Najlepsze miejsce w FF7

Jedna z najsłynnieszych części serii Final Fantasy, która doczekała się wielu rozszerzeń w postaci gier i filmów.

Moderator: Moderatorzy

Najlepsze miejsce w ff7

Czas głosowania minął sob 05 sty, 2008 00:11

Gold Saucer
2
13%
Rocket Town
1
6%
Wutai
3
19%
Junon
1
6%
Midgar
4
25%
Fort Condor
0
Brak głosów
Chocobo's farm
0
Brak głosów
Nibelheim
3
19%
Costa Del Sol
2
13%
 
Liczba głosów: 16

Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Najlepsze miejsce w FF7

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Prawie wszędzie jest temat o najlepszym miejscu w danym finalu, a tutaj brak......więc trzeba zrobić nowy temat :D
Moim najlepszym miejscem jest Gold Saucer. Jest to chyba najbardziej wesołe i zwariowane miejsce we wszystkich finalach :D Można odpocząć od głównego wątku i pograć w minigierki ;) Najlepsaą minigrą są oczywiści wyścigi chocobo (ta adrenalina podczas oglądania wyścigów :D )oraz walki na arenie (niepamiętam jak się nazywały).

Mam nadzieję, że nie dostane po głowie za założenie tego tematu ;) :D
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Kuraudo

Post autor: Kuraudo »

Mozna sprobowac, nie wiem tylko czy to dobry pomysl rozmawiac jeszcze o pierwotnym FFVII.
Zaglosowalem na Costa Del Sol, chetnie wybralbym sie w takie miejsce na wakacje, noi te laseczki ^^. O ile dobrze pamietam to mozna tam bylo sobie kupic chatke ;)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Z lisy wybrałbym Wutai... za genialną muzykę i prawdziwy nastrój spokoju, jakże inny od infantylno-groteskowego stylu Gold Saucer i zbyt żywotnego Costa Del Sol. Plus ta świetna architektura ^^ A spoza listy - Forgotten Capitol i City Of The Ancients. Za mistyczny nastrój i znowu świetną muzykę, połączone z wspaniałym projektem graficznym.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
LiZaRd

Post autor: LiZaRd »

szczerze mowiac lubie midgar, ale tylko jedno miejsce, dom aeris i jego okolice :) dziw bierze jak zmienia sie otoczenie wchodzac tam wprost ze slumsow :)

Głos oddaje na wutai, za muzyke i nawiazanie do dalekiego wschodu...
Awatar użytkownika
Tesse
Kupo!
Kupo!
Posty: 57
Rejestracja: sob 22 lip, 2006 00:23

Post autor: Tesse »

Ja zagłosowałem na Nibelheim :grin: to miasto to dom rodzinny Clouda i Tify pełen niezwykłych wspomnień, obietnic , rozczarowań i wydarzeń. Bardzo mnie fascynuje :razz:
the friends that we have lost, or dreams that have faded... never forget them
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Ok, odgrzeję sobie kotleta i się wypowiem. :lol:

IMHO Midgar jest praktycznie nie do przebicia ze swoim klimatem toksycznego wysypiska i wylęgarni najgorszych zbrodni, plugawymi slumsami, piętrową segregacją mieszkańców, dymiącymi reaktorami, toną betonu nad głową albo wiecznie zasnutym smogiem niebem. Jedno z najbardziej zapadających w pamięć miast, jakie kiedykolwiek uświadczyłam w grach. Przejmujące i całkiem realistyczne, bo przecież nie ma nic lepszego niż porządna antyutopia. Poza tym mieszkali tam moi ulubieni bohaterowie, m.in. Seph, Hojo, Reeve, Reno, Scarlet, etc. :wink:

Chociaż gdybym miała szukać sobie domu w świecie FF7, pewnie wybrałabym raczej Calm z jego uroczymi domkami (pruski mur rlz) albo Junon z militarno-industrialną atmosferą i widokiem na morze. :]

Reszta lokacji "mieszkaniowych" jakoś mnie nie pociąga - Wutai i Cosmo odpadają ze względu na muzyczkę, Icicle Village za zimna, Rocket Town i Nibelheim na zapomnianym przez bogów (Shinrę) zadupiu, a w Gold Saucer można dostać padaczki i oczopląsu na raz, oczywiście jeśli wcześniej nie zwariuje się od hałasu.

