Najlepsze miejsce w FF7

Jedna z najsłynnieszych części serii Final Fantasy, która doczekała się wielu rozszerzeń w postaci gier i filmów.

Moderator: Moderatorzy

Najlepsze miejsce w ff7

Czas głosowania minął sob 05 sty, 2008 00:11

Gold Saucer
2
13%
Rocket Town
1
6%
Wutai
3
19%
Junon
1
6%
Midgar
4
25%
Fort Condor
0
Brak głosów
Chocobo's farm
0
Brak głosów
Nibelheim
3
19%
Costa Del Sol
2
13%
 
Liczba głosów: 16

Awatar użytkownika
Anem
Kupo!
Kupo!
Posty: 10
Rejestracja: czw 26 mar, 2009 15:37
Lokalizacja: Rudy Śl.

Ja wybtał bym ...

Post autor: Anem »

Ja wybrał bym Costa De Sol [ chociarz nie mogłem zagłosować ]

Costa De Sol ma taką aurę lenistwa i sielankich wakacji które nigdy się nie skończą .

Takie wylegiwanie ( i czasami spanie ) na plaży ... TO LUBIĘ NAJBARDZIEJ

Dość ( jak na takie małe miasto ) luksusowe hotele i miła obsługa .

No i jest tam ( przynajmniej za pierwszym pobytem ) coś przydatnego do kupienia
Ostatnio zmieniony sob 11 kwie, 2009 19:26 przez Anem, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli cię obraziłem to wiesz co ? ... mam to gdzieś
Lord Sadler
Kupo!
Kupo!
Posty: 21
Rejestracja: ndz 14 cze, 2009 10:07

Post autor: Lord Sadler »

Każde z miejsc w FF7 jest na swój sposób bardzo dobre ale jeśli już miałbym wybierać to postawiłbym na Kalm i Nibelheim.
Z Kalm związanych jest wiele wydarzeń ważnych dla losów bohaterów gry podobnie zresztą jest z Nibleheim. Klimat tego miejsca i sama stylistyka czy wykonanie powala na łopatki.
Jedna z lepszych miejscówek jakie odwiedziłem w całej trylogii FF.
Awatar użytkownika
Skowyt
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: pn 31 gru, 2007 20:23

Post autor: Skowyt »

Hmm Cosmo Canyon i Wutai. Jak dla mnie piękne i klimatyczne lokacje + ciekawa historia bohaterów w danym obszarze :)
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

Najlepsza miejscówka to zdecydowanie Cosmo Canyon - za klimat, muzykę (!), ruszającą historię Reda, a także za to, że mogłem stworzyć tu najlepsze materie :).
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Edea_17
Kupo!
Kupo!
Posty: 15
Rejestracja: pt 24 lip, 2009 21:43

Post autor: Edea_17 »

W FFVII są chyba tylko lokacje, które mi się albo bardzo podobają, albo których po prostu nie trawie.

Midgar bardzo przypadło mi do gustu. Mimo, że normalnie nie lubię bałaganu, brudu, braku naturalnego światała i zieleni, coś jest tam, co ujęło mnie za serce. Może faktycznie to jest coś z tą antyutopią, o której ktoś wspomniał. O Midgar mogłabym pisać i pisać, ale tego by było już za dużo ;)

Wutai też bardzo mi się podobało - wpadająca w ucho muzyka, architektura dalekiego Wschodu, do której zawsze miałam słabość, ciekawa historia Yuffie i spodobały mi się jeszcze walki w tamtej wieży. Choć nie pamiętam już co to była za wieża ani o co tam chodziło (oczywiście poza dotarciem na sam szczyt :D )

Ale Gold Saucer? Jak sobie przypomnę ile razy klawiatura lądowała na ścianie podczas wyścigów Chocobo, a ile razy narobiłam sobie sińców od walenia pięścią w stół podczas losowań "upośledzeń" na Battle Arena... Nie, dzięki :P

A Fort Condor... To chyba najgorsza lokacja. Prawda, może są takie, które wyglądają gorzej, albo są mniej przyjemne, ale przynajmniej nie musiałam wtedy wyłączać głośników :571: Ta muzyka mi poprostu wierciła w uszach :571: Przynajmniej bitewka była w porząsiu i tutaj muzyczka była spoko;)

Aha, i jeszcze moim zdaniem ścieżka z Corel Prison jest jedną z najlepszych w FFVII - ustępuje tylko ścieżkom z ostatniej CD i oczywiście ścieżce bossów :)
xXx Malarz xXx
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: wt 25 sie, 2009 17:58
Lokalizacja: Radom

Post autor: xXx Malarz xXx »

dlaczemu niema tutaj icicle willage l;ubie to misto niewiem jak inni ale jest moim ulubionym i jeszcze fajnym mistem jest ancjent city mam namysli miasto kturym *SPOILER* jet tam fajnie ciho samotnie i mistycznie podoba mi sie klimat tyh dwuh miast no i jeszcze gongaga za fajny widoczek na rozdupcony reaktor

Dlaczego nie ma tutaj Icicle Village? Lubię to miasto. Nie wiem jak inni, ale jest moim ulubionym. Fajnym miastem jest jeszcze Ancient City - mam na myśli miasto, w którym

Kod: Zaznacz cały

umarła Aeris
.

Jest tam fajnie , cicho, samotnie i mistycznie. Podoba mi się klimat tych dwóch miast, no i jeszcze Gongaga za fajny widoczek na zniszczony reaktor.

A teraz policz ile z swojej wypowiedzi (ta pierwsza u góry) napisałeś poprawnie. WSTYD. Nawet dzieci z pierwszej klasy podstawówki potrafią lepiej się wypowiadać. Jeżeli dalej będziesz ignorować podstawowe zasady ortografii i interpunkcji, to dostaniesz zakaz pisania na forum - twoje posty bardzo ciężko się czyta.

Sephiria
Ostatnio zmieniony czw 27 sie, 2009 15:30 przez xXx Malarz xXx, łącznie zmieniany 3 razy.
...
chlewnia
Kupo!
Kupo!
Posty: 7
Rejestracja: śr 28 kwie, 2010 13:13

Post autor: chlewnia »

Zdecydowanie Forgotten Capitol i City Of The Ancients za powalającą klimatyczną muzykę.
Awatar użytkownika
Canaris
Kupo!
Kupo!
Posty: 14
Rejestracja: czw 27 maja, 2010 21:19
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Canaris »

Costa Del Sol zdecydowanie .
Świetny shift klimatu . Ucieczka z Midgar , ponure Kalm i historia Sepiego , zimne bagna z Midgar Zolomem , Mithril Mines , Junon , zadyma na statku , Jenova a tu nagle plaże , laseczki , palemki , drinki . Aż autentycznie pomyślałem żeby rzucic w cholere to całe gonienie za czubkiem Sepim i osiąść tam na stałe .
The enemies of the Emperor fear many things.
They fear discovery, defeat, despair and death.
Yet there is one thing they fear above all others.
They fear the wrath of the Space Marines!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy VII”