Ulubiona postać

Jedna z najsłynnieszych części serii Final Fantasy, która doczekała się wielu rozszerzeń w postaci gier i filmów.

Moderator: Moderatorzy

Twoja ulubiona postać z FFVII?

Cloud
35
18%
Aeris
8
4%
Barret
5
3%
Cait Sith
4
2%
Red XIII
14
7%
Vincent
42
21%
Yuffie
15
8%
Tifa
23
12%
Cid
20
10%
Sephiroth
32
16%
 
Liczba głosów: 198

Awatar użytkownika
Taurinus
Kupo!
Kupo!
Posty: 11
Rejestracja: śr 30 lip, 2008 20:41
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Taurinus »

cid :P nikt nie lubi cida oprócz mnie? barret przy nim to jest ministrant. Fajka w gębie, venus gospel w dłoń no i jest najsilniejszą postacią, wiecej hp i siły od clouda ma nawet i calkiem sensowne limity, szczególnie imo dragon dive.

juz psychlogii nie chce mi sie studiować, ale kazdy kto przeszedl finala wie, za co go można lubić.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Taurinus pisze:cid :P nikt nie lubi cida oprócz mnie? barret przy nim to jest ministrant. Fajka w gębie, venus gospel w dłoń no i jest najsilniejszą postacią, wiecej hp i siły od clouda ma nawet
Właśnie nie. Barret ma naturalny najwyższy i najszybszy przyrost STr i HP. Max naturalne HP Barreta jako jedynego w drużynie to 9999.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
zegge
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: pt 05 wrz, 2008 11:50

Post autor: zegge »

Moją ulubioną postacią(ej to zaczyna wyglądać jak praca na j. pl xD) jest Nanaki(RED XIII) a dla czego?, bo chłopak przeżył wiele

Kod: Zaznacz cały

 ojciec zostawił go
[chodzi oto co działo się przed wizytą w CC],

Kod: Zaznacz cały

śmierć matki, prowadzono na nim eksperymenty, a do tego ma na sobie tatuaż z 13 co łączy go z klonami Sephirotha,
a chłopak uważa się za dorosłego(ma coś około 16 lat), jest odważy, poważny, opanowany itp. To chyba wszystko

GZO:Wszystko ok, ale na przyszłość: spoilery oznaczamy odpowiednim znacznikiem

Kod: Zaznacz cały

 ;>[/color][/size]
Ostatnio zmieniony pt 05 wrz, 2008 18:40 przez zegge, łącznie zmieniany 1 raz.
Rat race!
Oh, it's a disgrace
To see the human-race
In a rat race, rat race!
You got the horse race;
You got the dog race;
You got the human-race;
But this is a rat race, rat race!
logatus
Kupo!
Kupo!
Posty: 20
Rejestracja: ndz 29 cze, 2008 17:28
Lokalizacja: z Otchłani

Post autor: logatus »

Moja ulubiona pstacia w tej ankiecie zdecydowanie jest Cloud ,bardzo podobała mi sie jego przeszłość i to definitywnie przekonało mnie do niego.
Kolejnymi postaciami których lubie ,to oczywiście Rufus uwielbiam go za jego charakter
i postawę.
Awatar użytkownika
Misiek1974
Kupo!
Kupo!
Posty: 34
Rejestracja: sob 13 wrz, 2008 07:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Misiek1974 »

Oczywiście Chmurka , ff7 nie był moim pierwszym jrpg ani nie jest też ulubionym ale Cloud i reszta ekipy na zawsze pozostanie w mojej pamięci , i nie wiem dokładnie dlaczego :) ,magia tytułu ? , power postaci , a może po prostu jest on jak dla mnie idealnym przykładem Bohatera z gier pod względem charakteru i możliwości bojowych (Omnislash!!). :razz:
Awatar użytkownika
Kadaj
Kupo!
Kupo!
Posty: 13
Rejestracja: pn 15 wrz, 2008 14:19

Post autor: Kadaj »

Jak dla mnie każdy final jest cudny :smile: w siódemce najbardziej do gustu przypadli mi Cloud (jego charakter i ogólnie jako postać) oraz Vincent to jak wyglądał i to jaki był tajemniczy :)
asipp
Kupo!
Kupo!
Posty: 10
Rejestracja: śr 01 paź, 2008 07:46

Post autor: asipp »

Go Go Yubari:sory za ten temat który napisałem ponieważ musiałem to zrobić na tescie z infy gdyż miałem takie zadanie aby na jakimkolwiek forum napisać nowy temat
szw75

Post autor: szw75 »

Oczywiście że Cloud ale lubie też Zacka i Vincenta XD

Argumenty...

