FFVII - Voices of The Lifestream

Jedna z najsłynnieszych części serii Final Fantasy, która doczekała się wielu rozszerzeń w postaci gier i filmów.

Moderator: Moderatorzy

Matess

FFVII - Voices of The Lifestream

Post autor: Matess »

szukając w necie stron poświęconych Final Fantasy natknąłem się na projekt Voices of The Lifestream. jest to nic innego jak zestaw motywów z gry przerobionych przez porozumienie muzyków (przy okazji fanów FFVII) którzy zwą siebie Overclock Remix. razem liczy to sobie 4 płyty i co najlepsze, jest to całkowicie darmowe i legalne, do ściągnięcia na oficjalnej stronie http://ff7.ocremix.org (link torrent). muzyka jest dosyć różnorodna, od techno przez jazz kończąc na muzyce symfonicznej (mnie osobiście podoba się Aeris Theme przerobione na walc wiedeński oraz motyw z Cosmo Canyon). naprawdę warto na projekt zwrócić uwagę
Awatar użytkownika
verde94
Kupo!
Kupo!
Posty: 32
Rejestracja: śr 23 maja, 2007 20:30

Post autor: verde94 »

słuchałem również polecam [ spodobał mi się też cid theme ]
Sid Demset
Kupo!
Kupo!
Posty: 46
Rejestracja: śr 16 lip, 2008 21:44

Post autor: Sid Demset »

nie wiem, czy to dobry pomysł odkopywać temat sprzed roku...
Żeby nie offtopować, mogę napisać, że niektóre kawałki po prostu "porywają" i są naprawdę dobrze zrobione. Polecam miłośnikom ff i muzyki :)
Awatar użytkownika
Seraphim
Kupo!
Kupo!
Posty: 8
Rejestracja: wt 03 lut, 2009 15:54
Lokalizacja: Z Nikąd

Post autor: Seraphim »

Utwory sa bardzo róznorodne od techniawki po symfonie. Każdy znajdzie coś dla siebie, na inne utwory można spojrzeć trochę z przymrużeniem oka, ale ogólnie album jest bardzo dobry. :grin:
Olej studia-Zostań nindżą! XD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy VII”