Ulubiona postać

Jedna z najsłynnieszych części serii Final Fantasy, która doczekała się wielu rozszerzeń w postaci gier i filmów.

Moderator: Moderatorzy

Twoja ulubiona postać z FFVII?

Cloud
35
18%
Aeris
8
4%
Barret
5
3%
Cait Sith
4
2%
Red XIII
14
7%
Vincent
42
21%
Yuffie
15
8%
Tifa
23
12%
Cid
20
10%
Sephiroth
32
16%
 
Liczba głosów: 198

hanami
Kupo!
Kupo!
Posty: 13
Rejestracja: pn 07 lut, 2011 16:19

Post autor: hanami »

Vincent, oczywiście, za jego smutną historię, fajny charakter (nie egzaltuje się, nie rzuca bezsensownych tekstów), no i muszę przyznać, że wygląd. Chociaż kiedy grałam w to z ojcem jako kilkulatka moim ideałem był zdecydowanie Cloud. To była miłość od pierwszego wejrzenia, potem był Squal :). Dlatego do blondyna też mam słabość.
Tifa, od zawsze wolałam ją od Aeris. To po niej mam upodobanie do walecznych kobiet, a nie tych co tylko leżą i pachną (inny przykład: Eowina i Arwena z LOTR).
W sumie to lubię też Cida, za jego świetne teksty i Cait Sith'a za to co zrobił w Temple od Acients. Tylko do końca nie wiadomo na ile on to on, a nie Reev.
Oczywiście Rufus i całe the Turks, zwłaszcza Reno.
W ogóle, chociaż mówimy tylko oryginalnej grze, to dodam, że do gustu przypadł mi także Genesis z Crisis Core (może dlatego, że ma twarz Gactka :D).
Ogólnie to wszystkie postacie uważam za udane, choć trudno mi się zmusić do sympatii wobec Aeris.
usagitokki

Post autor: usagitokki »

Obrazek

Yuffie!

zabawna, mysli tylko o materii, slodka, zawadiacka, smieszna i ma zajebisty limit : D

ubolewam ze w Advent Children tak malo ja pokazali : ((


nienawidze Clouda (mimo ze nawet ciekawa ma historie to za duzo emo mu dali) i Aeris (nie wiem czemu, ale od samego poczatku jak ja zobaczylem to pomyslalem "o nie.... tylko, zeby to nie bylo w mojej druzynie!" a co do pewnej sytuacji pozniej to pomyslalem "dobrze jej tak!, w koncu!")

Sephiroth, jedynie za Supernove i koncowke CD1 go w miare polubilem
Kam
Kupo!
Kupo!
Posty: 27
Rejestracja: sob 25 cze, 2011 20:50
Lokalizacja: Gorzow Wlkp.

Post autor: Kam »

Nie jestem pewny...Może jak opisze każdą postać po kolei to uda mi się wywnioskować :D.
Cloud-Nie da się ukryć,że był...no poprostu chamski.Jendak później był już normalny.Ma fajną fryzure,podobną do Goku z Dragon Balla,którego także lubie :D.Ogólnie ma fajny miecz,ciekawie używa Materii(w grze oczywiście ^^) i ma spoko glany xD.

Barret-Nic do niego nie mam i mój głos napewno nie leci na niego,ale zastanawia mnie jedna rzecz...Dlaczego w grze jest on ścięty "na miske"(bynajmniej mi się tak wydaje :D),a w Advent Childern ma dredy ;x.

Tifa-Ją brałem najczęściej do składu.Być może dlatego,że ma fajne limity i można używać każdego po kolei ^^.Ale oprucz tego jest ładna mi ma duże...nieważne.

Aeris-Przechodząc pierwszy raz gre brałem ją do składu regularnie,tak jak innych,ale gdy robiłem to po raz drugi przy jej...(nie będe spoilował) miała dopiero 1 limit...Wiedziałem co mnie czeka,więc uznałem że nie ma sensu.Szkoda :(

Red XIII(znany również jako Nanaki)-Jest fajny,zabawny,mimo że ma 48 lat zachowuje się jak typowy 16-olatek.Ej czekaj...właśnie tak jest :D.Szkoda,że w filmie tak mało go pokazano,zresztą jak wszystkich prucz turków,Clodua,Tify i Marlene(kogoś pominełem?Chyba Rufusa).