Bo wszyscy fajnie wyglądają
Ostatnio zmieniony śr 22 paź, 2008 16:57 przez szw75, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
DarkM
Kupo!
Kupo!
Posty: 15
Rejestracja: czw 02 paź, 2008 19:28
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DarkM »

Dla mnie najlepszym bochaterem był Septhronith bardzo go lubiłem i dalej lubię ;)

Argumenty...

Jeszcze jeden się dopisze pod spodem z postem na jedno zdanie bez argumentów - a cała trójka dostanie po warnie.


S: ORTOGRAFIA. Firefox ma wbudowany słownik. Dla lenistwa usprawiedliwienia nie będzie
Ostatnio zmieniony śr 22 paź, 2008 14:55 przez DarkM, łącznie zmieniany 3 razy.
Ginę by powstać!
Powstaję by walczyć!!
Walczę by zwyciężać!!!
Awatar użytkownika
Haseo
Kupo!
Kupo!
Posty: 21
Rejestracja: wt 21 paź, 2008 21:06
Lokalizacja: z internetu
Kontakt:

Post autor: Haseo »

Nie jestem jakoś specjalnie przywiązany do postaci z siódemki, ale jak już wybieram to Tylko Tifę.
1)Ma "wszystko co potrzeba" na swoim miejscu, a mimo to Chmurka wybrał płaską Aeris, why?
2)Do tego dochodzi skomplikowany limit, ten jej jednoręki bandyta był dość denerwujący.
3)Sama potrafi zadbać o siebie

Kod: Zaznacz cały

Scena w celi, w Junon
4)Nie spotkałem, jak dotąd w innych Finalach bardziej gorącej, renderowanej laski niż Tifa.
5)Potrafi nieźle skopać przeciwnika XD
asipp pisze:Go Go Yubari:sory za ten temat który napisałem ponieważ musiałem to zrobić na tescie z infy gdyż miałem takie zadanie aby na jakimkolwiek forum napisać nowy temat

Do autora (przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać od skomentowania tego wpisu), przeczytaj sobie na głos swoją wypowiedź i przekonaj się jak ona idiotycznie brzmi. Mogłeś się wysilić na lepszą wymówkę.
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Haseo pisze:Ma "wszystko co potrzeba" na swoim miejscu, a mimo to Chmurka wybrał płaską Aeris, why?
Bo Cloud był postacią wyprzedzającą swoje czasy - leciał na DFC zanim stały się popularne.
Awatar użytkownika
Qpers
Kupo!
Kupo!
Posty: 54
Rejestracja: wt 21 paź, 2008 18:12

Post autor: Qpers »

Tifa - bo ma duży biust.
Magik

Post autor: Magik »

Cloud.
Powód?
Finala z nazwy znam od zawsze, choć gram od miesiąca. Dawno temu jak byłem u kolegi (też gra w ff) jego brat (normalnie maniak ff) miał wydrukowane fotki bohaterów. Cloud mi się najbardziej spodobał i z opowiadań wiedziałem o nim najwięcej.
Teraz gram w FFVII po polsku (po angielsku nie chciałem bo nie znam dobrze i fabuła by mnie omineła) w teamie mam zawsze Clouda.
Awatar użytkownika
Arxel
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 17 cze, 2008 19:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arxel »

Magik pisze:w teamie mam zawsze Clouda.
A ja go nigdy nie miałem.
Hajże-ho!
Magik

Post autor: Magik »

Nie wiesz co tracisz ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy VII”