tylko szkoda, ze to nie byl tak naprawde ,,jego,, miecz ;].

No i na pierwszym miejscu : Niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju, ma wszystkich przeciwnikow na jedno combo ~! Cid Highwind ;] - Optymista, mial W%#$*^ę na wszystko ;] Efektowne limity, efektowny styl i jego dzida ;d . Kapitan, ktory mial spore umiejetnosci jesli chodzilo o mechanike ,,lotniczą,, ;] Bardzo chcial poleciec w przestworza kosmiczne. Bardzo czesto mialem go w swoim pt ;] I moim zdaniem to wlasnie Cid jest najbardziej pro mastah uber kox postacia w VII częsci EfEf .

Dziekuje za uwage wiem ze dostane warna tez was kocham ;* ;x
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Ogólnie nie podeszły mi do gustu postaci z FF VII tzn. podeszła jedna tak mocniej - nie wiem zupełnia czemu, gdyż gra jako całokształt mi się podobała.

Yuffie - pewnie do przewidzenia, ale lubię takie pozytywne osoby, rzucające się w oczy i odstającego od reszty swoim zachowaniem. Do tego były z nią śmieszne (i wkurzające xD) sytuacje. Mam tylko żal do twórców, że, jako bohatera dodatkowego, nie umieścili jej w zakończeniu (w niby lepszej grafice xD). Ponadto miała mocne limity, które często ratowały mi tyłek.

Może gdybym zagrała znowu w tą grę ze świeżym spojrzeniem na fabułę i psychologię bohaterów, więcej osób bym polubiła.
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Caladbolg
Kupo!
Kupo!
Posty: 32
Rejestracja: pt 19 lut, 2010 16:58
Lokalizacja: Calm Lands

Post autor: Caladbolg »

Cloud :) Może w FFVII na PS1 jeszcze nie był, aż tak fajny ;p Ale w Advent Children okazało się jaki z niego kozacki ziomuś ;pp Spokojny, opanowany, a jak napierdziela mieczami!! xD
Celestial Weapon, to JA !
Tifa

Post autor: Tifa »

hm.. więc mi najbardziej do gustu przypadła Tifa.
nie wiem nawet czemu.. od dziecka ją bardzo lubiłam.
a oglądając AC podobała mi się jej walka.
ogółem ma bardzo fajne podejście. ; )

Cloud to po prostu bożyszcze które powala na kolana. ; ) Chyba jedyny niebieskooki blondyn, którego uwielbiam ponad wszystko.

a co do Aeris.. to bardzo jej nie lubiłam. nie podobało mi się to, że tak podrywa Clouda. I pod koniec pierwszej płyty, po raz pierwszy zaplusował u mnie Seph..<dosłownie>

Yuffie też bardzo fajna postać. ; ) dzięki niej nauczyłam się walczyć bez materii.. <mniejsze z tym, że chciałam ją na początku zabić xd>

Vincenta tez lubiłam.. szczególnie w AC.. spodobał mi się jego tekst gdzie szukał telefonu.. :)

Cid i Barret nie szczególnie ze względów "%*(&^^%" - dużej ilości przeklinania xd.

a Red XIII też lubiłam go. zawsze mówiłam, jak byłam mała, że jest taki słooodki.

Cait Sith zdecydowanie przegiął ze szpiegostwem, ale potem nawet dało się go wytrzymać. ;]
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Tifa-Super dziewczyna,która ma dużo moich cech.Jak ją ktoś rozwścieczy to potrafi mu tak przywalić że...aż brak mi słów np. wydarła się na Red'a aż Cloud się przestraszył :twisted: xD.

Cloud-Taki sobie niby chłopiec,ale ma powera...W Costa del Sol wszystkie dziewczyny się za nim oglądały.Aeris go beznadziejnie podrywała, ale jednak to Tifie dał kwiatek i ciągle brał ją do drużyny i jak przyszło co do czego to wiecie... :wink:

Aeris-Dziewczyna w ogóle nie umie się bić! Co to ma być?! :evil: 11 pkt. na 1 lvl i 135 pkt. na 35 lvl!!! Dziewczyna prześladowana przez Shinrę powinna umieć się bronić.

