Ulubiona postać

Jedna z najsłynnieszych części serii Final Fantasy, która doczekała się wielu rozszerzeń w postaci gier i filmów.

Moderator: Moderatorzy

Twoja ulubiona postać z FFVII?

Cloud
35
18%
Aeris
8
4%
Barret
5
3%
Cait Sith
4
2%
Red XIII
14
7%
Vincent
42
21%
Yuffie
15
8%
Tifa
23
12%
Cid
20
10%
Sephiroth
32
16%
 
Liczba głosów: 198

Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Moją ulubioną postacią jest Pan Jezus. Nie dość, że jest doskonałym white magiem, ma czar Waterwalk, Summon Fish i inne wcale nie pomniejsze zdolności, to jeszcze nie schodzi mu MP.

Do tego dodać trzeba bogate wnętrze, wspaniały intelekt i niezwykłe podejście do ludzi.

Obrazek
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Akane

Post autor: Akane »

Gifa wcześniej nie wiedziałam ;) A wracając do głównego tematu wątku - moją ulubioną postacią z "FF VII" jest Tifa - super kobitka z super charakterem ;)
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Ja tradycyjnie się wyłamię i zgodnie z moimi upodobaniami co do postaci drugoplanowych powiem, że najbardziej lubię Elenę. Młodziutka członkini Turks, pełna zapału do pracy i poczucia odpowiedzialności. No i sposób, w jaki rzuca "charm" sprawia, że natychmiast uległbym temu czarowi.

Z głównych postaci bardzo ciężko mi wybrać ulubioną. Wszystkie darzę sympatią mniej więcej po równo.
Awatar użytkownika
CoD
Kupo!
Kupo!
Posty: 108
Rejestracja: czw 30 cze, 2005 17:45

Post autor: CoD »

Cóż z wszystkich bezcharakterowych postaci z VII, podobnie jak Sogetsu preferuję postać drugoplanową, mianowicie Tsenga, taki on dzielny, oddany sprawie, dbający o młodziutką Elenę :oops: , Aa i jeszcze dość honorowy (jak na Turka :P)
Haū! Omochikaerī!

Gumon hyakushutsu...

Yuri est ars boni et aequi
Akane

Post autor: Akane »

Z Turków najbardziej lubię Reno ;)
Sasuke

Post autor: Sasuke »

a kto lubi clouda ludzie przecież cloud ma 29% najwięcej ze wszystkich
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

W tej chwili jest ex aequo Cloud i Vincent. Przypominam o argumentacji, choćby szczątkowej - dyskusja pada, jeżeli nie ma powodu do wymiany zdań.

Sasuke. ostatnie słowne ostrzeżenie. Weź do ręki słownik i zacznij pisać po polsku albo wylecisz z banem.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
żywiec
Kupo!
Kupo!
Posty: 38
Rejestracja: pt 16 lis, 2007 22:18
Lokalizacja: Korboniec

Post autor: żywiec »

Sephi. Błagam nie :!: :!: :!: Tylko bądź dla niego bardzo wyrozumiała, proszę :!: :!: :!:
a tak wracając do tematu: (nie znam za bardzo osobowości tej postaci(trochę z angielskim ni szwankuje ;))więc opisywać nie będę) ,pan Cid
argumenty:
1- ma przyjemne dla oka limity
2- ładna broń
3- nawet najgorzej nie wygląda(ten szalik)
4- wygląda(z portretu w menu postaci) na szaleńca który lubi ryzyko :D
szympans92

Post autor: szympans92 »

Jeśli chodzi o postacie drugoplanowe, to Reno z Turks. Szczegulnie akcja z Don Corneo w Wutai i tekst: "Wrong! Becouse it's our job..." :509:


GGY: Argumenty ubogie i niewystarczające. Radzę nad tym popracować.
Ostatnio zmieniony pn 25 lut, 2008 13:00 przez szympans92, łącznie zmieniany 1 raz.
CorTa

Post autor: CorTa »

moim skromnym zdaniem Tifa- nie ze wzgl na biust ;p ale dlatego, że nie używa jakiejś specjalnie widocznej i inwazyjnej broni a walczy rękoma i nogami jak na karatekę przystało, to właśnie lubię (związek z osobistym hobby)