Z lokacji "nie miastowych" najbardziej podobały mi się Temple of Ancients i Northern Cratern. :)
Awatar użytkownika
Oshin
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: śr 23 sty, 2008 16:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Oshin »

Wybiore Gold Soucer. Za mini gierki i Batlle Arene- mnóstwo zabawy dla zdobycia ciekawych przedmiotów.
Jakbym miał wybrac jednak miejsce którego nie ma na liście to oczywiście byłby to Forgotten Capitol:) chyba nie trzeba pisac czemu. Sentyment ...chlip.
młody i silny psychopata bez godła i sztandaru w którego głowie tańczy szaman a w sercu pali czarny palacz......
szympans92

Post autor: szympans92 »

Nie wiedzieć czemu, ale nie moge głosować w ankiecie. Gdybym jednak mógł, głosowałbym na Nibelheim. Uwielbiam łazić po górach Nibel...

Mimo to o wiele bardziej wolę rodzimą wioskę Barreta, czyli Corel. Blisko do GS, w razie jakby komuś chciało się zabawić. Ale najbardziej lubie łazić po torach prowadzących do Costa del Sol. No i ta muzyka na tych torach. Lepsza jest tylko podczas walki z bossami. No i lubię odwiedzać gniazdo z pisklakami.
Jaymz

Post autor: Jaymz »

moim skromnym zdaniem najlepszą lokacją w ff7 jest midgar.nic nie przebije klimatu kontrastu slumsów...i potegi shinry
Awatar użytkownika
Tenrag
Kupo!
Kupo!
Posty: 16
Rejestracja: ndz 13 lip, 2008 21:13

Post autor: Tenrag »

Ja uważam że najlepsze miejsce to Cosmo Canyon tyle że nie ma go liście
Dlaczego?
-Wpadająca w ucho muzyka
-Rodzinne Miasto Reda

---Też nie mogłem głosować---
Awatar użytkownika
verde94
Kupo!
Kupo!
Posty: 32
Rejestracja: śr 23 maja, 2007 20:30

Post autor: verde94 »

ja też uważam że cosmo canion.. i kocham tę ścieżkę dźwiękową... xD

A napisałbyś coś więcej? Nas by to bardzo ciekawiło...
Ostatnio zmieniony śr 23 lip, 2008 23:30 przez verde94, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Konstantynopolitanin
Kupo!
Kupo!
Posty: 9
Rejestracja: sob 30 sie, 2008 00:19
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Konstantynopolitanin »

Również jestem za Cosmo Canyon. Panuje tam klimacik wprost nie do opisania, który podgrzewa świetna muzyczka.
Hayate

Post autor: Hayate »

A ja bym powiedział że Gold Saucer :D chociaż Costa del Sol faktycznie zbyt żywotne, a Wutai istny geniusz :D
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Hayate pisze:A ja bym powiedział że Gold Saucer :D chociaż Costa del Sol faktycznie zbyt żywotne, a Wutai istny geniusz :D
Drugi post i minimum argumentów. Hmm, poprawka. Brak argumentów. Nie wiem, czy zaglądałeś na nasze forum wcześniej i na ile jego specyfika jest znana, ale zakładając, że nie: Wiedz, że bardzo sobie tu cenimy jakość wypowiedzi. Forum służy głównie wymianie poglądów. Wymiana poglądów jest możliwa, gdy uzasadnisz swóje upodobanie/niechęć do czegoś argumentami. Mam nadzieję, że wszystko jest już jasne. Za brak argumentów nie jeden warn już poleciał...i jeszcze niejeden poleci.

:>
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Seraphim
Kupo!
Kupo!
Posty: 8
Rejestracja: wt 03 lut, 2009 15:54
Lokalizacja: Z Nikąd

Post autor: Seraphim »

Zdecydowanie Cosmo Canyon :grin: Ścieżka dźwiękowa wprost powala i trudno ją zapomnieć, bo nadaje klimatu akcji. :D
Olej studia-Zostań nindżą! XD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy VII”