Cait Sith-No niewiem...Poszedł z AVALANCHE tylko dlatego,że zobaczył dziwną przepowiednie którą sam wytworzył.Jest śmieszny,a pierwsze słowa mojego 4 letniego brata jak go zobaczył to "Ale Bambola" xD.O ile się nie myle to w ogóle go nie pokazali w AD.Jedyne co mnie w nim dziwi to to,że jego bronią był megafon ;x.

Yuffie-MATERIA,MATERIA,MATERIA!Najczęściej powtarzane słowo z jej ust.Fajnie było ją odblokować i walczyć ją.Jej początkowe limity nie wyglądają zbyt efektywnie,w sumie nawet nie są efektowne.Ninja!

Vincent-Ciekawa postać:Mroczny charakter,fajna peleryna itp. ^^.Ma umiejętność zamieniania się w potwory,nad którymi chwilowo tracimi kontrole(tak gdzieś przeczytałem,ale ja jakoś jeszcze nigdy go nie kontrolowałem).Bardzo przydał mi się w pierwszej płycie.Może mój głos poleci na niego.

Cid-Ma fajne bronie,śmiesznie biegał gdy się nim kierowało xD.Druga osoba po Barecie,która używa wulgaryzmów(typu:%!@#%)Jest bardzo przydatny,podobnie jak Tifa czy Vincent,jednak przy drugim przechodzeniu całej gry nie brałem go zbyt często.

Sephiroth-To jest osoba,na którą oddałbym swój głos jeśli nie była by zła(może i bez tego na nią postawie)Fajnie się nią grało,potem chciałem jeszcze(za pomocą cheatów,nie wiem czy powinienem to mówić ;x)jednak gdy się go nie kontroluje to nie takie fajne.Gdyby nie misja w Nibelheim napewno byłby jeszcze dobry.Że też musieli mu ją zlecić...

Po dłuższym zastanowieniu wacham się nad Tifą,Vincentem,Nanakim,Cloudem oraz Sephirothem.Moją ulubioną postacią jest napewno jeden z wcześniej wymienionych :D.

EDIT
Istotna literówka :P
Potasan
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: śr 21 gru, 2011 21:57

Post autor: Potasan »

Gram w FF VII bodajże drugi tydzień i najbardziej przypadli mi do gustu Cloud oraz Cid (bardziej ten pierwszy, chociaż nie pogardzę Redem, Tifą czy Vincentem). Mam sentyment do głównych bohaterów, ogólnie Cloud przypomina mi Squalla w pewnym stopniu i może to zadecydowało, że jest moją ulubioną postacią z FF VII. Cid - fajniutki po prostu :)
Sora

Post autor: Sora »

Moją ulubioną postacią z FF VII jest Vincent, lubię jego tajemniczą przeszłość i jego charakter.
Sando
Kupo!
Kupo!
Posty: 10
Rejestracja: ndz 24 cze, 2012 10:57

Post autor: Sando »

Moim zdaniem każda postać w Final fantasy 7 ma sens,ale najbardziej polubiłem Yuffie i Reda XIII,Yuffie za pozytywny charakter,za przebiegłość za dobre limity,Reda za mądrość,za sens wypowiadania się i za jego dobrą historie.

R: Spacje po przecinkach, błagam. Masz już 2 ostrzeżenia, a po trzecim dochodzi blokada pisania. Szkoda byłoby zakończyć forumową przygodę po jednym dniu.
Ostatnio zmieniony ndz 24 cze, 2012 18:01 przez Sando, łącznie zmieniany 1 raz.
Bezik
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: śr 25 sty, 2012 23:45

Post autor: Bezik »

Kurde, brakuje mi w tej sondzie turków, a te baka trio to wg mnie najlepsze postacie..
Swoją drogą, zastanawiające że tak żałosna postać jak Sephiroth który nie radzi sobie nawet ze sobą samym jest na podium :p
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy VII”