Red- bestia-człowiek-mędrzec w jednym, ciekawe limity (nie bede tu oryginalna) oraz oryginalna historia

Cloud- bo jest indywidualistą, trochę zamknięty w sobie, twardy, ma rozterki, chce zemsty i ma imponujący miecz, nie wspomnę o wysokodajnych limitach ;) (pozatym tworzy z Tifą fajną parkę i kojarzy mi się z Zidanem z ff9)

na koniec niedoceniany Barret- wielki twardy uparty murzyn (that's what I like!), z nim można czuć się bezpiecznie :D a pozatym dramatyczna historia życia, respekt

to tyle pozdr
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Zagłosowałam na Sepha, jakżeby inaczej. ^^ Jestem fangirl, 'nuff said. :lol: Argumenty za? Jest ich tak wiele, że nie sposób wszystkich przytoczyć. Thragiczna przeszłość - którą swego czasu odkrywałam w setkach przeczytanych fankików :lol: - oraz dość smutna teraźniejszość - jestem bowiem zwolenniczką teorii, że winna była przede wszystkim Jenova. :] Styl, klasa, sława, The Badass Factor (po Nibelheim), The Emo Factor (przed Nibelheim, przynajmniej w fanfikach :lol:). Dodatkowo wypasiony miecz, elektryzujące oczy, lśniące włosy, bezwłosa klata, konflikt z ojcem (...to zaczyna brzmieć jak opis Tidusa... :lol:). Bishounen idealny.

Postać numer dwa: Aeris. Bardzo odważna dziewczyna, która nie ucieka przed odpowiedzialnością i w pewnym momencie porzuca drużynę, żeby w pojedynkę zmierzyć się z żywą legendą, Sephirothem. Ba, ona z nim ostatecznie wygrywa, mimo tych kilku stóp żelastwa w brzuchu. :] Lubię ją za stanowczy charakter połączony z miłym usposobieniem. IMHO wcale nie powinno się jej klasyfikować jako "damsel in distress" - całkiem zręcznie radziła sobie z Turkami (przypomnę, że szukali jej oni przez wiele lat przed rozpoczęciem gry, praktycznie od ucieczki z laboratorium Hojo), a w kryzysowych sytuacjach umiała sobie zakręcić wokół palca przygodnego ochroniarza. :] Last but not least, uwielbiam połączenie różu z czerwonym, więc chara design Aeris jak najbardziej mi pasuje. :]

Pragnę również zauważyć, że przy okazji naśmiewania się z Sasuke padło wiele dobrych argumentów na rzecz Cait Sitha. :] I niezależnie od tego, czy Reeve był wychwalany dla jaj (jako że Caita generalnie nienawidzą wszyscy, a już najbardziej fani Cloda :wink:), czy też naprawdę macie do niego sentyment - i tak pozostaje jedną z moich ulubionych postaci. To, że w rzeczywistości był przykutym do biurka urbanistą, co nie przeszkodziło mu w zwiedzeniu całego świata i aktywnej karierze podwójnego agenta, tylko dodaje mu smaczku. :)

PS: Cloud ssie. ^^
SquallxD

Post autor: SquallxD »

Cloud zdecydowanie... jego limit najlepszy , oczywiście mieczyk ultima i już można iść do krateru na ostatnie 3 bossy :D

Kod: Zaznacz cały

a właśnie co zrobić żeby Aeris nie została zabita podkoniec cd1 ?
Ostatnio zmieniony sob 08 mar, 2008 10:12 przez SquallxD, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

1) Popracuj nad argumentacją postów.
2) Zaznaczaj spojlery (za pomocą "code"), jakkolwiek oklepane by one nie były.
SquallxD pisze:

Kod: Zaznacz cały

a właśnie co zrobić żeby Aeris nie została zabita podkoniec cd1 ?
Wyłączyć grę tuż przez skokiem Sephirotha. :roll:
SquallxD

Post autor: SquallxD »

i będzie żyła jak włącze ?
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

bedzie. tylko troche.
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy VII”