Barret-Najmilszy wielkolud w całej grze. Parę razy chciałam być na miejscu Marlene. No oczywiście dla Clouda nie jest już taki miły... :razz:

Red XIII-Ja tam nazywam go Red X. Wbrew pozorom nie najstarsza, a najmłodsza postać. 48 lat przekłada się na ludzkie czyli 15 czy 16 jak powiedział Bughenhagen (mam nadzieję że dobrze napisałam :razz: )

Yuffie-Świetna dziewczyna! Ale myśli że jest najlepsza. To jak się z nią pierwszy raz rozmawiało... Kręciła się dookoła i chciała (albo biła, trudno stwierdzić :razz: ) bić Clouda i jego towarzyszy. Spadłam z krzesła.

Cait Sith-Trochę kojarzy mi się z Gwiezdnymi Wojnami.Cait Sith jako lord Sithów :lol: .

Vincent-Pan Walentynka. Trochę upiorny,ale jednak miły.

Cid-Facet jest podobny do mojego taty. Chociaż on (mój tata,nie Cid) woli Vinc'a.
MiStrzU7777
Kupo!
Kupo!
Posty: 52
Rejestracja: ndz 19 sie, 2007 08:06

Post autor: MiStrzU7777 »

Verkonika pisze:Aeris-Dziewczyna w ogóle nie umie się bić! Co to ma być?! 11 pkt. na 1 lvl i 135 pkt. na 35 lvl!!! Dziewczyna prześladowana przez Shinrę powinna umieć się bronić.
Ale za to ma bardzo przydatne limity. Jakoś nie zauważyłem by była szczególnie słaba, może na początku. Poza tym ona sama się nie broniła, miała spryt i dodatkowo umiała sobie znaleść ochroniarza.
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Taaaaa... Ale Cloud pod moją "władzą" powiedział w domku Aeris:
Aeris: Tifa is girl...friend?
Cloud:Yes

Ale i tak ją sobie już nie pogram... I jakoś nie żałuję. A facet nie chciał mi daćGreat Gospel bo raz uciekłam z walki czy coś...Ale to tak już nie ważne, prawda?
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Verkonika pisze:A facet nie chciał mi daćGreat Gospel bo raz uciekłam z walki czy coś...Ale to tak już nie ważne, prawda?
ilość ucieczek nie ma znaczenia. Ważne by dwie ostatnie cyfry ilości walk się zgadzały. Odpowiednie liczby, dostajesz Mithril i jedziesz wymienić u kowala nieopodal Gongaga.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

Verkonika pisze:Aeris-Dziewczyna w ogóle nie umie się bić! Co to ma być?! :evil: 11 pkt. na 1 lvl i 135 pkt. na 35 lvl!!! Dziewczyna prześladowana przez Shinrę powinna umieć się bronić.
*kaszel* tak to już bywa, że postacie nastawione bardziej na leczenie (profesji tu, co prawda, nie ma, ale limity mówią same za siebie..) są kiepskie w walce wręcz..zwłaszcza kobiety sprzedające kwiatki _^_'

nawiasem, przeraża mnie to, co z cloudem zrobiło advent children. taki był w porządku w grze, normalny w miarę (pomijając niektóre epizody, ale co się dziwić), a tu nagle..totalne emo nieradzące sobie z najprostszymi czynnościami i mające flashbacki w każdym możliwym momencie. i to jakie egzystencjonalne flashbacki.. :roll:
w grze, kiedy grałam po raz pierwszy, był moją ulubioną postacią. zobaczę, co będzie teraz-przechodzę grę znowu, po 5 latach. ^_^
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Ale jeden z limitów Yuffie też leczy, a nie zadaje tak mało jak Aeris

[ Dodano: Sro 10 Mar, 2010 16:50 ]
na 40 zadaje 885
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy VII”